Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
δυσκολο, γιατι πρωτη φορα αναφερεται στο φορουμ
 

kavliaris20cm

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, καποιος που να τον εχει φαει απο τραβελι ή τρανσ ας μου στειλει p
 

saimon69

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
  καλησπερα θα ηθελα να μαθω για τρανς με προσοντα !!!!
συστασεις γενικα για την αποφυγει ασκοπων και ανουσιων
ραντεβου........
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
προφανως αστειευομουν
 

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
7
Like
112
Πόντοι
1
εχει αναφερθει αμετρητες φορες σε καποιες σελιδες πισω
Ok σύμφωνοι. Έχει 960+ σελίδες πίσω. Έχω διαβάσει πολλές από αυτές (και όχι μόνο αυτές). Τώρα αν πρέπει να κάνω διδακτορικό για να μάθω περισσότερα στο ερώτημά μου....
Τέλος πάντων. Αν έχετε κάποια βοήθεια να δώσετε για να βρω τις σελίδες αυτές, ευπρόσδεκτη. Άλλως... ok hard luck.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
δεν εχεις αδικο
αλλα υπαρχει πανω δεξια ενα κουτακι για να κανεις search
επισης εχει και δικο της θρεντ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
Καλημερα σε ολους  , θα ηθελα πληροφοριες για Θηλυκα τρανς που μπορουν να ελθουν σπιτι και χρεωσεις αν ξερετε.
 

skeleton

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ότι καλλίτερο υπάρχει τουλάχιστον Πανελλαδικά!!!!
Επαγγελματίας 100% και πολύ έμπειρη σε όλα!!
Κορμί λαμπάδα γυμνασμένο, βαλούδινο δέρμα, φοβερό στήθος  :tits: με άψογη και πολύ φιλική συμπεριφορά !!!  :cheesy:
Αρκεί και αυτη να συμφωνήσει να σε δεχτεί . Αυτο εξαρτάται απο εσένα αρκει μόνο να είσαι και εσύ κύριος, υγιής καθαρός ευγενικός και εξηγημένος!!
Και παρακαλώ ορισμένους αγαπητούς κατα τα άλλα να μην γράφετε   :jerking: :jerking: γιατί η συγκεκριμένη δεν έχει καμμία απολύτως σχέση με τα cd-ξεπέτες του adoos που περιέργως υποστηρίζονται και εκθειάζονται τσάμπα και βερεσέ!  ;)
Μακρια απο την Ελενα. Τρελη ξεπετα. Ειχαμε κανονισει για 1 ωρα ενεργοπαθητικο. Μου ειχε πει μολις φτασω να την παρω τηλεφωνο. Φτανω στην ωρα μου, την παιρνω τηλ και μου λεει μολις τελειωσα με αλλον πελατη περιμενε λιγο να μαζεψω, θα σε παρω εγω....Μετα απο κανα 5λεπτο με παιρνει τελικα και ανεβαινω στο σπιτι. Σαν τρανς ειναι πολυ ομορφη, και εχει μεγαλο και χοντρο καβλι που ομως δεν καβλωνει ευκολα...Φευγει απο το δωματιο για πανω απο 5 λεπτα, δηθεν να ετοιμαστει...Γινονται οι πιπες κτλ, συνηθισμενα και μετρια...Στηνομαι μου τον βαζει και τελειωνω μετα απο ενα 10λεπτο περιπου...Ειχαμε ακομα περιπου 40 λεπτα. Αυτη σηκωνεται φευγει απο το δωματιο για 5 λεπτα παλι, ξαναρχεται και καθεται στην καρεκλα!!!! Καθοταν εκει και τον επαιζε και αναστεναζε και μαλακιες. Της λεω να ερθει στο κρεβατι. Ερχεται και αρχισε οτι δεν θα προλαβουμε και τετοια...την βαζω να μου παρει πιπα (και τις 2 φορες με καποτα, απο μονη της), αφου περνανε 5 λεπτα και εγω ακομα δεν ειχα γινει τελειως ντουρος, μου λεει να ειδες δεν προλαβενουμε και εχω αλλο ραντεβου τωρα...Σαν απο συμπτωση εκεινη την ωρα χτυπαει το κινητο της, και ηταν το αλλο ραντεβου που περιμενε απο κατω!!! Και ετσι με εδιωξε κακην κακως...Πραγματικα κρατηθηκα για να μην την βρισω
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Παίδες καλησπέρα σας.
Το Σαββάτο το απόγευμα επισκεύτικα το σπίτι της Ιβάνας  στον Νέο Κόσμο και πέρασα με τις Τάνια και Μάρτζορι. Σήμερα ανέβασα και τις κριτικές μου.
Αυτές οι δύο έφυγαν εχθές.
Είδα λοιπόν άπό το ts daiting ότι είχαν έρθει δύο καινούργιες , ή jhenifer19 και η vanessa20cm.
Τηλεφώνησα στην Ιβάνα και της είπα ότι ενδιαφέρομαι για την jhenifer19.
Πήγα , και αφού πλήρωσα 100 γιούρος πέρασα για ντουζάκι.
Η κοπέλα , η οποία δεν μιλάει καθόλου τίποτε άλλο εκτός από βραζιλιάνικα αλλά είναι θυληκή και κορμάρα ήρθε μαζί μου στο μπάνιο. Ηταν ντυμένη και με κοιτούσε ενώ πλενόμουν. Αυτό εμένα μου άρεσε , γιατί έδειχνε ενδιαφέρον, αν και θα προτιμούσα να γδυνόταν και να κάναμε καμία φάση στο ντούζ. Τέλος πάντων.
Γδυτή διάπίστωσα ότι έχει καλό παπάρι και σώμα.
Στην ουσία τώρα......
1 Δεν ήξερε να ανοίξει την κρέμα , την άνοιξα εγώ για εκείνη.
2 Ηταν σαν ένα κούτσουρο όταν την τσιμπούκωνα ( το πουλί της είναι χοντρο γύρω στους 19 με 20 πόντους και με λεπτό πουτσοκέφαλο και καβλώνει καλά, αλλά δεν ήταν τελείως ξυρισμένη και μυριζε ελαφρά)
3 Δύσκολή, πολύ δύσκολη η συνεννόηση
4 Δεν ήθελε να μου πάρει πίπα. Η δεν κατάλαβε τι της ζητούσα
5 Οταν με έστησε στα τέσσερα αργούσε να κάνει κίνηση. Κοιτάζω πάνω από τον ώμο μου και τι να δώ; Εκανε κάτι μορφασμούς σιχαμάρας και έλεγε Νο, no....
Κατάλαβα ότι την ενόχλησαν οι δύο μικρές αιμοροίδες που εχω ( το προηγούμενο Σαββάτο που είχα πάει στην Tinatrans ,που την είχα βρει από το  ts daiting, έπαθε και εκείνη φρίκη όταν με έστησε στα τέσσερα και φώναξε την TSelina21 ως ειδική ,να της πει εάν είναι κονδιλόματα ή αιμοροίδες)
Της λέω ΟΚ, φύγε! No, no, και μου  κάνει νόημα να συνεχίσουμε
Ευτυχώς δεν συνέχισα γιατί καταλαβαίνετε  ότι το γαμήσι θα ήταν μία σούπα.
Δεν με άφηνε να φωνάξω την Ιβάνα, τελικά την έκανα ευγενικά άκρη (αν και είναι ψωμομένη!) και όταν ήρθε το αφεντικό, της εξήγησα και της είπα να μου επιστρέψει τα χρήματά μου.
Ηθελε να μου επιστρέψει 50 ευρώ και εγώ εναλλακτικά της είπα να μου στείλει την άλλη.
Η vanessa20cm είναι πολύ θηλυκή ,όμορφη με καλό παπάρι σε ηρεμία και επίσης μιλάει κάτι λίγα Αγγλικά.
Αλλά από κούκου, δεν......
Της πήρα και μου πήρε πίπα με καπότα. Την τσιμπούκωνα πέντε λεπτά (είχε μία ελαφριά μυρωδία η περιοχή, όχι κάτι το ιδιαίτερο) αλλά τίποτα.
Οπότε της δείχνω το πουλί της και κάνω , δεν;....
Και τί μου απαντάει;
I am a woman you know, it is possibile do not have hard on !
Οταν πληρώνεσαι 100 γιούρια για μισή ώρα να κόψεις τον σβέρκο σου και να έχεις στύση!
Ηθελα να της πω ,αλλά δεν ήξερα πώς να το πω.
Τέλος πάντων διέκοψα ,φώναξα την Ιβάνα και αφού μου είπε και εκείνη κάτι τρελλά , ότι και καλά η κοπέλα είχε άλλους πελάτες πριν από εμένα και κάτι τέτοια, τελικά μου επέστρεψε τα 100 ευρώ μου.
Πιστεύω ότι για την επιστροφή του ποσού, έπαιξε ρόλο το γεγονός ότι της είχα ακουμπήσει την προηγουμένη 200 γιούρια άλλά οφείλω να ομολογήσω ότι είχε επαγγελματική συμπεριφορά. Της το είπα και ίσως την ξαναεπισκευτώ στο μέλλον.
Αυτά προς γνώση και συμόρφωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom