Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (9 μέλη και 34 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
130
Κριτικές
1
Like
136
Πόντοι
1

συναγωνιστες εχουμε κριτικη???

Άκου : μέτριο ανάστημα, καλλίγραμμο σώμα, πολύ καλό βυζί μέτριο σε μέγεθος, δεν κάνει τίποτα χωρίς σκουφάκι σε σένα, αλλά δέχεται η ίδια χωρίς.
Πάρα πολύ καθαρή, το σπίτι λάμπει, αισθάνεσαι να βρίσκεσαι σε πολύ φιλόξενο περιβάλλον.
Υπομονετική και ελαφρώς κλισαρισμένη. Πάει να πεί : ορισμένες στάνταρ στάσεις που τη βολεύουν αλλά στο τέλος μένεις πολύ ικανοποιημένος.
Καλλιεργημένη με άποψη [ αυτό είναι κάτι που εμένα μου αρέσει πολύ] και καλλιτέχνις σε έπιπλα και διακοσμητικά. Ακούει και συζητάει αν αναφέρεις σοβαρά θέματα και γενικά ένα άτομο πολιτισμένο μακρυά από χυδαιότητες. Δεν φιλάει στο στόμα με τίποτα.
Τώρα, κάποιος θα πεί : "Μα εγώ ένα πούτσο θα ρίξω βρε αδερφέ και θα φύγω, τι με νοιάζουν όλα τούτα ;;" Άλλο θέμα αυτό. Εγώ πιστεύω πως όταν δίνεις 50ρικο,  εεεε.... θέλεις και μια ατμόσφαιρα.
Αυτά.
 

nuktas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
66
Like
50
Πόντοι
0

συναγωνιστες εχουμε κριτικη???

Άκου : μέτριο ανάστημα, καλλίγραμμο σώμα, πολύ καλό βυζί μέτριο σε μέγεθος, δεν κάνει τίποτα χωρίς σκουφάκι σε σένα, αλλά δέχεται η ίδια χωρίς.
Πάρα πολύ καθαρή, το σπίτι λάμπει, αισθάνεσαι να βρίσκεσαι σε πολύ φιλόξενο περιβάλλον.
Υπομονετική και ελαφρώς κλισαρισμένη. Πάει να πεί : ορισμένες στάνταρ στάσεις που τη βολεύουν αλλά στο τέλος μένεις πολύ ικανοποιημένος.
Καλλιεργημένη με άποψη [ αυτό είναι κάτι που εμένα μου αρέσει πολύ] και καλλιτέχνις σε έπιπλα και διακοσμητικά. Ακούει και συζητάει αν αναφέρεις σοβαρά θέματα και γενικά ένα άτομο πολιτισμένο μακρυά από χυδαιότητες. Δεν φιλάει στο στόμα με τίποτα.
Τώρα, κάποιος θα πεί : "Μα εγώ ένα πούτσο θα ρίξω βρε αδερφέ και θα φύγω, τι με νοιάζουν όλα τούτα ;;" Άλλο θέμα αυτό. Εγώ πιστεύω πως όταν δίνεις 50ρικο,  εεεε.... θέλεις και μια ατμόσφαιρα.
Αυτά.
ετσι ακριβως,,,,απλα ειχα τη τυχη να με φιλαει.....αλλα ετσι ακριβως μπραβο
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
οποιος σοβαρος γουσταρει να παμε να παρουμε παρτουζα καυλιαρες τραβελες ας στειλει ενα πμ ... σοβαρα ομως οχι ιντερνετικες βλακειες
 

numper2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
156
Πόντοι
280
Εγώ είμαι μέσα αλήθεια
Για 2-3 ώρες
 

Gavliaris190

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Στο ενεργητικό πως είναι? Το εργαλειο φαινεται πολυ δυνατό...
 

Gavliaris190

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Οτι βλέπεις, πεντακάθαρη, προσεγμένη με πολύ σφιχτό και γυμνασμένο κορμί, αν σε γουστάρει θα περάσετε καλα΄!
δηλ αν δεν ...δεν σηκωνεται...Στο ενεργητικό πως είναι? Το εργαλειο φαινεται πολυ δυνατό...
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
στο αν γουσταρει θα τ χαλασουμαι ....ειναι μια τίμια επιλογή απο ολες τ αποψεις ,,γ μενα ασχετα αν δεν παω ποια
Λόγω της κοινωνικής της θέσης εννοώ, anyway η κοπέλα είναι μουνάρα και ΠΑΡΑ πολύ προσεγμένη, τι να λέμε τώρα...
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

Gianniskri

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες .νεος στο αθλημα .εβελπιστω να ζησω την εμπιρια με τρανς και στους 2 ρολους .
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481

Paranagua7

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
245
Πόντοι
20
Ρε τύποι για πείτε κάνα στούντιο με όμορφα τραβελακια...παθητικά πάντα...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
moytro
Την έχεις πάρει βάτραχε? Αν ναι ξέρεις τι έννοω και ποια είναι...Το παίζει λίγο ιστορία αλλά είναι αψεγάδιαστη για μεν


μουτρο θ σ ελεγα να εισαι ποιο διακριτικός και να εσθιασεις αν τ μωρο ειναι μ σκετη καβλα η οχι .....για μενα ειναι κ στο μελων θα τιμηθεί αναλογος
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Αλανηα μου.
Ερώτηση σοσ
Πότε είσαι πιο γκεη
Όταν έχεις κάνα φετίχ καμία δύο φορές το χρόνο να τονε πάρεις από καμία τρανς μουναρα γυναικείας εμφάνισης τύπου Τζάνι Κόστα κλπ
Η
Όταν πας και τονε Χονης σε άντρες ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom