Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Η τρίτη (Αντριάννα) λίγο έλειψε να σου ρίξει καμιά φάπα τύπε!  :grin:Μη μασάς τύπε, άσε να κράζουν και μη χρησιμοποιείς τις κομπλεξικές εκφράσεις τους.  :S
ποτε ρε μουτρο κ δεν τ θημαμαι????????
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Ήταν με τις μέρες της.
Έριχνε κανένα μπινελίκι στο τηλέφωνο.
 

Thessman33

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
πως αισθανθηκατε την πρωτη φορα που πηγατε με τρανς?και τι σκεφτοσασταν πριν και μετα!
 

ksenitemenoswa

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Φίλε, αυτό είναι λίγο δύσκολο, ο καθένας έχει άλλα γούστα. Κάποιον δεν πειράζει μικρό στήθος, εγώ είμαι τρελός με σιλικόνη, άλλος είναι ενεργητικός ή παθητικός, πολύ δύσκολη ερώτηση σου.

Όντας νέο μέλος δε μπορώ ακόμα να στείλω μηνύματα για ευνόητους λόγους. Χίλα ευχαριστώ για το μήνυμα. Είσαι εγκυκλοπαίδια Μπριτάνικα. Και πάλι ευχαριστώ. Όταν θα συμπληρώσω 10 δημοσιεύσεις, θα σου γράψω αναλυτικά για τις δικές μου εμπειρίες, με κορίτσια από την Ελλάδα.
 

sotospatra

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
930
Like
14.031
Πόντοι
2.246
καλησπερα κ απο εμενα.
η αννουλα ολα τα λεφτα. και ομορφη και ολα σε ολα μεσα. κ οτι κανονισεις κανει. ακομα αν σε γουσταρει στα δινει ολα αν και πιστευω πως σε ολους ετσι ειναι. ενα καλυτερο ιφνο πιστευω αξηζει να εχει αυτη η δεσποινις γτ ειναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ.
 

ksenitemenoswa

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Συγνώμη αν είμαι εκτός θέματος, αλλά ποιες εφαρμογές χρησιμοποιείτε για SMS; Είναι καλύτερα burner phones ή υπάρχει κάποια εφαρμογή που είναι must για επικοινωνία;
 

Iceman4578

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2019
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους! Έχει κάποιος κριτικές για την αννουλα;
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Συγνώμη αν είμαι εκτός θέματος, αλλά ποιες εφαρμογές χρησιμοποιείτε για SMS; Είναι καλύτερα burner phones ή υπάρχει κάποια εφαρμογή που είναι must για επικοινωνία;

Οι περισσότερες δεν απαντώνται ΣΜΣ και τηλέφωνα με απόκρυψη
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
θα σου τις δοσω εγω ξεκηνα κ τρεχα να κρυφτείς

Γιατί, φίλε, έχει γεωτρύπανο και δεν σταματάει με τίποτε ή είναι χάλια μαύρα, το ότι δεν νομίζω. Μίλα, φίλε.
Εκτός αυτού με τη Ελευθερία είχες δίκαιο, καλό κοριτσάκι είναι. Θα το γράψω στο PM
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Γιατί, φίλε, έχει γεωτρύπανο και δεν σταματάει με τίποτε ή είναι χάλια μαύρα, το ότι δεν νομίζω. Μίλα, φίλε.αν δεν ειχα μουτρο δεν θ μουν εδω ..

μουτρο σου πα μακρια εχω αναφερθει και στο ξεπετες ...θα χασεις 50 ευρο σ 20 πολυ λεπτα μην πας αν θες ν μ ακουσεις ....η φωτο ειναι πολυ παλιες μπορει κ 10ετιας .....
 

ksenitemenoswa

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Στη Συγγρού δεν συχνάζει κανείς πια ρε παιδιά; Όλα ηλεκτρονικά; Πάνε οι καλές εποχές του πάνω κάτω στη Λεωφόρο;  :headbaning2:
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Γιατί, φίλε, έχει γεωτρύπανο και δεν σταματάει με τίποτε ή είναι χάλια μαύρα, το ότι δεν νομίζω. Μίλα, φίλε.αν δεν ειχα μουτρο δεν θ μουν εδω ..

μουτρο σου πα μακρια εχω αναφερθει και στο ξεπετες ...θα χασεις 50 ευρο σ 20 πολυ λεπτα μην πας αν θες ν μ ακουσεις ....η φωτο ειναι πολυ παλιες μπορει κ 10ετιας .....

Μάλιστα, τώρα κατάλαβα, γιατί απαντούσε το τηλέφωνο με το πρώτο χτύπημα. Κατά την φωνή είναι οκ, άλλα μετά. Σου λέω ειλικρινά, την ήθελα περίπολα, άλλα με αυτά που έγραψες. Τέρμα και παύλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom