Νέα

Τρίο με τη σύζυγο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kok.ni1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.587
Πόντοι
1.196
Εεεεεε..........ειπα και εγω......δεν θα το πεταξει....?????
Κλαιωωωωωω......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ακολουθω τα χναρια του αιολου...
Και εγω εδω ειμαι παιδια....!!!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Ρε με τις τριολέτες και τις τετραλέτες....
:think:
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.587
Πόντοι
1.196
Αφού λέει ότι θα ψάξει...ο μύστης ....απλά δηλώνω την παρουσία μου και διαθεσιμότητα μου
Συμφωνω αιλολαρααααα
Αλωστε μια οικογενεια ειμαστε εδω.....μην μπαινουμε στον κοπο να ψαχνουμε αλλου......
Εδω υπαρχει διαθεσιμοτητα καλη...
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.587
Πόντοι
1.196
ασε να χαρει και κανας αλλος ρε συ......
Ειπαμε.....εδω ειμαστε μια οικογενεια και υπαρχει μεγαλη διαθεσιμοτητα.....
Οποτε ολοι οι καλοι χωρανε στο ροστερ των διαθεσιμων επιλογων ετσι ωστε να υπαρχουν επιλογες απο το ζευγος που χρειαζεται τριτο ..
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.682
Πόντοι
206
Ειπαμε.....εδω ειμαστε μια οικογενεια και υπαρχει μεγαλη διαθεσιμοτητα.....
Οποτε ολοι οι καλοι χωρανε στο ροστερ των διαθεσιμων επιλογων ετσι ωστε να υπαρχουν επιλογες απο το ζευγος που χρειαζεται τριτο ..
ενταξει ρε παιδι μου αλλα να παρει κι ενα ρεπο ο αιολος! καθε μερα δουλεια-δουλεια; κορμι ειναι αυτο,θα λιωσει!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
ενταξει ρε παιδι μου αλλα να παρει κι ενα ρεπο ο αιολος! καθε μερα δουλεια-δουλεια; κορμι ειναι αυτο,θα λιωσει!
Έχεις δίκιο σε αυτό είμαι και μεγάλος άνθρωπος ....
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.587
Πόντοι
1.196
ενταξει ρε παιδι μου αλλα να παρει κι ενα ρεπο ο αιολος! καθε μερα δουλεια-δουλεια; κορμι ειναι αυτο,θα λιωσει!
Ναι οκ ετσι...
Να το ξεκουρασουμε και λιγο...
Αν και δεν εχει αναγκη οταν προκειτε για τετοια....
Παιρνει βιταμινες.....
Χα χα χα....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Ναι οκ ετσι...
Να το ξεκουρασουμε και λιγο...
Αν και δεν εχει αναγκη οταν προκειτε για τετοια....
Παιρνει βιταμινες.....
Χα χα χα....
Και δεν περνώ και τίποτε....πρέπει τουλάχιστον βιταμίνη να πάρω χαχαχα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Στο σεξ ειναι οπως τη βρισκει ο καθενας και εξαρταται ποση ποικιλια θελει να εχει. Δεν νομιζω οτι καποιος μπορει να χαρακτηριστει ανωμαλος. Πιο εξτριμ η λιγοτερο εξτριμ. Π.χ. στη δικη μου περιπτωση ομοφυλοφιλικα, golden rains, strap ons και τετοια σκηνικα ειναι πολυ μακρια και απο τις κοκκινες γραμμες μου. Ουτε καν κοντα. Δεν παει να πει ομως οτι οσοι τα κανουν ειναι ανωμαλοι κλπκλπ. Οτι γουσταρει και οπως τη βρισκει ο καθενας, απλα δεν θα τα δοκιμαζα εγω γιατι δεν με καυλωνουν ουτε στο απειροελαχιστο. Αυτο που θα καταδικαζα με δημοσιο λιθοβολισμο μεχρι θανατου ειναι παιδεραστες και βιαστες. Αυτοι ναι στο μυαλο μου ειναι ανωμαλοι και προκαλουν κακο σε αλλους.
Προσωπικα οταν ημουν πιο πιο πιτσιρικας, η πρωτη παρτουζα που εκανα ηταν με κοπελα φιλου και ηταν αψογη φαση. Μιση αγγλιδα και ποκυ open mind. Με καποια επομενη σχεση μου που ειχε βαλτωσει, δοκιμασαμε τριο με ενα παλληκαρι που δουλευε μπαρμαν σε νησι που ειμασταν για διακοπες, συνομιλικο μου τοτε. Ε λοιπον η σεξουαλικη μας ζωη ειχε μεταμορφωθει. Τα καλυτερα γαμησια που εχω να θυμαμαι ειτε μονοι μας ειτε σε τριο το οποιο ομως δεν πιεζαμε. Ηταν απλα ενα option που υπηρχε αν θελαμε και αν καθοταν. Πολυ kinky φασεις. Χωρισαμε χρονια μετα απο ασχετους λογους.
Σημερα σαν παντρεμενος πιυ εννοειται ξενοπηδαω οποτε εχω την ευκαιρια και με τη φαση του σεξ με τη γυναικα να εχει γινει ρουτινα και με δυο παιδια πια, πιστευω οτι αν την καταφερνα επιτελους για τριο θα αλλαζε ολη η φαση. Απλα οι γυναικες εχουν ταμπου. Εμεις πηδαμε μια, δυο, τρεις και αντε γεια. Αν οι γυναικες μπουνε στο ιδιο mood της σαρκικης ευχαριστησης θα ειναι το τελειο. Στο δικο μου μυαλο μονογαμια δεν υπαρχει. Αρα μια ομορφη γυναικα ειναι παντα διαθεσιμη οταν κυκλοφορει μονη να καυλωσει και να γαμηθει με καποιον που θα της κανει κλικ οπως ακριβως κι εμεις. Προσωπικα οχι μονο δεν με ενοχλει, αλλα το θεωρω και φυσιολογικο και σιγουρο. Κι εγω την αγαπαω, αλλα πολυ χαλαρα και χωρις ενδοιασμο πηδαω οποια μου κανει κλικ και κατσει η φαση. Και εννοειται δεν μου καιγεται καρφι αν ειναι παντρεμενη η οχι, αφου εχω δεδομενο οτι καποια στιγμη στη θεση αυτης που ξεσκιζω, μπορει να ειναι η γυναικα μου με την πουτσα καποιου συναγωνιστη μυστη μεσα της. Γιατι ακριβως ειναι γυναικα που και προσεχει πολυ την εμφανιση και τον εαυτο της και αντικειμενικα μονο απαρατηρητη δεν περναει. Οποτε ειναι πιθανος στοχος - θυμα καποιου μαγκα που θα βρει το κουμπι. Οποτε ουτε κερατα θα πω τον αντρα της ουτε λιγοτερο αντρα η μαγκα απο εμενα αν του γαμησω τη γυναικα. Αλλα μονο πηδημα και στο καλο. Οχι έρωτες και μαλακιες. Αρα? Σε τι διαφέρουν τα πιθανά θελω της γυναικας μου στο να καυλωσει και να θελει να γαμηθει κι αυτη, ειδικα σε φασεις που μπορει να περναμε μια φυσιολογικη υποτονικοτητα. Οι παντρεμενοι καταλαβαινουν καλυτερα. Με την ιδια ωμοτητα με καυλωνει τρελα η ιδεα να την παρω με καποιον αλλο η να τη βλεπω να τρεμει και να χυνει σαν τρελη ενω την καρφωνει αλλη ψωλη και εχει τη δικη μου στο στομα. Μονο στην ιδεα πχ οτι μπορει να βγει για ποτο με καποια φιλη της και να ριξει ενα γρηγορο μεσα στο αμαξι η σε ενα ξενοδοχειο με καποιον που γνωρισε στο μαγαζι που καθοταν τρελαινομαι απο καυλα. Απλα εχει οπως οι περισσοτερες τα ταμπου της. Γιατι στη φαση που λεω πιο πανω με δονητη στο μουνι κι εμενα να της λεω διαφορα, μονο σπο τα αυτια δεν χυνει. Οποτε θεωρω οτι υπαρχει τροπος να το καταφερω και ελπιζω να γινει καποια στιγμη για να εχουμε κατι νεο στη σεξουαλικη μας ζωη και επειδη οπως το εχω ζησει παλια γουσταρα πολυ. Το παν ειναι να περναμε καλα, ο καθενας οπως τη βρισκει. Τα ταμπου που εχουμε εμεις και δεν τα εχει καποιος αλλος στο σεξ δεν τον κανουν ουτε περισσοτερο ουτε λιγοτερο αντρα, μαγκα κλπ. Το σεξ ειναι ευχαριστηση και ο καθενας μπορει να την απολαυσει οπως νομιζει καλυτερα. Αποψη μου παντα.
Θεωρώ ότι με εξαίρεση το γνωστό που τους βγάζει όλους ανώμαλους, οι υπόλοιποι συνεννοούμαστε στο τι σημαίνει αναγνώριση των ορίων του άλλου και αναγνώριση της μοναδικότητας του κάθε ανθρώπου.

Παίκτη ίσως θέλει περισσότερη συζήτηση με τη γυναίκα σου. Για να είστε καλά μαζί, αυτό σημαίνει ότι έχετε κοινά και καταλαβαίνετε ο ένας τον άλλον. Προσπάθησε -χωρίς να την πιέσεις- να την κάνεις να δει τα πράγματα από τη δική σου σκοπιά και που ξέρεις ίσως την πείσεις.

Είχα 2 χρόνια μια υπέροχη σχέση ,ακομη μιλάμε και έχουμε φιλική σχέση. Όπως και εσύ δεν είμαι της μονογαμίας για αυτό όποτε μου καθόταν καμία εκτός, ξενογαμούσα. Δεν της το είπα ποτέ, επειδή σκεφτόμουν ότι θα τη στενοχωρούσα, της είχα όμως αφήσει υπονοούμενα ότι και να πήγαινε με άλλους εκείνη δε θα με πείραζε. Ίσως και να το έκανε και να μη μου το είπε ποτέ για αντίστοιχους λόγους. Για τρίτο άτομο δεν είχε πέσει η ιδέα από κανέναν μας, για άσχετους λόγους.

Για αυτό σου λέω, μήπως θέλει πιο πολύ μπλα μπλα ,όσο βαρετό και αν φαίνεται, με τη συζήτηση μάθετε πράγματα ο ένας για τον άλλο που δεν τα φανταζόσουν. Έχω προσέξει ζευγάρια που πάνε στα swingerάδικα και δεν κάνουν τίποτα, παίρνουν λίγο μάτι και αποχωρούν (κάποιοι πιο άτολμοι δεν παίρνουν ούτε μάτι). Προφανώς το κάνουν για να δουν την ατμόσφαιρα και να διαπιστώσουν αν θα τους άρεσε. Μάλλον το λάθος που κάνουν αυτά τα ζευγάρια είναι ότι αντί απλά να βλέπουν άγνωστους να γαμιούνται μπροστά τους, θα έπρεπε να γνωρίσουν και να συζητήσουν με άτομα που έχουν πιο μεγάλη εμπειρία και να τους πουν πως μπήκαν στη φάση.
 
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Καλησπέρα.. Η δικιά μου καθώς το κάναμε μου λέει να σου πω μια φαντασίωση μου..λεω ναι ..και καθως την επερνα μου έλεγε θέλω να με πάρουν πολλά άτομα.. δεν ξερω γιατί αλλά εκείνη την στιγμή με καυλωσε και μου λέει μηπως δεν σου αρεσε αυτό που είπα και λέω με καυλωσες πολύ δεν ξερω γιατί συνέχισε πες μου τι άλλο θες..εκείνη καυλωσε και αλλο όταν είπα έτσι και μ λέει θέλω να με γαμανε πολλά άτομα ένας στον κωλο ένας στο μουνι και ένας στο στομα θέλω πολλές πουτσες να με ξεσκίζουν ..την ξεσκισα εκείνη την μέρα και όταν τελειώσαμε μου λέει έχω και άλλες φαντασιώσεις...που τις είπαμε τις επόμενες μέρες καθώς την επερνα αν θέλετε να σα πω Και την συνέχεια
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.037
Like
6.613
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα.. Η δικιά μου καθώς το κάναμε μου λέει να σου πω μια φαντασίωση μου..λεω ναι ..και καθως την επερνα μου έλεγε θέλω να με πάρουν πολλά άτομα.. δεν ξερω γιατί αλλά εκείνη την στιγμή με καυλωσε και μου λέει μηπως δεν σου αρεσε αυτό που είπα και λέω με καυλωσες πολύ δεν ξερω γιατί συνέχισε πες μου τι άλλο θες..εκείνη καυλωσε και αλλο όταν είπα έτσι και μ λέει θέλω να με γαμανε πολλά άτομα ένας στον κωλο ένας στο μουνι και ένας στο στομα θέλω πολλές πουτσες να με ξεσκίζουν ..την ξεσκισα εκείνη την μέρα και όταν τελειώσαμε μου λέει έχω και άλλες φαντασιώσεις...που τις είπαμε τις επόμενες μέρες καθώς την επερνα αν θέλετε να σα πω Και την συνέχεια
Είμαστε έτοιμοι...
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
274
Like
1.246
Πόντοι
201
Καλησπέρα.. Η δικιά μου καθώς το κάναμε μου λέει να σου πω μια φαντασίωση μου..λεω ναι ..και καθως την επερνα μου έλεγε θέλω να με πάρουν πολλά άτομα.. δεν ξερω γιατί αλλά εκείνη την στιγμή με καυλωσε και μου λέει μηπως δεν σου αρεσε αυτό που είπα και λέω με καυλωσες πολύ δεν ξερω γιατί συνέχισε πες μου τι άλλο θες..εκείνη καυλωσε και αλλο όταν είπα έτσι και μ λέει θέλω να με γαμανε πολλά άτομα ένας στον κωλο ένας στο μουνι και ένας στο στομα θέλω πολλές πουτσες να με ξεσκίζουν ..την ξεσκισα εκείνη την μέρα και όταν τελειώσαμε μου λέει έχω και άλλες φαντασιώσεις...που τις είπαμε τις επόμενες μέρες καθώς την επερνα αν θέλετε να σα πω Και την συνέχεια
Πάνω στην γκαύλα οι γυναίκες λένε διάφορα τρελά, το θέμα είναι να το κουβεντιάζουν έστω, και σε κανονικές συνθήκες και χωρίς αλκοόλ. Εκεί νομίζω φαίνεται αν πρόκειται να προχωρήσει κάτι. Η δικιά μου πάνω στο γαμήσι και με προτροπή φυσικά από μένα, πετάει διάφορα, όπως "θέλω να φάω δύο πούτσες και να με χύνετε ταυτόχρονα χωρίς να μπορώ να κάνω τπτ"...Όταν μετά της τα θυμίζω κάποια τα αρνείται και κάποια την σοκάρουν αλλά βλέπω ότι σιγά σιγά σπάει και το παραδέχεται ότι έχει τρελές σκέψεις. Θέλει δουλειά το πράγμα, δεν είναι και τόσο απλό
 

Spiderw

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Απρ 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
15
Like
2.587
Πόντοι
1.196
Καλησπέρα.. Η δικιά μου καθώς το κάναμε μου λέει να σου πω μια φαντασίωση μου..λεω ναι ..και καθως την επερνα μου έλεγε θέλω να με πάρουν πολλά άτομα.. δεν ξερω γιατί αλλά εκείνη την στιγμή με καυλωσε και μου λέει μηπως δεν σου αρεσε αυτό που είπα και λέω με καυλωσες πολύ δεν ξερω γιατί συνέχισε πες μου τι άλλο θες..εκείνη καυλωσε και αλλο όταν είπα έτσι και μ λέει θέλω να με γαμανε πολλά άτομα ένας στον κωλο ένας στο μουνι και ένας στο στομα θέλω πολλές πουτσες να με ξεσκίζουν ..την ξεσκισα εκείνη την μέρα και όταν τελειώσαμε μου λέει έχω και άλλες φαντασιώσεις...που τις είπαμε τις επόμενες μέρες καθώς την επερνα αν θέλετε να σα πω Και την συνέχεια
Εννοειτε οτι θελουμε....
Για πες και τη συνεχεια...
 
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Είμαστε έτοιμοι...
Την επόμενη φορά βάλαμε και τσόντα να δούμε και την είπα βάλε ότι σ αρέσει έβαλε gangbang βλέπαμε μαζί καθώς την έτριβα το μουνάκι και μου έλεγε έτσι θέλω μια στο στομα και άλλοι δύο να με γαμανε και γύρω γύρω να είναι και άλλοι να τους γλύφω την πουτσα..μ έλεγε ότι θέλει να κάθεται στα 4 και να την γαμαει ένα μπαρ ολοκληρο 100 στην σειρά ένας ένας να την χύνει και μετά ο επόμενος..μ είπε ότι θέλει να την γαμανε και εγώ να κάθομαι να τους κοιτάω πως την ξεσκίζει ..εμένα με καυλωνε όταν τα έλεγε αυτά και την έλεγα και εγώ τέτοια και γούσταρέ.. και όταν την Ρωτούσα να τα κάνουμε στα αληθεια όλα αυτά μου έλεγε σαν φαντασίωση μονο θέλω.. ότι θέλετε λεπτομέρειες ρωτήστε
 
Εγγρ.
6 Δεκ 2022
Μηνύματα
127
Like
1.213
Πόντοι
201
Πάνω στην γκαύλα οι γυναίκες λένε διάφορα τρελά, το θέμα είναι να το κουβεντιάζουν έστω, και σε κανονικές συνθήκες και χωρίς αλκοόλ. Εκεί νομίζω φαίνεται αν πρόκειται να προχωρήσει κάτι. Η δικιά μου πάνω στο γαμήσι και με προτροπή φυσικά από μένα, πετάει διάφορα, όπως "θέλω να φάω δύο πούτσες και να με χύνετε ταυτόχρονα χωρίς να μπορώ να κάνω τπτ"...Όταν μετά της τα θυμίζω κάποια τα αρνείται και κάποια την σοκάρουν αλλά βλέπω ότι σιγά σιγά σπάει και το παραδέχεται ότι έχει τρελές σκέψεις. Θέλει δουλειά το πράγμα, δεν είναι και τόσο απλό
Ναι και εμένα στην αρχή ντρεπόταν μετά άρχισε να τα λεει χωρίς να ντρέπεται τώρα τα λεει χαλαρά και γουστάρει ότα το κάνουμε αν τις το ρωτήσω όταν καθόμαστε ψιλοντρεπεται αλλά όχι τόσο όσο τις αρχές κάί όταν την λέω να το κάνουμε στα αληθεια μου λέει σαν φαντασίωση θέλω Όχι στα αληθέια ..τώρα δεν ξέρω τι να πω αν θέλει η Όχι αληθεια
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556
.. ότι θέλετε λεπτομέρειες ρωτήστε
τύπε με την ευκαιρια να πουμε, εσυ δεν εισαι που ειχες κοψει το γκωλικον επειδη σε κέρασε γλασο κουβερτούρα το τεμάχιο; :undecided::undecided::undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom