Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Φίλε, δεν είναι θέμα τι επιτρέπουν, πρόσεχε! Ανάφερα τα σχετικά που κατά κάποια άποψη μπορούν να γίνουν ποινικό αδίκημα. Αυτό είναι μία πλευρά του νομίσματος. Η άλλη είναι αστική αγωγή από το ίδιο πρόσωπο, που τα δημοσίευσε. Για να σε διευκολύνω, είναι δίκοπο μαχαίρι. Δηλαδή, εάν αναφέρεις το λεγόμενο link, δεν πέφτεις ούτε σε μία κατηγορία των πάνω, μεταφέρεις νομικές εύθηνες στο πρόσωπο που τα δημοσίευσε και είσαι καθαρός. Το θέμα είναι Νομικά λίγο δύσκολο, λόγο που έχει δυο όψεις. Ποινική και αστική. Εάν όμως δημοσιεύεις το λεγόμενο link, ότι και να έχει η φωτογραφία δεν έχεις καμία ευθηνή.
Δηλαδή π.χ. δημοσιεύεις μία φωτογραφία από το Facebook, δεν αναφέρεις τίποτε, δεν μπορεί να γίνει ποινική υπόθεση, αλλά μπορεί να γίνει αστική. Εάν την ίδια φωτογραφία δημοσιεύεις με επιπρόσθετο στοιχείο – αριθμός τηλέφωνου, είναι ποινικό.
Κατά την άποψη μου, είναι βλακεία, για το λόγο, ότι η φωτογραφία ιδία φέρνει τα περισσότερα προσωπικά στοιχεία, χρώμα μαλλιών και ματιών, μέγεθος μύτης και πολλά αλλά που ξεχωρίζουν το ένα πρόσωπο από το άλλο. Εξαίρεση δίδυμοι.

:hi:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Τίποτα δεν επιτρέπουν. Το GDPR είναι μια ΜΑΛΑΚΙΑ της Ε.Ε. γι αυτό η γραφειοκρατία μας πάει πίσω. Γενικά είναι εφεύρεση για να συντηρηθεό η Γραφειοκρατία των Βρυξελλών. Μια απίστευτη μαλακία που σμπαραλιάζει την οικονομία είναι. Το είχε είπε και ο ιδιοκτητης της AliBabba. Ψάξτε το.

:hi:
 

gynaikas

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44
Like
12
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες!εχει παει κανεις να μας δωσει τα φωτα του?
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Γεια σας μαγκες!εχει παει κανεις να μας δωσει τα φωτα του?

Η Πέλλυ είναι συναγωνιστή! Απλά θεά κορμάρα και πολλύ καλή(δίνω την προσωπική μου άποψη)
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Η Πέλλυ είναι συναγωνιστή! Απλά θεά κορμάρα και πολλύ καλή(δίνω την προσωπική μου άποψη)
Αν έχετε χημεία η Κέλλυ θα σου κάνει τα πόδια να τρέμουν.
Όπως είχα πει το ΜΟΝΟ παράπονο που είχα ήταν ο χώρος που με δέχτηκε... Ήταν ΧΑΛΙΑ.
Η ίδια όμως ήταν καταπληκτική
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Αν έχετε χημεία η Κέλλυ θα σου κάνει τα πόδια να τρέμουν.
Όπως είχα πει το ΜΟΝΟ παράπονο που είχα ήταν ο χώρος που με δέχτηκε... Ήταν ΧΑΛΙΑ.
Η ίδια όμως ήταν καταπληκτική
Η Πέλλη θες να πείς συναγωνιστη ε?

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
569
Πόντοι
290
Ρε παλικάρια έχω σκοπό εντός της εβδομάδας να πάω στη YULI


αλλά όσο βλέπω τα τελευταία της βιντεο μου φαινεται οτι εχει χαλασει.. εχει παχυνει .. κατι εχει πάθει.
Στα πρώτα βιντεο ηταν μουνάρα. Τωρα κατι με χαλαει.

Κάποιος που να έχει πρόσφατη εμπορεία?

Εντάξει καλό το εργαλείο της ( γι αυτο θα πάμε ) αλλα θέλουμε και λίγο ομορφιά!!!!
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
162
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
1
Ρε παλικάρια έχω σκοπό εντός της εβδομάδας να πάω στη YULI


αλλά όσο βλέπω τα τελευταία της βιντεο μου φαινεται οτι εχει χαλασει.. εχει παχυνει .. κατι εχει πάθει.
Στα πρώτα βιντεο ηταν μουνάρα. Τωρα κατι με χαλαει.

Κάποιος που να έχει πρόσφατη εμπορεία?

Εντάξει καλό το εργαλείο της ( γι αυτο θα πάμε ) αλλα θέλουμε και λίγο ομορφιά!!!!
Εχεις δίκιο. Πρέπει να έχει κάνει πλαστικές και έχει αλλοιωθεί το πρόσωπό της ενώ πριν ήταν τελείως φυσική.
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
608
Πόντοι
311

TRIARCHYLOSTLOVERS

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0

Gamias_1988

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2014
Μηνύματα
345
Like
48
Πόντοι
1
Η Νανσυ ειναι και ενεργητικη?
μονο παθ ειναι....το καυλι σε αφηνει να το γλυψεις μεν αν θες αλλα ειναι σαν μικρο δαχτυλο και πεσμενο!!!αλλα εχει κωλαρα για πολυ γλωσσα δαχτυλω και μαμηση!!!ειχα περασει τελεια!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
66
Πόντοι
0
Ρε παλικάρια έχω σκοπό εντός της εβδομάδας να πάω στη YULI


αλλά όσο βλέπω τα τελευταία της βιντεο μου φαινεται οτι εχει χαλασει.. εχει παχυνει .. κατι εχει πάθει.
Στα πρώτα βιντεο ηταν μουνάρα. Τωρα κατι με χαλαει.

Κάποιος που να έχει πρόσφατη εμπορεία?

Εντάξει καλό το εργαλείο της ( γι αυτο θα πάμε ) αλλα θέλουμε και λίγο ομορφιά!!!!
φηλος το κορίτσι μεγάλωσε δεν ει αι ακριβώς όπως στις φοτο.μενω στη μαλαγα και τα περισοτερα κοριτσια που πανε ελλαδα περνανε απο εδω.δεν ειναι κατι το ιδιαίτερο.εχει ομως ωραιο δερμα το εργαλειο της αν εχει κεφια  γαζει μεροκαματο.πηστεψε με το passion.com ειναι το δευτερο  google στην μαλγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom