Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 201K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (7 μέλη και 58 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τι ακριβώς εννοείς με την "ψυχραιμία";
Αν εννοείς τσακωμός, συμφωνώ απόλυτα!!
Νυν υπέρ κορμάρας του Μαρούλια ο αγών!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Τι ακριβώς εννοείς με την "ψυχραιμία";
Αν εννοείς τσακωμός, συμφωνώ απόλυτα!!
Νυν υπέρ κορμάρας του Μαρούλια ο αγών!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τανες ειναι και σε τρανς τανε οποτε ηταν θεμα χρονου το ξεμαλιασμα!
αλλα μουναρες και οι δυο :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Πρόσφατες πληροφορίες φέρουν την Εύα έτοιμη να ξεκινήσει καινούρια καριέρα σαν call girl.
Προσωπικά της εύχομαι καλή επιτυχία. Φαντάζομαι πως δεν θα είναι εύκολη και λόγω του απώτερου "παρελθόντος" της και λόγω του ότι δεν είναι πια μικρή και η αγορά έχει πια γεμίσει από 20άχρονα.
Νομίζω όμως πως η παρουσία της, η φοβερή της διάθεση για σεξ και ο καλός της χαρακτήρας της δείνει δικαίωμα για ένα μερίδιο στην πιάτσα, τουλάχιστον για όσους το παρελθόν της δεν είναι απόλυτα αποτρεπτικό. Ένα σωρό τσόλια με πολύ λιγώτερα απ' αυτήν προσόντα στέκουν, γιατί όχι και αυτή;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Πρόσφατες πληροφορίες φέρουν την Εύα έτοιμη να ξεκινήσει καινούρια καριέρα σαν call girl.
Ας περιμενουμε λιγο να δουμε τι θα αποφασιση


παντως που την προτεινα να ερθη Θεσ/νικη για μερικες ημερες  δεχτηκε αρκη να μαζευτουν τα ατομα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ας περιμενουμε λιγο να δουμε τι θα αποφασιση


παντως που την προτεινα να ερθη Θεσ/νικη για μερικες ημερες  δεχτηκε αρκη να μαζευτουν τα ατομα

Ε! Τότε θα της αλλάξουμε κατηγορία, θα την βάλουμε στα ανεξάρτητα call girls!
 

goldendragon

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Πρόσφατες πληροφορίες φέρουν την Εύα έτοιμη να ξεκινήσει καινούρια καριέρα σαν call girl.
Προσωπικά της εύχομαι καλή επιτυχία. Φαντάζομαι πως δεν θα είναι εύκολη και λόγω του απώτερου "παρελθόντος" της και λόγω του ότι δεν είναι πια μικρή και η αγορά έχει πια γεμίσει από 20άχρονα.
Νομίζω όμως πως η παρουσία της, η φοβερή της διάθεση για σεξ και ο καλός της χαρακτήρας της δείνει δικαίωμα για ένα μερίδιο στην πιάτσα, τουλάχιστον για όσους το παρελθόν της δεν είναι απόλυτα αποτρεπτικό. Ένα σωρό τσόλια με πολύ λιγώτερα απ' αυτήν προσόντα στέκουν, γιατί όχι και αυτή;

αμα ειναι ετσι τοτε οπου ναναι θα σκασει μυτη και εδω :rockon:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ας περιμενουμε λιγο να δουμε τι θα αποφασιση


παντως που την προτεινα να ερθη Θεσ/νικη για μερικες ημερες  δεχτηκε αρκη να μαζευτουν τα ατομα

ειμαι μεσα! αν ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ για την ευα της αγγυρας
add me in list συναγωνιστή!!!!
 

kakalos79

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
που την βρισκουμε την ευα ρε παιδια?
ας μου στειλει καπιος πμ με τα στοιχεια της.....ευχαριστω!
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
αντε βρε ευακι θα αναιβεις θεσσαλονικη , εαν θες σε φιλοξενω και στο hotel μου !!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom