Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
ρε guino, φαινεσαι εμπειρος παιχτης μ αυτα που γραφεις. να σου κανω μια ερωτηση γιατι με παραξενεψε.
1 το γαμησι δν κανει κακο στις αιμορροιδες?
2 δεχθηκες να σε κανουν κολοεξεταση(αν ειναι κονδυλωματα η αιμοροιδες) οι τραβελοι;

τις καταλαβαινω απο μια μερια ομως,
και εγω ρε φιλε εαν εβλεπα κολο με αιμορροιδες δεν θα τον γαμουσα δε πα να ηταν και της λοπεζ
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
ρε guino, φαινεσαι εμπειρος παιχτης μ αυτα που γραφεις. να σου κανω μια ερωτηση γιατι με παραξενεψε.
1 το γαμησι δν κανει κακο στις αιμορροιδες?
2 δεχθηκες να σε κανουν κολοεξεταση(αν ειναι κονδυλωματα η αιμοροιδες) οι τραβελοι;

τις καταλαβαινω απο μια μερια ομως,
και εγω ρε φιλε εαν εβλεπα κολο με αιμορροιδες δεν θα τον γαμουσα δε πα να ηταν και της λοπεζ
1Εμένα δεν με έχει ενοχλήσει γιατί οι δύο αιμορροίδες μου είναι μικρές.
2Εδώ που τα λέμε σκέφτηκα να την διαολοστείλω , αλλά συγκρατήθηκα.
3Κύττα να δεις ,την δουλειά της υποτίθεται ότι έκανε, δεν το έκανε για ευχαρίστηση δική της. Για να πάρει τα 50 ευρώ το έκανε
Αν είχαμε γνωριστεί σε κάνα μπαρ και η φάση γινόταν χωρίς λεφτά θα το καταλάβαινα.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Εχει να πρωτεινει κανεις τρανσ που να ειναι μονο ενεργητικες?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
κάνουμε και τίποτα άλλο Νίκο μου ? ;)
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
ξερουμε κατι για αυτην?     
πολυ καλη.......
επαγγελματιας 100%
Πολύ καλή επαγγελματίας στο είδος της. Υπηρεσίες για όλα τα γούστα και με ...πελώριο μόριο. Ενεργητική , παθητική, αυταρχική ότι γουστάρει κάποιος!! Λίγο ακριβή αλλά αξίζει τον κόπο!! Κορμάρα με τα όλα της!!Εννοείται καφεδάκι, ποτάκι και τα συναφή...επαγγελματίας σας λέω!!
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
Φευγοντας από την Νικόλ στο Παγκράτι , με τον κώλο μου ακόμα μουδιασμένο από το γαμήσι , είχα ακόμα κάυλες οπότε σκέφτηκα να επισκεφτώ την Ιβάνα στον Νέο Κόσμο. Της τηλεφώνησα και μου είπε ότι με περιμένει. Συγγρού , αριστερά στη Φρατζή και χτυπούσα την πόρτα του τέταρτου ορόφου.
Μου άνοιξε η ίδια,με πήγε στο δωμάτιο αλλά μου είπε ότι είχε κόσμο που την περίμενε και και δεν μπορούσε να με δεχτεί ,εάν ήθελα θα μπορούσε να με περιποιηθεί η JHESSIKA TS.
Σπάστηκα! :tickedoff: Μπορούσε να μου το πει πριν κουβαληθώ εώς εκεί >:(. Την JHESSIKA TS την είχα δει στο ts dating και δεν μου αρεσε πολύ.  :-
Μιας όμως και είχα κουβαληθεί είπα να την δω.
Ηρθε. Είναι ψωμομένη , βαριά κατασκευή , καλό πρόσωπο. Ψιλοκάυλωσα και της έσκασα το κατοστάρικο για μισή ώρα. Επίσης μιλάει και κάτι Αγγλικά.
Εφυγα για μπανάκι και γυρίζοντας στο δωμάτιο την βρήκα να με περιμένει γυμνή.
Με ξάπλωσε στο κρεβάτι και μου έβαλε το χέρι ανάμεσα στα πόδια της. Αρχισα να χαιδέυω το καβλί της που γρήγορα μεγάλωσε. Καλό και χοντρό ,γύρω στους είκοσι πόντους. Με τίποτα 23 και 24 εκατοστά που  λεέι στην διαφήμιση! Καλό όμως και χορταστηκό.
Μου τον έδωσε στο στόμα με καπότα και γρήγορα βρέθηκα στα τέσσερα με εκείνη όρθια στο κρεβάτι. Τον πήρα δύσκολα λόγω του πάχους , αλλά σαν μπήκε άρχισε να μου όργώνει τον κώλο με δυνατές ψωλιές.
Με γαμούσε καλά και δυνατά αλλά κάπου κουράστικε και με ξάπλωσε ανάσκελα. Μου έβαλε το μαξιλάρι κάτω απο τη μέση , μου σήκωσε τα πόδια και μου τον ΄ξαναέχωσε βαθιά. Το κομπρεσέρ άρχισε ξανά. Εφαγα και μερικά χαστούκια.
Με γάμησε και στο πλάι ,συκώνοντάς μου το πόδι όπως στις τσόντες.......
Εχυσα έτσι όπως ήμουν στο πλάι , με εκείνη να μου ξεσκίζει τον κώλο.
Καλά ήταν αλλά δεν ξέρω έάν θα την ξαναπάρω. Μου φάνηκε σαν να βαριόταν και να ήθελε να τελειώσει γρήγορα. Στο σπίτι αυτό έχω πάει με πέντε τρανς. Η Μάρτζορι ήταν κορυφή , η Τανια καλή , η Τζένιφερ και η Βανέσσα σκατά και η Τζέσικα κομσί κομπσά......
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
άσχετο αλλα θα σου πρότεινα να κοιτάξεις τις αιμοροιδες.
 

Guino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
49
Κριτικές
41
Like
597
Πόντοι
990
άσχετο αλλα θα σου πρότεινα να κοιτάξεις τις αιμοροιδες.
Εντάξει δεν υπάρχει πρόβλημα  :-*
Αυτό με τις αιμορροίδες το έγραψα για ενημέρωση , ότι δηλαδή υπάρχουν και τραν καριγιόλες που δεν είναι επαγγελματίες . Για να προειδοπιήσω τους άλλους.
Τώρα εσύ το γυρνάς σε καζούρα. Εντάξειιιιιι.........
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δεν το γυρνάω σε καζούρα, αλλα έχω αιμοροϊδες και ξέρω τι μπελάς είναι. Δεν κάνω παθητικό σέξ, ούτε πηγαίνω με τράνς αλλα με ενοχλούν σε άλλες περιπτώσεις (πχ στο χέσιμο κ.α.).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom