Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Δηλαδη Δεν Ειναι Ετσι Τωρα ;

δεν έχω ιδέα, αλλά με τις ίδιες φώτο χρόνια τώρα μου μπάινουν ψύλοι στα αυτιά. Μπορεί να είμαι και λάθος βέβαια, κάποιος που είδε ας πει
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Παίδες έχετε να προτείνετε κάτι για εμένα που είμαι πρωτάρης??? Δώστε μου τα φώτα σας...  :huh: :-

ξεκίνα από την "αλφαβήτα" φίλε =
τρανς δανάη, χρόνια στο κουρμπέτι, απόλυτα θηλυκή, θα σε κάνει να νοιώθεις πασάς, σαν να είναι η γκόμενα σου, μικρό πουλάκι, να εξικοιωθείς κιόλας....και μετά ανεβαίνεις επίπεδο και εκατοστά !
ιδανική για πρωτάρηδες,
και πες μας μετά πως πέρασες....
 

tslov3r

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
109
Like
4
Πόντοι
1
την εχω παρει πιο παλια!καλο παιδι και ωραια εμφανιση,εβαλε βυζια πριν κανα χρονο! μ ειχε πει οτι δεν θελει να κοψει το εργαλειο της

Για την Νάντια μιλάς, αν ναι μήπως μπορείς να γίνεις λίγο πιο αναλυτικός ‘έστω και σε π.μ.
Ευχαριστώ
 

StavrosTr

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
ξεκίνα από την "αλφαβήτα" φίλε =
τρανς δανάη, χρόνια στο κουρμπέτι, απόλυτα θηλυκή, θα σε κάνει να νοιώθεις πασάς, σαν να είναι η γκόμενα σου, μικρό πουλάκι, να εξικοιωθείς κιόλας....και μετά ανεβαίνεις επίπεδο και εκατοστά !
ιδανική για πρωτάρηδες,
και πες μας μετά πως πέρασες....
                                                                                                                                                        Ευχαριστώ πολυ φίλε μόλις γυρίσω στην Αθήνα θα την τιμήσω... ;)
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
ξεκίνα από την "αλφαβήτα" φίλε =
τρανς δανάη, χρόνια στο κουρμπέτι, απόλυτα θηλυκή, θα σε κάνει να νοιώθεις πασάς, σαν να είναι η γκόμενα σου, μικρό πουλάκι, να εξικοιωθείς κιόλας....και μετά ανεβαίνεις επίπεδο και εκατοστά !
ιδανική για πρωτάρηδες,
και πες μας μετά πως πέρασες....

ποσα παιρνει περιπου ?πποια περιοχη?
 

Slen7

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2016
Μηνύματα
72
Like
35
Πόντοι
0
Η Μπέμπα πιό gfe, η Μάνια για πιό άγριες καταστάσεις και σε κάποια απόσταση. Η Μπέμπα νέα στο κουρμπέτι, η Μάνια παλιά καραβάνα. Και οι δυό τους εύσωμες, με καλύτερα προσόντα η Μάνια.
Σε ευχαριστώ φιλε...οποιος αλλος εχει εμπειρία ας με βοηθησει λιγο
 

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
                                                                                                                     
                                                                                                                         
περασμενο ετοιμο στο σουτιεν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom