Νέα

Τρίο με τη σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kok.ni1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.346
Κριτικές
1
Like
7.171
Πόντοι
2.306
Για πες μου αν δεν σου κάνει κοπω
Δεν μου κανει κοπο, λεω οτι ολοι εδω λενε οτι η γυναικα τους θελει αλλα φοβαται μηπως πεσει χαμηλα στα ματια τους και τη τζασουνε.
φαντασου λοιπον να την κανεις τουρμπο για τριο, να νοιωσει ασφαλης , να της πεις οτι θα της φερεις τυπο και τοτε…..
αινταξη?
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
500
Πόντοι
21
Και το παραπέρα βήμα πιο είναι αν γουστάρει όλα αυτά..Πώς πας παραπέρα
Η κουβεντα φιλε μου...συζητησε το μαζι της αν επιμενει οτι ξερεις ειναι μονο σαν φαντασιωση τοτε το αφηνεις εκει,αν οχι το προχωρας μπορειτε να πατε σε ενα swinger bar οχι απαραιτητα να κανετε κατι να δειτε μονο και εκει κοβεις και αντιδρασεις
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.303
Like
16.718
Πόντοι
3.556
εδω που τα λεμε ποιος θελει να του γαμαει τη γυναικα αλλος ειτε χωρις να το ξερει ειτε με το να το ξερει μονο οι κουτοι.
τύπε μη το λες υπαρχουν αρκετες περιπτωσεις σεβαστων μελών ναυαγίων κακολντ με μπουστικες προεκτάσεις που σκέφτονται διαφορετικα :undecided::undecided::undecided:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.346
Κριτικές
1
Like
7.171
Πόντοι
2.306
εγω ειμαι κλασσικος σορρυ που το χαλαω,εγω στη σχεση θελω μονο εγω να τη γαμαω,στη ξεπετα χεστηκα παει με μενα και μετα με οποιον αλλον θελει,στη ξεπετα υπαρχει ελευθερια στη σχεση ομως οχι δε πρεπει να υπαρχει.
τυπε με στενοχωριεσαι, απλα εκλεισες με συνοπτικες διαδικασιες το νημα μετα απο 19 σελιδες φαντασιωσεων, οδηγιων προς ναυτιλομενους και αλλα ωραια…..
F6657F27-A99F-4386-B343-6DEAC5F25B94.gif
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.624
Κριτικές
57
Like
6.754
Πόντοι
5.406
εγω ειμαι κλασσικος σορρυ που το χαλαω,εγω στη σχεση θελω μονο εγω να τη γαμαω,στη ξεπετα χεστηκα παει με μενα και μετα με οποιον αλλον θελει,στη ξεπετα υπαρχει ελευθερια στη σχεση ομως οχι δε πρεπει να υπαρχει.
Μεγαλη πουταναρα ,που την εχω παρει αρκετες φορες πριβε και εχουμε γινει φιλαρακια ,μου εχει πει το εξης.
Διαφοροι της εχουν ζητησει τριο, μαντεψτε συνηθως πως καταληγει η φαση. Οι αντρακλες μας να την βρισκουν μεταξυ τους και αυτη να καθεται να αναρωτιεται γιατι την φωναξανε.
Προσοχη, λογια δικα της,οχι δικα μου.
Και αυτο που λενε οι γυναικες δεν μου φαινεται παραλογο. Καλη σαν φαντασιωση ,οτι και καλα η γκομενα γαμιεται απο παντου και καλα ,αλλα το πραγμα μπαζει πολυ στην πραξη.
Δλδ ,αντι να εχεις την απλα σου και να γαμας σαν ανθρωπος θα εχεις κι ενα βρωμιαρη διπλα σου? Στην πραξη χανει πολυ το πραγμα και οι γυναικες το καταλαβαινουν.
Απο κει κι επειτα ,δεν συμφωνω με τους φιλους που συμμεριζονται την αποψη μου,οπως ο φιλος @burdeliaris99 να βριζουν τους παρτουζιαρηδες. Σεξ κανουν οι ανθρωποι. Δεν πειραζουν καποιον.
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
274
Like
1.244
Πόντοι
201
Α γουστάρει με τα δάχτυλα ενώ την λες τέτοια πες την αν θα ήθελε να πάρετε δονητή να τον βάζεις στο στομα της και διάφορα παιχνίδια ...μετά από αυτό αν γουστάρει ξάπλωσε την κάτσε από δίπλα της βάλε πουτσα στο στομα της και με το χέρι σου βάλτην δάχτυλο ενώ έχεις πουτσα στο στομα καυλωσε την λίγο έτσι και πες την μετά σαρεσει έτσι σαν να έχεις 2 πουτσες μαζι αν γουστάρει εκει είσαι πες και αλλα
Εγώ της τον έδινα στο στόμα και της έχωνε δονητή στο μουνί με αποτέλεσμα να χύνει και να ρουφάει σαν λυσσασμένη μέχρι που με στράγγιξε. Λίγες φορές την έχω δει τόσο στα χαμένα, γκαυλωμένη φουλ και διψασμένη για χύσι. Η πουτανιά είναι κρυμμένη σε όλες μου φαίνεται.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.462
Like
11.389
Πόντοι
2.256
Η πουτανιά είναι κρυμμένη σε όλες μου φαίνεται.
Εδώ είναι και ο ρόλος του γερού χύστη, να την απελευθερώσει, βγάζοντας τη πουτανάρα από μέσα της στην επιφάνεια. Και να το απολαύσει.
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Δεν μου κανει κοπο, λεω οτι ολοι εδω λενε οτι η γυναικα τους θελει αλλα φοβαται μηπως πεσει χαμηλα στα ματια τους και τη τζασουνε.
φαντασου λοιπον να την κανεις τουρμπο για τριο, να νοιωσει ασφαλης , να της πεις οτι θα της φερεις τυπο και τοτε…..
αινταξη?
Αιντάξει, δεν ήταν και το πιο έξυπνο αστείο. Κατά βάση, όχι μόνο δεν έχει πλάκα, αλλά δεν έχει ούτε και λογική.
 

chastity-married

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
47
Like
1.216
Πόντοι
200
Αυτά είναι φίλε μ Από τις καλύτερες εμπειρίες...έτσι ακριβώς θέλει η δικιά μου να την σκίζουν σε ένα μπαρ όπως λες...και πολλές φορές λέω έτσι όπως σε πηδάω αν βγει τώρα ένας που είναι κρυμμένος και στο βάλει από πίσω τι θα κάνεις και μ λέει θα κάτσω να μου το βάλει να με σκιζετε μαζί

Εγώ της τον έδινα στο στόμα και της έχωνε δονητή στο μουνί με αποτέλεσμα να χύνει και να ρουφάει σαν λυσσασμένη μέχρι που με στράγγιξε. Λίγες φορές την έχω δει τόσο στα χαμένα, γκαυλωμένη φουλ και διψασμένη για χύσι. Η πουτανιά είναι κρυμμένη σε όλες μου φαίνεται.
ισχυει 100%
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
274
Like
1.244
Πόντοι
201
Παίρνοντας την ιδέα από συναγωνιστή από εδώ, χρησιμοποιήσαμε δονητή με βεντούζα και κάλυμμα στα μάτια για πιο μυστήριο και κατέληξε η δικιά μου να ουρλιάζει από γκαύλα ενώ εναλλάσσαμε μουνί-πίπα δονητή και πούτσα. Μεγαλύτερη γκαύλα έβγαλε όταν την πάτωνε ο δονητής και της γαμούσα το στόμα. Όταν δεν άντεχε άλλο μου τα ζήτησε στη μάπα,και έφαγε από τα πιο γερά χυσίδια της ζωής της και το απόλαυσε μάλιστα. Νομίζω ότι ήρθε η ώρα για τρίο με κανονική πούτσα
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.141
Πόντοι
446
Παίρνοντας την ιδέα από συναγωνιστή από εδώ, χρησιμοποιήσαμε δονητή με βεντούζα και κάλυμμα στα μάτια για πιο μυστήριο και κατέληξε η δικιά μου να ουρλιάζει από γκαύλα ενώ εναλλάσσαμε μουνί-πίπα δονητή και πούτσα. Μεγαλύτερη γκαύλα έβγαλε όταν την πάτωνε ο δονητής και της γαμούσα το στόμα. Όταν δεν άντεχε άλλο μου τα ζήτησε στη μάπα,και έφαγε από τα πιο γερά χυσίδια της ζωής της και το απόλαυσε μάλιστα. Νομίζω ότι ήρθε η ώρα για τρίο με κανονική πούτσα

στειλε μου εμενα τυπε...ειμαι και εγω open minded...
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
204
Πόντοι
21
Παίρνοντας την ιδέα από συναγωνιστή από εδώ, χρησιμοποιήσαμε δονητή με βεντούζα και κάλυμμα στα μάτια για πιο μυστήριο και κατέληξε η δικιά μου να ουρλιάζει από γκαύλα ενώ εναλλάσσαμε μουνί-πίπα δονητή και πούτσα. Μεγαλύτερη γκαύλα έβγαλε όταν την πάτωνε ο δονητής και της γαμούσα το στόμα. Όταν δεν άντεχε άλλο μου τα ζήτησε στη μάπα,και έφαγε από τα πιο γερά χυσίδια της ζωής της και το απόλαυσε μάλιστα. Νομίζω ότι ήρθε η ώρα για τρίο με κανονική πούτσα
Ωραιος τυπε! Εγω σου ειχα γραψει για τη βεντουζα και αλλος μυστης για τα ματια. Ακριβως ετσι κι εμεις. Εκεινη την ωρα αν αντικαθιστουσαμε το ψευτικο με αληθινο, με τοση καυλα που ειχε δεν θα εκανε πισω με τιποτα. Στο μετα ειναι ολο το θεμα που αρχιζουν τα μα και μου. Ξεκαθαρα απο ταμπου και οχι οτι δεν γουσταρε. Αυτο ηταν φανερο. Μακαρι να προχωρησετε στη φαση σας.
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
475
Πόντοι
21
γιατι έχεις βιώματα μάλλον... 41 ετών, 49 κιλά.
Παρ'ολα αυτα μάγκες δε ζήτησα να τη γαμήσεις κάποιος απο σας, μια συμβουλή ζήτησα.
Επειδή ειμασταν στην ίδια φάση με την δικιά μου αυτό θέλει συζήτηση εκτός καυλας γιατί πρέπει να υπολογίσεις και το "μετά" εφόσον είναι γυναίκα σου.μη ξεχνάς ότι λειτουργούν περισσότερο εγκεφαλικά και θέλουν να νιώσουν ασφάλεια για να βγάλετε γούστα
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
43
Like
4.523
Πόντοι
5.646
Παίρνοντας την ιδέα από συναγωνιστή από εδώ, χρησιμοποιήσαμε δονητή με βεντούζα και κάλυμμα στα μάτια για πιο μυστήριο και κατέληξε η δικιά μου να ουρλιάζει από γκαύλα ενώ εναλλάσσαμε μουνί-πίπα δονητή και πούτσα. Μεγαλύτερη γκαύλα έβγαλε όταν την πάτωνε ο δονητής και της γαμούσα το στόμα. Όταν δεν άντεχε άλλο μου τα ζήτησε στη μάπα,και έφαγε από τα πιο γερά χυσίδια της ζωής της και το απόλαυσε μάλιστα. Νομίζω ότι ήρθε η ώρα για τρίο με κανονική πούτσα

Άμα έπαιξε τόσο δυνατή φάση είναι η ώρα για το επόμενο βήμα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.607
Like
67.759
Πόντοι
11.956
Ο α ντρας είναι μύστης εδώ ...μου έστειλε ένα μύνημα εάν ενδιαφέρομαι ...είπαμε τα τυπικά και σε δύο μέρες έγινε η συνάντηση....η κοπέλα μοιάζει στην φωτογραφία που έβαλα αδύνατη με κορμάρα....τα έβρεξε όλα τουλάχιστον τρεις φορές έκανε σκουιρτ...από τις καλύτερες εμπειρίες....και τα έκανε και όλα.!!!!!!
 

xdx

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
42
Like
67
Πόντοι
0
Στις αρχες του κοβιντ ειχα παρει ομοιωμα σαν αληθινο με βεντουζα. Η μικρη ηταν στα πεθερικα. Εκει που γαμιομασταν της λεω σημερα θα φας κι αλλη πουτσα. Τον βεντουζωσα στον τοιχο και ηταν σαννα τη γαμαει καποιος πισωκολλητα κι εγω της τον εδινα πιπα. Της λεω θελεις δυο πουτσες ε? Και εννοειται συμψωνουσε και γουσταρε. Εχυσε 2-3 φορες ετσι σε σημειο που ο δονητης εσταζε και μετα την ξεσκισα κι εγω και τα εφαγε στα κωλομερια. Οταν μετα ανοιξα το θεμα μεταξυ σοβαρου κι αστειου... Α αυτα τα λεω πανω στη στιγμη κλπκλπ. Που σιγα που δεν θα ηθελε οντως μια αληθινη πουτσα μαζι με τη δικη μου ( η και μονη της). Αλλιως θα ειχε αλλη αντιδραση μολις εβγαλα το ομοιωμα. Μια χαρα το γαμουσε και εχυνε απανωτα. Αλλα στο δια ταυτα δεν... Συμφωνω με το φιλο απο πανω οτι το θελουν ολες αλλα το παιζουν κυριες.αν εκεινη τη στιγμη εμφανιζοτανε καποιος ψωλαρας αγνωστος νομιζω οτι χωρις δευτερη σκεψη θα τον πηδαγε. Απλα το πολυ παρακαλι ξενερωνει... Οποτε το εχω αφησει και μελλοντικα βλεπουμε.
Ο δονητης με βεντουζα ΔΕΝ κολλαει στον τοιχο!!!
 

fstergios

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
26
Πόντοι
0
Στις αρχες του κοβιντ ειχα παρει ομοιωμα σαν αληθινο με βεντουζα. Η μικρη ηταν στα πεθερικα. Εκει που γαμιομασταν της λεω σημερα θα φας κι αλλη πουτσα. Τον βεντουζωσα στον τοιχο και ηταν σαννα τη γαμαει καποιος πισωκολλητα κι εγω της τον εδινα πιπα. Της λεω θελεις δυο πουτσες ε? Και εννοειται συμψωνουσε και γουσταρε. Εχυσε 2-3 φορες ετσι σε σημειο που ο δονητης εσταζε και μετα την ξεσκισα κι εγω και τα εφαγε στα κωλομερια. Οταν μετα ανοιξα το θεμα μεταξυ σοβαρου κι αστειου... Α αυτα τα λεω πανω στη στιγμη κλπκλπ. Που σιγα που δεν θα ηθελε οντως μια αληθινη πουτσα μαζι με τη δικη μου ( η και μονη της). Αλλιως θα ειχε αλλη αντιδραση μολις εβγαλα το ομοιωμα. Μια χαρα το γαμουσε και εχυνε απανωτα. Αλλα στο δια ταυτα δεν... Συμφωνω με το φιλο απο πανω οτι το θελουν ολες αλλα το παιζουν κυριες.αν εκεινη τη στιγμη εμφανιζοτανε καποιος ψωλαρας αγνωστος νομιζω οτι χωρις δευτερη σκεψη θα τον πηδαγε. Απλα το πολυ παρακαλι ξενερωνει... Οποτε το εχω αφησει και μελλοντικα βλεπουμ

Στις αρχες του κοβιντ ειχα παρει ομοιωμα σαν αληθινο με βεντουζα. Η μικρη ηταν στα πεθερικα. Εκει που γαμιομασταν της λεω σημερα θα φας κι αλλη πουτσα. Τον βεντουζωσα στον τοιχο και ηταν σαννα τη γαμαει καποιος πισωκολλητα κι εγω της τον εδινα πιπα. Της λεω θελεις δυο πουτσες ε? Και εννοειται συμψωνουσε και γουσταρε. Εχυσε 2-3 φορες ετσι σε σημειο που ο δονητης εσταζε και μετα την ξεσκισα κι εγω και τα εφαγε στα κωλομερια. Οταν μετα ανοιξα το θεμα μεταξυ σοβαρου κι αστειου... Α αυτα τα λεω πανω στη στιγμη κλπκλπ. Που σιγα που δεν θα ηθελε οντως μια αληθινη πουτσα μαζι με τη δικη μου ( η και μονη της). Αλλιως θα ειχε αλλη αντιδραση μολις εβγαλα το ομοιωμα. Μια χαρα το γαμουσε και εχυνε απανωτα. Αλλα στο δια ταυτα δεν... Συμφωνω με το φιλο απο πανω οτι το θελουν ολες αλλα το παιζουν κυριες.αν εκεινη τη στιγμη εμφανιζοτανε καποιος ψωλαρας αγνωστος νομιζω οτι χωρις δευτερη σκεψη θα τον πηδαγε. Απλα το πολυ παρακαλι ξενερωνει... Οποτε το εχω αφησει και μελλοντικα βλεπουμε.
κατι αναλογο και εγω. μ' αυτο
οταν το βαζω χυνει για πλακα σε χρονο dt οταν βαριεμαι να το βαλω με ρωταει δεν θα το βαλεις; αλλα για τριτο ατομο δεν θα το ενεκρινα εκει χανεται η μπαλα ειναι πολυ τραβηγμενο.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom