Νέα

Το όνειρό μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Το όνειρο μου είναι να βγάλω γκόμενα.
Αλλά τι γκόμενα;
Μουνάρα γκόμενα.
Και όταν λέμε Μουνάρα εννοούμε Μουνάρα.
Αλλά μέχρι στιγμής δεν το έχω πραγματοποιήσει!
Πως πραγματοποιείται αυτό το γαμημένο όνειρο;;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
2.965
Πόντοι
6.495
ʼκουσε προσεκτικά: Πρώτα απ' όλα πρέπει να ξυπνήσεις. Δεύτερον να τροποποιήσεις το όνειρο και πλέον το όνειρό σου να γίνει να γαμήσεις. Μια οποιαδήποτε γκόμενα που να βλέπεται και κάπως. Μετά θα πάρεις τα πάνω σου και η μία θα φέρει την άλλη. Τώρα, αν κι εσώ δεν είσαι κάνας παιδαράς ή αν δεν έχεις πολύ-πολύ χρήμα ή αν δεν είσαι διάσημος, καλύτερα ξέχνα η μουνάρα-μουναρα γκόμενα και αρκέσου στις άλλες που λέγαμε παραπάνω. Μουνί δεν έχουν κι αυτές;
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
απλο.πας στο ελευθεριος βενιζελος και βγαζεις εισητηριακι για βουκουρεστι με 140ε με aegean..αραζεις για μια ωρα στο αεροπλανο.αν δεν ειναι μουναρα η διπλανη σου δεν πειραζει κατεβαινεις απο το αεροπλανο και πας στο κεντρο κατα προτιμηση piaza romana ή piaza universitat.τρως τα κερατα σου με 5 ευρω και κερνας οποιο μουνι θελεις με αλλα 3 εχει φαει ολο το μαγαζι.αν και παλι δεν γινει κατι το βραδυ βγες εξω bamboo,twice,downtown,martins,oldies συνεχιζεις να κερνας ποτακια.αποκλειεται να μην βγαλεις γκομενα και μουναρα..

υ.γ. ριξε και για εμενα ενα!
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
:thumbsup: έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για βουκουρέστι . το συζητάμε να πάμε με έναν φίλο μου.
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Το όνειρο μου είναι να βγάλω γκόμενα.
Αλλά τι γκόμενα;
Μουνάρα γκόμενα.
Και όταν λέμε Μουνάρα εννοούμε Μουνάρα.
Αλλά μέχρι στιγμής δεν το έχω πραγματοποιήσει!
Πως πραγματοποιείται αυτό το γαμημένο όνειρο;;
Την μεγαλυτερη μουναρα που εχω γαμισει και ειχαμε σχεση την γνωρισα στο διαλειμα, στο Cinema οταν ηρθε να μου ζητησει ενα τσιγαρο. Ουτε κανενας Πανεμορφος ειμαι, ουτε φραγκα εχω! Απλα της φαινομουν πιο φιλικος απο ολη την υπολοιπη αιθουσα και πιο ευκολος στο να μου μιλησει!

Επειδη ειναι μουναρες δεν σημαινει οτι εχουν λιγοτερα προβληματα απο εσενα... Ισως εχουν περισσοτερα...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Και το κυριότερο τις επισκέπτεται μιά φορά το μήνα, και καμιά φορά και δύο!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.909
Κριτικές
3
Like
1.591
Πόντοι
216
Εμενα μου φενεται οτι τελικα οι πραγματικες μουναρες ειναι οι λιγοτερο ομπλεξικες γκομενες απ ολες...
Δεν εχουν στερηθει πουτσο,εχουν γνωρισει οι πιο πολλες κοσμο και κοσμακη,εχουν φαει στην μαπα τους μαλακες και ισως ειναι πιο συνειδητοποιημενες ως προς το τι θελουν...
Και ισως μερικες να ειναι πιο "προσιτες" στην κουβεντα,επειδη πολλοι ντρεπονται να τους μιλησουν-σκεψου το...
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Μην ακούς τους άλλους, άκου Madman17 και ananias!

Δεν νομίζω να υπάρχει δρόμος που καταλήγει στη μουνάρα γκόμενα στα σίγουρα... Πάντως αν συμβιβαστείς με καμιά κακομοίρα ή με κανένα μπάζο, δύσκολο να βγάλεις μουνάρα γκόμενα... Αν το μπάζο έχει προίκα, η μουνάρα θα έρθει για να στα φάει...

Αν το θέλεις και το δουλέψεις λίγο και δείξεις υπομονή και διαθέσεις χρόνο, μπορεί να γίνει! Αλλά πόσο το θέλεις;!;...

Η μουνάρα θέλεις να είναι και γυναικάρα ή μουνάρα σκέτη;
 

Επισκέπτης
μουναρες εμφανησιακα υπαρχουν πολλες (για διαφορα γουστα).....μαγκες να τις ριξουν δν βλεπω....ποιος να φταιει αραγε....???? :):):):):):)...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Το όνειρο μου είναι να βγάλω γκόμενα.
Αλλά τι γκόμενα;
Μουνάρα γκόμενα.
Και όταν λέμε Μουνάρα εννοούμε Μουνάρα.
Αλλά μέχρι στιγμής δεν το έχω πραγματοποιήσει!
Πως πραγματοποιείται αυτό το γαμημένο όνειρο;;

εμενα το ονειρο ειναι να με παρατησει καποιος στο αμστερνταμ και να μην με αναζητησει ποτεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Η μεγαλη αληθεια ειναι οτι ολα τα καλα καθονται στην τυχη..
Οι "πουθεναδες" που λεει και ενας φιλος μου(ανθρωποι που σκανε απο το πουθενα) ερχονται οταν δεν το περιμενεις!
Παντως ολοι φοβουνται οτι θα φανε πορτα απο την μουναρα και δεν κανουν βηματα!
Αν εχεις κατι να πεις ορμα! Τι εχεις να χασεις? Ισως μια πορτα απο καποια που θεωρουσες οτι σιγουρα θα την φας, οποτε τιποτα...
Τι μπορει να κερδισεις?

........
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ενώ όλοι οι υπόλοιποι έχουμε όνειρο να βγάλουμε γαλότσες....

Έχεις λ7? Φτιάξτο μόνος σου. Δεν έχεις λ7? Γαλότσα και πάλι γαλότσα... εκτός και αν σου κάτσει... Κάτι σαν ΤΖΟΚΕΡ δηλαδή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom