Νέα

Τον σκότωσε με την Corvette στην Γλυφάδα και εξαφανίστηκε!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Θυμάμαι το χαμό που είχε γίνει πριν 30 χρόνια που ένας τσόγλανος στην παραλιακή , χτύπησε μια γυναίκα που πέρναγε απέναντι σε σκοτεινό σημείο , τελείως εκτός διαβάσεως και τη σκότωσε. Ο τσόγλανος οδηγούσε 911 και ήταν πρώτο θέμα για βδομάδες.


ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΕΝΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΜΕ LADA, πάτησε και σκότωσε 2 γυναίκες ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ , στο κερατσίνι.
Ούτε στα ψιλά γράμματα δεν είχε μπει.


 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
δεν μπορουσε να το γνωριζει αν θα το σωζε  δεν πηγε να δει

Το σωστό ειναι να σταματήσεις να καλέσεις ασθενοφόρο γιατί και τα 5 λεπτά μπορεί να παίξουν μεγάλο ρόλο για να σωθεί ένας τραυματίας. Ο τυπος με τη κορβετ δε κατάλαβε καν τι έγινε με τη ταχύτητα που πηγαίνε. Και επειδή ήταν και πιτσιρικάς πιθανολογω γιατί Γλυφάδα ξέρω έναν πιτσιρικά με αυτή τη κορβετ, χέστηκε απανω του και έφυγε. Εγκληματίες είναι και όλοι αυτοί που νομίζουν ότι οι δρόμοι είναι πίστες, ακόμα και χωρίς ατύχημα πρέπει να συλλαμβάνονται. οι νεες γενιές το μεγαλύτερο ποσοστό όταν προκαλούν ατύχημα εξαφανίζονται, είναι και χαζοί γιατι με τόσες κάμερες δε κρύβεσαι από πουθενά
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Το πιο σωστό μέτρο είναι η δικτατορία του προλεταριάτου. Τα τεκμήρια που θέσπισε ο σύντροφος θανάσης κανελόπουλος (ξεκίνημα πολιτικής καριέρας από την ΕΠΟΝ) το 1978, μείωσαν υπερβολικά , αλλά δεν απαγόρεψαν τελείως την κατοχή ακριβών αυτοκινήτων.

Με τη δικτατορία του προλεταριάτου μπορεί να γίνει αυτό το όνειρο του λαού πραγματικότητα.
Ειδικά αν απαγορευτεί τελείως και το χρήμα (βρισκόμαστε σε καλό δρόμο , όριο μετρητών τα 250€ ) ,
τότε μπορεί να γίνει εύκολα. Για την κρατική εργασία, να παίρνουν όλοι κουπόνια για το συσσίτιο και κουπόνι για αυτοκίνητο
μόνο μετά τα 45 τους και για αυτοκίνητο του λαού , όπως τα τράμπαντ, βάρτμπουργκ , λάντα.
Με δεδομένο ότι στη λαοκρατία , το προσδόκιμο επιβίωσης δεν θα ξεπερνά τα 50 ,
ελάχιστοι θα κινδυνέψουν από τροχαία.

Φαντάζομαι έχετε δει τους δρόμους της μόσχας επί εσσδ. Ήθελε προσπάθεια για να σε ... χτυπήσει αυτοκίνητο !



Αν ακολουθηθεί και η πολιτική του σύντροφου στάλιν, στην ουκρανία, επί χολοντόμορ
ή του σύντροφου πολ ποτ, στην καμπότζη , επί ερυθρών χμέρ ,
τότε ο κίνδυνος για τροχαία θα μηδενιστεί.

Όταν από την πείνα δεν έχεις δύναμη να τινάξεις τον πούτσο σου μετά το κατούρημα,
θα έχεις δύναμη να πατήσεις ... γκάζι ! Αδιανόητο !
 

North_Face

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
321
Like
231
Πόντοι
21
Ένας χτύπησε τον ανιψιό μου 26 ετών που ήταν με μηχανή και εξαφανίστηκε. Ο ανιψιός μου πέθανε ακαριαία , δε φορούσε κράνος και έπεσε με το κεφάλι ανάσκελα στο πεζοδρόμιο. Ο τυπος τον είδε που έμεινε εκεί ακίνητος και έβαλε μπρος στο αμάξι και εξαφανίστηκε. Τον βρήκανε μέσα σε κατι χωράφια σε κατάσταση σοκ να τα έχει χάσει, του λένε σκότωσες το παιδί, κοιτούσε χάμενος.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.865
Like
12.842
Πόντοι
2.606
Ένας χτύπησε τον ανιψιό μου 26 ετών που ήταν με μηχανή και εξαφανίστηκε. Ο ανιψιός μου πέθανε ακαριαία , δε φορούσε κράνος και έπεσε με το κεφάλι ανάσκελα στο πεζοδρόμιο. Ο τυπος τον είδε που έμεινε εκεί ακίνητος και έβαλε μπρος στο αμάξι και εξαφανίστηκε. Τον βρήκανε μέσα σε κατι χωράφια σε κατάσταση σοκ να τα έχει χάσει, του λένε σκότωσες το παιδί, κοιτούσε χάμενος.
τυπε για το θεο μη σκοτωσεις αλλους σε πιστεψαμε  :2funny:
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Ένας χτύπησε τον ανιψιό μου 26 ετών που ήταν με μηχανή και εξαφανίστηκε. Ο ανιψιός μου πέθανε ακαριαία , δε φορούσε κράνος και έπεσε με το κεφάλι ανάσκελα στο πεζοδρόμιο. Ο τυπος τον είδε που έμεινε εκεί ακίνητος και έβαλε μπρος στο αμάξι και εξαφανίστηκε. Τον βρήκανε μέσα σε κατι χωράφια σε κατάσταση σοκ να τα έχει χάσει, του λένε σκότωσες το παιδί, κοιτούσε χάμενος.
ρε σταματα της παπαριες :thubsdown:  :jerking2: :jerking2:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.490
Like
24.246
Πόντοι
6.256
Ένας χτύπησε τον ανιψιό μου 26 ετών που ήταν με μηχανή και εξαφανίστηκε. Ο ανιψιός μου πέθανε ακαριαία , δε φορούσε κράνος και έπεσε με το κεφάλι ανάσκελα στο πεζοδρόμιο. Ο τυπος τον είδε που έμεινε εκεί ακίνητος και έβαλε μπρος στο αμάξι και εξαφανίστηκε. Τον βρήκανε μέσα σε κατι χωράφια σε κατάσταση σοκ να τα έχει χάσει, του λένε σκότωσες το παιδί, κοιτούσε χάμενος.

Αντε τυπε να σε πατησει και σενα καμμια νταλικα που οδηγουσε τυφλος με διπλωμα οδηγησης απο οφθαλμιατρο στη Κερκυρα....μειον ενας ηλιθιος σε αυτη τη κοινωνια.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
οι νεες γενιές το μεγαλύτερο ποσοστό όταν προκαλούν ατύχημα εξαφανίζονται
ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΡΧΙΔΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ Κ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΜΟΝΙΜΩΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΤΑΡΓΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ..
ΕΧΟΥΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΙ ΝΑ ΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ..
Κ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΧΝΟΣ ΤΣΙΠΑΣ-ΝΤΡΟΠΗΣ-ΦΙΛΟΤΙΜΟΥ-ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟΥ-ΑΞΙΩΝ ΖΩΗΣ..
ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΔΩ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ..
ΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΟ Κ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΕΠΕΤΕΥΧΘΗ Η ΑΛΛΟΤΡΙΩΣΗ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΙΝ..
ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.706
Πόντοι
6.515
το ζητουμενο αυτο ειναι ρε παιχτη... η οτι ειμαστε ζωα ..... επρεπε να μεινει εκει... αν ηταν σε μια οποιαδηποτε αλλη χωρα θα τον πηδαγανε..... κατανοητό
πρεπει να αλλαξει ο νομος χθες ....

ακουσα ότι εγινε πιο αυστηρος ο νομος και προβλεπει εως 10 χρονια για εγκαταλειψη

λογικα αμα εχεις λεφτα με επωνυμους δικηγόρους τη γλυτώνεις

εδώ θελει έναν πατερα που να μην εχει σοβαρες υποχρεώσεις να παρει μια κορβεττα και να κοβει βολτες στη γειτονια του αλητη
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
....πουτανιαρηδες......φόβος.....δεν υπάρχει φόβος για τίποτα.....όσο υπάρχει τρόπος να επηρεάσεις την δικαιοσύνη.....για τον πουτσο δικαιοσύνη δηλαδή....οποίος έχει τρόπο καθαρίζει και είναι έξω....με γελοίες ποινές.....κάποιος αλος πουτανιαρης από εδώ το έχει πει πρώτος.....ο φόβος και μόνο θα μας αλλάξει.....παιδεία εκπαίδευση και αλλά τέτοια δυστυχώς δεν λειτουργούν.....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.706
Πόντοι
6.515
ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΡΧΙΔΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ Κ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΜΟΝΙΜΩΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΤΑΡΓΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ..
ΕΧΟΥΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΙ ΝΑ ΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ..
Κ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΧΝΟΣ ΤΣΙΠΑΣ-ΝΤΡΟΠΗΣ-ΦΙΛΟΤΙΜΟΥ-ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟΥ-ΑΞΙΩΝ ΖΩΗΣ..
ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΔΩ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ..
ΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΟ Κ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΕΠΕΤΕΥΧΘΗ Η ΑΛΛΟΤΡΙΩΣΗ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΙΝ..
ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ..

τυπε δεν τα διορθωσε η πρωτη φορα αριστερα τα πραγματα  :vomit:
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
...δεν είναι πολυτικο το θέμα πουτανιαρη...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.706
Πόντοι
6.515
Το σωστό ειναι να σταματήσεις να καλέσεις ασθενοφόρο γιατί και τα 5 λεπτά μπορεί να παίξουν μεγάλο ρόλο για να σωθεί ένας τραυματίας. Ο τυπος με τη κορβετ δε κατάλαβε καν τι έγινε με τη ταχύτητα που πηγαίνε. Και επειδή ήταν και πιτσιρικάς πιθανολογω γιατί Γλυφάδα

βορεια προάστεια 30αρης πλούσιος λεει ο Χιος  :undecided:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Ένας χτύπησε τον ανιψιό μου 26 ετών που ήταν με μηχανή και εξαφανίστηκε. Ο ανιψιός μου πέθανε ακαριαία , δε φορούσε κράνος και έπεσε με το κεφάλι ανάσκελα στο πεζοδρόμιο. Ο τυπος τον είδε που έμεινε εκεί ακίνητος και έβαλε μπρος στο αμάξι και εξαφανίστηκε. Τον βρήκανε μέσα σε κατι χωράφια σε κατάσταση σοκ να τα έχει χάσει, του λένε σκότωσες το παιδί, κοιτούσε χάμενος.
ΡΕ παιχτη ,μηπως το αναρχιδο πουστρακι με την κορβετα ειναι συγγενης σου?
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.463
Πόντοι
216
ΤΟΝ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΡΥΠΙΟ Κ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΤΥΣΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΣ..
Τ ΑΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ..ΔΕΝ ΔΥΝΑΝΤΑΙ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΟΥΝ ΒΑΣΙΚΕΣ ΕΝΝΟΙΕΣ-ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ..
ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΟΥΖΑ ΔΕΝ ΣΤΡΩΝΟΥΝ-ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ..Κ ΝΑΙ..ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΨΗΦΙΖΟΥΝ..ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΤΥΧΗ..ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 99% ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ..ΓΑΜΑΤΕΤΟΥΣ..ΡΟΧΑΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ-ΑΛΥΠΗΤΟ ΞΥΛΟ ΕΚΕΙ ΕΞΩ..

ωχ! κλασου
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.259
Like
14.080
βορεια προάστεια 30αρης πλούσιος λεει ο Χιος  :undecided:


Από Κ. Κ. λέει είναι τ αρχικά του, 32 ετών. Ποιος αρχίζει πλούσιος από Κ. Κ. Αν μπορεί κάποιος ας γράψει, τέτοιο οδυνηρό πράγμα, εγώ αν ήμουν γονέας του παιδιού, δεν θα ησύχαζα έστω και λίγο στην υπόλοιπη ζωή μου, αν δεν τον καθάριζα. Οφθαλμός αντί οφθαλμού για να ηρεμήσει η ψυχούλα και τεράστιες ποινές από τη δικαιοσύνη, αν θέλει να λέγεται έτσι.

Επειδή πολλές φορές οδηγώντας στην παραλιακή και στο Ribas κλπ, βλέπω συνέχεια ότι κάθε βράδυ κυρίως βάζουν κόντρες, και μαζεύω γάτες κι αλεπούδες σκοτωμένες στο δρόμο, 500 εκκλησάκια δεξιά αριστερά με καντιλάκια, ακόμη κι ένα ποδήλατο είς μνήμην ποδηλάτη που τον παρέσυραν. Τα βλέπεις και παθαίνεις θλίψη κάθε φορά.  Πολλές φορές σκέφτομαι, αν σε μία στροφή φύγει κανενός το τιμόνι, πάπαλα εγώ στο αντίθετο ρεύμα ή όποιος άλλος είναι. Ακόμη και μετά το Καβούρι εώς την εκκλησία στη Βουλιαγμένη τρέχουν με κόντρες. Αν δεν μπουν κάθε βράδυ κυρίως, μόνιμα σταθμευμένα περιπολικά, ή φυλάκια όπως στο στρατό σε Βάρκιζα, Βουλιαγμένη λιμανάκια, Ribas, τρύπες Καραμανλή με κάμερες και κατάσχεση οχήματος για κάνα χρόνο πέραν των προστίμων, προκοπή μην περιμένετε. Κινδυνεύουμε όλοι εμείς οι αθώοι, ενώ ως συνήθως οι υπαίτιοι βγαίνουν αλώβητοι κάθε μα κάθε φορά. Και σιγά το έξοδο της πολιτείας για κάτι τέτοιο, πώς θα αγοράσουν κάμερες και θα αξιοποιήσουν τους αστυνόμους της βάρδιας;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
και βεβαια ειναι πολιτικο το θεμα.....Ξερει κανεις απο σας τι εγινε με τον πουστρακο που σκοτωσε γιαγια-εγγονι στο αιγιο?....αφησανε να κατσει η σκονη ,την πεσανε δικηγοροι απο διπλα και με τα λεφτα απλα -μπαλωμα η φαση....ΠΟΙΟΣ ΠΩΛΗΤΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΥΤΟ?.....
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
και βεβαια ειναι πολιτικο το θεμα.....Ξερει κανεις απο σας τι εγινε με τον πουστρακο που σκοτωσε γιαγια-εγγονι στο αιγιο?....αφησανε να κατσει η σκονη ,την πεσανε δικηγοροι απο διπλα και με τα λεφτα απλα -μπαλωμα η φαση....ΠΟΙΟΣ ΠΩΛΗΤΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΥΤΟ?.....
ναι οκ αλλα ειναι προβλημα δεκαδων ετων
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Η ΦΑΣΗ ΒΡΩΜΑΕΙ ΣΥΓΚΑΛΗΨΗ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥΣ......Φορα παρτιδα φονικο μεσα στη μεση του δρομου ,με ολα τα στοιχεια του δραστη διαθεσιμα και ακομα ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΟΠΑΙΔΟΥ...Αν ηταν κανας φτωχοδιαβολος ο φταιχτης ,θα ειχαμε τηλεοπτικα λυντσαρισματα ...ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΡΑΤΟΣ -ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΜΜΕ-ΟΜΕΡΤΑ! :vomit: :vomit:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
...για να μη λεμε πολλα ,θα εμφανιστει με κανα γνωστο παλιοπουστα δικολαβο που θα λεει τα γνωστα παπζωτα για το ποσο συγκλονισμενος ειναι ο πελατης του ,θα αφησουν το θεμα να θαφτει και γεια σας....ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ 25 χρονων παληκαρακι τσαμπα και βερεσε ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom