Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Καλησπέρα αδέρφια μιας και πολύ κλεισούρα έπεσε από τον γαμημενο τον ιό είπα να γράψω εμπειρία με Katy trans , αγγελία από το κανεσεξ  πείνα κανένα μήνα :walkingpenis:
Πολύ εύκολη συνεννόηση , περιοχή πλατεία Κουμουνδούρου καθαρό διαμέρισμα αν και πολύ παλιό , ανοίγει η πόρτα και αντικρίζω μια θέα το κορίτσι δεν παίζεται πσνεμορφη ψιλή με ένα χαμόγελο τρελό , ξεκινάμε κουβέντα μόλις είχε επιστρέψει μετά από προσθετική στήθους από ότι μου ειπε και κάτι με τη μύτη της , μισά ελληνικά μισά αγγλικά , Ιταλίδα λέει ότι είναι ( μοιάζει ) αν και φίλος λέει Αλβανίδα !  ,πάντως αυτά δεν έχουν καμία σημάσια η τυπισα είναι σκέτη γκαθλα !! :respect: :respect:
Κορμάρα με έκανε Μασαζ και ξεκίνησε την πιπαρα της την απίστευτη , έκατσε πάνω στην πουτσα μου αρκετά στενή κωλαρα και γενικά πολύ δυνατή στο κρεβάτι το καυλί της σηκώνεται με τη μια και από ότι λέει γουστάρει ενεργητικά , βέβαια και στο παθητικό δεν ποια νέτε, ένα θα σας πω πήγα δυο φορές σε ένα ΣΚ ,γουστάρει κωλοσφαλιαρα και τραβήγματα , σκέτη κόλαση , από τα πιο τίμια 50 ευρώ που ξόδεψα !!!!!
ε οχι κ αλβανιδα μια απο τ καλητερες περιπτώσεις εχω βρεθει πολλες φορες μαζι της πλεων δεν θημαμαι τ νουμερο
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
274
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
ε οχι κ αλβανιδα μια απο τ καλητερες περιπτώσεις εχω βρεθει πολλες φορες μαζι της πλεων δεν θημαμαι τ νουμερο

Αστα να πάνε η τυπισα είναι αστέρι σε όλα είναι από τις περιπτώσεις που  πάλι καταλαβαίνω γιατί κάποιος μπορεί να κολλήσει με τρανς και ας είναι μόνο ενεργητικός, την ερωτεύεσαι πολύ εύκολα !!!!! Και ας έχει και ψωλη ,μακράν καλύτερη από την πρώην μου !!!!!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Αστα να πάνε η τυπισα είναι αστέρι σε όλα είναι από τις περιπτώσεις που  πάλι καταλαβαίνω γιατί κάποιος μπορεί να κολλήσει με τρανς και ας είναι μόνο ενεργητικός, την ερωτεύεσαι πολύ εύκολα !!!!! Και ας έχει και ψωλη ,μακράν καλύτερη από την πρώην μου !!!!!!!
τ λες ρε μουτρο τ πατησες ετσι?????
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
εμπειρία με Katy trans , αγγελία από το κανεσεξ  πείνα κανένα μήνα :walkingpenis:
ανοίγει η πόρτα και αντικρίζω μια θέα το κορίτσι δεν παίζεται πσνεμορφη [size=10pt][size=10pt]ψιλή[/size][/size] με ένα χαμόγελο τρελό ,
Αν είναι όμορφη τότε την βλέπεις και ψηλή  :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
274
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
274
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
Αν είναι όμορφη τότε την βλέπεις και ψηλή  :think:

Ενταξει ρε κουμπάρε δε τη λες κ κοντή είναι αδύνατη και για μένα που είμαι 1.70 τη θεωρώ ψιλή , τώρα για την ομορφιά υποκειμενικά είναι αυτά μαζί με γούστα !!ο καθένας έχει τα στάνταρ του
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
0

Είναι η κοπέλα στο βίντεο;;;
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Ενταξει ρε κουμπάρε δε τη λες κ κοντή είναι αδύνατη και για μένα που είμαι 1.70 τη θεωρώ ψιλή , τώρα για την ομορφιά υποκειμενικά είναι αυτά μαζί με γούστα !!ο καθένας έχει τα στάνταρ του
Επειδή είναι όμορφη δίνει πόντους και στο ύψος  :afro:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Επειδή είναι όμορφη δίνει πόντους και στο ύψος  :afro:
καποιοι ανθρωποι ειναι γεννημενοι ν κανουν μια δουλεια .Αυτη ειναι γεννημενη για να κανει αυτο ..για μενα πρπσωπικα δεν θ ελεγα οτι μ τραβηξε η ομωρφια της αλλα η ενταση κ δοτικοτητα π εχει
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
0
ειναι  τραβεστι  πολύ όμορφη μικρή σε ιλικια με πολύ μικρό πουλάκι ...!! Ξέρω πια είναι !!

Ε δεν παίζεις δίκαια τώρα :P Πρέπει να κάνουμε λίστα για αργότερα :P
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
προσφατη εμπειρία πρ κρισεις βασηκα ενδιαφερθηκα ποιο πολυ να γνωρισω τ κοπελα για λογους ξεκαθαρα γοητρου κ μονο γνωριζοντας κ επιβεβαιωμενα απ τ υδια οτι οι περισσοτεροι παν για ν τ φαν .
χωρος καθαρος κανεις μπανακι αν θες βασηκος κανονας γ μενα ν σεβεται η αλλη την καθαριοτητα κ απο τ δυο πλευρες,αυτη μυρωδατη και πεντακαθαρη στ τ αγωνα εχει μελαχρινο κωρμι αλλα αρκετα γυμνασνενο με ωραιους γλουτους που σε φτιαχουν αρκετα πιπα καλη χωρις στ γαμηση δεν βιάζεται καθόλου δεν αποφευγει τ βλέμματα κ τ φιλια οπως κανουν καποιες εναλαγη 3 στασεων με τελιομα απο μενα στα πλαγια αγαπημενη σταση να κοιταζομαστε στα ματια ....περασ καλα η αληθεια ειναι και συγουρα θα ξανα παω μετα κρισεις ..
ελπιζω ν βωηθησα καποιους και συγουρα θα σχολιάσω οτι τ τελευταιο καιρο δεν βλεπω αγγελειες τ που για μενα απο δω κ περα θα ειναι κριτήριο βασικό
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
ε οχι κ αλβανιδα μια απο τ καλητερες περιπτώσεις εχω βρεθει πολλες φορες μαζι της πλεων δεν θημαμαι τ νουμερο
ρε μούτρα και τα δύο μετά μας κατηγορατε να ουμε που θέλουμε εν καραντίνα καιρών να πάμε να γαμησομεν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom