Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456

Συνάντηση χθες το απόγευμα στο διαμερισμά της. Πολύ καλή συμπεριφορά , cool άτομο, πολύ σχολαστική με την υγιεινή. Έχει προσθέσει στήθος, ωραίο σωματάκι . Δεν διαφέρει ιδιαίτερα απο τις φωτογραφίες της. Κανονικού μεγέθους εργαλείο, μου είπε ότι γουστάρει και τους δύο ρόλους. Εγώ την ήθελα παθητική, είχε πολύ καλή συμμετοχή. Έμεινα αρκετά ευχαριστημένος, 1 ώρα 50 ευρώ.

Περιοχή?
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
608
Πόντοι
311

Συνάντηση χθες το απόγευμα στο διαμερισμά της. Πολύ καλή συμπεριφορά , cool άτομο, πολύ σχολαστική με την υγιεινή. Έχει προσθέσει στήθος, ωραίο σωματάκι . Δεν διαφέρει ιδιαίτερα απο τις φωτογραφίες της. Κανονικού μεγέθους εργαλείο, μου είπε ότι γουστάρει και τους δύο ρόλους. Εγώ την ήθελα παθητική, είχε πολύ καλή συμμετοχή. Έμεινα αρκετά ευχαριστημένος, 1 ώρα 50 ευρώ.

για την καθαριοτητα ειναι ακριβως οπως τα λες.τη τελευταια φορα μονο που την πηρα μου εδωσε την αισθηση της ξεπετας.
ηταν και παρασκευη βεβαια αλλα...
θα ξανατιμηθει συντομα για να ξερομε που βαδιζομε
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
καλησπέρα σε αυτό π λες ότι έδωσες ραντεβού και δεν ήρθε ποτέ!
λοιπόν χθες ήμουν απ τους τυχερούς π έκλεισα μαζί της ραντεβού! σε ξενοδοχείο και ήρθε και 5 με 10 λεπτά νωρίτερα από ότι είχαμε πει !!Όπως λέει και ο βάτραχος θα σου έρθει ακριβώς αυτή π βλέπεις στις φωτός!!! συν ότι για πρόσωπο απλα είναι στις τοπ 3 για μένα π έχω μέχρι στιγμής από συναντήσεις με ts κορίτσια!είναι απίστευτα όμορφη συνεννόησιμη και γενικά σε αυτό π κάνει τέλεια!!!Προσωπικά για μένα απ τις καλύτερες!
καλησπέρα σε αυτό π λες ότι έδωσες ραντεβού και δεν ήρθε ποτέ!
λοιπόν χθες ήμουν απ τους τυχερούς π έκλεισα μαζί της ραντεβού! σε ξενοδοχείο και ήρθε και 5 με 10 λεπτά νωρίτερα από ότι είχαμε πει !!Όπως λέει και ο βάτραχος θα σου έρθει ακριβώς αυτή π βλέπεις στις φωτός!!! συν ότι για πρόσωπο απλα είναι στις τοπ 3 για μένα π έχω μέχρι στιγμής από συναντήσεις με ts κορίτσια!είναι απίστευτα όμορφη συνεννόησιμη και γενικά σε αυτό π κάνει τέλεια!!!Προσωπικά για μένα απ τις καλύτερες!
Φίλος θενκς
επηδη η αγκελια δεν παιζη , μιλάς για Νάταλι η για ζετακι;
Και τηλ αν θες δώσε.
Αλλαζη ρόλους η μόνο δίνη;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
Ελληνικα μιλαμε , η Ναταλι δεν ερχετε στα ραντεβου , στηνει για τους δικους της λογους , οποιος θελει ας χανει τον χρονο του ...... :rose:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.147
Πόντοι
606
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
batraxomouris
Ο παλιός, είν' αλλιώς
******
 

Feetlover69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
Το εργαλείο της ναταλυ λειτουργεί καθόλου?
Πακέτο μέγα αν αυτό σου φαίνεται για αντιγραφή μορφονιέ.
Είπα να βοηθήσω απλά και μόνο για να μη στραβωθεί κανένας αθώος.

ΝΑΙ ΟΚ ΚΟΙΤΑΞΕ ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΨΑΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΣΤΑΣΟΥ ΣΤΟ ΝΑΤΑΛΙ29 ΚΑΙ ΤΣΕΚΑΡΕ ! μην το παίζεις πονηρός! ήμαρτον!!
 

mexicosti

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
68
Like
4
Πόντοι
0

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Καλησπερα θα ηθελα την βοηθεια σας . Ψαχνω τρανς ενεργητικη με μεγαλα προσοντα.

επισης εχει καποιος ιδεα για την Μανια Trans η την Περσα?



απαντηστε μου σας παρακαλω




Εισαι πολυ μερακλης μεγαλε   :happy: :happy: :happy:

Οι φωτογραφιες ειναι λιγο πριν τον κατακλυσμο του Νωε  :heavymetalbig:
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Εισαι πολυ μερακλης μεγαλε  :happy: :happy: :happy:

Οι φωτογραφιες ειναι λιγο πριν τον κατακλυσμο του Νωε  :heavymetalbig:
Έτσι. Και οι δύο χρησιμοποιούν τις ίδιες φωτογραφίες εδώ και πολλά χρόνια.
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
274
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
Καλησπέρα αδέρφια μιας και πολύ κλεισούρα έπεσε από τον γαμημενο τον ιό είπα να γράψω εμπειρία με Katy trans , αγγελία από το κανεσεξ  πείνα κανένα μήνα :walkingpenis:
Πολύ εύκολη συνεννόηση , περιοχή πλατεία Κουμουνδούρου καθαρό διαμέρισμα αν και πολύ παλιό , ανοίγει η πόρτα και αντικρίζω μια θέα το κορίτσι δεν παίζεται πσνεμορφη ψιλή με ένα χαμόγελο τρελό , ξεκινάμε κουβέντα μόλις είχε επιστρέψει μετά από προσθετική στήθους από ότι μου ειπε και κάτι με τη μύτη της , μισά ελληνικά μισά αγγλικά , Ιταλίδα λέει ότι είναι ( μοιάζει ) αν και φίλος λέει Αλβανίδα !  ,πάντως αυτά δεν έχουν καμία σημάσια η τυπισα είναι σκέτη γκαθλα !! :respect: :respect:
Κορμάρα με έκανε Μασαζ και ξεκίνησε την πιπαρα της την απίστευτη , έκατσε πάνω στην πουτσα μου αρκετά στενή κωλαρα και γενικά πολύ δυνατή στο κρεβάτι το καυλί της σηκώνεται με τη μια και από ότι λέει γουστάρει ενεργητικά , βέβαια και στο παθητικό δεν ποια νέτε, ένα θα σας πω πήγα δυο φορές σε ένα ΣΚ ,γουστάρει κωλοσφαλιαρα και τραβήγματα , σκέτη κόλαση , από τα πιο τίμια 50 ευρώ που ξόδεψα !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom