Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.932
Πόντοι
1.056
Μ'αυτά και με κείνα τελικά φευγω σεζόν ας το πουμε τελος πάντων... Πριν φυγω θελω να κανω 2 επισκέψεις Σαλονίκη στη Amanda και στη Ria liberty.... Αξίζουν ναι η όχι...

Υ.Γ. ειμαι ενεργητικός

Ευχαριστώ

Από προσωπική μου εμπειρία ένα μεγάλο ναι και για τις δυο
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
569
Πόντοι
290

Συνάντησαμε με την συντροφο που κάνουμε τα ¨όργια¨ την Yumi σαν 5η επιλογή αφου η YULI που είχαμε σαν 1η επιλογή και κάποιες αλλες σαν δευτερες δεν έκατσαν λόγω του πρωινού της ώρας (μπορούμε μόνο πρωι).

Λοιπόν η Yumi μας υποδέχτηκε λίγο ουδέτερα, χωρίς πολλά πολλά. Η συμπεριφορά της ηταν λίγο απόμακρη αλλα προσπάθησε καθ όλη την διάρκεια της συνεύρεσις να ικανοποιήσει οτι της ζητήσαμε.

Το σενάριο ήταν ίδιο σχεδόν με την LISA που είχαμε συναντήσει προ covid - 19... να πάρουμε δηλαδή μαζί την δικιά μου και μετα να την πάρω εγώ. Τον εβαλε λίγο στη δικιά μου αφου την εστησε στα 4.. και την πήδηξε περιπου 10 λέπτα.

Μετα την βάλαμε να ξαπλώσει και ανέβηκε η δικια μου απο πάνω βαζοντας την πουτσα της στο μουνι της και εγω απο πισω τον εβαζα μία στο μουνι της (ταυτοχρονα με την πουτσα της Yumi) και μία στον κώλο της.. σαντουιτς δηλαδη. Εκει δεν την πάλεψε πολύ και της επέσε.

Τελικα  πηδηξα την Yumi στα 4 και τις εχυσα και τις 2 στο προσωπο.

Γενικά απο εμφάνιση ειναι πολύ μέτρια...
Απο εργαλείο μόνο Big cock δεν το λες...
Γενικα μία μετριότητα.

Στα θετικά η προσπάθεια να μας ικανοποιήσει, εστω και αν δεν το πέτυχε στο βαθμό που θα ήθελα, και η καθαριοτητα της σε σώμα και σπίτι.

300 για μία ώρα... τα ψιλοέκλαψα.

Ελπίζω η επόμενη επιλογή μας να είναι πιο πετυχημένη! 
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
καλησπερα
Ειχα μια πολυ μετρια εμπειρια προσφατα με ελληνιδα Τρανς και ψιλοξενερσα κ θελω να δοκιμασο καμια ξενη καλη κ στους 2 ρολους υπαρχει καμια προταση?
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
479
Like
303
Πόντοι
21
Μ'αυτά και με κείνα τελικά φευγω σεζόν ας το πουμε τελος πάντων... Πριν φυγω θελω να κανω 2 επισκέψεις Σαλονίκη στη Amanda και στη Ria liberty.... Αξίζουν ναι η όχι...

Υ.Γ. ειμαι ενεργητικός

Ευχαριστώ
για ρια στην συστυνο ανεπυφιλακτα το απολυτο 10αρι
 

Saladin8

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0

Foxvillager

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
411
Like
51
Πόντοι
1
Καλησπέρα μύστες εχουμε κριτική για την ασπα που βγαίνει και συγγρού ?
 

Dicker7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0



Καλησπερα γνωριζουμε τιποτα για τις παραπανω; η λενα ειναι τοσο όμορφη οσο στις φωτο;
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Για την Κάρμεν ξέρει κανείς τίποτα? Αγγελίες της στο kanesex βλέπω συχνά.
 

teo1402

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
85
Like
53
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια!! Ποια ωρα νομιζετε ότι ειναι καλυτερο να πηγαινεις με μια τρανς?
Στην αρχη της ημερας ή προς το τελος? Υποθετω ότι στην αρχη θα σε ξεπεταξει ενώ στο τέλος θα ειναι κουρασμενη. Γνωμες?
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.159
Πόντοι
201
Στην αρχή σίγουρα θα είναι πιο ορεξάτη-καυλωμένη.
Προς το τέλος ίσως έχει ήδη τελειώσει 3-4 φορές μέσα στη μέρα και να μη της σηκώνεται ούτε με γερανό.. Και να είναι και κουρασμένη
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.159
Πόντοι
201
κάτι για αυγά και ότι παραιτήθηκε λέει
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0



Καλησπερα γνωριζουμε τιποτα για τις παραπανω; η λενα ειναι τοσο όμορφη οσο στις φωτο;

Τι υπέροχη όντως, αν έχεις πληροφορίες πες μας.
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0

Υπάρχει κάπου κριτική μάγκες;
 

Dicker7

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δε νομίζω οτι υπάρχει καρτελα για την κορασιδα, αλλα γενικα αν ψαξεις στο φόρουμ λενε καλα λόγια
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
274
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
Καλησπέρα μετά από την πουτανα την καραντίνα βρήκα χρόνο κ κατεβαίνω σε δυο βδομάδας Αθήνα θα καθίσω για τρεις μέρες και θέλω να πάρω κάθε μέρα και ένα τρανσακι διαφορετικό , θέλω τα τρία καλύτερα , για να γουστάρω με ενδιαφέρει ναι είναι θυληπρεπεις καθαρό να γκαυλωνει και να δέχεται ραντεβού 2-3 ωρών , ακούω γνώμες θέλω τρεις μέρες να γουστάρω πολύ , όσο για το χρηματικό να είναι σε λογικά πλαίσια , έχω δοκιμάσει katy ntora tranoyla tzeni kouin Kai γενικά αρκετές δεν ξέρω αν πρέπει να πάω πάλι στα ίδια η σε μάτι καινούργιο , κάθε πρόταση δέχτη!!!! Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom