Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

jk1982

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
εχω παει μαζι της καλο παιδι πιο πολυ παθητικη,κορμι οτι βλεπεις,εργαλειο μετριο προς μικρο κανει duo με τη φιλη της την Ρανια πιο πολυ ενεργητικη με μεγαλο εργαλειο.καθαρες και οι δυο και καλα παιδια δεκτικες χωρις παραξενιες.εχει και φωτο τους αλλες χωρις γυαλια η τινα.τις αγγελιες μαζι κολλητα τις βαζουνε παντου.κοιτα και στο TS-DATING :knuppel: :knuppel:
Μου είπε για τη φίλη της αλλά δε μου αρέσει καθόλου...Μόνη της ίσως την επισκεφθώ..Ευχαριστώ πάντως...
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
1
επιστροφη πριν απο λιγο απο συγγρου. μετα απο πληροφοριες συναγωνιστων πετυχα την σαμπρινα, λιγο μετα την εξπρες σε ασημι μικρο μερσεντες. μου λεει ''70 στον χωρο μου ανωμαλα, εχω μεγαλο πουλι...''. πηγαινουμε σπιτι της πολυ κοντα, καθαρος χωρος, η τυπισα γδυθηκε και εχει κορμαρα + βυζαρα + ψωλαρα. ετοιμη τουρμπο δεν ηθελε πολυ με πηρε σε πολλες στασεις ασταματητα, μεχρι που καποια στιγμη πονεσα και τραβηχτηκα, αλλα με εφερε παλι κοντα της λεγοντας ''μην τραβιεσαι για αυτο ηρθες, να σε ξεσκισω''. συνεχισε δυνατα και τα υπολοιπα περιτα (και αδιαφορω για οποια ειρωνικα μηνυματα ερθουν οπως σε προηγουμενες αναφορες). μαζι με την νικολ πιστευω ειναι τα καλυτερα εργαλεια της συγγρου.
Όντως φίλε.Οι δύο αυτές "κυρίες" διαθέτουν εργαλεία που εντυπωσιάζουν.
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6

αυτή εδώ ξέρει κανένας τι λέει;
Μιλήσαμε και μου φάνηκε οκ και καθόλου φραγκοφονιάς..αλλά δεν ξέρω με προβληματίζει το μεγάλο γυαλί...
Και κουκλα και καλο παιδι και αυτη αλλα και η φιλη της η ρανια επισης...νομιζω καλη επιλογη...θυμαμαι οτι ο επαγγελματικος τους χωρος ηταν καπου στην περιοχη κουκακη... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
στην 7η σελιδα σ' αυτη που λεγεται Sanem εχεοι φωτο εχουν χρησιμοποιειθει απο Ελληνιδα (Κυπρια;) στο site της
Εκτος αν ειναι το αντιστροφο ή αν η κοπελα δραστηριοποιειται και στις 2 χωρες
Γμτ και δεν μπορω να θυμηθω το site...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

Συνημμένα

  • tumblr_mdzqt0eB4y1rjrsaeo1_500[1].jpg
    tumblr_mdzqt0eB4y1rjrsaeo1_500[1].jpg
    37,7 KB · Εμφανίσεις: 28
  • tumblr_mdzqvrPqh01rjrsaeo3_1280[1].jpg
    tumblr_mdzqvrPqh01rjrsaeo3_1280[1].jpg
    57,7 KB · Εμφανίσεις: 27

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυύ!!!!   :rockon:


Ααααααααααααααααααχ   Αλααααααααχ!!!  :fuck2:
οντως ειναι πολυ γαμησιμη και πολυ ερωτευσιμη,αντε να ερωτευτεις τρανς...θα ψαχνουμε στο lesbian.gr μετα να δουμε πως θα τεκνοποιησουμε...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
Μιλάνε όλοι μιλάν και οι κώλοι!!!
ρε συ αμαν πια.. .ειπαμε να τελειωνει αυτο το θεμα.. εχετε και δικο σας ποστ να πατε να βριστειτε οσο θελετε... σταματειστε να γαματε ολα τα ποστ
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
hoty-parr ή όποιος άλλος τα ξεκατινιάσματα μέχρι εδώ. Τέλος.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
είμαι ένας ταπεινός ακόλουθος του μεγάλου μας δάσκαλου εθνικογαμιστή και πορνομετανάστη

πάντως το τουρκάκι θα το σούβλιζα ευχαρίστως ακόμα κι αν έπρεπε να πω τις γνωστές μαλακίες για αδελφοσύνη των λαών κι άλλα τέτοια χαζοαριστερά θολοκουλτουριάρικα !

η πουτάνα η κάβλα σε κάνει τζάνκι ρε παιδιά !!!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1

αυτή εδώ ξέρει κανένας τι λέει;
Μιλήσαμε και μου φάνηκε οκ και καθόλου φραγκοφονιάς..αλλά δεν ξέρω με προβληματίζει το μεγάλο γυαλί...

παίδες ξέρει κανείς γιαύτην???    

για αυτές στη συγγρού έχουμε καμια φωτο???  Ευχαριστω!!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
τι να σου πω ρε φιλε ολα αυτα για να γαμηθεις υπομονη παντως με 100 ευρο θα βρεθοθν πολυ καλοθελητες ..

ρε παιδια τι και που ειναι αυτο το σπιτι της Ιβανα?????? ας πει καποιος!!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Ρε παιδια ας απαντησει καποιος!!! 1) (στον swan: παιδες ενα καλο μπουρδελακι με τραβελια?εκτος απο φυλης99 πιπινου 54?)

Και ναι, ακόμα η Δέσποινα στη Φ99.. Χειρότερη απο τον ΟΤΕ έχουνε γίνει εκεί.. σύνταξη θα πάρει η Δέσποινα απο εκεί.. οι οτετζήδες οχι!... :)))))

Στην πιπίνου ξαναπηγα και ήταν το χρυσομαλο τέρας.. Ρε παιδια τι γίνεται!!!?!?!?!?!  ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?!?!?! προχθές συναντήθηκα με μια απο το greekdick, ωραίο κουκλι αλλά δε της έκανε κούκου.. πουλάκι σαν γαριδάκι ασήκωτο.. το όνομα αυτής Βανα.
2) ΤΙ ΕΙΝΑΙ αυτό το σπίτι της Ιβάνα???

Κάτι αλλο?!?!?!?!?!?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom