Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

aircosmos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2014
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
IMG_20210919_210224.jpg
IMG_20210919_210150.jpg
σηναντιση σήμερα με Λάρα. Λατίνα πόλη όμορφη οι φοτγραφίες εντελώς αυθεντικές.γιμνασμενο κορμί πολύ λεπτή μέση ολοστρόγγυλο κολαρακι.70€ 1ωρα άσχετα που τελιοσα και έφυγα στα 30 λεπτά ενιοθα πος έχω χρόνο.καμια διάθεση ξεπετας.πολυ θερμή στο σεξ και ενεργιτηκα και παθιτηκα.καλο εργαλείο που σικονεται άμεσος.ολες οι στάσεις και ότι ζιτας.αγγαλιες φιλιά όλα πολύ καλά .από γλοσα μόνο Αγγλικά γι'αυτό και η αποχώρηση μετά το σεξ.αν και αυτή είχαι διάθεση για κουβέντα.θα ξαναπάω οπός διποται
H κοπελα ειναι η lara marques που εχει αγγελια ts dating? Γιατι αν ειναι αυτη εμενα μου ζητησε 150 ευρω για μια ωρα..εκτος και μιλας για αλλη και την μπερδεψα
 

prwtaris kataktitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2016
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα αδερφια!!! θελω μια πληρη και ολοκληρωμενη αν γινεται αποψη για την Ευα τρανς. με ενδιαφερει κυριως σαν παθητικη αλλα θα ηθελα και να ειναι λειτουργική.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
463
Κριτικές
200
Like
10.992
Πόντοι
31.013
H κοπελα ειναι η lara marques που εχει αγγελια ts dating? Γιατι αν ειναι αυτη εμενα μου ζητησε 150 ευρω για μια ωρα..εκτος και μιλας για αλλη και την μπερδεψα
Στο κάνε σεξ έχει αγγελία η Λάρα και ζητά 70€ την ώρα .ίσος είναι δύο με αυτό το ονομα
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
463
Κριτικές
200
Like
10.992
Πόντοι
31.013
καλησπέρα αδερφια!!! θελω μια πληρη και ολοκληρωμενη αν γινεται αποψη για την Ευα τρανς. με ενδιαφερει κυριως σαν παθητικη αλλα θα ηθελα και να ειναι λειτουργική.
Σαν παθιτικη είναι εξερετικη απολιτο θυλικο .το εργαλείο της μικρό μα λειτουργικό.εμενα μου το φόρεσε κιόλας.απλα δεν είναι το φόρτε της .όταν της το ζήτησα ειπαι θα το προσπαθήσω.κατα τα άλλα σαν παθιτικη φοναζε θέλω πουτσο θέλω πουτσο.πολυ καυλιάρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fuzz

Ermisss

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα με αληθινά μεγάλα προσόντα;;
 

prwtaris kataktitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2016
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Σαν παθιτικη είναι εξερετικη απολιτο θυλικο .το εργαλείο της μικρό μα λειτουργικό.εμενα μου το φόρεσε κιόλας.απλα δεν είναι το φόρτε της .όταν της το ζήτησα ειπαι θα το προσπαθήσω.κατα τα άλλα σαν παθιτικη φοναζε θέλω πουτσο θέλω πουτσο.πολυ καυλιάρα.
ευχαριστω για το χρονο σου μεγαλε. θα την τιμησω λοιπον... και οποια αλλη σε αυτο το στυλ εχεις να μου προτεινεις (κυριως παθητικη αλλα και με ορεξη και για αλλα) καλοδεχουμενη η αποψη σου.
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Για την katy ξέρω που έχω πάει μαζί της ,έχει χοντρό εργαλείο όχι τρομέρα μεγάλο.και στο σεξ είναι ποιο πολύ ντομινα.και Κάπος ξεπετα
Πολυ προσφατη εμπειρια. 100 ευρω, ενω κ καλα μου ειπε οτι καθομαστε μια ωρα κ παιζουμε κ στα δυο ταμπλω τελικα εγω μονο νεργητικοσ, τελειωσαμε στο εικοσαλεπτο κ ηταν ξεκαθαρο οτι δεν θα γινοταν κατι αλλο. Δεν θα ξαναπαω καθαρα λογω παραπλανησης. Σημειωτεο οτι οι φωτο της ειναι ελαφρα παραπαλανητικες, χωρις να απεχουν πολυ απο την πραγματικοτητα. Γκρινιαζε οτι δεν εχει δουλεια αλλα αν με ρωτησετε υπαρχει λγος γι αυτο. οντως εχει ντομινα διαθεσεις (επαιξαν σφαλιαρες κ απο τους δυο μας αλλα γενικα το πανω χερι κοιταει να το εχει αυτη)
Στα συν ο χωρος κ αυτη ειναι καθαρα.
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
Πολυ προσφατη εμπειρια. 100 ευρω, ενω κ καλα μου ειπε οτι καθομαστε μια ωρα κ παιζουμε κ στα δυο ταμπλω τελικα εγω μονο νεργητικοσ, τελειωσαμε στο εικοσαλεπτο κ ηταν ξεκαθαρο οτι δεν θα γινοταν κατι αλλο. Δεν θα ξαναπαω καθαρα λογω παραπλανησης. Σημειωτεο οτι οι φωτο της ειναι ελαφρα παραπαλανητικες, χωρις να απεχουν πολυ απο την πραγματικοτητα. Γκρινιαζε οτι δεν εχει δουλεια αλλα αν με ρωτησετε υπαρχει λγος γι αυτο. οντως εχει ντομινα διαθεσεις (επαιξαν σφαλιαρες κ απο τους δυο μας αλλα γενικα το πανω χερι κοιταει να το εχει αυτη)
Στα συν ο χωρος κ αυτη ειναι καθαρα.
Πραγματικά κρίμα αν είναι έτσι, έχει περγαμηνές να πάει πολύ μπροστά! Επίσης πως χρεώνεις 100€ ενώ π.χ Η Αννα που είναι τοπ σε όλα νομίζω χρεώνει λιγότερα?
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
463
Κριτικές
200
Like
10.992
Πόντοι
31.013
100!!!!! Ε όχι και 100....εμένα μου είχε πάρει 60.
Και μένα 60€ μου πήρε.με παζάρι βεβεα.οταν τελιοσαμε σαν ενεριτικη εκείνη δεν ήθελε να τον φάει αλλά επέμενα και εκατσε.γενικα για την εμπειρία καλά είναι αλλά δεν θες να ξαναπάς.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Ξαφνηκα απο ... στ 100 δεν γυνεται μουτρο ..πως ν χει δουλεια ολοι οσοι τ ξερων απλα δεν παν θελει πολυ μιαλο
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
497
Like
1.746
Πόντοι
201
Ε οκ τι θες να σου πω ρε φιλε, τηνς ειπα μια ωρα μου ειπε 100. Με επιασε κοτσο? ....οκ
Μη στεναχωριέσαι. Δεν έχουν σταθερές τιμές αυτά. Πού θα κάτσει η μπίλια είναι. Σε μια θα δώσεις εσύ περισσότερα, σε άλλη ο δίπλα κλπ. Έτσι λειτουργούν αυτά. Εκτός πια αν κάποιος είναι τόσο "δεινός διαπραγματευτής" (όρα τσίπης) που κοιτά όλη την ώρα να βγάλει απ' τη μύγα ξίγκι και αυτό που καταφέρνει είναι ναι μεν να γλιτώσει κάτι, αλλά να γαμήσει τη φάση και να ξενερώσουν στο τέλος όλοι οι εμπλεκόμενοι.
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Ξαφνηκα απο ... στ 100 δεν γυνεται μουτρο ..πως ν χει δουλεια ολοι οσοι τ ξερων απλα δεν παν θελει πολυ μιαλο
Μπρο σου ειπα οτι εγω εστιασα στην 1 ωρα κ μου ειπε τοσο. Δεν ρωτησα ποσο κανει το ραντεβου,μια εκτονωση, γεια σας. Μενει να μου πουν οι παραπανω οτι επαιξαν μπαλιτσα μια ωρα με 60 ευρω κ τοτε στανταρ εμενα με επιασε κοτσο. Κ οχι οτι αλλαζει ουτε η γνωμη μου ουτε πιθανοτατα οτι με δαγκωσε.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
628
Like
1.105
Πόντοι
206
Μπρο σου ειπα οτι εγω εστιασα στην 1 ωρα κ μου ειπε τοσο. Δεν ρωτησα ποσο κανει το ραντεβου,μια εκτονωση, γεια σας. Μενει να μου πουν οι παραπανω οτι επαιξαν μπαλιτσα μια ωρα με 60 ευρω κ τοτε στανταρ εμενα με επιασε κοτσο. Κ οχι οτι αλλαζει ουτε η γνωμη μου ουτε πιθανοτατα οτι με δαγκωσε.
Οχι δεν έκατσα μια ώρα. Εννοείται για ένα πηδημα. Μου κάνει εντύπωση που γράφεις ότι δεν ηθελε να είναι παθητική. Εμεμα δε μου έδειξε κάτι τέτοιο. Απλα μπορείς να ρωτήσεις αλλη φορά στο forum πριν πας:)
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Οχι δεν έκατσα μια ώρα. Εννοείται για ένα πηδημα. Μου κάνει εντύπωση που γράφεις ότι δεν ηθελε να είναι παθητική. Εμεμα δε μου έδειξε κάτι τέτοιο. Απλα μπορείς να ρωτήσεις αλλη φορά στο forum πριν πας:)
οχι αδερφε μου δεν καταλαβες, παθητικη αυτη , εγω μονο ενεργητικος... ενω αντιθετα η διαπραγματευση ηταν : μια ωρα, εναλλαγη στους ρολους
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Και τ ηθελες ν σου πει γ ν σου παρει τ 100αρικο καλησπερα κ καλη βραδια που λεει κ ο bill
 
  • Like
Αντιδράσεις: Fuzz

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.274
Like
29.912
Πόντοι
4.656
Καλησπέρα αδέλφια.Λυπαμαι αν το ξαναθετω το ερώτημα εδώ.Ενας γνωστός μου μου είπε ότι στο θέατρο Ήβη κοντά στο Κολωνάκι έχει ένα στούντιο με χειρουργημενους τρανς, στούντιο και είναι κάπου 25 ευρώ η ταρίφα.Ισχυει αυτή η είδηση η είναι ράδιο αρβύλα;
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Καλησπέρα αδέλφια.Λυπαμαι αν το ξαναθετω το ερώτημα εδώ.Ενας γνωστός μου μου είπε ότι στο θέατρο Ήβη κοντά στο Κολωνάκι έχει ένα στούντιο με χειρουργημενους τρανς, στούντιο και είναι κάπου 25 ευρώ η ταρίφα.Ισχυει αυτή η είδηση η είναι ράδιο αρβύλα;
Διπλα από το θέατρο,όχι Κολωνάκι.Ψυρρή.Οχι στούντιο,ντέλο από χρόνια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom