Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (10 μέλη και 48 επισκέπτες)

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
682
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Ποια από τις 3 μου προτείνετε για συναντηση; Ειμαι μονο ενεργητικος και ενδιαφέρομαι για gfe φαση. Ευχαριστω.



Εγώ φίλε μου πήγα πριν κανα μηνά με την Αννα είναι καθαρά παθητική λόγω ορμονών μου είπε.Δεν μπορώ να πω οτι δεν πέρασα καλά ευχάριστη είναι και στην λίγη συζήτηση που πιάσαμε και στενό κωλαράκι παρόλο που έπεσε και λιπαντικό
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Ρε γνώστες, μια Μελίνα που "σκαει" στο Μαύρο Λιθάρι στο 48χλμ, τι παίζει με αυτήν; Ξέρει κανείς;
Μια το παίζει ντίβα και μια παρακαλάει να γαμηθει!
Κάθε πληροφορία δεκτή  :rockon:
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Μου τυχε ένα χοντρό περιστατικό χθες. Γυρνώντας σπίτι μου στο Παγκράτι χθες τα μεσανυχτα και λίγο πιωμενος, πέτυχα μια γκόμενα ξένη η οποία μου ζήτησε τσιγάρο μόλις παρκαρα. Με αυτά και με εκείνα επειδή την είδα άνετη έκανα τη κινηση μου και τη πήγα σπίτι της εκεί κοντά και της είπα να ανέβω. Μου κάνε εντύπωση το λίγο άγριο πρόσωπο της αλλά δεν έδωσα σημασία. Δίναμε γλωσσοφιλα και μου είπε ότι είναι τρανς!!! Ψιλοσοκαριστικα αλλά πάνω στη καβλα και στο ποτό που χα πιει συνέχισα. Σκαλωσα όμως όταν είδα ότι είχε πουλί(και μεγάλο!). Παρόλα αυτά και με προφύλαξη πάντα την έσκισα δυνατα στο κωλο της, αφού της είπα πρώτα ότι δεν μου χει ξανατυχει και είμαι ενεργητικός. Ο χώρος της μέτριος αλλά πολύ ευγενική η "κοπέλα". Από χθες όμως νιώθω πολυ άβολα γιατί αν και ξενέρωσα πολύ που γάμησα τραβελι και ειδικά με τη θέα του καυλωμένου πουλιού(ήμουν πιωμενος βλέπετε) μπορώ να πω ότι το πάθος της και το τσιμπούκι της ήταν απίστευτα.Ουτε με την κοπέλα μου που τα χουμε 1μισι χρόνο δεν γαμιομαστε ετσι. Και παλι όμως ξενερώνω και χαλιεμαι που γάμησα τραβελι και ελπίζω και να μη κόλλησα και τίποτα (πάω με εκδιδόμενη 1-2 φορές το χρόνο και αν και γενικά είμαι της αποστειρωσης αλλά τώρα κωλο δεν ξέρω).Ξαναλέω όμως νιώθω σκατα και δεν μπορω να κοιτάξω την κοπέλα μου στα ματια.
Πήρα το βαιμπερ της (είναι από Πορτογαλία) και μου είπε ότι ασχολείται με κοσμήματα στο ίντερνετ καθώς είναι δύσκολο να εργαστεί χωρίς να έχει αναγνωριστεί η αλλαγή.
Έκανες καμακι σε γκομενα κ απλα με ενα τσιγάρο την πήγες σπίτι κ γαμησες. Κ αυτή που γαμησες ηταν η Gisele... Κ την ειδες κ μιλησατε κ δεν καταλαβες οτι ήταν τρανς. Μιλαγατε σε απόσταση αναπνοης κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ... Κ τη γαμησες... Κ μαλιστα δωρεαν. Κ δεν σε γαμησε... Ιδιως η συγκεκριμένη... Κ δεν εχεις παει με τρανς αλλα μπηκες εδω να μοιραστείς την απιστευτη ιστορία σου κ την αθωότητα σου... Μονο εγώ γελάω?
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Ας διαβάσουμε και κανένα άρλεκιν με τρανς τύπε , δεν χάθηκε ο κόσμος  :S
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Ρε γνώστες, μια Μελίνα που "σκαει" στο Μαύρο Λιθάρι στο 48χλμ, τι παίζει με αυτήν; Ξέρει κανείς;
Μια το παίζει ντίβα και μια παρακαλάει να γαμηθει!
Κάθε πληροφορία δεκτή  :rockon:
Για δώσε αγγελια
 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Στον παραπάνω που δυσπιστεί να πω ότι ΟΝΤΩΣ έτσι έγινε. Είχα πιει πάρα πολύ σε σημείο να μην είμαι και σε θέση να οδηγήσω. Επίσης στο σκοτάδι είναι ζορικα και ειδικά αν έχεις κ αστιγματισμό όπως εγώ αναφέρω ότι με  σκαλωσε το πρόσωπο της πάντως. Μπορείς να γελάς δεν σε αναγκάζει κανένας να μη το κάνεις αλλά δεν θα έλεγα τέτοιο παραμύθι. Επίσης δεν με γαμησε δεν θα την άφηνα εκτός αν στο τραβελοαθλημα δεν σε ρωτάνε τι θέλεις. Α κ επίσης κ τα τραβελια άνθρωποι είναι συναγωνιστή. Και φλερτ κάνουν και έχουν κ προσωπική ζωή. Όποιος θέλει με πιστεύει δεν θα κάτσω να απολογηθω.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Στον παραπάνω που δυσπιστεί να πω ότι ΟΝΤΩΣ έτσι έγινε. Είχα πιει πάρα πολύ σε σημείο να μην είμαι και σε θέση να οδηγήσω. Επίσης στο σκοτάδι είναι ζορικα και ειδικά αν έχεις κ αστιγματισμό όπως εγώ αναφέρω ότι με  σκαλωσε το πρόσωπο της πάντως. Μπορείς να γελάς δεν σε αναγκάζει κανένας να μη το κάνεις αλλά δεν θα έλεγα τέτοιο παραμύθι. Επίσης δεν με γαμησε δεν θα την άφηνα εκτός αν στο τραβελοαθλημα δεν σε ρωτάνε τι θέλεις. Α κ επίσης κ τα τραβελια άνθρωποι είναι συναγωνιστή. Και φλερτ κάνουν και έχουν κ προσωπική ζωή. Όποιος θέλει με πιστεύει δεν θα κάτσω να απολογηθω.
μουτρο ανταλαξατε κ τηλ???
 

zombiekingzero

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2015
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες κατεβαινω αθηνα , θα μεινω σκαραμαγκα , παρχει καμια τρανς ενεγητικη που ερχεται στο ξενοδοχειο????
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
καλησπερα παιδες κατεβαινω αθηνα , θα μεινω σκαραμαγκα , παρχει καμια τρανς ενεγητικη που ερχεται στο ξενοδοχειο????
το ταξί θα σου στοιχίσει περισσότερο απ το πήδημα
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Την βρηκα παίδες. Είναι η Gisele Bittencourt. 100% αυτή είναι κ από ότι βλέπω είναι κ πορνοστάρ.

πω ρε φιλε ! αυτο δεν ειναι αμαρτια . αυτο ειναι γυναικαρα. αν δεν πηγαινες μαζι της θα υπηρχε προβλημα. οχι τωρα
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
δουλευει φυλης 99
δεν της σηκωνετε ουτε με γερανο
αυτη ειναι αλλη, στην καλλιθεα, δεν την ξερω, αλλα νομιζω την φιλοξενει η Μανια και για αυτο γραφει στις αγγελιες πως δεν απανταει η ιδια στο τηλεφωνο. για την μαυρη απο φυλης 99 εχεις δικιο.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
αυτη ειναι αλλη, στην καλλιθεα, δεν την ξερω, αλλα νομιζω την φιλοξενει η Μανια και για αυτο γραφει στις αγγελιες πως δεν απανταει η ιδια στο τηλεφωνο. για την μαυρη απο φυλης 99 εχεις δικιο.
:rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom