Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

orbital80

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Καλησπέρα ,συναγωνιστές.

Μολις γυρισα απο την lara marques . Ακολουθει κριτικη ,γιατι βλεπω καποιοι ενδιαφέρονται .
Την πηρα 2 τηλεφωνα ,το 1 κατα της 2μιση το μεσημερι δεν το σηκωσε, το 2 μετα απο κανα μισαωρο το σηκωσε σαν κοιμισμένη .
Κλεινω ραντεβου σε κανα 40λεπτο της λεω θα ειμαι εκει ,ο χωρος της αναμεσα στην αχαρνων και στο σταθμο .
Παω απο κατω βρισκω να παρκαρω σχετικα ευκολα λεω ωραια,την παιρνω τηλ ,ειμαι απο κατω της λεω ,μου ανοιγει παω στον πρωτο οροφο ,την κοιταω ...

Το σωμα ειναι φετες ,οπως στις φωτο !
Το προσωπο δεν μου αρεσε εμενα προσωπικα ,στις φωτογραφιες ειναι βαμμενη , περιποιημενη ,και πιο λευκη.
Απο κοντα ηταν απεριποίητη ,αβαφη ,και πιο σκουρα μουλατα .
Χαιρετηθήκαμε ολα καλα ,ζητησε τα χρηματα στην αρχη 70 ευρω την ωρα ,και ακτιβ και πασιβ μου ειπε στο τηλ ,καλα λεω δεν με ενδιαφερει το παθητικο .
Ο χωρος κατω του μετριου ,αλλα παλεύεται.
Παμε κρεβατοκαμαρα καπακι αφου της εδωσα τα χρηματα ,ξαπλωσε ,και ηταν τοσο βαρετη ,μα τοσο βαρετη παιδια .
Με κοιταζε σαν χαζη ,χαιδευα το καλλίγραμμο κορμι της ,τα βυζακια στητα , μικρα ,ολοστρογγυλα λες και θα πεταχτει η σιλικονη να κανει μπαμ ,αλλα ηταν ωραια !
Θα ηταν ωραια αμα μου τα αφηνε να της τα ζουληξω να της τα γλυψω ωραια ,οχι μιμου απτου! Το αριστερο της καταλαβα οτι την πονουσε;Γιατι μου πηρε το χερι απο αυτο και το εβαλε στο αλλο ,και παλι ηθελε σιγα σιγα.
Να μην τα πολυλογο ,πιπα καλη ,το κορμι της γυμνασμενο καλο αλλα ειχε τριχες στο στηθος , στα κολομερια , στην κοιλια ,στα ποδια , και μιας μερας στο προσωπο !
Δεν ηταν δασος αλλα εγω ξενερωνω ,της ενιωθα στην γλωσσα!!

Μετα την πιπα της λεω στησου ,αρ γιου ρεντι;

Μου απανταει δεν θες παθητικο;ΟΧΙ της λεω γιατι ;Μου λεει μα μου ποναω και ετσι και γιουβετσι!

ΑΑ δεν μου τα ελεγες στο τηλεφωνο αυτα!!! Καλα μου λεει παμε αλλα σιγα σιγα.

ΕΕ ουτε 2 λεπτα δεν αντεξε και το πηγαινα οσο πιο σιγα μπορουσα .
Το πουλακι (μικρο) της μια σηκωνοταν λιγο ,μια επεφτε δλδ και να ηθελε καποιος να γαμηθει χλωμο το εκοβα !!
Τεσπα εχυσα στην κοιλια της μετα κοπων και βασανων ,μπηκα εκανα ενα ντουζ στο μπανιο ,ειχε ουλτρεξ που βαζω στο μαλλι και εγω παλι καλα!
Πετσετα μου εδωσε αφου ειδα οτι επαιζε μια σαπια εκει στο μπανιο,απο το μπαλκονι.
Και φευγοντας καθως ντυνομουν μου λεει το θεΪκο !!! Τα φαρμακεια ειναι ανοιχτα; Γιατι τις λεω; μαλλον ναι θα βρεις οπως και να χει!
Και μου δειχνει μια φωτογραφια απο ξυλοκαϊνη αλυφη τζελ.Μου λεει ποναω και πρεπει να δουλεψω...
Τωρα της λεω θα την παρεις;Επρεπε να την ειχες παρει ηδη!!! Ελεος να την παρεις της κανω ,να μην πονας σε καναν αλλο.

Και το ρεζουμε τωρα..
Θα μου πει κανεις, αμα τον επερνε με φορα θα ξανα πηγαινες ; - ΟΧΙ

Ηταν βαρετη ,και κρυα + ολα αυτα που γραφω!!

Οτι αποφασίσει το κατω κεφαλι καντε ,ισως να ξυπνησε στραβα τι να πω ,αλλα δεν την δικαιολογώ διοτι πληρωθηκε για υπηρεσιες που παρείχε .
Με πιπες και χαϊδολογήματα πανε να την βγαλουν .
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Και τ ηθελες ν σου πει γ ν σου παρει τ 100αρικο καλησπερα κ καλη βραδια που λεει κ ο bill
Ρε Βατραχε αυτο ειναι το θεμα? ποσες συμφωνιες γινονται επαγγελματικα. Συμφωνεις μια τιμη για χρονο κ υπηρεσιες. Τωρα αν θα στα φανε ναι ειναι αλλο θεμα.
Αν επεσα θυμα οκ ισχυει, αλλα απο την αλλη τι? Να κανω φραμπαλα επειδη αθετησε τη συμφωνια? Εγω απλα παραθεσα τι εγινε. Τωρα αν δικαιολογειται η συμπεριφορα της η οχι αυτα ειναι υποκειμενικα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Παζαρι θελουν ολες εκτως ελαχοιστων εξερεσεων τ εκανε δηλαδη γ ν σου παρει 100 σ 30 λεπτα !!εσενα που γαμιεσαι ολη μερα στ δουλεια κ περνεις ψιχουλα δεν σ σκεφτεσε
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Παζαρι θελουν ολες εκτως ελαχοιστων εξερεσεων τ εκανε δηλαδη γ ν σου παρει 100 σ 30 λεπτα !!εσενα που γαμιεσαι ολη μερα στ δουλεια κ περνεις ψιχουλα δεν σ σκεφτεσε
Ενταξει ρε φιλε εχει βαση αυτο αλλα απο την αλλη θα σου πω οτι δειχνω καλη πιστη γενικα. Τωρα που εγινε αυτο απλα δεν ξαναπαταω. Εχασε ενα πελατη κ παμε σε αλλο κεφαλαιο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Οπως κ να χει κανεις τ παζαρι σου εσει δεν θ χασεις εγω τ χοιμονα μου τη βγαζω χαλαρα μ δυο τρια μωρα τ επηλγης μου δτσι και ουτε πολλα φραγκα φευγουν κ αυτες που μ δεχονται μ δεχονται γιατι ειμαι εγω δεν αποσκοπουν σ εξτρα μεροκαματα ..δεν ξερω αν πιανεις τ τρπο σκεψεις..απο κ κ περα τ κροσακια εοναι παντου βαρας κ κανα τσαμπα στ πολλες καβλες τ πολυ πολυ ν κλοισεις τ φωτα λιγο παραπανω
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
463
Κριτικές
200
Like
10.992
Πόντοι
31.013
IMG_20210925_230501.jpg
σηναντιση σήμερα με Άννα .
Κατά τις εφτά μισή σκάω Μητι στο σπίτι τής το οποίο είχα ξαναδεί όταν πείρα τη ροζαλία.οταν την είδα την Άννα μου φάνηκε πολύ γυμνασμενο κορμί.στο προσοπο οπός τις φωτογραφίες.μα το σώμα ετινε στο πολύ γυμνασμενο σαν από ενόργανη γυμναστική.φουλ μαυρισμένη.
Της περνώ πίπα και γίνεται πέτρα κατεφθιαν,μικρό μα πολύ σκληρό.με αρχίζει στο γαμιση εγώ ανάσκελα και αυτή να μου το χώνει ανελέητα.μετα την καβάλησα και κόντεψαν να χύσω από προστάτη μετά στα τέσσερα με διέλυσε.μετα μου πειρε πίπα μου σικονεται και της το χώνω.μετα από λίγο μου έπεσε και δεν είχα διάθεση και καυλες να συνεχίσω αν και η Άννα μου το έπαιζε και μου πρότεινε τα βιζια της .
Σικοθηκα την ευχαριστισα και την έκανα.
Αμέσως μου ειρθαι μια επιθυμία για γυναίκα.παω καρφί Φώκαιας 17 και περνάω με Μιχαέλα.μου περνει ένα σπέσιαλ τσιμπούκι και έριξα μια σούπερ γαμισαρα με εκρικτικο χύσιμο.
Αυτα μάγκες.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
IMG_20210925_230501.jpg
σηναντιση σήμερα με Άννα .
Κατά τις εφτά μισή σκάω Μητι στο σπίτι τής το οποίο είχα ξαναδεί όταν πείρα τη ροζαλία.οταν την είδα την Άννα μου φάνηκε πολύ γυμνασμενο κορμί.στο προσοπο οπός τις φωτογραφίες.μα το σώμα ετινε στο πολύ γυμνασμενο σαν από ενόργανη γυμναστική.φουλ μαυρισμένη.
Της περνώ πίπα και γίνεται πέτρα κατεφθιαν,μικρό μα πολύ σκληρό.με αρχίζει στο γαμιση εγώ ανάσκελα και αυτή να μου το χώνει ανελέητα.μετα την καβάλησα και κόντεψαν να χύσω από προστάτη μετά στα τέσσερα με διέλυσε.μετα μου πειρε πίπα μου σικονεται και της το χώνω.μετα από λίγο μου έπεσε και δεν είχα διάθεση και καυλες να συνεχίσω αν και η Άννα μου το έπαιζε και μου πρότεινε τα βιζια της .
Σικοθηκα την ευχαριστισα και την έκανα.
Αμέσως μου ειρθαι μια επιθυμία για γυναίκα.παω καρφί Φώκαιας 17 και περνάω με Μιχαέλα.μου περνει ένα σπέσιαλ τσιμπούκι και έριξα μια σούπερ γαμισαρα με εκρικτικο χύσιμο.
Αυτα μάγκες.
Στην Αννούλα πόσα έδωσες φίλε?
 

Panos2323

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
32
Πόντοι
0
Μαγκες, αυτό ισχύει; Ερμαφρόδιτο; Εμπειρίες;

 

morbidtalesaz

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
63
Like
76
Πόντοι
0
Μαγκες, αυτό ισχύει; Ερμαφρόδιτο; Εμπειρίες;

η καρλότα είναι ( ή Δήμος)
 

suby

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2011
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Kαλησπέρα ξέρουμε κάτι για την κοπελιά?
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.341
Πόντοι
506
Μαγκες, αυτό ισχύει; Ερμαφρόδιτο; Εμπειρίες;

Την θυμάμαι όταν την έβγαζε ο Μυλωνάς στα παιδιά της νύχτας, αυτή πήγε και τα έκοψε, μετά από λίγο καιρό το μετάνιωσε έβγαινε στα καναλια και κλαιγόταν, πήγε και φύτεψε ένα ψευτο πουτσο και δηλώνει ερμαφρόδιτη...
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.851
Κριτικές
47
Like
16.848
Πόντοι
7.135
Την θυμάμαι όταν την έβγαζε ο Μυλωνάς στα παιδιά της νύχτας, αυτή πήγε και τα έκοψε, μετά από λίγο καιρό το μετάνιωσε έβγαινε στα καναλια και κλαιγόταν, πήγε και φύτεψε ένα ψευτο πουτσο και δηλώνει ερμαφρόδιτη...
δουλευε και στην ροδο σε μπουρδελο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Με τ ασχωλειστε ρ μουτρα ελεος!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Καλα ρε μουτρο αφησες τετια καβλα αχιστη κ πηγες σε τανα!! Ντροπη σου γηνεκες βρομα ο τοπος τετια μωρα τ ψαχνεις μ τ κιαλια
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
497
Like
1.746
Πόντοι
201
Καλα ρε μουτρο αφησες τετια καβλα αχιστη κ πηγες σε τανα!! Ντροπη σου γηνεκες βρομα ο τοπος τετια μωρα τ ψαχνεις μ τ κιαλια
Αχαχαχα

Θα είναι βιτσιόζος, φαίνεται :-D

Trans master race \m/
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
463
Κριτικές
200
Like
10.992
Πόντοι
31.013
Καλα ρε μουτρο αφησες τετια καβλα αχιστη κ πηγες σε τανα!! Ντροπη σου γηνεκες βρομα ο τοπος τετια μωρα τ ψαχνεις μ τ κιαλια
Ε έτσι μου βγήκε τι να κάνω έχουν αυτά τα πράματα λογική;;;;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
μα ποσο ανομαλος μπορει ν εισαι ρ μουτρο!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom