Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
274
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
Μετά από ένα γεμάτο πρωινό είπα να βρεθώ με μια τρανς για να με ξεκουράσει , εκεί που έψαχνα πήρα την απόφαση να πατώ ντους με Καρολίνα διπλό , πολύ εύκολη συνεννόηση και τσουπ στο ραντεβού πηγαίνω στο γνωστό σπίτι της Ντορας και με υποδέχονται και οι δυο μπαίνω για μπάνιο , και βγαίνοντας αρχίζει το χαμού ρέμα με τη ντορα μπαίνει και η καυλα η Καρολίνα στο παιχνίδι με τις βυζαρες τις και την πανέμορφη κωλαρα , αν και νομίζω πως η ντορα στον κωλο στα τέσσερα την περνάει αρχίζουμε τα τσιμπουκια μια εμένα μια την ντορα μια γκειφονουνιβτην Καρολίνα μια ξανά την ντορα και γενικά πέρασε μισή ώρα γεμάτη γκαυλα , η Καρολίνα σκυλί του πολέμου σηκώνει πολύ πουτσα, η ντόρα το ίδιο με σηκωμένο παπαρι από την αρχή μέχρι το τέλος , πολύ καλή εμπειρία , όλη την υπόλοιπη μέρα ήμουν γκαυλωμενος αφού θανούσα τη γυναίκα μου όλο το βράδυ !!!! Και νομίζω αυτή είναι και η έννοια του να πληρώσεις κάποιον για το σεξ να το θυμάστε κι να συνεχίσεις να γκαθλωνεις !!!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Εμπειρίες πρόσφατες με την Τζένη κάποιος (TzeniTr στο Tsdating); Το ψήνω αλλά φοβάμαι μην είναι οι φωτός από άλλη δεκαετία.

Δυνατό το Τζενάκι.Έτσι είναι σχετικά όπως στις φωτό. Χαλαρή άνετη και επικοινωνιακή.Αυστηρή λίγο στην ώρα των ραντεβού και έχει μαδέρι αναμεσα στα πόδια της.Απο τιμή κανενα 70άρι η 80άρι!
 

steam

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
79
Πόντοι
0
Εμπειρίες πρόσφατες με την Τζένη κάποιος (TzeniTr στο Tsdating); Το ψήνω αλλά φοβάμαι μην είναι οι φωτός από άλλη δεκαετία.
με κλειστα τα ματια πηγαινε αλλα....οταν γυρισει ,τωρα ειναι διακοπες
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
με κλειστα τα ματια πηγαινε αλλα....οταν γυρισει ,τωρα ειναι διακοπες

Η τζενη είναι πραγματική επαγγελματίας σε όλους τους τομείς. Αγαπάει αυτό που κάνει και έχει πολύ φιλότιμο. Εαν θες διάβασε τα review της, εκεί θα δεις τις σωστές πληροφορίες.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.459
Πόντοι
2.487
Παίδες καλησπέρα, ψάχνομαι για ts για πρώτη φορά με σημαντικά XL προσόντα και ακούραστη. Έχετε κάτι να προτείνετε για εισαγωγή στο άθλημα;
Ευχαριστώ
εισαι αγορινας οχι μαλακιες
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Παίδες καλησπέρα, ψάχνομαι για ts για πρώτη φορά με σημαντικά XL προσόντα και ακούραστη. Έχετε κάτι να προτείνετε για εισαγωγή στο άθλημα;
Ευχαριστώ
Τζένη από Κυψέλη.
:dancing:
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196

farouto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
111
Κριτικές
12
Like
631
Πόντοι
991
Καλησπέρα στην παρέα εχει κανενας καμια εμπειρία με το υπερτουμπανο από τις Φιλιππίνες που έχει εμφανισθεί στο tsdating;
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Καλησπέρα στην παρέα εχει κανενας καμια εμπειρία με το υπερτουμπανο από τις Φιλιππίνες που έχει εμφανισθεί στο tsdating;
θα πάω εγώ αύριο μεθαύριο και θα την πάρω μαζί με τη Γιούλη να φχαριστηθει ο κολος μας αλανηα μπένουν δύο εργαληα μαζί για θα σπασουν οι καποτες και θα μας χισουν μέσα; Μόλις πάω θα γράψω ριβγιου
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
Καλησπερα
Καμια ελληνιδα τρανς καλη στο ενεργητικο κοματι εχει κανεις να προτείνει?
Ευχαριστω
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom