Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

ashootingstar

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0

Μετριος καθαρος χωρος σε ενα υπογειο νεα σμυρνη. Καθαρή η τυπισσα, ομορφη οπως βλεπετε στις φωτο. Ακα τσιμπουκι δυνατο, ενδεχομένως να τα καταπίνει αναλογα το ταιρι, μετριο καυλι που δουλευει, ελαφρως ασχημη οδοντοστοιχια και δυσκολια στο doggy. Συνολικα καλές υπηρεσίες στα 50
 

ashootingstar

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
καλησπερα friends!! Γνωριζει καποιος κατι για την Καρμεν?

χωρος καπου στην καλλιθεα πολυ προσεγμένος, κανονικό σπιτι. Πολύ ομορφη με πολύ ωραιο κορμι και πεντακαθαρη. Πιπα με σαμπρελα, στα 4 κλέβει παει να σε τελείωσει με το χέρι, ιεραποστολικό δεν κάνει, μονο καβαλαει πολυ καλά αλλα ρωταει καθε τρεις και λίγο αν τελειωνεις. Κωλοτρυπιδα ονειρο πιο στενη απο αυτην που εχει στις φωτο. Δεν τα κλαις τα λεφτά αλλα δεν τα ευχαριστιέσαι κιολας
 

nuktas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
66
Like
50
Πόντοι
0
χωρος καπου στην καλλιθεα πολυ προσεγμένος, κανονικό σπιτι. Πολύ ομορφη με πολύ ωραιο κορμι και πεντακαθαρη. Πιπα με σαμπρελα, στα 4 κλέβει παει να σε τελείωσει με το χέρι, ιεραποστολικό δεν κάνει, μονο καβαλαει πολυ καλά αλλα ρωταει καθε τρεις και λίγο αν τελειωνεις. Κωλοτρυπιδα ονειρο πιο στενη απο αυτην που εχει στις φωτο. Δεν τα κλαις τα λεφτά αλλα δεν τα ευχαριστιέσαι κιολας
εγω παντως φιλε μου μονο ιεραποστολικα μονο την γαμησα,δε με ρωταγε εαν τελειωσα...ισα ισα βγαλαμε και γουστα,και με ολα τα υπολοιπα συμφωνω....τι κορμι ρε πουστη μου......και φατσα
 

Μερακλής3

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2018
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Ρε παίδες εχω μια απορία.  Η Julia Glitters, η Ούρσουλα και η Νίνα που δουλεύουν στο s-cape ξέρει κανείς αν γαμιουνται?
Για την Αλεξάνδρα και την άλλη την Αλβανιαρα, γνωστός μου, μου είπε ότι τις έχει πάρει αλλά για τις άλλες δεν ήξερε αν κάνουν κάτι

Η Αλεξάνδρα και η Αλβανιάρα ποιες είναι;; Η τζούλια νομίζω γαμιέται,ναι.
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Η Αλεξάνδρα και η Αλβανιάρα ποιες είναι;; Η τζούλια νομίζω γαμιέται,ναι.

Από το μπαλέτο της Julia.  Η Αλεξάνδρα είναι μια κοντή μελαχρινή με βυζάρες και τατου.  Η άλλη η Αλβανη είναι κι αυτή μελαχρινή με τουπέ όμως. Αλλά εγώ έχω πάθει την πλάκα μου με Τζούλια, με Ούρσουλα που την έχει μόνιμα μαζί και με Νίνα ένα ξανθό άλογο  :erection:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Ρε παίδες εχω μια απορία.  Η Julia Glitters, η Ούρσουλα και η Νίνα που δουλεύουν στο s-cape ξέρει κανείς αν γαμιουνται?
Για την Αλεξάνδρα και την άλλη την Αλβανιαρα, γνωστός μου, μου είπε ότι τις έχει πάρει αλλά για τις άλλες δεν ήξερε αν κάνουν κάτι
συγα τ ερπετα. 
 

Whoshotya

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, γνωρίζει κανείς τίποτα για μια Νικολέττα πιτσιρικα απο Αθήνα? Μια με καρέ μαλλί... Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Μετριος καθαρος χωρος σε ενα υπογειο νεα σμυρνη. Καθαρή η τυπισσα, ομορφη οπως βλεπετε στις φωτο. Ακα τσιμπουκι δυνατο, ενδεχομένως να τα καταπίνει αναλογα το ταιρι, μετριο καυλι που δουλευει, ελαφρως ασχημη οδοντοστοιχια και δυσκολια στο doggy. Συνολικα καλές υπηρεσίες στα 50

Σε ευχαριστώ πολυ! Είναι όντως πετιτ; οδοντοστοιχια φάση ζακι η λείπουν δόντια;
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom