Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
κλάμα ή γέλιο, αυτές καλά κάνουν την δουλειά τους. Χρησιμοποιούν και χρησιμοποιούνται από τα μέσα. "Τα μέσα είναι το μήνυμα".


Koukles Club Athens
[shadow=red,left]3 ώρες πριν στην περιοχή Athens[/shadow]
ΑΠΟΨΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 23.15 ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 ΜΗ ΧΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!
θα πεσει μεγαλο κλαμα και αποψε :grin: :grin: :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
κλάμα ή γέλιο, αυτές καλά κάνουν την δουλειά τους. Χρησιμοποιούν και χρησιμοποιούνται από τα μέσα. "Τα μέσα είναι το μήνυμα".
το χασαμε ρε μπιλι το κλαμα λογο τσου λου ρε γμτ :headbang: :headbang: :headbang:
κανα 10 λεπτο στο τελος ειδα,πετυχα πανω στη μανια(σφιχτο παιδι το ειδα μου αρεσε)τραγουδουσε με εκεινο τον αρκουδεμπορα το σταροβα :grin:
α ειδα και μια πως την ειπε δεν ξερω σαν το συγχωρεμενο το μαικ τζακσον που απο τις πολλες πλαστικες στο προσωπο δεν ειχε μυτη,ετσι ηταν και αυτη.βαλε στοπ κυρια μου ελεος
και στο τελος ολες μαζι
ρε συ ευα 20 χρονια κλαμα εχουμε κανει τους περιπτεραδες της γειτονιας απο την υπερ καταναλωση ζεβα σοφτ λατσιδες,φτανει ασε να κλαψει και καμια αλλη υμαρτον να πουμε :headbang: :headbang:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
ετσι ειναι πολες και στα γεραματα κρεμανε αν δεν εχουν λεφτα για φουσκοματα ηταν χαλια αλλα κ η ευα εχει σπασει πλεων πολυ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
αυτη η ιταλια ρε λες και με το κιλο τις βγαζει εχω παθει πλακα :grin:
ειναι η μεγαλητερη τρανς μανα τις ευρωπης να πουμε,αν πει να κανει εξαγωγη θα γεμισει ολοι την ευρωπη με τρανς :grin:
και μιλαμε για ξυραφια τωρα οχι τπτ λιμα, γιατι και η γερμανια εχει αλλα ειναι να κλαις με τσιριντα, το 99% ειναι για JCB  και απευθειας ΄΄καδους ανακλωσεις μπαζων κτλ ο μιχαλης΄΄ :grin: :grin:
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
αυτη η ιταλια ρε λες και με το κιλο τις βγαζει εχω παθει πλακα :grin:
ειναι η μεγαλητερη τρανς μανα τις ευρωπης να πουμε,αν πει να κανει εξαγωγη θα γεμισει ολοι την ευρωπη με τρανς :grin:
και μιλαμε για ξυραφια τωρα οχι τπτ λιμα, γιατι και η γερμανια εχει αλλα ειναι να κλαις με τσιριντα, το 99% ειναι για JCB  και απευθειας ΄΄καδους ανακλωσεις μπαζων κτλ ο μιχαλης΄΄ :grin: :grin:
αλεφα λες να ΄τρωγε κι ο μπερλουσκόνι απο δαυτες;;;; :rockon: :rockon:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
τι να φαει ρε το ραμολι να πηδειξει 5 λεπτα εκει τα εργαλεια ηθελε ολο το ιατρικο αθηνων απο διπλα :grin:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
αυτη η ιταλια ρε λες και με το κιλο τις βγαζει εχω παθει πλακα :grin:
ειναι η μεγαλητερη τρανς μανα τις ευρωπης να πουμε,αν πει να κανει εξαγωγη θα γεμισει ολοι την ευρωπη με τρανς :grin:
και μιλαμε για ξυραφια τωρα οχι τπτ λιμα, γιατι και η γερμανια εχει αλλα ειναι να κλαις με τσιριντα, το 99% ειναι για JCB  και απευθειας ΄΄καδους ανακλωσεις μπαζων κτλ ο μιχαλης΄΄ :grin: :grin:
δεν υπονοεις κατι ε?
 

palapala

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0

Καλημερα σας. Ξερει κανεις τιποτα περισσοτερο για αυτο το κοριτσακι (πρωην αγορακι απο οτι φαινετε). Θα ειμαι Αθηνα την αλλη βδομαδα και ψαχνω κατι διαφορετικο κατι φουλ παθητικο. Ποια μου προτεινετε εσεις οι Σπλιντερ του Site.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86

Καλημερα σας. Ξερει κανεις τιποτα περισσοτερο για αυτο το κοριτσακι (πρωην αγορακι απο οτι φαινετε). Θα ειμαι Αθηνα την αλλη βδομαδα και ψαχνω κατι διαφορετικο κατι φουλ παθητικο. Ποια μου προτεινετε εσεις οι Σπλιντερ του Site.
Από που φαίνεται; :think:
 

palapala

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Οταν το ειπε η Τζουλι οτι ειναι τοτε σιγουρα ειναι. Τελικα Τζουλι μαζι σου θα περασω τα βραδια μου στην Αθηνα  :knockinb:
Τελικα δεν ξερει κανεις το κοριτσακι?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Οταν το ειπε η Τζουλι οτι ειναι τοτε σιγουρα ειναι. Τελικα Τζουλι μαζι σου θα περασω τα βραδια μου στην Αθηνα  :knockinb:
Τελικα δεν ξερει κανεις το κοριτσακι?
ξερουμε αλλα δεν σου λεμε που την βρηκες την αγγελεια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom