Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Ποια ειναι κατα κύριο λογω ενεργητική..
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Παιδιά έρχομαι Σεπτέμβριο Αθήνα έχει καμία που να τον έχει 20+ πόντους ;
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
1
Η Τζένη η Κυψελιώτισσα με εντυπωσιακό μέγεθος.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Αυτό πάντως που βάζουν κάποιες τρανς επαγγελματικές αγγελίες χωρίς γυμνές τους φωτογραφίες, ώστε να μπορεί να κρίνει ο άλλος, να το ξαναδούν λιγάκι. Μία επαγγελματική αγγελία τρανς πρέπει να περιέχει τέσσερα πράγματα: πρόσωπο, στήθος, κώλο, εργαλείο. Οι περισσότερες βάζουν φωτό στυλ instagram ή facebook. Ε, δε γίνεται έτσι. Δε θα τις συναντήσουμε για σχέση...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Αυτό πάντως που βάζουν κάποιες τρανς επαγγελματικές αγγελίες χωρίς γυμνές τους φωτογραφίες, ώστε να μπορεί να κρίνει ο άλλος, να το ξαναδούν λιγάκι. Μία επαγγελματική αγγελία τρανς πρέπει να περιέχει τέσσερα πράγματα: πρόσωπο, στήθος, κώλο, εργαλείο. Οι περισσότερες βάζουν φωτό στυλ instagram ή facebook. Ε, δε γίνεται έτσι. Δε θα τις συναντήσουμε για σχέση...

Το ότι σε επαγγελματικές αγγελίες κάποιες ζητάνε φωτό του πελάτη, πού το πας; :confused:
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Αυτό πάντως που βάζουν κάποιες τρανς επαγγελματικές αγγελίες χωρίς γυμνές τους φωτογραφίες, ώστε να μπορεί να κρίνει ο άλλος, να το ξαναδούν λιγάκι. Μία επαγγελματική αγγελία τρανς πρέπει να περιέχει τέσσερα πράγματα: πρόσωπο, στήθος, κώλο, εργαλείο. Οι περισσότερες βάζουν φωτό στυλ instagram ή facebook. Ε, δε γίνεται έτσι. Δε θα τις συναντήσουμε για σχέση...

Το ότι σε επαγγελματικές αγγελίες κάποιες ζητάνε φωτό του πελάτη, πού το πας; :confused:

Πού να το πάω @εναλλακτικέ; Έχουν ξεφύγει εντελώς. Είναι μαλάκες βέβαια και αυτοί που επικοινωνούν μαζί τους και τους στέλνουν (αν πράγματι το κάνουν)...
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
258
Πόντοι
21

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
526
Κριτικές
27
Like
1.507
Πόντοι
1.076

ειμαι η Ραννια απο Θεσσαλονικη παθητικη μαζοχα crossdresser δουλα pantyhosed sissy slave

Ακούγεσαι απόλυτα well adjusted άνθρωπος.
Καλά δεν υπάρχουν Ελληνικές λέξεις για να πεις αυτό που λες στα ξένα; Που καταντήσαμε ργμτ!!!
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1

ειμαι η Ραννια απο Θεσσαλονικη παθητικη μαζοχα crossdresser δουλα pantyhosed sissy slave

Ακούγεσαι απόλυτα well adjusted άνθρωπος.
Καλά δεν υπάρχουν Ελληνικές λέξεις για να πεις αυτό που λες στα ξένα; Που καταντήσαμε ργμτ!!!

μα εγραψα οτι ειμαι παθητικη μαζοχα δουλα με φετιχ τα γυαλιστερα καλσον και τα αγρια μαστιγωματα. Στην αγγελια αν μπειτε θα δειτε πολλες πληροφοριες και φωτογραφιες μου αλλα και στο προφιλ μου ενα τεραστιο κατεβατό με πληροφοριες ΟΛΕΣ στα ελληνικα
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
99
Like
61
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom