Νέα

Τρίο με τη σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kok.ni1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Οκ. Θα το δοκιμάσω!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Λες να πει μαι; Κ μέσα στην καυλα να το ζητήσει μόνη της;
Α γουστάρει με τα δάχτυλα ενώ την λες τέτοια πες την αν θα ήθελε να πάρετε δονητή να τον βάζεις στο στομα της και διάφορα παιχνίδια ...μετά από αυτό αν γουστάρει ξάπλωσε την κάτσε από δίπλα της βάλε πουτσα στο στομα της και με το χέρι σου βάλτην δάχτυλο ενώ έχεις πουτσα στο στομα καυλωσε την λίγο έτσι και πες την μετά σαρεσει έτσι σαν να έχεις 2 πουτσες μαζι αν γουστάρει εκει είσαι πες και αλλα
 
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Καλησπερα σε ολους κατα την ταπεινη μου γνωμη ολες μα ολες οι γυναικες ειτε δικες μας ειτε παντρεμενες ειτε χωρισμενες ειτε ελευθερες γενικα ολες οι κατηγοριες για να μην πλατιαζω εχουν σκεφτει το τριο...βεβαια η φαντασιωση απο την πραγματικοτητα απεχει παρα πολυ για διαφορους λογους ...σιγουρα ομως σαν φαντασιωση παιζει στο μυαλο τους και τις φτιαχνει....ενα απλό πειραμα για ολους ειναι οτι κατα την διαρκεια μπορουν να δοκιμασουν ενα παιχνιδι οπως ενα δονητη που ειπα και οι φιλοι πιο πανω δαχτυλα...και σιγουρα λεκτικο παιχνιδι...το 99.99999 % των γυναικων γουσταρει...
Και το παραπέρα βήμα πιο είναι αν γουστάρει όλα αυτά..Πώς πας παραπέρα
 

Gogo(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
22
Like
57
Πόντοι
0
Πάνω στην γκαύλα οι γυναίκες λένε διάφορα τρελά, το θέμα είναι να το κουβεντιάζουν έστω, και σε κανονικές συνθήκες και χωρίς αλκοόλ. Εκεί νομίζω φαίνεται αν πρόκειται να προχωρήσει κάτι. Η δικιά μου πάνω στο γαμήσι και με προτροπή φυσικά από μένα, πετάει διάφορα, όπως "θέλω να φάω δύο πούτσες και να με χύνετε ταυτόχρονα χωρίς να μπορώ να κάνω τπτ"...Όταν μετά της τα θυμίζω κάποια τα αρνείται και κάποια την σοκάρουν αλλά βλέπω ότι σιγά σιγά σπάει και το παραδέχεται ότι έχει τρελές σκέψεις. Θέλει δουλειά το πράγμα, δεν είναι και τόσο απλό
Αθώα μου παιδιά, τα λενε, τα θέλουν, αλλά στο σοβαρό έρχονται οι δεύτερες σκέψεις ότι μην θεωρηθούν καριολες, όλες το θέλουν, απλά κολλάνε , όπως κ εμείς έχουμε φαντασίωση τις δύο γυναίκες , έτσι έχουν κ αυτές.απο εκεί κ πέρα στο χέρι μας είναι να νοιώσουν εμπιστοσύνη ότι κ να γίνει δεν θα τις κακοχαρακτηρίσουμε, ότι άλλο το σεξουαλικό κ άλλο το συναίσθημα για τη άλλο, όταν το καταλάβουμε κ οι δυο αυτο απογειώνεται η σχέση, καλως ή κακώς ο άνθρωπος δεν είναι μονογαμικό ον, έχει ορεξεις, φαντασιώσεις κτλ, τι καλύτερο να τις πραγματοποιήσει με τον άνθρωπο τού
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Στις αρχες του κοβιντ ειχα παρει ομοιωμα σαν αληθινο με βεντουζα. Η μικρη ηταν στα πεθερικα. Εκει που γαμιομασταν της λεω σημερα θα φας κι αλλη πουτσα. Τον βεντουζωσα στον τοιχο και ηταν σαννα τη γαμαει καποιος πισωκολλητα κι εγω της τον εδινα πιπα. Της λεω θελεις δυο πουτσες ε? Και εννοειται συμψωνουσε και γουσταρε. Εχυσε 2-3 φορες ετσι σε σημειο που ο δονητης εσταζε και μετα την ξεσκισα κι εγω και τα εφαγε στα κωλομερια. Οταν μετα ανοιξα το θεμα μεταξυ σοβαρου κι αστειου... Α αυτα τα λεω πανω στη στιγμη κλπκλπ. Που σιγα που δεν θα ηθελε οντως μια αληθινη πουτσα μαζι με τη δικη μου ( η και μονη της). Αλλιως θα ειχε αλλη αντιδραση μολις εβγαλα το ομοιωμα. Μια χαρα το γαμουσε και εχυνε απανωτα. Αλλα στο δια ταυτα δεν... Συμφωνω με το φιλο απο πανω οτι το θελουν ολες αλλα το παιζουν κυριες.αν εκεινη τη στιγμη εμφανιζοτανε καποιος ψωλαρας αγνωστος νομιζω οτι χωρις δευτερη σκεψη θα τον πηδαγε. Απλα το πολυ παρακαλι ξενερωνει... Οποτε το εχω αφησει και μελλοντικα βλεπουμε.
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
Στις αρχες του κοβιντ ειχα παρει ομοιωμα σαν αληθινο με βεντουζα. Η μικρη ηταν στα πεθερικα. Εκει που γαμιομασταν της λεω σημερα θα φας κι αλλη πουτσα. Τον βεντουζωσα στον τοιχο και ηταν σαννα τη γαμαει καποιος πισωκολλητα κι εγω της τον εδινα πιπα. Της λεω θελεις δυο πουτσες ε? Και εννοειται συμψωνουσε και γουσταρε. Εχυσε 2-3 φορες ετσι σε σημειο που ο δονητης εσταζε και μετα την ξεσκισα κι εγω και τα εφαγε στα κωλομερια. Οταν μετα ανοιξα το θεμα μεταξυ σοβαρου κι αστειου... Α αυτα τα λεω πανω στη στιγμη κλπκλπ. Που σιγα που δεν θα ηθελε οντως μια αληθινη πουτσα μαζι με τη δικη μου ( η και μονη της). Αλλιως θα ειχε αλλη αντιδραση μολις εβγαλα το ομοιωμα. Μια χαρα το γαμουσε και εχυνε απανωτα. Αλλα στο δια ταυτα δεν... Συμφωνω με το φιλο απο πανω οτι το θελουν ολες αλλα το παιζουν κυριες.αν εκεινη τη στιγμη εμφανιζοτανε καποιος ψωλαρας αγνωστος νομιζω οτι χωρις δευτερη σκεψη θα τον πηδαγε. Απλα το πολυ παρακαλι ξενερωνει... Οποτε το εχω αφησει και μελλοντικα βλεπουμε.
Κάπου κάπου με τον δονητη ξεκαυλουνουν όλες ,λίγο η ηδονή λίγο που σκέφτονται ότι τον περνούν από άλλον φαντασιωνοντε κ χύνουν ποιο γρήγορα. αν την εδενες τα μάτια ακόμα καλύτερα γιαυτην
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Κάπου κάπου με τον δονητη ξεκαυλουνουν όλες ,λίγο η ηδονή λίγο που σκέφτονται ότι τον περνούν από άλλον φαντασιωνοντε κ χύνουν ποιο γρήγορα. αν την εδενες τα μάτια ακόμα καλύτερα γιαυτην
Γι αυτο ηταν βεντουζωμενος στον τοιχο και αυτη προς εμενα. Δεν εβλεπε δονητη. Ενοιωθε κατι να την πηδαει. Και με υφγ δερματος. Δεν πηρα πλαδτικο με δονηση κλπ.
 

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
262
Πόντοι
20
Καλησπερα σε ολους κατα την ταπεινη μου γνωμη ολες μα ολες οι γυναικες ειτε δικες μας ειτε παντρεμενες ειτε χωρισμενες ειτε ελευθερες γενικα ολες οι κατηγοριες για να μην πλατιαζω εχουν σκεφτει το τριο...βεβαια η φαντασιωση απο την πραγματικοτητα απεχει παρα πολυ για διαφορους λογους ...σιγουρα ομως σαν φαντασιωση παιζει στο μυαλο τους και τις φτιαχνει....ενα απλό πειραμα για ολους ειναι οτι κατα την διαρκεια μπορουν να δοκιμασουν ενα παιχνιδι οπως ενα δονητη που ειπα και οι φιλοι πιο πανω δαχτυλα...και σιγουρα λεκτικο παιχνιδι...το 99.99999 % των γυναικων γουσταρει...
Όπως ειπες φιλε μου υπάρχει δυστυχώς η απόσταση από τη φαντασίωση στη πράξη. Όπως επίσης γουστάρουν φουλ και τσόντες αλλά δε θα το παραδεχτούν εύκολα και ποσο. Προσωπικά από τη δικη μου εμπειρία δύσκολα κάνουν τρίο και δύσκολα να βρεις και ζευγάρι να χωθείς σε τρίο αν δεν είσαι ήδη ζευγάρι για swinging ή αν δεν είναι με κονε.
 

James_Athens

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
52
Like
262
Πόντοι
20
Καλησπέρα συναγωνιστες...
πιστευω ότι συμμερίζεστε την άποψη ότι η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών γουσταρουν τριο αλλα δεν το εφαρμόζουν για διάφορους λόγους.
Έχω την πεποιθηση ότι και η σύζυγος μου το γουσταρει καθότι όταν την παιρνω, πολλες φορές ψάχνει τα δάκτυλα μου να τα ρουφήξει, οπότε συμπεραίνω ότι μια πουτσα στο στόμα εκείνη την ώρα δε θα τη χάλαγε.

Έχει ωριμάσει η ιδέα μέσα μου να την μοιραστώ...

Ωστόσο!
1) ειναι καλή ιδέα να το προτείνω ή να ξεκινήσω καπως πιο μαλακα? Πχ παιχνίδια...
2) έχει κανεις κάποια εμπειρία τέτοιας στροφής?
Δυστυχώς φιλε μου ενώ παρά πολλές γυναίκες το γουστάρουν, αποφεύγουν να το κάνουν στη πράξη. Από ζευγάρια που έχω συνομιλήσει, γκόμενες ή ζευγάρια μέσω Ίντερνετ που στο τέλος κολωνουν, ο βασικός φόβος των γυναικών είναι η κοινωνική κατακραυγή. Δηλαδή το ενδεχόμενο να διαρρεύσει κάτι (γιατί έχουμε μεγαλώσει με συγκεκριμένα στερεότυπα) και τις πούνε αμέσως πουτανες. Εκεί δυσκολεύονται κάπως.
Το θέμα είναι να το φέρεις πάνω στη Καυλα με τρόπο και την ρωτήσεις «θα γούσταρες να ταν κι ένα φιλαράκι να σου μπουκώνει το στόμα όσο σε γαμαω, μετά να σε πάρουμε εναλλάξ και ταυτόχρονα άμα λαχει;» Στη Καυλα πάνω ναι θα σου πει στατιστικά, από εκει μπορείς να πιαστείς και στα σοβαρά σε δεύτερο και τρίτο χρόνο να το θέσεις σοβαρά και να ακούσεις τι τύπος άντρα θα την έκανε να νιώθει άνετα και να καυλωσει να γαμηθει μπροστά σου. Και φυσικά οφείλεις να το ψάξεις ώστε να μην απογοητευτεί και «κλειδώσει».
Φιλικά, η προσωπική μου γνώμη πάντα.
 
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Κάτι τέτοια βλέπουμε με την δικια μου και γουστάρει τέτοια θέλω λεει να με ξεσκίζουν από παντού
20221214_153608.jpg
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
109
Like
214
Πόντοι
21
Δυστυχώς φιλε μου ενώ παρά πολλές γυναίκες το γουστάρουν, αποφεύγουν να το κάνουν στη πράξη. Από ζευγάρια που έχω συνομιλήσει, γκόμενες ή ζευγάρια μέσω Ίντερνετ που στο τέλος κολωνουν, ο βασικός φόβος των γυναικών είναι η κοινωνική κατακραυγή. Δηλαδή το ενδεχόμενο να διαρρεύσει κάτι (γιατί έχουμε μεγαλώσει με συγκεκριμένα στερεότυπα) και τις πούνε αμέσως πουτανες. Εκεί δυσκολεύονται κάπως.
Το θέμα είναι να το φέρεις πάνω στη Καυλα με τρόπο και την ρωτήσεις «θα γούσταρες να ταν κι ένα φιλαράκι να σου μπουκώνει το στόμα όσο σε γαμαω, μετά να σε πάρουμε εναλλάξ και ταυτόχρονα άμα λαχει;» Στη Καυλα πάνω ναι θα σου πει στατιστικά, από εκει μπορείς να πιαστείς και στα σοβαρά σε δεύτερο και τρίτο χρόνο να το θέσεις σοβαρά και να ακούσεις τι τύπος άντρα θα την έκανε να νιώθει άνετα και να καυλωσει να γαμηθει μπροστά σου. Και φυσικά οφείλεις να το ψάξεις ώστε να μην απογοητευτεί και «κλειδώσει».
Φιλικά, η προσωπική μου γνώμη πάντα.
Συμφωνω. Γι αυτο εχω σκεφτει επαγγελματια σε ξενοδοχειο. Η ακομα καλυτερα ενα πενθημερο μονοι μας Ολλανδια η κατι τετοιο σε swingers club. Εκει ολα θα ειναι ευκολοτερα που δεν υπαρχει περιπτωση να την ξαναδει καποιος. Λεω Ολλανδια γιατι εχει και ψιλομαυρους που σιγουρα εχουν φαντασιωση να τον φανε απο μαυρο. Επισης η φαση ξανθια με λευκο δερμα οπως ειναι και μαυρο σαν τριτο καυλωνει φουλ κι εμενα. Αν γινει τετοιο ταξιδι και δεν ενδωσει κι εκει, θα φαω ολα μου τα λεφτα στα στουντιο. Δεν την ξαναπηδαω μετα ουτε με παρακαλια. Γιατι ετσι κι αλλιως χρειαζεται μια ανανεωση με κατι πικαντικο λογω γαμου παιδιων κλπ.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Και το παραπέρα βήμα πιο είναι αν γουστάρει όλα αυτά..Πώς πας παραπέρα
Φωνάζεις εμένα ....αυτό είναι το επόμενο βήμα εχεμυθος σοβαρός με εγγύηση στην ουγια
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Η πάμε για ποτάκι να τα συζητήσουμε όλα από κοντά....πάντα με τακτ σοβαροτητα και όχι αισχρά λόγια ....
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
142
Like
1.420
Πόντοι
201
Συμφωνω. Γι αυτο εχω σκεφτει επαγγελματια σε ξενοδοχειο. Η ακομα καλυτερα ενα πενθημερο μονοι μας Ολλανδια η κατι τετοιο σε swingers club. Εκει ολα θα ειναι ευκολοτερα που δεν υπαρχει περιπτωση να την ξαναδει καποιος. Λεω Ολλανδια γιατι εχει και ψιλομαυρους που σιγουρα εχουν φαντασιωση να τον φανε απο μαυρο. Επισης η φαση ξανθια με λευκο δερμα οπως ειναι και μαυρο σαν τριτο καυλωνει φουλ κι εμενα. Αν γινει τετοιο ταξιδι και δεν ενδωσει κι εκει, θα φαω ολα μου τα λεφτα στα στουντιο. Δεν την ξαναπηδαω μετα ουτε με παρακαλια. Γιατι ετσι κι αλλιως χρειαζεται μια ανανεωση με κατι πικαντικο λογω γαμου παιδιων κλπ.
Θα συμφωνησω! Κουραζει το παρακαλι απο ενα σημειο και μετα. Κι εγω σκεφτομαι να ξελαμπικαρω με 1-2 φορες τριο με εσκορτ και βλεπουμε
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.530
Like
11.666
Πόντοι
3.506
Στις αρχες του κοβιντ ειχα παρει ομοιωμα σαν αληθινο με βεντουζα. Η μικρη ηταν στα πεθερικα. Εκει που γαμιομασταν της λεω σημερα θα φας κι αλλη πουτσα. Τον βεντουζωσα στον τοιχο και ηταν σαννα τη γαμαει καποιος πισωκολλητα κι εγω της τον εδινα πιπα. Της λεω θελεις δυο πουτσες ε? Και εννοειται συμψωνουσε και γουσταρε. Εχυσε 2-3 φορες ετσι σε σημειο που ο δονητης εσταζε και μετα την ξεσκισα κι εγω και τα εφαγε στα κωλομερια. Οταν μετα ανοιξα το θεμα μεταξυ σοβαρου κι αστειου... Α αυτα τα λεω πανω στη στιγμη κλπκλπ. Που σιγα που δεν θα ηθελε οντως μια αληθινη πουτσα μαζι με τη δικη μου ( η και μονη της). Αλλιως θα ειχε αλλη αντιδραση μολις εβγαλα το ομοιωμα. Μια χαρα το γαμουσε και εχυνε απανωτα. Αλλα στο δια ταυτα δεν... Συμφωνω με το φιλο απο πανω οτι το θελουν ολες αλλα το παιζουν κυριες.αν εκεινη τη στιγμη εμφανιζοτανε καποιος ψωλαρας αγνωστος νομιζω οτι χωρις δευτερη σκεψη θα τον πηδαγε. Απλα το πολυ παρακαλι ξενερωνει... Οποτε το εχω αφησει και μελλοντικα βλεπουμε.
Εμένα φίλε αυτή ήταν ακριβώς η κίνηση ματ που την έψησε, ανοίγοντας τους ορίζοντες της παρτουζας. Με το που φχαριστηθηκε το βεντουζωτο ομοιωμα κανα δίμηνο, ζήτησε και δεύτερο ζωντανό και μετα περισσότερα. Και έψησε και δυο φίλες της αργότερα.

Παρανομη σχέση ομως...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.620
Πόντοι
2.306
Τυπε παρτη στο σουιγκεραδικο αφου εχεις κανει ολα οσα λενε οι σοφοι εδω και καθως θα πινετε το ποτο σας φροντισε να σας πλησιασει ενας (παιδαρος) τριτος. Μολις σε ρωτησει με λαχταρα « αυτος ειναι για το τριο??» απαντησε « οχι αγαπη μου, αυτος ειναι ο δικηγορος ηλθε για την αιτηση διαζυγιου».
η σχεση σας θα παρει φωτια μετα απ’ αυτο, καρατσεκαρισμενο…
 
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Τυπε παρτη στο σουιγκεραδικο αφου εχεις κανει ολα οσα λενε οι σοφοι εδω και καθως θα πινετε το ποτο σας φροντισε να σας πλησιασει ενας (παιδαρος) τριτος. Μολις σε ρωτησει με λαχταρα « αυτος ειναι για το τριο??» απαντησε « οχι αγαπη μου, αυτος ειναι ο δικηγορος ηλθε για την αιτηση διαζυγιου».
η σχεση σας θα παρει φωτια μετα απ’ αυτο, καρατσεκαρισμενο…
Τι εννοείς ακριβώς ;οτι θα γαμηθει τριο;
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
278
Like
1.259
Πόντοι
201
Να την πάω κ στο λεκτικό δηλ;
Ξεκινάς από το λεκτικό, πάντα πανω στην γκαύλα και προχωράς με χρήση δονητή για να καταλάβει τι θα πει 2 πούτσες ταυτόχρονα, Εκεί θα φανεί αν περπατάει το πράγμα. Καλή επιτυχία και περιμένουμε νέα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom