Νέα

Τρίο με τη σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kok.ni1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Aggelos_play

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
17
Like
799
Πόντοι
80
Εμείς κάναμε την δοκιμή πριν κανα 6μηνο και πήγε πολύ καλά . Κανα χρόνο το συζητούσαμε πριν γίνει , και μόλις βρήκαμε την κατάλληλη ευκαιρία βρεθήκαμε με ένα παιδί από μια αγγελία , ήπιαμε ένα ποτό , και μετά πηγαμε στο δωμάτιο ενός ξενοδοχείου και συνεχίσαμε .
Την φοβόμουν και εγώ την επόμενη μέρα , όμως το ευχαριστηθήκαμε και οι δυο , και το συζητάμε πολύ συχνά πλέον στις ιδιαίτερες στιγμές μας . Θα τολμούσα να πω ότι έχει ανανεωθεί η διάθεση μας μετά απο δέκα χρόνια γάμου .
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.607
Like
67.759
Πόντοι
11.956
Εμείς κάναμε την δοκιμή πριν κανα 6μηνο και πήγε πολύ καλά . Κανα χρόνο το συζητούσαμε πριν γίνει , και μόλις βρήκαμε την κατάλληλη ευκαιρία βρεθήκαμε με ένα παιδί από μια αγγελία , ήπιαμε ένα ποτό , και μετά πηγαμε στο δωμάτιο ενός ξενοδοχείου και συνεχίσαμε .
Την φοβόμουν και εγώ την επόμενη μέρα , όμως το ευχαριστηθήκαμε και οι δυο , και το συζητάμε πολύ συχνά πλέον στις ιδιαίτερες στιγμές μας . Θα τολμούσα να πω ότι έχει ανανεωθεί η διάθεση μας μετά απο δέκα χρόνια γάμου .
Να το ξανακάνετε εάν θέλετε ...ποτάκι γνωριμία
 

Tsiftis71

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
64
Like
132
Πόντοι
0
Τύπε @kok.ni1 αν παρόλες τις προτάσεις 4 σελίδων εδώ δεν έχεις βγάλει ακόμα άκρη , είμαι εδώ για σένα !! Σού έχω έτοιμη λύση !!
Ξεκινάς μία ωραία βραδιά εφοδιασμένος με χειροπέδες γουνάκια , στρίγκους με πούπουλα , δονητές σε σχήμα μελιτζάνας κτλ .
Καυλωτικη μουσική για να κρύβει τυχών θορύβους και τον κουμπάρο στο μπαλκόνι .
Ξεκινάς παιχνίδι , την φτιάχνεις μέχρι να αρχίσει να στάζει και εκείνη την στιγμή τις φοράς μαύρο μαντήλι στα μάτια .
Την στήνεις στα τέσσερα και φέρνεις μέσα τον κουμπάρο .
Ξεκινάει αυτός να την παίρνει βίαια από κώλο χωρίς να μιλάει και όταν βλέπεις το γυναίκακι να σπαρταραει και να τρέμει από καύλα έρχεσαι εσύ μπροστά και της τον δίνεις στο στόμα αφαιρώντας ταυτόχρονα το μαντήλι .
Από εκεί και πέρα θα ρολάρει το σκηνικό και θα πάει μόνο τού .
Καλή διασκέδαση !!
:alivedick::alivedick:
Το,επόμενο βήμα βέβαια ίσως είναι το αυτόφωρο για τον κουμπάρο και τον σύζυγο…..
 

Tsiftis71

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
64
Like
132
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους.

- Η φαντασίωση πολλές φορές (τις περισσότερες) είναι απλά φαντασίωση. Αυτό γιατί η φαντασίωση δεν έχει τα της καθημερινότητας και τα «πρακτικά» προβλήματα και τις αναστολές.

- Τις δεκαετίες προ του 1990-2000 ένα από τα σιγουρακια/επιχειρήματα υπερασπιστικής γραμμής σε υποθέσεις βιασμών ήταν αυτό ακριβώς: ότι το θύμα φαντασίωνε βιασμό (μαρτυρίες κυρίως από πρώην…) - με αλλά λόγια η υπεράσπιση προσπαθούσε να κάμψει την κατηγορία εξισώνοντας την φαντασίωση με την πραγματικότητα.
Αμ δε! Τέλος δεκαετίας 1990 και αρχές 2000 έγιναν πολλές μελέτες. Συμπέρασμα: καμία σχέση η φαντασίωση με την πραγματικότητα.

- Συμβουλή (από παντρεμένο): αν το θέλεις πες το ανοικτά. Μην παίζεις κρυφτούλι. Αλλά πες το με τρόπο που να καταλάβει ότι δεν την υποτιμάς και ότι θα μπορεί να σταματήσει όποτε το γουστάρει.

Προσωπικά βέβαια θα σε συμβούλευα να μείνεις στην φαντασίωση, άντε να βάλεις στο παιχνίδι κανένα κοριτσάκι γιατί υπάρχει και το άλλο ρίσκο…..ο τυπάς να γλυκοκοιτάξει τον νότο σου……..

χαιρετισμούς
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.897
Πόντοι
17.785
Eμενα παντως οι εργαζόμενες μου εχουν πει οτι ο καυγας γινετε για τις bi κυριες. Οχι για τους κυρίους οι οποιοι πανε και μονοι τους αμα λαχει
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.044
Κριτικές
2
Like
3.623
Πόντοι
456
Eμενα παντως οι εργαζόμενες μου εχουν πει οτι ο καυγας γινετε για τις bi κυριες. Οχι για τους κυρίους οι οποιοι πανε και μονοι τους αμα λαχει
Αυτος ο κίνδυνος ελοχεύει οταν σου προκύψει τέτεια φάση με αγνωστο ζευγάρι...εσυ επικέντρώνεσαι στην καβλιάρα σύζυγο και η κολώμπα ο "κύριος" ορέγεται το κωλούρι σου....αν δεν είσαι απόλυτα βέβαιος που μπλέκεις...μην μπλέξεις!!!Με φίλους ή έμπιστους γνωστούς είναι μια ωραία φάση...δεν με χάλαγε!!!
 

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
451
Πόντοι
21
Καλό είναι αν κανείς τρίο να δοκιμάσεις με άλλη κοπέλα, όχι με την γυναίκα σου. Μπορεί να μπερδευτεί πολύ η φάση. Γενικά μην κατουρας εκει που τρως
 

Sotomayor

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
145
Like
578
Πόντοι
81
Καλό είναι αν κανείς τρίο να δοκιμάσεις με άλλη κοπέλα, όχι με την γυναίκα σου. Μπορεί να μπερδευτεί πολύ η φάση. Γενικά μην κατουρας εκει που τρως
είναι πάρα πολλοί εδώ μέσα όμως, που γουστάρουν περισσότερο τη φάση να γαμηθεί η γυναίκα τους μπροστά τους, παρά να γαμήσουν αυτοί άλλη γκόμενα...
 

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
451
Πόντοι
21
είναι πάρα πολλοί εδώ μέσα όμως, που γουστάρουν περισσότερο τη φάση να γαμηθεί η γυναίκα τους μπροστά τους, παρά να γαμήσουν αυτοί άλλη γκόμενα...
Δεν λέω, έχει και αυτό την φάση του, ιδίως αν τα εχουν μαζεμένα στις γυναίκες τους :2funny:
 

Yagulas

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Σεπ 2022
Μηνύματα
235
Κριτικές
16
Like
2.147
Πόντοι
1.191
Ρε φίλε τώρα που έγραψες για μπαρ τι μου θύμησες...
Πριν από πολλά χρόνια εργαζόμουνα ως μπάρμαν σε κοσμοπολίτικο νησί. Έρχεται ένα μουνάκι Αυστραλέζα μόνο του και κάθεται στο μπαρ. Την βλέπει το αφεντικό να μιλάει μαζί μου και έρχεται κοντά μου. ''Αυτή θέλω να την γαμήσω" μου λέει και προσθέτει: "Κανόνισε να την πάρουμε παρτούζα". "Εντάξει" του απαντώ. Συνεχίζω τη συζήτηση μαζί της και μου αποκαλύπτει πως είναι αρραβωνιασμένη και έχει έρθει στο νησί για να αποκτήσει εμπειρία στο σεξ ώστε να ευχαριστεί σεξουαλικά τον δικό της. Εδώ είμαστε σκέφτηκα και τη συμβουλεύω πως για να γίνει αυτό πρέπει να κάνει σεξ με πολλούς άντρες ταυτόχρονα. "Δεν έχω πρόβλημα" μου απάντησε. Κανονίσαμε μόλις κλείσουμε να την πάρουμε όλοι οι εργαζόμενοι μέσα στο μαγαζί. Μάλιστα είχαμε φωνάξει και φίλους από άλλα μαγαζιά. Αυτούς τους κρύψαμε στην τουαλέτα και τους είπαμε να βγούνε μόλις θα έχει ανάψει για τα καλά η φάση. Όντως μόλις κλείσαμε ξεκινάω εγώ μαζί της σε κάτι γλωσσόφιλα, να τη γδύνω σιγά σιγά και να της τον δίνω στο στόμα. Ωστόσο, κάπου με χάλασε το όλο σκηνικό και αποτραβήχτηκα. Τότε παίρνει θέση το αφεντικό μου και την πλακώνει στα γλυφωμούνια. Το μικρό σπαρταρούσε και κάποια στιγμή την έσκιζαν από παντού ενώ οι άλλοι είχαν βγει από την τουαλέτα και τον έπαιζαν.
Έγιναν και άλλα σκηνικά ωραία και με πολύ γέλιο εκείνο το βράδυ, αλλά θα κουράσω να τα γράψω όλα.
Ένα είναι σίγουρο. Πως η μικρή επέστρεψε στην Αυστραλία με πολλές καλές εμπειρίες...
1694307760720.gif
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.358
Like
2.110
Πόντοι
456
Φίλε, από τη φαντασίωση ως την πράξη είναι μεγάλη απόσταση. Να ξέρεις ότι πιθανό να αλλάξουν πολλά, αν το κάνεις πραγματικότητα.
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
141
Like
458
Πόντοι
21
Παιδια εμπειριες απο ζευγαρια που το δοκιμασαν.
 

ΓΙΩΡΓΟΣ1961

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Ξεκίνησε η σύζυγος στα 33της μετά από παρότρυνση μου με την κολλητή της λεσβιακό και μετά τρίο με εμένα η με τους κατά διαστήματα γκόμενους της φίλης μας.Εχει κάνει αρκετές φορές και τρίο με δύο άντρες.Στην αρχή υπήρχαν ανάμεικτα συναισθήματα αλλά ξεπεράστηκαν και έζησε αρκετά έντονες καταστάσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom