Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Ρε παιδια ας απαντησει καποιος!!! 1) (στον swan: παιδες ενα καλο μπουρδελακι με τραβελια?εκτος απο φυλης99 πιπινου 54?)

Και ναι, ακόμα η Δέσποινα στη Φ99.. Χειρότερη απο τον ΟΤΕ έχουνε γίνει εκεί.. σύνταξη θα πάρει η Δέσποινα απο εκεί.. οι οτετζήδες οχι!... :)))))

Στην πιπίνου ξαναπηγα και ήταν το χρυσομαλο τέρας.. Ρε παιδια τι γίνεται!!!?!?!?!?!  ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?!?!?! προχθές συναντήθηκα με μια απο το greekdick, ωραίο κουκλι αλλά δε της έκανε κούκου.. πουλάκι σαν γαριδάκι ασήκωτο.. το όνομα αυτής Βανα.
2) ΤΙ ΕΙΝΑΙ αυτό το σπίτι της Ιβάνα???

Κάτι αλλο?!?!?!?!?!?

δες στο ts dating gia τεχνικα χαρακτηριστικα και εδω για κριτικες:
 

Lordboy

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ρε παιδια ας απαντησει καποιος!!! 1) (στον swan: παιδες ενα καλο μπουρδελακι με τραβελια?εκτος απο φυλης99 πιπινου 54?)

Και ναι, ακόμα η Δέσποινα στη Φ99.. Χειρότερη απο τον ΟΤΕ έχουνε γίνει εκεί.. σύνταξη θα πάρει η Δέσποινα απο εκεί.. οι οτετζήδες οχι!... :)))))

Στην πιπίνου ξαναπηγα και ήταν το χρυσομαλο τέρας.. Ρε παιδια τι γίνεται!!!?!?!?!?!  ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?!?!?! προχθές συναντήθηκα με μια απο το greekdick, ωραίο κουκλι αλλά δε της έκανε κούκου.. πουλάκι σαν γαριδάκι ασήκωτο.. το όνομα αυτής Βανα.
2) ΤΙ ΕΙΝΑΙ αυτό το σπίτι της Ιβάνα???

Κάτι αλλο?!?!?!?!?!?

Ρε συ Μοναχούλη, με πολυ άγχος ζεις ρε φίλε, χαλαρά  ;)
Πρέπει να έχει χτυπήσει η Τεστοστερόνη τάβανι και δεν την παλέυεις μου φαινεται...

Εγώ σου έστειλα σε ΠΜ μια αξιόλογη προταση και είμαι σίγουρος οτι δεν σε παίρνω στο λαιμό μου, να είσαι καλα και εαν αποφασίσεις να πας, πες μας πως περασες  :sunglasses:

Φιλικά
LB
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Ρε παιδια ας απαντησει καποιος!!! 1) (στον swan: παιδες ενα καλο μπουρδελακι με τραβελια?εκτος απο φυλης99 πιπινου 54?)

Και ναι, ακόμα η Δέσποινα στη Φ99.. Χειρότερη απο τον ΟΤΕ έχουνε γίνει εκεί.. σύνταξη θα πάρει η Δέσποινα απο εκεί.. οι οτετζήδες οχι!... :)))))

Στην πιπίνου ξαναπηγα και ήταν το χρυσομαλο τέρας.. Ρε παιδια τι γίνεται!!!?!?!?!?!  ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?!?!?! προχθές συναντήθηκα με μια απο το greekdick, ωραίο κουκλι αλλά δε της έκανε κούκου.. πουλάκι σαν γαριδάκι ασήκωτο.. το όνομα αυτής Βανα.
2) ΤΙ ΕΙΝΑΙ αυτό το σπίτι της Ιβάνα???

Κάτι αλλο?!?!?!?!?!?
τραβα κι απο Αγκυρας να συνατησεις τη Βικυ...και γραψε μας την κριτικη σου...δεν ειναι κατι σουπερ αλλα για τετοια φαση που το θελεις εσυ,ισως σε βοηθησει...επειδη βιαζεσαι το λεω!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
τραβα κι απο Αγκυρας να συνατησεις τη Βικυ...και γραψε μας την κριτικη σου...δεν ειναι κατι σουπερ αλλα για τετοια φαση που το θελεις εσυ,ισως σε βοηθησει...επειδη βιαζεσαι το λεω!!!!

Πάλι τον εαυτό σου προμοτάρεις;
Σε πήραμε χαμπάρι ανεγκέφαλη!!
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
618
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
6
Πάλι τον εαυτό σου προμοτάρεις;
Σε πήραμε χαμπάρι ανεγκέφαλη!!

Σκάσε βλάκα επιτέλους!
Ρε κόπανε μην το συνεχίζεις άλλο. Άν θέλετε να μαλλιοτραβηχτείτε με τον parr πήγαινε στο thread που σου άνοιξε.
Μην τα γαμάτε όλα. Έλεος!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Σκάσε βλάκα επιτέλους!
Ρε κόπανε μην το συνεχίζεις άλλο. Άν θέλετε να μαλλιοτραβηχτείτε με τον parr πήγαινε στο thread που σου άνοιξε.
Μην τα γαμάτε όλα. Έλεος!
Οτι πιείς εσύ ρε φίλε.
Αλλα πές και εσύ τίποτε όταν ρεκλαμάρει την ξεπέτα που μάλλον είναι ο κλώνος εδώ.
Εκτός αν συμφωνείς.... ;)
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Οτι πείς εσύ ρε φίλε.
Χοτυ,ας σταματησει εδω πουλακι μου δεν βγαζει πουθενα η κοντρα αυτη η μαλλον βγαζει σε συναισθηματα πολυ δυσαρεστα κ σκληρα κι επηρεαζομαστε ολοι γιατι ολοι μεσα στην ιδια ενεργεια ζουμε κι αναπνεουμε..ας ληξει λοιπον αυτη η βεντετα κι απ τον Παρρ επισης..φτανει ολο αυτο το τερας που αντιμετωπιζουμε στην καθημερινοτητα μας,ας μη κουβαλεμε κι εδω την αρνητικοτητα,εδω ειμαστε για ντιρινταχτα...εεε;;

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Α τον τραβελοπρομότορα όλο για αυτη την θειά μιλάει,
να ελεγε κατι καλο για την Τζούλη να ελεγα και γώ.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
συμπεριφορα νηπειαγωγειου και απο τους 2
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
Οι αντρες μιλανε για γαμησια, τα παιδακια μετράνε τις πουτσες τους διπλα διπλα...

Αρκετα κυριοι. εκτος και εαν εχετε συννενοηθει να σπαμαρετε και να τρολαρετε το σαιτ και να τα γαματε ολη την ενημερωση εδω οπότε ας αναλάβει ο ADMIN... εχετε το θρεντ σας και τα ΠΜ σας βριστειτε μεταξυ σας παιξετε ξυλο στα αρχιδια μου. Πραγματικα δεν με ενδιαφερει αλλο το ξεκατινιασμα σας γινατε κουραστικοι κυριοι!Εδω λεει τραβελια με προσοντα αν εχετε να πειτε κατι σχετικο ειστε ευπροσδεκτοι, διαφορετικα στο θρεντ σας. Όσο καλο προφιλ και να εχετε φτιαξει με το χιουμορ τις κριτικες σας τα ποστ σας τα εχετε γαμησει και τα γαματε ολα για να κερδισετε το ΟΣΚΑΡ σουπερ μπουρδελιαρη και ετοιμολογου.

ΥΓ 1 και για να ξερετε εμένα ο αδερφος μου ειναι μεγάλος παει ταεκβοντο και σας δερνει!
  2 και εχω και γκομενα αλλα στα αγγλικα και δεν την ξέρετε!
 
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Οι αντρες μιλανε για γαμησια, τα παιδακια μετράνε τις πουτσες τους διπλα διπλα...

Αρκετα κυριοι. εκτος και εαν εχετε συννενοηθει να σπαμαρετε και να τρολαρετε το σαιτ και να τα γαματε ολη την ενημερωση εδω οπότε ας αναλάβει ο ADMIN... εχετε το θρεντ σας και τα ΠΜ σας βριστειτε μεταξυ σας παιξετε ξυλο στα αρχιδια μου. Πραγματικα δεν με ενδιαφερει αλλο το ξεκατινιασμα σας γινατε κουραστικοι κυριοι!Εδω λεει τραβελια με προσοντα αν εχετε να πειτε κατι σχετικο ειστε ευπροσδεκτοι, διαφορετικα στο θρεντ σας. Όσο καλο προφιλ και να εχετε φτιαξει με το χιουμορ τις κριτικες σας τα ποστ σας τα εχετε γαμησει και τα γαματε ολα για να κερδισετε το ΟΣΚΑΡ σουπερ μπουρδελιαρη και ετοιμολογου.

ΥΓ 1 και για να ξερετε εμένα ο αδερφος μου ειναι μεγάλος παει ταεκβοντο και σας δερνει!
   2 και εχω και γκομενα αλλα στα αγγλικα και δεν την ξέρετε!
 

respects re magga mu.  :thumbsup:
:dunno:
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Ρε συ Μοναχούλη, με πολυ άγχος ζεις ρε φίλε, χαλαρά  ;)
Πρέπει να έχει χτυπήσει η Τεστοστερόνη τάβανι και δεν την παλέυεις μου φαινεται...

Εγώ σου έστειλα σε ΠΜ μια αξιόλογη προταση και είμαι σίγουρος οτι δεν σε παίρνω στο λαιμό μου, να είσαι καλα και εαν αποφασίσεις να πας, πες μας πως περασες  :sunglasses:

Φιλικά
LB

αστα να σαι καλα!! οντως χαλια μαυρα το αγχος...  χιλια ευχαριστω!!!!! και συγνωμη πριν δεν ειχα δει οτι απαντησε ο συναγωνιστης για την ιβανα!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
τραβα κι απο Αγκυρας να συνατησεις τη Βικυ...και γραψε μας την κριτικη σου...δεν ειναι κατι σουπερ αλλα για τετοια φαση που το θελεις εσυ,ισως σε βοηθησει...επειδη βιαζεσαι το λεω!!!!

οωπααα πες ποερισσοτερα!! που ειναι η αγκυρας???? καποιο κοντακτ κατιιιι.. χιλια ευχαριστω!! πλζ στειλε μη με ξεχασεις!!!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ρε σεις τρελλοι εισαστε? πως δινετε 200 ευρώ??!?! αδυνατον!!

Πηγα πριν λιγες μερες συγκρου, ενα ωραιο, μου λεει ειμαι ενεργοπαθητικη 70 στο χωρο μου, παω μου λεει ενεργητικη με το δονητη μου. εβγαλε ενα κολωνακι πεζοδρομησης τετοιο μεγεθος τρελαθηκα... ειχε κ ενα κολο θεοχοντρο που δε τον ειχα δει, τρυπα χωραγε αλλο κολονακι, μπενοβγαινανε εκει στο υπογιο κατι αλλες, φρικη (καλλιθεα)... απελπισια..
και ρωτω αν υπαρχει κατι καλο να παω.... κατι καλο ρε παιδια.. να ειναι ομορφη, κλπ κλπ... οχι ρουφεν στα λευτα και γεια σας...
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
αυτη την ξερει κανεις?? πειτε αν ειναι ναι η οχι ..  και την αλλη εκει που μενει ηρακλειο δε θυμαμαι. ειναι αρκετα ομορφη πηρα τηλ και λεει ειμαι λαρισα τωρα.. Πειτε ρε παιδια μιλαμε 4 μηνες κ ακομα κρεας δεν ειδαμε...
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
οωπααα πες ποερισσοτερα!! που ειναι η αγκυρας???? καποιο κοντακτ κατιιιι.. χιλια ευχαριστω!! πλζ στειλε μη με ξεχασεις!!!

ρε μοναχουλη θα παθεις τιποτα απο το αγχος. θα σου βρουμε ρε κανα καλο χαλαρωσε :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ρε μοναχουλη θα παθεις τιποτα απο το αγχος. θα σου βρουμε ρε κανα καλο χαλαρωσε :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

μα τι να κανω μαικ δε μπορω να βρω ολο ξεπετες και ατσουτσουνες.  αστα .. αυτη τι λεει?    μην ονειρευεσται 100 ευρω και τέτοια.. οικονομικες λυσεις... σε κανα μπουρδελακι δε παιζει κατι εκτος απο δημιτρα και το τερας της πιπινου54?
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
μα τι να κανω μαικ δε μπορω να βρω ολο ξεπετες και ατσουτσουνες.  αστα .. αυτη τι λεει?    μην ονειρευεσται 100 ευρω και τέτοια.. οικονομικες λυσεις... σε κανα μπουρδελακι δε παιζει κατι εκτος απο δημιτρα και το τερας της πιπινου54?

pm  γιατι θα παθεις τιποτα ετσι που αγχωνεσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom