Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
αρκετα καλο και απο χωρο κ αο σερβις ......πολυ καθαρη κ ευχαριστη εναλαγη στασεων πολυ καλη πιπα αντεχει αρκετα και τ γουσταρει αυτο που κανει εμφανιση απο κοντα πολυ καλη
Περιοχή και τιμή βάτραχε?
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
136
Πόντοι
1

farouto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
111
Κριτικές
12
Like
631
Πόντοι
991
πολυ τυπικη κι ευγενικη στο τηλεφωνο, μου εδωσε ραντεβου σε γνωστο ξενοδοχειο και δεν ειρθε ποτε !!!
Ευχαριστώ πολύ φίλε άκυρο λοιπόν το κορίτσι. Κρίμα γτ φαίνεται τουμπανο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Ευχαριστώ πολύ φίλε άκυρο λοιπόν το κορίτσι. Κρίμα γτ φαίνεται τουμπανο
μουτρο εγω τ εκλοισα ραντευου στο πριαμο που ειναι καβατζα στο παγκρατι κ ανευηκαμαι μαζυ στοδοματιο ....αυτο ειναι τ καλητερο η πηγενεις παντα δευτερος
 

svartelegna

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
μουτρο εγω τ εκλοισα ραντευου στο πριαμο που ειναι καβατζα στο παγκρατι κ ανευηκαμαι μαζυ στοδοματιο ....αυτο ειναι τ καλητερο η πηγενεις παντα δευτερος

μούτρο, εγώ της έκλεισα ραντεβού στο "Πρίαμο" που είναι καβάτζα στο Παγκράτι και ανεβήκαμε μαζί στο δωμάτιο... αυτό είναι το καλύτερο ή πηγαίνεις πάντα δεύτερος.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
μούτρο, εγώ της έκλεισα ραντεβού στο "Πρίαμο" που είναι καβάτζα στο Παγκράτι και ανεβήκαμε μαζί στο δωμάτιο... αυτό είναι το καλύτερο ή πηγαίνεις πάντα δεύτερος.
με αντιγραφεις?????
 

Feetlover69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα σε αυτό π λες ότι έδωσες ραντεβού και δεν ήρθε ποτέ!
λοιπόν χθες ήμουν απ τους τυχερούς π έκλεισα μαζί της ραντεβού! σε ξενοδοχείο και ήρθε και 5 με 10 λεπτά νωρίτερα από ότι είχαμε πει !!Όπως λέει και ο βάτραχος θα σου έρθει ακριβώς αυτή π βλέπεις στις φωτός!!! συν ότι για πρόσωπο απλα είναι στις τοπ 3 για μένα π έχω μέχρι στιγμής από συναντήσεις με ts κορίτσια!είναι απίστευτα όμορφη συνεννόησιμη και γενικά σε αυτό π κάνει τέλεια!!!Προσωπικά για μένα απ τις καλύτερες!
 

Feetlover69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα σε αυτό π λες ότι έδωσες ραντεβού και δεν ήρθε ποτέ!
λοιπόν χθες ήμουν απ τους τυχερούς π έκλεισα μαζί της ραντεβού! σε ξενοδοχείο και ήρθε και 5 με 10 λεπτά νωρίτερα από ότι είχαμε πει !!Όπως λέει και ο βάτραχος θα σου έρθει ακριβώς αυτή π βλέπεις στις φωτός!!! συν ότι για πρόσωπο απλα είναι στις τοπ 3 για μένα π έχω μέχρι στιγμής από συναντήσεις με ts κορίτσια!είναι απίστευτα όμορφη συνεννόησιμη και γενικά σε αυτό π κάνει τέλεια!!!Προσωπικά για μένα απ τις καλύτερες!


υπόψιν για αυτή την αγγελία μιλάω

 

farouto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
111
Κριτικές
12
Like
631
Πόντοι
991
Το εργαλείο της ναταλυ λειτουργεί καθόλου?
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
136
Πόντοι
1
μουτρο εγω τ εκλοισα ραντευου στο πριαμο που ειναι καβατζα στο παγκρατι κ ανευηκαμαι μαζυ στοδοματιο ....αυτο ειναι τ καλητερο η πηγενεις παντα δευτερος
Σωστος Faccia di Rana ! οσο για το δωματιο....το πληρωσα φυσικα  αφου εμεινα μεσα για μια ωρα και δεκα λπτα !!!  Στο μεταξυ να ρωτησω : απο Ρωσια ειναι ; η προφορα της κατι μου εκανε.
 

james44

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
72
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.Ηθελα τη βοηθεια σας συναγωνιστες...ηθελα να μου πειτε απο ενεργητικες ποιες αξιζουν και δεν θα κλαψουμε τα ευρωπουλα.Σας ευχαριστω πολυ.
Οποιος θελει μπορει να μου πει και με π.μ.
 

KONAN86

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0

Συνάντηση χθες το απόγευμα στο διαμερισμά της. Πολύ καλή συμπεριφορά , cool άτομο, πολύ σχολαστική με την υγιεινή. Έχει προσθέσει στήθος, ωραίο σωματάκι . Δεν διαφέρει ιδιαίτερα απο τις φωτογραφίες της. Κανονικού μεγέθους εργαλείο, μου είπε ότι γουστάρει και τους δύο ρόλους. Εγώ την ήθελα παθητική, είχε πολύ καλή συμμετοχή. Έμεινα αρκετά ευχαριστημένος, 1 ώρα 50 ευρώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom