Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
161
Like
288
Πόντοι
21
δευτερη επισκεψη μετα απο κανα μηνα, Μου ειχε αφησει καλες εντυπωσεις τη προηγουμενη.
Χθες μυριζε ασχημα, ενας μαυρος βγηκε απο τη πορτα της και μ εστησε κανα 20λεπτο.
Στα του σεξ το εργαλειο ψοφιο και κοιταζε τηλεοραση κατα τη διαρκεια. Οσο για τη τιμη δεν συζητησα απο πριν και αυτο ηταν λαθος.
Ειναι γεγονος, τη πρωτη φορα αν ολα πανε καλα, την επομενη πανε χαλια...
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
667
Κριτικές
24
Like
2.209
Πόντοι
496
δευτερη επισκεψη μετα απο κανα μηνα, Μου ειχε αφησει καλες εντυπωσεις τη προηγουμενη.
Χθες μυριζε ασχημα, ενας μαυρος βγηκε απο τη πορτα της και μ εστησε κανα 20λεπτο.
Στα του σεξ το εργαλειο ψοφιο και κοιταζε τηλεοραση κατα τη διαρκεια. Οσο για τη τιμη δεν συζητησα απο πριν και αυτο ηταν λαθος.
Ειναι γεγονος, τη πρωτη φορα αν ολα πανε καλα, την επομενη πανε χαλια...
τον ήθελες τον σφίχτη ε;
 

velvetGreek76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα μαγκιτες μου, έχω ανέβει Θεσσαλονίκη για μερικές και μέρες και θέλω να δοκιμάσω την Alice εδώ και καιρό, αλλά επίσης δεν έχω λεφτά για χάσιμο, οπότε έχει κανείς εμπειρία??? Εννοείται πως άμα πάω θα μοιραστώ μαζί σας την περιπέτεια μου

κάπως αργά, σόρι, αν δε δοκίμασες. είναι όπως στις φωτό, ενεργοπαθητική, είχαμε "χημεία" οπότε πέρασα καλά. απλά το κορμί είναι αδύνατο, όχι πλέον γυμνασμένο & θα την ήθελα λίγο ποιο πολύ ντούρασελ όπως εμφανίζεται στα βιντεάκια. της είχα στείλει συγκεκριμένα ένα μικρού μήκους βίντεο που καβαλάει μια πούτσα. δεν έχει πλέον τέτοιες αντοχές. θα την ξανά έπαιρνα σίγουρα & για έξοδο. μη ρωτήσετε τιμές, είμαι από αυτούς που σας γαμάνε τη πιάτσα, ότι ρωτάνε δίνω & στο τέλος αν είμαι ευχαριστημένος & δίνω & έξτρα δωρο
 

Tranylove

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα μαγκιτες μου, έχω ανέβει Θεσσαλονίκη για μερικές και μέρες και θέλω να δοκιμάσω την Alice εδώ και καιρό, αλλά επίσης δεν έχω λεφτά για χάσιμο, οπότε έχει κανείς εμπειρία??? Εννοείται πως άμα πάω θα μοιραστώ μαζί σας την περιπέτεια μου
Την δοκίμασα πριν μισό χρόνο. Πολύ τυπικά πράγματα. Με χάλασε που μου είπε ότι για να δώσει φιλιά θέλει άλλα 50€ ενώ στα μηνύματα που είχαμε δεν μου είχε αναφέρει κάτι τέτοιο. Και μηδεν στήθος
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
34
Like
7.772
Πόντοι
3.886
Γνώμες;
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
515
Like
1.801
Πόντοι
206
Μόνο με την τελευταία έχω εμπειρία από τις παραπάνω και έχω να πω πως, αν δεν είσαι έμπειρος, θα υποφέρεις (εκτός εάν φυσικά αυτός είναι ο σκοπός σου). Ο πούτσος της είναι *τεράστιος* και θεόστραβος. Επίσης, χύνει ποτάμια. Από χαρακτήρα, ευγενέστατη.

Αυτή τουλάχιστον είναι η εμπειρία μου μαζί της.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
491
Κριτικές
208
Like
11.689
Πόντοι
31.613
κάπως αργά, σόρι, αν δε δοκίμασες. είναι όπως στις φωτό, ενεργοπαθητική, είχαμε "χημεία" οπότε πέρασα καλά. απλά το κορμί είναι αδύνατο, όχι πλέον γυμνασμένο & θα την ήθελα λίγο ποιο πολύ ντούρασελ όπως εμφανίζεται στα βιντεάκια. της είχα στείλει συγκεκριμένα ένα μικρού μήκους βίντεο που καβαλάει μια πούτσα. δεν έχει πλέον τέτοιες αντοχές. θα την ξανά έπαιρνα σίγουρα & για έξοδο. μη ρωτήσετε τιμές, είμαι από αυτούς που σας γαμάνε τη πιάτσα, ότι ρωτάνε δίνω & στο τέλος αν είμαι ευχαριστημένος & δίνω & έξτρα δωρο
Ένα θα πω την είχα πάρει πρίν 2 με 3 χρόνια με 60€
Είναι όντος οπός στις φωτογραφίες
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
667
Κριτικές
24
Like
2.209
Πόντοι
496
Τελευταία τροποποίηση:

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
2
Like
647
Πόντοι
81
Μόνο με την τελευταία έχω εμπειρία από τις παραπάνω και έχω να πω πως, αν δεν είσαι έμπειρος, θα υποφέρεις (εκτός εάν φυσικά αυτός είναι ο σκοπός σου). Ο πούτσος της είναι *τεράστιος* και θεόστραβος. Επίσης, χύνει ποτάμια. Από χαρακτήρα, ευγενέστατη.

Αυτή τουλάχιστον είναι η εμπειρία μου μαζί της.
Την ίδια ακριβώς εμπειρία έχω κι εγώ. Γαμω τις πουτσες, μουναρα, ευγενέστατη και Φούλ επαγγελματίας. Όταν είδε ότι δεν θα άντεχα δεύτερο κανονικό γυρο, το πήγε πολύ σε σενσουαλ και με εχυσε(αφού με ρώτησε πρώτα), χωρίς να το έχουμε συμφωνήσει και χωρίς έξτρα χρεωση
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

Xoreuw trans

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2022
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0



Ξέρει κάποιος για αυτήν εδώ φαίνεται πολύ καυλα για πολλές πίπες
Είμαι ενεργητικός κυρίως
 

Kostantinos222

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
40
Like
33
Πόντοι
0
Γνωμη κανεις;
 

Fish1312

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2021
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0





Ξέρουμε κάτι εδώ;;;
Πλιζ απαντήστε... ευχαριστώ
 

Wander

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
12
Like
24
Πόντοι
0
κάπως αργά, σόρι, αν δε δοκίμασες. είναι όπως στις φωτό, ενεργοπαθητική, είχαμε "χημεία" οπότε πέρασα καλά. απλά το κορμί είναι αδύνατο, όχι πλέον γυμνασμένο & θα την ήθελα λίγο ποιο πολύ ντούρασελ όπως εμφανίζεται στα βιντεάκια. της είχα στείλει συγκεκριμένα ένα μικρού μήκους βίντεο που καβαλάει μια πούτσα. δεν έχει πλέον τέτοιες αντοχές. θα την ξανά έπαιρνα σίγουρα & για έξοδο. μη ρωτήσετε τιμές, είμαι από αυτούς που σας γαμάνε τη πιάτσα, ότι ρωτάνε δίνω & στο τέλος αν είμαι ευχαριστημένος & δίνω & έξτρα δωρο
Σε ευχαριστώ αδερφέ μου αλλά είναι πολύ αργά ναι, όταν με το καλό έχω την ευκαιρία θα την δοκιμάσω σίγουρα
 

Xoreuw trans

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2022
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0

Καλησπέρα μάγκες
Έχει κάποιος εμπειρία με την συγκεκριμένη ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom