Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (8 μέλη και 30 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.732
Πόντοι
2.356

Ευχαριστώ συναγωνιστή Γλυκομούτσουνε, όπως μου προτείνεις σε παρακαλώ κάποια καλή ενεργετική. Όχι τις γνωστές.
 

kostas(11)

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
20
Like
19
Πόντοι
0
Την Μελίνα την γνώρισα πριν από 7-8 χρόνια περίπου. Από άλλο site και κανονίσαμε να βρεθούμε από κοντά σε κάποια παραλία γυμνιστών τις Αττικής. Πέρασα όμορφα μαζί τις! Είναι καλό άτομο, ευγενικό, όμορφη, ξηγημένη από εξαρχής για τα θέλω τις. Για το στήθος που είπε κάποιος, το έχει πολλά χρόνια. Έχω καταλάβει ότι δεν γουστάρει να την πιέζουν, και να την ελένχουν. Αυτά τα ολίγα!

Μετα απο γνωριμια απο badoo βρισκομασταν σπιτι της και ευτυχως χωρις να την πληρωνω γιατι αλλιως ακομα θα τα εκλαιγα!!!:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
Την Μελίνα την γνώρισα πριν από 7-8 χρόνια περίπου. Από άλλο site και κανονίσαμε να βρεθούμε από κοντά σε κάποια παραλία γυμνιστών τις Αττικής. Πέρασα όμορφα μαζί τις! Είναι καλό άτομο, ευγενικό, όμορφη, ξηγημένη από εξαρχής για τα θέλω τις. Για το στήθος που είπε κάποιος, το έχει πολλά χρόνια. Έχω καταλάβει ότι δεν γουστάρει να την πιέζουν, και να την ελένχουν. Αυτά τα ολίγα!

Μετα απο γνωριμια απο badoo βρισκομασταν σπιτι της και ευτυχως χωρις να την πληρωνω γιατι αλλιως ακομα θα τα εκλαιγα!!!:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
για πες μας περισσοτερα, τι σε χάλασε;
 

kostas(11)

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
20
Like
19
Πόντοι
0
Ήταν απλά ένα όμορφο κομοδίνο!!!τιποτα περισσότερα.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736

easy777

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά, ξέρει κανείς που είναι η Tzeni Tr; Το τηλέφωνο της δεν απαντά εδώ και μήνες...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Κατέβηκε Αθήνα το μωρό !!!
Περίμενε αρχές Συγγρού στο αμάξι της !!
 

Συνημμένα

  • Tranny B.jpg
    Tranny B.jpg
    44,4 KB · Εμφανίσεις: 64
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

bidimitris

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
59
Like
94
Πόντοι
0
Υπάρχει κανένα που να γαμάει έτσι? και όχι Βραζιλιάνα με 200€ το μισάωρο? λέμε με ένα 80άρι το πολύ να την βρούμε.....
ΥΓ πως γίνεται αυτό Link ρε παιδιά? έχω καιρό να ασχοληθώ....θυμάμαι παλιά το κάναμε απλά επικόλληση
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.732
Πόντοι
2.356
Υπάρχει κανένα που να γαμάει έτσι? και όχι Βραζιλιάνα με 200€ το μισάωρο? λέμε με ένα 80άρι το πολύ να την βρούμε.....
ΥΓ πως γίνεται αυτό Link ρε παιδιά? έχω καιρό να ασχοληθώ....θυμάμαι παλιά το κάναμε απλά επικόλληση


Κοίτα συναγωνιστή, καταρχήν καλημέρα και ελπίζω να είσαι καλά.

Χωρίς να είμαι και απόλυτα βέβαιος πιστεύω πως οι έμπειρες τρανς κοπέλες με "ενεργητικό" προφίλ, που έχουν κατά καιρούς αναφερθεί εδώ, μπορούν να πηδήξουν έτσι. Απλά το θέμα στο παιχνίδι είναι αμοιβαίο. Τι εννοώ; Εννοώ ρε συ πως είναι και να της το βγάζεις αυτό νομίζω. Όσοι είναι έμπειροι στο σεξ με τις τρανς το γνωρίζουν. - Δεν είναι ρομπότ οι τρανς. Σαφώς και είναι επαγγελματίες και σαφώς και "πρέπει" ως σωστοί επαγγελματίες να παρέχουν έναν μίνιμουμ υπηρεσιών. Απο εκεί και πέρα δεν μπορείς να έχεις απαίτηση επειδή εσύ είδες μια συγκεκριμένη τσόντα. Ναι, καταλαβαίνω πως είναι μια φαντασιώση αλλά δεν ξέρω αν βγει εκείνη τη στιγμή και στους δυό σας

Θα σου πρότεινα μπεις στη διαδικασία να επιλέξεις "παλιές" καραβάνες του χώρου. Όπως οι Τζένη, Τζούλι, Ντόρα και άλλες. Νομίζω πως ανταποκρίνονται σε μεγάλο βαθμό σε αυτό που αναζητάς
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Υπάρχει κανένα που να γαμάει έτσι? και όχι Βραζιλιάνα με 200€ το μισάωρο? λέμε με ένα 80άρι το πολύ να την βρούμε.....
ΥΓ πως γίνεται αυτό Link ρε παιδιά? έχω καιρό να ασχοληθώ....θυμάμαι παλιά το κάναμε απλά επικόλληση

Αυτή είναι η Aylla Gattina, φιλαράκι. Συνήθως βρίσκεται Αγγλία και Ιταλία. Μακάρι να ερχόταν Ελλάδα. Εγώ σε αντίθεση με τον φίλο @ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ, πιστεύω ότι πολύ δύσκολα θα βρεις κάποια ελληνίδα να πηδάει έτσι. Μόνο κάποιες απ' τις αλλοδαπές μπαζούκας το έχουν, αλλά εσύ αποφασίζεις και κάνεις τα κουμάντα σου.
Anyway, σημασία έχει σε ότι επιλέγουμε να περνάμε καλά!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.732
Πόντοι
2.356
Επίσης, εν συνεχεία του προηγούμενου μηνύματος περί ενεργετικών τρανς κοριτσιών μια φοβερή περίπτωση είναι και αυτή εδώ:

Πώς την πέτυχα; Πέρυσι τον Οκτωβριο είχε έρθει για λίγες μέρες Αθήνα και καθώς σκρολαρα στο Tinder την βρήκα. Ωστόσο δεν την βλέπω να καανλερχεται Ελλάδα με τον κορονοαυτόν. Δεν την πρόλαβα τότε. Αυτή κυριολεκτικά νομίζω ξεσκίζει. Βραζιλιάνα μποντιμπιλτερ.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.732
Πόντοι
2.356
Υπάρχει κανένα που να γαμάει έτσι? και όχι Βραζιλιάνα με 200€ το μισάωρο? λέμε με ένα 80άρι το πολύ να την βρούμε.....
ΥΓ πως γίνεται αυτό Link ρε παιδιά? έχω καιρό να ασχοληθώ....θυμάμαι παλιά το κάναμε απλά επικόλληση

Αυτή είναι η Aylla Gattina, φιλαράκι. Συνήθως βρίσκεται Αγγλία και Ιταλία. Μακάρι να ερχόταν Ελλάδα. Εγώ σε αντίθεση με τον φίλο @ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ, πιστεύω ότι πολύ δύσκολα θα βρεις κάποια ελληνίδα να πηδάει έτσι. Μόνο κάποιες απ' τις αλλοδαπές μπαζούκας το έχουν, αλλά εσύ αποφασίζεις και κάνεις τα κουμάντα σου.
Anyway, σημασία έχει σε ότι επιλέγουμε να περνάμε καλά!

Κοίτα, dionst. Ίσως έχεις δίκιο. Είναι ελάχιστες τέτοιες τρανς που θα σε πήδαγαν έτσι. Αλλά νομίζω έχει να κάνει και με τη δική σου εμφάνιση και στυλ αυτό. Αν καυλώσει τρελά μαζί κάποια πολύ ενεργετική τρανς μπορει να σου αλλάξει το αδόξαστο.
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
29
Like
1.874
Πόντοι
7.316
εκτός αυτού θα πρέπει να υπολογίσεις το γεγονός οτι αυτές με αυτά τα σώματα που γαμάνε σαν ταύροι είναι τίγκα στα στεροειδή. Όταν υπάρχει φαρμακοδιεγερση δεν υπάρχουν και όρια, η λίμπιντο είναι στα ύψη όπως και η επιθετικότητα. Μπορεί να γαμάει σαν τρένο 2 ώρες μέχρι να σε διαλύσει και να μπορεί χύσει 10 φορές μέσα στην ημέρα. Αυτό που εμείς το ακούμε και μας πέφτουν τα σαγόνια γίνεται με τα στεροειδή.

παράδειγμα, 24 ωρο ραντεβού και πηγε να τον σκοτώσει από το γαμήσι (διάσημη βραζιλιανα στα μέρη της για την επιθετικότητα και την αντοχή της)

 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.732
Πόντοι
2.356
εκτός αυτού θα πρέπει να υπολογίσεις το γεγονός οτι αυτές με αυτά τα σώματα που γαμάνε σαν ταύροι είναι τίγκα στα στεροειδή. Όταν υπάρχει φαρμακοδιεγερση δεν υπάρχουν και όρια, η λίμπιντο είναι στα ύψη όπως και η επιθετικότητα. Μπορεί να γαμάει σαν τρένο 2 ώρες μέχρι να σε διαλύσει και να μπορεί χύσει 10 φορές μέσα στην ημέρα. Αυτό που εμείς το ακούμε και μας πέφτουν τα σαγόνια γίνεται με τα στεροειδή.

παράδειγμα, 24 ωρο ραντεβού και πηγε να τον σκοτώσει από το γαμήσι (διάσημη βραζιλιανα στα μέρη της για την επιθετικότητα και την αντοχή της)


Εξαιρετικά σωστή τοποθέτηση του OUROBOROU. Είναι ακριβώς έτσι. Αυτη τη μανία την προκαλούν τα στερεοειδή. Όσο είναι "μέσα" στο φάρμακο έχουν τρομερή λίμπιντο και πηδάνε αβέρτα και σκληρά.
Και εσύ και αεγω αν πάρουμε φάρμακο θα έχουμε στύση 10 φορες τη μερα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Υπάρχει κανένα που να γαμάει έτσι? και όχι Βραζιλιάνα με 200€ το μισάωρο? λέμε με ένα 80άρι το πολύ να την βρούμε.....
ΥΓ πως γίνεται αυτό Link ρε παιδιά? έχω καιρό να ασχοληθώ....θυμάμαι παλιά το κάναμε απλά επικόλληση

Αυτή είναι η Aylla Gattina, φιλαράκι. Συνήθως βρίσκεται Αγγλία και Ιταλία. Μακάρι να ερχόταν Ελλάδα. Εγώ σε αντίθεση με τον φίλο @ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ, πιστεύω ότι πολύ δύσκολα θα βρεις κάποια ελληνίδα να πηδάει έτσι. Μόνο κάποιες απ' τις αλλοδαπές μπαζούκας το έχουν, αλλά εσύ αποφασίζεις και κάνεις τα κουμάντα σου.
Anyway, σημασία έχει σε ότι επιλέγουμε να περνάμε καλά!

Κοίτα, dionst. Ίσως έχεις δίκιο. Είναι ελάχιστες τέτοιες τρανς που θα σε πήδαγαν έτσι. Αλλά νομίζω έχει να κάνει και με τη δική σου εμφάνιση και στυλ αυτό. Αν καυλώσει τρελά μαζί κάποια πολύ ενεργετική τρανς μπορει να σου αλλάξει το αδόξαστο.

Φίλε μου @ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ, έχω συναντήσει κάμποσες στο παρελθόν που πίστεψέ με, πηδάνε έτσι και καλύτερα ίσως, ακόμη και στο πρόσφατο παρελθόν. Και δεν θεωρώ ότι είμαι δα και κάτι ιδιαίτερο στην εμφάνιση. Κυρίως έχει να κάνει με το να το έχει η ίδια η κοπέλα στο ενεργητικό σεξ, και βέβαια να έχει τα αντίστοιχα προσόντα.

Υ.Γ. Σ' αυτό που έγραψε ο φίλος @bidimitris, δεν είναι έτσι, οι περισσότερες αλλοδαπές, το έχουν 100 το μισάωρο, όχι 200. Δεν λέω ότι δεν υπάρχουν και οι αρκετά ακριβές, αλλά στις περισσότερες, το μισάωρο δεν είναι τόσο.
Όπως έγραψα αρχικά, όμως, αυτό που έχει σημασία, τελικά, είναι, ο καθένας, ανάλογα με τα γούστα του, να περνάει καλά.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Τέλος, σχετικά με τα οποιαδήποτε φαρμακευτικά σκευάσματα, δεν ξέρω αν κάποιες παίρνουν, δεν το έχω ψάξει, και δεν με ενδιαφέρει στην τελική παιδιά. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να περνάω καλά, όταν επιλέγω κάποια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom