Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
μακριά παιδιά... αν είναι αυτή που νομίζω  έβγαινε (βγαινει;) Συγγρού ψηλά στην millenium και την είχα πάρει με 30€.....διαμέρισμα βρώμικο, η ίδια βιαστική,  φάτσα  κακοβαμμένη και το χειρότερο η φωνή που έμοιαζε νταλικέρη...τρόμαζες....  :headbang: :headbang: απορώ καμιά φορά με τις επιλογες μου.... :S
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
μακριά παιδιά... αν είναι αυτή που νομίζω  έβγαινε (βγαινει;) Συγγρού ψηλά στην millenium και την είχα πάρει με 30€.....διαμέρισμα βρώμικο, η ίδια βιαστική,  φάτσα  κακοβαμμένη και το χειρότερο η φωνή που έμοιαζε νταλικέρη...τρόμαζες....  :headbang: :headbang: απορώ καμιά φορά με τις επιλογες μου.... :S
όλοι την έχουμε πατήσει κάποια στιγμή..
 

TOTTI

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
71
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Έρχεται η Alexandra Bittencourt στις 09/02 μέχρι 25/02.

OgAAAESjJru6WjmLx-I8X96XvXkchJio5k1qM_RiWvWxICPlqPtwVHRyTpYgw-BhVfqB71C5oMTNQ89oqIfpUk6y1q0Am1T1UI9oui9oTJiIsMaLvNDyUkQygjJ0.jpg
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ακόμα 2 καλλιτεχνικά βίνδεα αφιερωμένα στον Μέγα κόουτς. Μάλλον όλα αυτά και τα παραπάνω πρέπει να πάνε στο νήμα "Βραζιλιάνες στην Ελλάδα"

[xhamster]
]

[xhamster]
]




 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ακόμα 2 καλλιτεχνικά βίνδεα αφιερωμένα στον Μέγα κόουτς. Μάλλον όλα αυτά και τα παραπάνω πρέπει να πάνε στο νήμα "Βραζιλιάνες στην Ελλάδα"

[xhamster]
]

[xhamster]
]
στο εξηγω ωραια δεν λες να το καλαβεις και μου ανεβαζεις βραζιλιανες
αντε να ανεβασω και εγω αλλα 2 βιντεο ακρη δεν θα βγαλουμε
εγω λεω οτι η αλλη σε κωλο,πουτσα και σε φατσα αν θελεις ειναι βραζιλιανα εσυ λες οτι εχει μικρα μπουτια
αυτα απο εναν τυχαιο βολτακια που παει μια φορα το χρονο με τρανς
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
εννοεί οτι το τραβελάκι ξεκωλάκι είναι πολύ "φτενό" για να θεωρηθει βραζιλιάνα.. έτσι κατάλαβα εγώ..
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
εννοεί οτι το τραβελάκι ξεκωλάκι είναι πολύ "φτενό" για να θεωρηθει βραζιλιάνα.. έτσι κατάλαβα εγώ..
και εγω ειπα οτι σχεση με τις υπολοιπες δικες μας ειναι σαν βραζιλιανα οπως και να το κανουμε
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ΟΚ, δεν υπάρχει θέμα,  μη μιζεριάζουμε μεταξύ μας,  όπως το βλέπει ο καθένας,
και τα βίντεος αφορούν την μελλοαφιχθησόμενη, δεν είναι από το πουθενά.
 

kolotex

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
ακόμα 2 καλλιτεχνικά βίνδεα αφιερωμένα στον Μέγα κόουτς. Μάλλον όλα αυτά και τα παραπάνω πρέπει να πάνε στο νήμα "Βραζιλιάνες στην Ελλάδα"

[xhamster]
]

[xhamster]
]





Ποπο αυτό το κορίτσι! Τι (βυζ...) εεεεεεε!............ ματάρες είναι αυτές!
 

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
ακόμα 2 καλλιτεχνικά βίνδεα αφιερωμένα στον Μέγα κόουτς. Μάλλον όλα αυτά και τα παραπάνω πρέπει να πάνε στο νήμα "Βραζιλιάνες στην Ελλάδα"

[xhamster]
]

[xhamster]
]



Ας δουμε ρε λεβεντες ποσα ζηταει και αυτη...




Ποπο αυτό το κορίτσι! Τι (βυζ...) εεεεεεε!............ ματάρες είναι αυτές!
 

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
ρε συναδελφοι επειδη ειχα και πολυ καιρο να μπω, η μασκοτ του σαιτ hoty - Hotyan που εχει χαθει??
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
την θυμήθηκε και κάποιος άλλος πρόσφατα και την ανέφερε. Είχες πάει παληά ?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
Οχι ποτε...αλλα εντος ημερων λεω να παω.
βλεπω στο σαιτ της εχει πολλες..καμπυλες.
υπαρχει κι ενα θρεντ αρκετα παλιο αν δεν βαριεσαι να το ψάξεις με τιτλο ΑΡΙΕΛ.. την ειχα επισκεφτει λιγο πριν βαλει βυζακια.. απο τοτε ηταν λιγακι στρουμπουλη, με ωραιο εργαλειο κι ωραια συμπεριφορα στο κρεββατι.. τωρα εχουν περασει τα χρονια, υποθετω οτι συμπεριφερεται το ιδιο καλα.. αλλα μπορει ναχει παρει κιλακια..
 

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχει κι ενα θρεντ αρκετα παλιο αν δεν βαριεσαι να το ψάξεις με τιτλο ΑΡΙΕΛ.. την ειχα επισκεφτει λιγο πριν βαλει βυζακια.. απο τοτε ηταν λιγακι στρουμπουλη, με ωραιο εργαλειο κι ωραια συμπεριφορα στο κρεββατι.. τωρα εχουν περασει τα χρονια, υποθετω οτι συμπεριφερεται το ιδιο καλα.. αλλα μπορει ναχει παρει κιλακια..


ναι ρε θηριο! Αριελ!!
Θα κανω ενημερωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom