Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (11 μέλη και 45 επισκέπτες)

Tank111

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
Εγώ αν και ψιλοασχετος με του συγκεκριμένου τύπου γυναίκες θα σου πω ότι εμφανισιακά είναι αλλου άψογη γυναίκα! Στα του αγώνα επειδή έτυχε να μιλήσουμε και να του βρούμε χωρίς χρήματα θα σου πω ότι είναι λες και πας με γκομενα που σε γουσταρει τουλάχιστον έτσι ήταν μαζί μου! Αλλά ξαναλέω επειδή δν πλήρωσα κάτι θεωρώ ότι δν είμαι αντικειμενικός!
Που την βρίσκουμε;
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
εγω ξεκινησα το σπορ οταν πριν 6 χρονια στο πΟΥΚΕΤ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ,ΠΕΡΑΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΟΥΝΑΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗς ΟΜΟΡΦΙΑς ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ladyboy.και γιατι κου αρεσει οπ κωλος και πολλες δεν δινουν η οταν δινουν ειναι χαλια ...Εδω στην Ελλάδα για να παω πρεπει να οδηγησω 110 περιπου χλμ, αφου μετακομισα απο Αθηνα πριν 25 χρονια.Ξερετε ποσες φορες εχω συνενοηθει προσεκτικα τι θα κανουμε και οταν πηγα πχ μου λεει η άλλη δεκ κανω πιπα ακαποτη ξαφνικα,και μιλαμε για υπερβολικα ισως στη καθαριοτητα.Να φας φόλα ενω ρυθμισες ολη σου τη ημερα για να πας Αθηνα, οδηγησες τρεις ωρες πηγαινε ελα πανω απο 35 ευρω βενζινη διοδια και εφαγες φολα.Που να ρισκαρω τωρα που οικονομικως παει κατα διαολου ,τα λεω για να ξερουν και οι επαγγελματιες πως ναι πρεπει να ρωταμε πρεπει να μπορουμε να καταλαβουμε τι θα δουμε πως θα ειναι ,παντως οντως η Φενια εχει επιδερμιδα πιτσιρικας, και εισικα η αγγαλια μετα το σεξ σαν γκομανα σου, μπραβο της εχω γραψει και σχολια
Καλά, κάποιοι άλλοι δεν γράφαν καθόλου καλά για τη Φένια. Άκρη τελικά δε βγάζεις.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
940
Κριτικές
32
Like
10.112
Πόντοι
3.436
Καλή δεν είναι η Φένια;
Οχι απλα καλη..... Value For Money θα ελεγα...με 50 ευρω που παιρνει, κανεις βασιλικο γαμησι και παιρνεις υπηρεσιες που ακομα και πολλες λατινες των 150-200 ευρω δεν προκειται να σου δωσουν...
 

Tank111

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
Οχι απλα καλη..... Value For Money θα ελεγα...με 50 ευρω που παιρνει, κανεις βασιλικο γαμησι και παιρνεις υπηρεσιες που ακομα και πολλες λατινες των 150-200 ευρω δεν προκειται να σου δωσουν...
Που την βρίσκουμε;;;
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
Οχι απλα καλη..... Value For Money θα ελεγα...με 50 ευρω που παιρνει, κανεις βασιλικο γαμησι και παιρνεις υπηρεσιες που ακομα και πολλες λατινες των 150-200 ευρω δεν προκειται να σου δωσουν...
Θα πάω μπρο..Και έχει και δυνατό εργαλείο έχω δει..
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
1
Like
2.410
Πόντοι
456
Δεν γνωρίζω αδερφέ μου - απλά ανέφερα κάτι σχόλια αντικρουόμενα τρίτων.
ακρη δεν βρισκεις ..παω πριν 3 χρονια σε μια με εξαιρετικες κριτικες ,δινω 150 ευρω ,τελευταια φορα ,ετσι και αλιως τα τελευταια 2 χρονια τα οικονομικα πανε χαλια ,μου φαιρεται ααπαιδια ουτε 20 λεπττα αντι για μια ωρα ,αλλη περίπτωση,2 φορες με την ιδια τη μια πολύ καλά την άλλη μεγααλη διαφορα προς το χειρότερο..μα εδω δεν ειναι οι γκομενες μας ,να μην εχουν ορεξη ,αμείβονται ,αν εχουν προβλημα ας μην δεχτουν κόσμο για μεχρι να τους περασει.Οποιος εχει παει ΠΟΥΚΕΤ.καταλαβαίνει τη διαφορα, εδω δυστυχως τα πρεγματα ειναι πολύ μα πολύ δύσκολα...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
1
Like
2.987
Πόντοι
456
Οι κριτικές αυτό το πρόβλημα έχουν. Είναι υποκειμενικές.

Κάποιος που πέρασε/περνάει καλά με κάποια θα γράψει μια θετική κριτική αλλά η ίδια κοπέλα μπορεί σε άλλο πελάτη να φανεί τυπική ή ακόμα και κακή.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
940
Κριτικές
32
Like
10.112
Πόντοι
3.436
Που την βρίσκουμε;;;
εχει παντου αγγελειες σε ολα τα sex site "η φενια η κοκκινομαλλα" με το κινητο της σε κοινη θεα....επισης την βρισκεις και στο facebook πατα φενια αποστολου... ή και στο google αμα πατησεις Φενια κοκκινομαλλα τρανς στα βγαζει ολα.....
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
1
Like
2.410
Πόντοι
456
κείνη η Ναταλυ εδειχνε πολυ όμορφη τι να εγινε ,ξέρει κανει΄ς αυτη εδω.
 

Noone21

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
Οχι απλα καλη..... Value For Money θα ελεγα...με 50 ευρω που παιρνει, κανεις βασιλικο γαμησι και παιρνεις υπηρεσιες που ακομα και πολλες λατινες των 150-200 ευρω δεν προκειται να σου δωσουν...
Συμφωνω απολυτα! Δεν εχω μεγαλη εμπειρια αλλα η Φενια ηταν πραγματικα το κατι αλλο. ΜΙκρο το ποσο και οι υπηρεσιες απο αλλο πλανητη. Εργαλειο χορταστικο και το κοριτσι πραγματικα το ευχαριστιεται αυτο που κανει! Γι'αυτο το κανει και
τοσο καλα
 

Ponly

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Παιδιά δεν έχω και μεγάλη εμπειρία με τής κοπέλες αυτές αν και προσπάθησα αλλά έπεσα σε φόλες. Τα γούστα μου πέφτουν σε αυτές που είναι πολύ θηλυκές δλδ πού μην φέρνουν κάτι αντρικό στην εμφάνιση. Είμαι μεταξύ
Katy ts
Bianca hills
Thaly
Alexandra pap

Γνώμη Κάποιος για αυτές?
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
Παιδιά δεν έχω και μεγάλη εμπειρία με τής κοπέλες αυτές αν και προσπάθησα αλλά έπεσα σε φόλες. Τα γούστα μου πέφτουν σε αυτές που είναι πολύ θηλυκές δλδ πού μην φέρνουν κάτι αντρικό στην εμφάνιση. Είμαι μεταξύ
Katy ts
Bianca hills
Thaly
Alexandra pap

Γνώμη Κάποιος για αυτές?
Katy πολύ καλή όμορφη και με καλό εργαλείο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom