Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (8 μέλη και 51 επισκέπτες)

LeonAth

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
όπως κατεβαινουμε τη συγγρου πριν ενα βενζιναδικο shell.. χθες το βραδυ ειδα μια ψηλη ξανθια με ξεκωλε λευκο φορεμα και τουρλωτη κωλαρα.. ξερει κανεις ποια ειναι? και καμια πληροφορια για αυτην? ζηταει 70 euro στο σπιτι της

ενας συναγωνιστης να ενημερωσει?
 

Kubador26

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι πανεμορφη, φοραει παντα αυτο το ασπρο φορεμα, ειναι χειρουργημενη, κανονικη γυναικα...Ανωμαλιες μονο με strap on.
Οτι καλυτερο κυκλοφορει εκει ωστοσο η ελλειψη προσοντων...μειωνει και τη δουλεια της.
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
όπως κατεβαινουμε τη συγγρου πριν ενα βενζιναδικο shell.. χθες το βραδυ ειδα μια ψηλη ξανθια με ξεκωλε λευκο φορεμα και τουρλωτη κωλαρα.. ξερει κανεις ποια ειναι? και καμια πληροφορια για αυτην? ζηταει 70 euro στο σπιτι της
Ας ξαναπαει στην Αγγλια να το κολησει....
 

nessie

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Προσπαθησα σημερα να βρεθω με την Patricia Werner αλλά η γκομενα ειχε απαραδεκτη συμπεριφορα. Αφου μου εδωσε τη διευθυνση, μου ειπε να παω και να την παρω απο την εισοδο. Της τηλεφωνησα και μου λεει ανεβα στον 1ο. Ανεβηκα και ήταν αφαντη. Επειτα δεν το ξανασηκωσε παρα μονο για να αρχισει τα μπινελικια ενω κανονικα εγω επρεπε να της τα αρχισω. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ συμπεριφορα.
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Ειναι πανεμορφη, φοραει παντα αυτο το ασπρο φορεμα, ειναι χειρουργημενη, κανονικη γυναικα...Ανωμαλιες μονο με strap on.
Οτι καλυτερο κυκλοφορει εκει ωστοσο η ελλειψη προσοντων...μειωνει και τη δουλεια της.
Μήπως είναι η καταπληκτική Χαρά? Φοβερή...
 

Vicenzo

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
67
Like
54
Πόντοι
0
Προσπαθησα σημερα να βρεθω με την Patricia Werner αλλά η γκομενα ειχε απαραδεκτη συμπεριφορα. Αφου μου εδωσε τη διευθυνση, μου ειπε να παω και να την παρω απο την εισοδο. Της τηλεφωνησα και μου λεει ανεβα στον 1ο. Ανεβηκα και ήταν αφαντη. Επειτα δεν το ξανασηκωσε παρα μονο για να αρχισει τα μπινελικια ενω κανονικα εγω επρεπε να της τα αρχισω. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ συμπεριφορα.

Που έγινε αυτό φίλε; Στον γνωστό τραβελογαμιστρόνα των βραζιλιάνων τρανσέξουαλ κοντά στο Κάραβελ;
 

nessie

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ναι κοντα στο καραβελ
 

Vicenzo

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
67
Like
54
Πόντοι
0
ναι κοντα στο καραβελ

Εκεί είναι και η Nicole Pitty. Μίλησα μζαί της χθες στο μσν, απαράδεκτα αγγλικά η γκόμενα, τουλάχιστον κατάλαβα ότι ζητούσε 200 ευρώ. Πάντως έχω την εντύπωση και μετά από κουβέντα που είχα κάνει με ένα φιλαράκι ότι αυτό το σπίτι είναι γεμάτο κρυφές κάμερες. Και είναι ένας λόγος που δεν το επισκέφτομαι, αν και με μερικές που έρχονται θα ήθελα πολύ να πάω.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Συγνώμη (επειδή δε γνωρίζω) να ρωτήσω κάτι. Για να κλείσεις ραντεβου με αυτες τις λατίνες κλπ πρέπει να γίνει πως? Πας και τις παίρνεις με αυτοκίνητο? ή σου δίνουν τη διεύθυνση του ξενοδοχείου και πας και τις βρίσκεις?
 

LeonAth

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2010
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι πανεμορφη, φοραει παντα αυτο το ασπρο φορεμα, ειναι χειρουργημενη, κανονικη γυναικα...Ανωμαλιες μονο με strap on.
Οτι καλυτερο κυκλοφορει εκει ωστοσο η ελλειψη προσοντων...μειωνει και τη δουλεια της.

εχει καλες επιδοσεις στο κρεβατι? η μονο ομορφια?
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Ρε πουστη μου πως γινεται να ειναι τοσο γαματη?kimber james <3
watermark.php
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
ειναι φοβερη!!!
ερχονται τετοια εδω?
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
και ειναι πανακριβα με μετριεσ υπηρεσιες!!!
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
χαιρετω ολους τους μπουρδελιαριδες,θα ηθελα να σας ρωτησω μηπως ξερει κανενας την μελινα η αλλιως αλυσα
 

Συνημμένα

  • melina 5.jpg
    melina 5.jpg
    47,8 KB · Εμφανίσεις: 43

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom