Νέα

Τραμπουκισμοί στο Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Μετά διαμαρτύρεσαι που σε λένε νταβατζή εδωμέσα, έ;

Λοιπόν, το ντουέτο SinCity - Theofilos μου θυμίζει μια σκηνή από το Snatch του Guy Ritchie. Αφιερωμένη στον πρώτο.

Bullet Tooth Tony: So, you are obviously the big dick. The men on the side of ya are your balls. There are two types of balls. There are big brave balls, and there are little mincey faggot balls.
Vinny: These are your last words, so make them a prayer.
Bullet Tooth Tony: Now, dicks have drive and clarity of vision, but they are not clever. They smell pussy and they want a piece of the action. And you thought you smelled some good old pussy, and have brought your two small mincey faggot balls along for a good old time. But you've got your parties mangled up. There's no pussy here, just a dose that'll make you wish you were born a woman. Like a prick, you are having second thoughts. You are shrinking, and your two little balls are shrinking with you. And the fact that you've got "Replica" written down the side of your gun...
[Zoom in on the side of Sol's gun, which indeed has "REPLICA" etched on the side; zoom out, as they sneak peeks at the sides of their guns]
Bullet Tooth Tony: And the fact that I've got "Desert Eagle point five O"...
[Withdraws his gun and puts it on the table]
Bullet Tooth Tony: Written down the side of mine...
[They look, zoom in on the side of his gun, which indeed has "DESERT EAGLE .50" etched on the side]
Bullet Tooth Tony: Should precipitate your balls into shrinking, along with your presence. Now... Fuck off!
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν, το ντουέτο SinCity - Theofilos μου θυμίζει μια σκηνή από το Snatch του Guy Ritchie. Αφιερωμένη στον πρώτο.

Bullet Tooth Tony: So, you are obviously the big dick. The men on the side of ya are your balls. There are two types of balls. There are big brave balls, and there are little mincey faggot balls.
Vinny: These are your last words, so make them a prayer.
Bullet Tooth Tony: Now, dicks have drive and clarity of vision, but they are not clever. They smell pussy and they want a piece of the action. And you thought you smelled some good old pussy, and have brought your two small mincey faggot balls along for a good old time. But you've got your parties mangled up. There's no pussy here, just a dose that'll make you wish you were born a woman. Like a prick, you are having second thoughts. You are shrinking, and your two little balls are shrinking with you. And the fact that you've got "Replica" written down the side of your gun...
[Zoom in on the side of Sol's gun, which indeed has "REPLICA" etched on the side; zoom out, as they sneak peeks at the sides of their guns]
Bullet Tooth Tony: And the fact that I've got "Desert Eagle point five O"...
[Withdraws his gun and puts it on the table]
Bullet Tooth Tony: Written down the side of mine...
[They look, zoom in on the side of his gun, which indeed has "DESERT EAGLE .50" etched on the side]
Bullet Tooth Tony: Should precipitate your balls into shrinking, along with your presence. Now... Fuck off!
Τόσος κόπος για να μας πεις οτι ξέρεις αγγλικά; Κακομοίρη!
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Υπαρχει τροπος να τσεκαρουμε στο φορουμ αν 2 nicknames ανηκουν στο ιδιο ατομο...?
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
sexsitegr παρατηρώ μια εμμονή απέναντι στο πρόσωπό μου.

Ή έχεις χάσει την ψυχραιμία σου ή κατα βάθος με γουστάρεις.

Αν είναι το δεύτερο, έχασες.
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Κάποιου του δείχνανε τα αστέρια και κοιτούσε το δάχτυλο.
Μη φοβάσαι. Σαν τον SinCity είσαι και σε αυτό.
Sxsitegr εσύ σούπερσταρ και πάνσοφε φωτοδότη!
Αλλά το κακό είναι οτι τα λες μόνος σου για τον εαυτό σου!
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
sexsitegr παρατηρώ μια εμμονή απέναντι στο πρόσωπό μου.

Ή έχεις χάσει την ψυχραιμία σου ή κατα βάθος με γουστάρεις.

Αν είναι το δεύτερο, έχασες.

Σε καλό σου βραδιάτικα...

Ξεχνάς μάλλον ποιος ξεκίνησε την όλη μανούρα.
Με συγχωρείς που δεν αφήνω γενικά αναπάντητες τις προκλήσεις.
Πέταξες το γάντι και το σήκωσα.

Εσύ αν έχεις σκοπό να συνεισφέρεις κάτι, πες μας ποιοι είναι οι υπόλοιποι νταβατζήδες και τι σόι νταβατζήδες είμαστε. Μην τις αμολάμε και μετά τρέχουμε πανικόβλητοι.

ΥΓ. Την ιστορία περί ψυχραιμίας άσε την καλύτερα.
Σου έγραψα ως επιχείρημα πως έχασες την ψυχραιμία σου και έκτοτε επανειλημμένα προσπαθείς να το γυρίσεις στο πρόσωπο μου. Δεν σε παίρνει.
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Υπαρχει τροπος να τσεκαρουμε στο φορουμ αν 2 nicknames ανηκουν στο ιδιο ατομο...?

Αυτό πιθανότατα μπορεί να στο απαντήσει κάποιος moderator.
Και όχι σίγουρα. Παίζουν διάφορα κόλπα, όπως φάνηκε σε άλλη περίπτωση.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6

Μην κοροϊδεύεις τον εαυτό σου. Προφανώς και με παίρνει μαζί σου. Και το ξέρεις πολύ καλά.

Έχω προσπαθήσει να σου δώσω να καταλάβεις ότι έχεις για τον εαυτό σου μια εικόνα που δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Είσαι απλά πολύ ψώνιο για να καταλάβεις το πόσο συνηθισμένος είσαι.

Το να μην έχεις επαφή με την πραγματικότητα είναι σοβαρό μειονέκτημα, κυρίως για ένα ερασιτέχνη νομικό όπως εσύ.

Πάντως δεν απάντησες αν με γουστάρεις. Ελπίζω να μη σε πλήγωσα
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Το ειδα κι εγω ρε παιδια και βγηκα απο τα ρουχα μου. Γαμω την νεολαια μας , γαμω τους φοιτητες μας και γαμω το μελλον της Ελλαδιτσας μας, που εξαρταται απο τις ορεξεις και διαθεσεις αυτων των αργομισθων -αιωνιων φοιτητων ---ΜΟΥΝΟΠΑΝΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Ενδιαφέρουσα άποψη.

Πώς οδηγήθηκες σε ένα τέτοιο συμπέρασμα;

Βλέπω, αντί να δώσεις κάποιες απαντήσεις το έριξες στην αρχαιολογία.
Πιθανότατα ψάχνεις κάποια προβληματικά ψήγματα στα λόγια μου για να πιαστείς. Φαίνεται η ένδεια αντιλόγου. Καλή τύχη.

Διάβασε τώρα τις απαντήσεις του theofilos, και θα καταλάβεις.

Μην κοροϊδεύεις τον εαυτό σου. Προφανώς και με παίρνει μαζί σου. Και το ξέρεις πολύ καλά.

Έχω προσπαθήσει να σου δώσω να καταλάβεις ότι έχεις για τον εαυτό σου μια εικόνα που δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα. Είσαι απλά πολύ ψώνιο για να καταλάβεις το πόσο συνηθισμένος είσαι.

Το να μην έχεις επαφή με την πραγματικότητα είναι σοβαρό μειονέκτημα, κυρίως για ένα ερασιτέχνη νομικό όπως εσύ.

Σου έγραψα για το κόμπλεξ ανωτερότητας που σε διακρίνει, αλλά το έκανες γαργάρα. Γιατί και σένα σου δείχνανε τα αστέρια και κοίταζες το δάχτυλο.

Δεν πειράζει. Μπορεί να είμαι (και) ψώνιο. Εσύ σίγουρα όμως ανήκεις στα "άγρια ψώνια", ανώτερε φίλε και δάσκαλε (ατόμων όπως ο theofilos).

Και αφού είμαι συνηθισμένος και βαρετός, γιατί εξακολουθείς να ασχολείσαι μαζί μου; Κάνε κάτι καλύτερο: ασχολήσου με την παραγωγή της ιδεολογίας σου.

Πάντως δεν απάντησες αν με γουστάρεις. Ελπίζω να μη σε πλήγωσα

Κοίτα τις προφανείς απαντήσεις βαριέμαι να τις γράφω.
Τώρα, αν ως πεινασμένος ονειρεύεσαι καρβέλια... λυπάμαι δεν μπορώ να βοηθήσω.
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Το έριξα στην αρχαιολογία...αυτή είναι η απάντησή σου λοιπόν.

Μάλιστα.

Είναι άσχημο να είσαι πιτσιρικάς και ψωνισμένος, και μάλιστα χωρίς να συντρέχει λόγος για κάτι τέτοιο.

Έχεις μια τάση να κάνεις υποδείξεις εκεί που κανένας δεν στο ζήτησε.

Κάθε άντρας, πρέπει να ξέρει τα όριά του. Μάθε τα δικά σου. Δεν είναι αυτά που νομίζεις.

Κάπου εδώ τελείωσε και η ενασχόλησή μου με την πάρτη σου.

ʼντε τώρα να κάνεις τον έξυπνο κάπου αλλού. Φαίνεται ότι το έχεις ανάγκη.
 

Επισκέπτης
δεν σταματαει εδω το θεμα γιατι εχει ξεφυγει!!εχει καταντησει μια προσωπικη αντιπαραθεση!!με ολο το σεβασμο σε ολους σας ας κλεισει εδω αυτη η συζητηση!!
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Σε τί συνίσταται η παρανομία; Στο ότι δεν αρκέστηκαν να τον ακινητοποιήσουν ρίχνοντάς τον κάτω αλλά ένας καραγκιόζης- αντιεπαγγελματίας μπάτσος είχε τη φαεινή ιδέα να του ρίξει [size=14pt]δυο κλωτσιές[/size] όσο ήταν ξαπλωμένος...

ΡΕ ΣΚΑΤΟΦΑΣΙΣΤΕΣ, ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΕ ΔΥΟ ΚΛΩΤΣΙΕΣ???? Α ΝΑ ΧΑΘΕΙΤΕ!
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Κάπου εδώ τελείωσε και η ενασχόλησή μου με την πάρτη σου.

Βρε βρε τι βλέπω κάθε φορά που γυρίζω στον τόπο του εγκλήματος...

Το ακούω για πολλοστή φορά. Θέλω να πιστέψω ότι το εννοείς, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ. Θεωρώ ότι το έχεις το σαράκι της εκδικητικότητας και θα ψάχνεσαι πάλι. Το έχεις κάνει και άλλη φορά, μόνο που ευτυχώς δεν είπες την βλακεία σου για να γελοιοποιηθείς.

Φυσικά δεν ξέρω αν τα αισθήματα (εμπάθειας - μην σου τρέχουν τα σάλια ότι θ' αρχίσουμε άλλη συζήτηση) που τρέφεις για μένα βασίζονται στο γεγονός ότι (μάλλον) πρώτος έβαλα αντίλογο στις επικρίσεις σου. Μιλάω για το γνωστό thread της Αμαρύνθου. Μπορεί να οφείλονται στο γεγονός ότι κάνω ερωτήσεις που δεν πρόκειται να απαντήσεις. Μπορεί πάλι να τα βάζω με τα πουλέν σου.

(Στο τελευταίο (θα) έχεις δίκιο. Είμαι κάπως φίλερις, αλλά προσπαθώ να το μετριάσω).

Πάντως δεν είχα σκοπό να τα βάλω μαζί σου. Θα μπορούσες (πολλές φορές) να αφήσεις τις (ανόητες) γενικεύσεις. Θα μπορούσες να καταλάβεις πότε θα έπρεπε να υποχωρίσεις, γιατί τόσο εδώ όσο και στο προαναφερθέν thread έχεις περισσότερο άδικο από εμένα. Δεν το έκανες. Κρίμα: οι έξυπνοι άνθρωποι δεν ξέρουν πότε να μπαίνουν στην μάχη, αλλά πότε να υποχωρούν.

(Προφανώς αυτά σου φαίνονται υποδείξεις. Εγώ τα θεωρώ συμβουλές).

Κάθε μέρα με την συζήτηση κάτι κερδίζουμε. Προφανώς είμαι αρκετά πιτσιρικάς και ψωνισμένος για να μην το βλέπω ως προσωπική νίκη ή ήττα. Γιατί δεν έχει σημασία αν έχεις απόλυτο δίκιο ή άδικο (απόλυτο δίκιο έχει μόνο ο μαλάκας που λένε και οι Ιταλοί), ούτε αν θα καταφέρεις να πείσεις ή να μειώσεις κάποιον (λες και θα θυμούνται οι περισσότεροι αύριο τι ελέχθη σήμερα), αλλά αν αυτά που λες μπορούν να προβληματίσουν τους άλλους και έστω να τους κάνουν να σκεφτούν.

Δεν αναζητώ ούτε φωτοστέφανα, ούτε αλάθητα. Αυτά τα έχουν άλλοι.
Ούτε έχω σκοπό να αναδείξω την ανωτερότητα μου μειώνοντας άλλους. Το καταφέρνουν και μόνοι τους.

Τέσπα. Καλή τύχη στις νέες ενασχολήσεις σου.

ΥΓ. Αν δεν έχεις τι να κάνεις, έμαθα ότι στον Πειραιά ξανακουνιούνται οι βάρκες. Οι φήμες λένε ότι γι' αυτό φταίνε οι βρωμοχωριάτες, οι μπάτσοι και οι φασίστες. Πρέπει να είναι η ευκαιρία σου...

(Δεν μπορώ χωρίς το Πάρθιο βέλος...)
 
OP
OP
X

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Πολύ σκατόφατσα πάντως.
Αμα μου'βριζε και κανά σπίτι θα τον έκανα χειρότερα.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ΡΕ ΣΚΑΤΟΦΑΣΙΣΤΕΣ, ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΕ ΔΥΟ ΚΛΩΤΣΙΕΣ???? Α ΝΑ ΧΑΘΕΙΤΕ!
[

Δημοκράτη...Αν σου σπάσουν τη μύτη έτσι γίνεσαι...Και μια κλωτσιά αρκεί...Αν δεν πιστεύεις δοκίμασε...Δεν έχεις παρά να πας στους ομοιδεάτες σου και να εκφράσεις διαφωνία...Ειναι γνωστή η ανεκτικότητά τους στη διαφωνία...Ή πήγαινε σε καμιά πορεία και εγώ θα φωνάξω από μακριά "μπάτσος"...Θα προσεύχεσαι να σου σπάσουν μόνο τη μύτη.

Αλήθεια, γιατι δε διέρρευσε και καμια φωτογραφία των μπάτσων που έδειραν έξω από ΓΣΕΕ;
Ευτυχώς τελικά που υπήρχε κάμερα διότι η γνωστή "ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΗΡΩΩΝ ΚΑΙ ΘΥΜΑΤΩΝ Α.Ε." θα έλεγε ότι του κάναν φάλαγγα, ηλεκτροσόκ στ' αρχίδια και κλύσμα.

Για ν' ανακεφαλαιώσω, διότι κάποιοι αν δεν είναι κρετίνοι, τους προσποίούνται αρκούντως πειστικά: Καταδικαστέο το περιστατικό, πρέπει να τιμωρηθεί ο μπάτσος που έριξε τις κλωτσιές ενώ ο ΥΠΟΠΤΟΣ ήταν ξαπλωμένος αλλά μέχρι εκεί...
Αν ψάχνετε για κτηνωδίες, βασανιστήρια και ανηλεείς ξυλοδαρμούς διαβάστε τη Μαύρη βίβλο του Κομμουνισμού ή, για να είμαι αντικειμενικός, δείτε τί έγινε στις ιρακινές φυλακές από άγγλους και αμερικάνους δεσμοφύλακες...

Για να μη θυμηθώ το ΦΙΑΣΚΟ με το νεκρό ταχυδρομικό υπάλληλο όπου επί 10 ημέρες ψάχνανε μήπως βρούνε καμια αμυχή από το ξύρισμα για να πούμε ότι τον σκότωσε το παρακράτος...
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Δημοκράτη...Αν σου σπάσουν τη μύτη έτσι γίνεσαι...Και μια κλωτσιά αρκεί...Αν δεν πιστεύεις δοκίμασε...Δεν έχεις παρά να πας στους ομοιδεάτες σου και να εκφράσεις διαφωνία...Ειναι γνωστή η ανεκτικότητά τους στη διαφωνία...Ή πήγαινε σε καμιά πορεία και εγώ θα φωνάξω από μακριά "μπάτσος"...Θα προσεύχεσαι να σου σπάσουν μόνο τη μύτη.

Αλήθεια, γιατι δε διέρρευσε και καμια φωτογραφία των μπάτσων που έδειραν έξω από ΓΣΕΕ;
Ευτυχώς τελικά που υπήρχε κάμερα διότι η γνωστή "ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΗΡΩΩΝ ΚΑΙ ΘΥΜΑΤΩΝ Α.Ε." θα έλεγε ότι του κάναν φάλαγγα, ηλεκτροσόκ στ' αρχίδια και κλύσμα.

Για ν' ανακεφαλαιώσω, διότι κάποιοι αν δεν είναι κρετίνοι, τους προσποίούνται αρκούντως πειστικά: Καταδικαστέο το περιστατικό, πρέπει να τιμωρηθεί ο μπάτσος που έριξε τις κλωτσιές ενώ ο ΥΠΟΠΤΟΣ ήταν ξαπλωμένος αλλά μέχρι εκεί...
Αν ψάχνετε για κτηνωδίες, βασανιστήρια και ανηλεείς ξυλοδαρμούς διαβάστε τη Μαύρη βίβλο του Κομμουνισμού ή, για να είμαι αντικειμενικός, δείτε τί έγινε στις ιρακινές φυλακές από άγγλους και αμερικάνους δεσμοφύλακες...

Για να μη θυμηθώ το ΦΙΑΣΚΟ με το νεκρό ταχυδρομικό υπάλληλο όπου επί 10 ημέρες ψάχνανε μήπως βρούνε καμια αμυχή από το ξύρισμα για να πούμε ότι τον σκότωσε το παρακράτος...
ΥΠΟΠΤΟΣ για τι ακριβώς; Και μετά απο τόσες μέρες παραμένει ακόμα ύποπτος;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom