Νέα

Τρίο με τη σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kok.ni1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Πιστεύω πως ανεκτίμητος θησαυρός στη ζωή κάθε ανθρώπου είναι οι εμπειρίες του. Εγώ, δόξα τω Θεώ, έχω πάρα πολλές. Και όχι μόνο σε θέματα σχέσεων και σεξ. Η ζωή μου τα έφερε έτσι που απέκτησα πολύτιμες εμπειρίες σε διάφορους τομείς. Πρέπει να γνωρίζετε πως και το μυαλό της γυναίκας είναι "βρώμικο". Ίσως πιο "βρώμικο" και από το δικό μας. Ωστόσο, η γραμμή της πραγματοποίησης των φαντασιώσεων που έχει όταν κάνετε sex μπορεί να είναι κοντή ή πολύ μεγάλη. Από εσάς εξαρτάται εάν θα προχωρήσετε σε κάτι extreme ή θα μείνετε, απλά, στην έκφραση φαντασιώσεων κατά τη διάρκεια του sex που και αυτό είναι πολύ καυλωτικό.
Το καθένα έχει την καυλα του αν και απέχει πολύ η πράξη με την σκέψη αλλά σίγουρα Αφού σαρεσει σαν σκέψη φαντάσου στην πράξη...μόνο που η δικια μου λέει θέλει σαν φαντασίωση αλλά όχι στην πράξη.. αλλά ίσως ειναι νωρίς και ντρέπεται ;
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
142
Like
1.420
Πόντοι
201
Εμενα τα 2 τελευταια χρονια που το συζηταμε παντως δεν το κανει το βημα. Οταν την πηδαω και στην θεωρια ολα καλα κ καβλωνει φουλ.
 
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Εμενα τα 2 τελευταια χρονια που το συζηταμε παντως δεν το κανει το βημα. Οταν την πηδαω και στην θεωρια ολα καλα κ καβλωνει φουλ.
Δύσκολο μου φαινεται να κάνουν βήμα..είναι πολύ δύσκολο πιστεύω από την θεωρία στην πράξη αν και σίγουρα γουστάρουν να το κάνουν αλλά ποιος ξέρει για το ντρέπονται δεν ξέρω τι να πω
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.843
Κριτικές
59
Like
23.741
Πόντοι
20.486
Ρε φίλε τώρα που έγραψες για μπαρ τι μου θύμησες...
Πριν από πολλά χρόνια εργαζόμουνα ως μπάρμαν σε κοσμοπολίτικο νησί. Έρχεται ένα μουνάκι Αυστραλέζα μόνο του και κάθεται στο μπαρ. Την βλέπει το αφεντικό να μιλάει μαζί μου και έρχεται κοντά μου. ''Αυτή θέλω να την γαμήσω" μου λέει και προσθέτει: "Κανόνισε να την πάρουμε παρτούζα". "Εντάξει" του απαντώ. Συνεχίζω τη συζήτηση μαζί της και μου αποκαλύπτει πως είναι αρραβωνιασμένη και έχει έρθει στο νησί για να αποκτήσει εμπειρία στο σεξ ώστε να ευχαριστεί σεξουαλικά τον δικό της. Εδώ είμαστε σκέφτηκα και τη συμβουλεύω πως για να γίνει αυτό πρέπει να κάνει σεξ με πολλούς άντρες ταυτόχρονα. "Δεν έχω πρόβλημα" μου απάντησε. Κανονίσαμε μόλις κλείσουμε να την πάρουμε όλοι οι εργαζόμενοι μέσα στο μαγαζί. Μάλιστα είχαμε φωνάξει και φίλους από άλλα μαγαζιά. Αυτούς τους κρύψαμε στην τουαλέτα και τους είπαμε να βγούνε μόλις θα έχει ανάψει για τα καλά η φάση. Όντως μόλις κλείσαμε ξεκινάω εγώ μαζί της σε κάτι γλωσσόφιλα, να τη γδύνω σιγά σιγά και να της τον δίνω στο στόμα. Ωστόσο, κάπου με χάλασε το όλο σκηνικό και αποτραβήχτηκα. Τότε παίρνει θέση το αφεντικό μου και την πλακώνει στα γλυφωμούνια. Το μικρό σπαρταρούσε και κάποια στιγμή την έσκιζαν από παντού ενώ οι άλλοι είχαν βγει από την τουαλέτα και τον έπαιζαν.
Έγιναν και άλλα σκηνικά ωραία και με πολύ γέλιο εκείνο το βράδυ, αλλά θα κουράσω να τα γράψω όλα.
Ένα είναι σίγουρο. Πως η μικρή επέστρεψε στην Αυστραλία με πολλές καλές εμπειρίες...

nat geo desert GIF by National Geographic Channel
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.607
Like
67.759
Πόντοι
11.956
Είμαι δουλειά και δεν μπορώ να γράψω άποψη σχόλια τώρα χαχαχα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.346
Κριτικές
1
Like
7.171
Πόντοι
2.306
Ρε φίλε τώρα που έγραψες για μπαρ τι μου θύμησες...
Πριν από πολλά χρόνια εργαζόμουνα ως μπάρμαν σε κοσμοπολίτικο νησί. Έρχεται ένα μουνάκι Αυστραλέζα μόνο του και κάθεται στο μπαρ. Την βλέπει το αφεντικό να μιλάει μαζί μου και έρχεται κοντά μου. ''Αυτή θέλω να την γαμήσω" μου λέει και προσθέτει: "Κανόνισε να την πάρουμε παρτούζα". "Εντάξει" του απαντώ. Συνεχίζω τη συζήτηση μαζί της και μου αποκαλύπτει πως είναι αρραβωνιασμένη και έχει έρθει στο νησί για να αποκτήσει εμπειρία στο σεξ ώστε να ευχαριστεί σεξουαλικά τον δικό της. Εδώ είμαστε σκέφτηκα και τη συμβουλεύω πως για να γίνει αυτό πρέπει να κάνει σεξ με πολλούς άντρες ταυτόχρονα. "Δεν έχω πρόβλημα" μου απάντησε. Κανονίσαμε μόλις κλείσουμε να την πάρουμε όλοι οι εργαζόμενοι μέσα στο μαγαζί. Μάλιστα είχαμε φωνάξει και φίλους από άλλα μαγαζιά. Αυτούς τους κρύψαμε στην τουαλέτα και τους είπαμε να βγούνε μόλις θα έχει ανάψει για τα καλά η φάση. Όντως μόλις κλείσαμε ξεκινάω εγώ μαζί της σε κάτι γλωσσόφιλα, να τη γδύνω σιγά σιγά και να της τον δίνω στο στόμα. Ωστόσο, κάπου με χάλασε το όλο σκηνικό και αποτραβήχτηκα. Τότε παίρνει θέση το αφεντικό μου και την πλακώνει στα γλυφωμούνια. Το μικρό σπαρταρούσε και κάποια στιγμή την έσκιζαν από παντού ενώ οι άλλοι είχαν βγει από την τουαλέτα και τον έπαιζαν.
Έγιναν και άλλα σκηνικά ωραία και με πολύ γέλιο εκείνο το βράδυ, αλλά θα κουράσω να τα γράψω όλα.
Ένα είναι σίγουρο. Πως η μικρή επέστρεψε στην Αυστραλία με πολλές καλές εμπειρίες...
εκει που κανατε τη φαση ηρθε και ενα λεωφορειο με «τουριστες» και μπηκαν κι’ αυτοι στη φαση? Για θυμησου καλυτερα…
B08D4477-6C8B-4A30-9FC4-7DEBF46696C4.jpeg
 

Aggelos49

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
50
Like
222
Πόντοι
20
Το καθένα έχει την καυλα του αν και απέχει πολύ η πράξη με την σκέψη αλλά σίγουρα Αφού σαρεσει σαν σκέψη φαντάσου στην πράξη...μόνο που η δικια μου λέει θέλει σαν φαντασίωση αλλά όχι στην πράξη.. αλλά ίσως ειναι νωρίς και ντρέπεται ;
Συμβουλή και το κλείνω. Αν κάνετε κάτι με τρίτο δεν πρέπει να είναι γνωστός.
εκει που κανατε τη φαση ηρθε και ενα λεωφορειο με «τουριστες» και μπηκαν κι’ αυτοι στη φαση? Για θυμησου καλυτερα…
B08D4477-6C8B-4A30-9FC4-7DEBF46696C4.jpeg
Ρε φίλε γιατί ειρωνεύεσαι; Εγώ έγραψα κάτι χωρίς να απαιτώ να καταστεί πιστευτό από όλους. Μάλλον δεν έχεις ιδέα για το τι γίνεται στα νησιά από τους εργαζόμενους εκεί. Αλλά πως να έχεις όταν η μοναδική δουλειά που έχεις κάνει είναι στην τουαλέτα που κλείνεσαι με τις ώρες.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.540
Πόντοι
8.846
Ρε φίλε τώρα που έγραψες για μπαρ τι μου θύμησες...
Πριν από πολλά χρόνια εργαζόμουνα ως μπάρμαν σε κοσμοπολίτικο νησί. Έρχεται ένα μουνάκι Αυστραλέζα μόνο του και κάθεται στο μπαρ. Την βλέπει το αφεντικό να μιλάει μαζί μου και έρχεται κοντά μου. ''Αυτή θέλω να την γαμήσω" μου λέει και προσθέτει: "Κανόνισε να την πάρουμε παρτούζα". "Εντάξει" του απαντώ. Συνεχίζω τη συζήτηση μαζί της και μου αποκαλύπτει πως είναι αρραβωνιασμένη και έχει έρθει στο νησί για να αποκτήσει εμπειρία στο σεξ ώστε να ευχαριστεί σεξουαλικά τον δικό της. Εδώ είμαστε σκέφτηκα και τη συμβουλεύω πως για να γίνει αυτό πρέπει να κάνει σεξ με πολλούς άντρες ταυτόχρονα. "Δεν έχω πρόβλημα" μου απάντησε. Κανονίσαμε μόλις κλείσουμε να την πάρουμε όλοι οι εργαζόμενοι μέσα στο μαγαζί. Μάλιστα είχαμε φωνάξει και φίλους από άλλα μαγαζιά. Αυτούς τους κρύψαμε στην τουαλέτα και τους είπαμε να βγούνε μόλις θα έχει ανάψει για τα καλά η φάση. Όντως μόλις κλείσαμε ξεκινάω εγώ μαζί της σε κάτι γλωσσόφιλα, να τη γδύνω σιγά σιγά και να της τον δίνω στο στόμα. Ωστόσο, κάπου με χάλασε το όλο σκηνικό και αποτραβήχτηκα. Τότε παίρνει θέση το αφεντικό μου και την πλακώνει στα γλυφωμούνια. Το μικρό σπαρταρούσε και κάποια στιγμή την έσκιζαν από παντού ενώ οι άλλοι είχαν βγει από την τουαλέτα και τον έπαιζαν.
Έγιναν και άλλα σκηνικά ωραία και με πολύ γέλιο εκείνο το βράδυ, αλλά θα κουράσω να τα γράψω όλα.
Ένα είναι σίγουρο. Πως η μικρή επέστρεψε στην Αυστραλία με πολλές καλές εμπειρίες...
που τα βρίσκετε ρε τύποι, μα το θεό το μπου είναι μαγικό :confused: :grin:
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.549
Πόντοι
206
Ίσως συναγωνιστή αλλά ο τρίτος περνάει super νομίζω!!!
Δεν διαφωνώ απλά είναι αναλόγως τα γούστα του καθένα.Εχω πηδήξει γυναίκες άλλων όπως και άλλοι έχουν πηδήξει τη σύζυγό μου μπροστά μου.Ειναι τελείως άλλη η καύλα.Στη μια περίπτωση είναι η καύλα του να παίρνεις κάτι δικό του και στην άλλη περίπτωση να σου παίρνουν κάτι δικό σου μπροστά στα μάτια σου και αυτό το δικό σου να το βλέπεις να το ευχαριστιεται ενώ ποτέ δε πίστευες ότι θα είναι σαυτόν τον ρόλο.
 

giannoni

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2022
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα, παντα πρεπει να υπαρχει εχεμυθεια σε αυτα τα θεματα και θελει πολυ προσοχη
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.824
Κριτικές
2
Like
20.637
Πόντοι
6.236
Ρε φίλε τώρα που έγραψες για μπαρ τι μου θύμησες...
Πριν από πολλά χρόνια εργαζόμουνα ως μπάρμαν σε κοσμοπολίτικο νησί. Έρχεται ένα μουνάκι Αυστραλέζα μόνο του και κάθεται στο μπαρ. Την βλέπει το αφεντικό να μιλάει μαζί μου και έρχεται κοντά μου. ''Αυτή θέλω να την γαμήσω" μου λέει και προσθέτει: "Κανόνισε να την πάρουμε παρτούζα". "Εντάξει" του απαντώ. Συνεχίζω τη συζήτηση μαζί της και μου αποκαλύπτει πως είναι αρραβωνιασμένη και έχει έρθει στο νησί για να αποκτήσει εμπειρία στο σεξ ώστε να ευχαριστεί σεξουαλικά τον δικό της. Εδώ είμαστε σκέφτηκα και τη συμβουλεύω πως για να γίνει αυτό πρέπει να κάνει σεξ με πολλούς άντρες ταυτόχρονα. "Δεν έχω πρόβλημα" μου απάντησε. Κανονίσαμε μόλις κλείσουμε να την πάρουμε όλοι οι εργαζόμενοι μέσα στο μαγαζί. Μάλιστα είχαμε φωνάξει και φίλους από άλλα μαγαζιά. Αυτούς τους κρύψαμε στην τουαλέτα και τους είπαμε να βγούνε μόλις θα έχει ανάψει για τα καλά η φάση. Όντως μόλις κλείσαμε ξεκινάω εγώ μαζί της σε κάτι γλωσσόφιλα, να τη γδύνω σιγά σιγά και να της τον δίνω στο στόμα. Ωστόσο, κάπου με χάλασε το όλο σκηνικό και αποτραβήχτηκα. Τότε παίρνει θέση το αφεντικό μου και την πλακώνει στα γλυφωμούνια. Το μικρό σπαρταρούσε και κάποια στιγμή την έσκιζαν από παντού ενώ οι άλλοι είχαν βγει από την τουαλέτα και τον έπαιζαν.
Έγιναν και άλλα σκηνικά ωραία και με πολύ γέλιο εκείνο το βράδυ, αλλά θα κουράσω να τα γράψω όλα.
Ένα είναι σίγουρο. Πως η μικρή επέστρεψε στην Αυστραλία με πολλές καλές εμπειρίες...

Αυτά είναι φίλε μ Από τις καλύτερες εμπειρίες...έτσι ακριβώς θέλει η δικιά μου να την σκίζουν σε ένα μπαρ όπως λες...
@Aggelos49 δώσε διεύθυνση bar για τον @Siisys
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.867
Πόντοι
2.256
Εγώ χωρίς κάτι παραπάνω (ούτε λεκτικά) μια φορά της είχα βάλει να μου γλείφει τα δάχτυλα ενώ με καβαλούσε κ ένιωσα ότι το έκανε με πολύ πάθος! Εγώ σκέφτηκα αμέσως να τσιμπουκωνει άλλον κ την έσκισα! Αυτή ανέβασε ρυθμούς… Λέτε να σκέφτηκε το ίδιο;
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.233
Πόντοι
206
Συμβουλή και το κλείνω. Αν κάνετε κάτι με τρίτο δεν πρέπει να είναι γνωστός.

Ρε φίλε γιατί ειρωνεύεσαι; Εγώ έγραψα κάτι χωρίς να απαιτώ να καταστεί πιστευτό από όλους. Μάλλον δεν έχεις ιδέα για το τι γίνεται στα νησιά από τους εργαζόμενους εκεί. Αλλά πως να έχεις όταν η μοναδική δουλειά που έχεις κάνει είναι στην τουαλέτα που κλείνεσαι με τις ώρες.
Κάτι παρόμοια σκηνικά πιεζόταν και σε απποθηκουλα στο υπόγειο γνωστού μπαρ στην σκουφα. Της πουτανας το κάγκελο…
 

parker

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2022
Μηνύματα
5
Like
9
Πόντοι
0
Εγώ χωρίς κάτι παραπάνω (ούτε λεκτικά) μια φορά της είχα βάλει να μου γλείφει τα δάχτυλα ενώ με καβαλούσε κ ένιωσα ότι το έκανε με πολύ πάθος! Εγώ σκέφτηκα αμέσως να τσιμπουκωνει άλλον κ την έσκισα! Αυτή ανέβασε ρυθμούς… Λέτε να σκέφτηκε το ίδιο;

Ναι παίζει κάτι τέτοιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ilbi

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
274
Like
1.244
Πόντοι
201
Κ το έκανε πολύ πειστικά σαν να παίρνει πίπα! Κ σε κάποια φάση με κρατούσε κιόλας από τον καρπό!
Έτσι ξεκίνησε και η δικιά μου και τώρα τσιμπουκώνει ότι βρει μπροστά της, ακόμα και τα δάχτυλα του ποδιού μου όπως την σκίζω στα 4, και έχει φτάσει να ουρλιάζει ότι θέλει να τη χύσει στα μούτρα ο δονητής που τσιμπουκώνει την ώρα που χύνει και χάνεται. Είναι έτοιμη για τριο αλλά νομίζω φοβάται την απόρριψη μετά αν στραβώσω. Δεν μπορώ να δώσω συμβουλές αλλά προσωπικά πιστεύω ότι έχασα πολύ χρόνο στην εξέλιξη του πηδήματος επειδή φοβόμουν την αντίδρασή της. Αν έχεις καλή σχέση γενικά, προχώρα και το πολύ να φας πόρτα, άνθρωπός σου είναι στην τελική. Αλλά βήμα βήμα και το λεκτικό είναι το παν, διαλύει παρεξηγήσεις. Αυτά πρωί πρωί, πάμε να δουλέψουμε και λίγο
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.346
Κριτικές
1
Like
7.171
Πόντοι
2.306
Συμβουλή και το κλείνω. Αν κάνετε κάτι με τρίτο δεν πρέπει να είναι γνωστός.

Ρε φίλε γιατί ειρωνεύεσαι; Εγώ έγραψα κάτι χωρίς να απαιτώ να καταστεί πιστευτό από όλους. Μάλλον δεν έχεις ιδέα για το τι γίνεται στα νησιά από τους εργαζόμενους εκεί. Αλλά πως να έχεις όταν η μοναδική δουλειά που έχεις κάνει είναι στην τουαλέτα που κλείνεσαι με τις ώρες.
Τυπε κλεινομαι στη τουαλετα μπας και με φωναξετε και μενα να παρω μεζε με τη τουριστρια…με ξεχασατε μαλλον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom