Νέα

Ανεκπλήρωτες επιθυμίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Καποιες γκομενες τις οποιες δε γαμησα γιατι ημουν βλακας
Το χειροτερο ηταν γυρω στα 19-20 ειχα ενα κολλητο ο οποιος συνεχεια βγαιναμε εγω, αυτος, η γκομενα του και μια αλλη γκομενα
Και διακοπες καναμε και τα παντα
Εγω χαμπαρι δεν ειχα παρει οτι βγαιναμε επιτηδες οι 4 μας
Ειχαμε παει και στο εξοχικο της γκομενας του οι 4 μας
Και το βραδυ μου λενε δυστυχως δεν υπαρχει δωματιο για να κοιμηθειτε ξεχωριστα με την κοπελα
Ειχε μονο ενα δωματιακι που το ειχαν κανει αποθηκη
Κι εγω αντι να παω να κοιμηθω με την κοπελα, κοιμηθηκα πανω σε κατι κατσαρολες :confused:
Αλλα δε μπορουσα καν να διανοηθω οτι αυτη η γκομενα με γουσταρε
Στα 40 χρονια ζωης μου δεν εχω δει πιο ωραια γκομενα
Για να σου απαλυνω τον πονο της μαλακιας που εκανες ( δεν εισαι ο μονος και αλλοι αφησαμε ευκαιριες να χαθουν μεσα απο τα χερια μας ….η τα ποδια μας) σκεψου οτι τωρα αυτη θα εχει πουρεψει και μπακλατσωθει λογω ηλικιας, γεννας, παιδιων κλπ ενω εσυ εισαι σαραντα χρονων παληκαρι που ανετα χτυπας και εικοσιπενταρα….αν εχεις δε και κανενα φραγκο παραπανω ποιος σε πιανει!
θυμήσου βεβαιαι οτι το δις εξαμαρτειν…
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Καποιες γκομενες τις οποιες δε γαμησα γιατι ημουν βλακας
Το χειροτερο ηταν γυρω στα 19-20 ειχα ενα κολλητο ο οποιος συνεχεια βγαιναμε εγω, αυτος, η γκομενα του και μια αλλη γκομενα
Και διακοπες καναμε και τα παντα
Εγω χαμπαρι δεν ειχα παρει οτι βγαιναμε επιτηδες οι 4 μας
Ειχαμε παει και στο εξοχικο της γκομενας του οι 4 μας
Και το βραδυ μου λενε δυστυχως δεν υπαρχει δωματιο για να κοιμηθειτε ξεχωριστα με την κοπελα
Ειχε μονο ενα δωματιακι που το ειχαν κανει αποθηκη
Κι εγω αντι να παω να κοιμηθω με την κοπελα, κοιμηθηκα πανω σε κατι κατσαρολες :confused:
Αλλα δε μπορουσα καν να διανοηθω οτι αυτη η γκομενα με γουσταρε
Στα 40 χρονια ζωης μου δεν εχω δει πιο ωραια γκομενα

Παρόμοιες καταστάσεις έχουμε να θυμόμαστε όλοι,το κακό είναι ότι συμβαίνουν κυρ΄ίως σ'αυτές τις ηλικίες που μπορεί να'σαι ακόμα ντροπαλός ή να λες καλά είμαι με τα φιλαράκια μου,τί να την κάνω την γκόμενα :headbang:

Πάντως σ'αυτές τις περιπτώσεις,αν είσαι ντροπαλός ή δεν το'χεις γενικώς,εκεί αν η γκόμενα το πάρει πάνω της και σου ορμήξει η ίδια,νομίζω λύνονται τα πράγματα.Πολλοί ξεπαρθενιάστηκαν έτσι ή καναν πρώτη σχέση έτσι,που δεν θα την έκαναν αν η γκόμενα δεν τους την έπεφτε
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.470
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
Δουλεύω με μια γυναίκα π εχοθμε
Ίδια ηλικία 30 ετών αυτή έχει 2 παιδιά νομίζω ότι με κοιτάει επίμονα εδώ κ 2 χρόνια αλλά δεν κάνω κίνηση…βοηθήστε τ να κάνω μάγκες
να ρωτήσεις το μπόκολο
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
3μιση βράδυ, μόνος, έβαλα ουισκάκι και ανοίγω νήμα στο πολυαγαπημένο μας bou :grouphug:

Θα έλεγα ότι όλη μου η ζωή είναι μια ανεκπλήρωτη επιθυμία, σε ένα μεγάλο βαθμό φταίω και εγώ που όντας δειλός, δεν την πιάνω απτα μαλλιά και είμαι απλά παρατηρητής στον χρόνο που περνάει τόσο γρήγορα

Εσείς τι επιθυμία έχετε η οποία σας έχει μείνει ανεκπλήρωτη? Μπορεί να είναι οτιδήποτε...σεξουαλική, εργασιακή, κάποιο όνειρο που δεν πραγματοποιήσατε όταν ήσασταν πιο νέοι κλπ...Για πιο πράγμα θα μετανιώνετε όταν είσαστε στο νεκροκρέβατο?
Στο ότι είμαι 23 στα 24 και δε έχω καταφέρει να κάνω σχέση με μια σοβαρή γιατί τα σουργελα και τις ντίβες μακριά.Ελπιζω στο μέλλον να κάνω και να μη το νοιωθω ανεκπλήρωτο όπως τώρα.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
1
Like
3.393
Πόντοι
456
που αργησα να παω Ανατολικη Ευρωπη να τις γαμησω ολες
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.052
Πόντοι
456
Καμιά ! Είπα fuck plans έχω γίνει κυνικός.

Θέλω απλά να βγάζω λεφτά για να μπορώ να τα τρώω στις πουτάνες , τα ταξίδια και σε καλό φαγητό.

Βαρέθηκα μια ζωή τα """"" υψηλά """"" νοήματα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.910
Πόντοι
3.346
Στο ότι είμαι 23 στα 24 και δε έχω καταφέρει να κάνω σχέση με μια σοβαρή γιατί τα σουργελα και τις ντίβες μακριά.Ελπιζω στο μέλλον να κάνω και να μη το νοιωθω ανεκπλήρωτο όπως τώρα.
Δεν σε πήραν τα χρόνια για μακροχρόνιες σχέσεις. Απόλαυσε το νεαρό της ηλικίας σου. Κάνε κρεπάλες και οι σοβαρές σχέσεις θα έρθουν στην ώρα τους.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Δεν σε πήραν τα χρόνια για μακροχρόνιες σχέσεις. Απόλαυσε το νεαρό της ηλικίας σου. Κάνε κρεπάλες και οι σοβαρές σχέσεις θα έρθουν στην ώρα τους.
Όχι δε με πήραν έτσι και αλλιώς ψάχνω σοβαρή που να έχει πάει το πολύ με έναν δε θέλω τις καριολες για σχέση.συμφωνω σε αυτά που λες και ευχαριστώ.
 

rodolfos2393

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2019
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
280
την ξαδέρφη που ήρθε για μπάνιο χωρίς μαγιο μόνο με μπλουζα (και ημουν 16 αυτή 22).... την μαθηματικό του ανιψιού μου.... που ερχεται και εχει τελειο κωλο.... και φυσικα πολλές μα παρα πολλές κυρίες του θεάματος...
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Ήθελα να γαμήσω πάρα πολύ μια τύπισσα στην πρώτη μου δουλειά αλλά δυστηχώς δεν έκατσε η ρουφιανα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
.....να καταφέρω να αδειάσω το σκατοκέφαλο μου από ασήμαντές καθημερινές μαλακίες και να απολαύσω την καθημερινότητα και την ζωή μου !
Όντως έχεις σκατοκεφαλο μεγαλο καταρχιν και μόνο που ψηφίζεις κουλη δείχνει πόσο βλημα είσαι όχι απλά σκατοκεφαλο έχεις αλλά και βάλε.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Όντως έχεις σκατοκεφαλο μεγαλο καταρχιν και μόνο που ψηφίζεις κουλη δείχνει πόσο βλημα είσαι όχι απλά σκατοκεφαλο έχεις αλλά και βάλε.
Τύπε το "σκατοκέφαλο και βάλε" είναι κάτι σαν τον υπερθετικό βαθμό?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
για γκόμενες που μπορούσε κάτι να είχει παιχτεί αλλά τις έχασα από δικά μου λάθη. Το να μη σε θέλει η γυναίκα συμβαίνει, το να σου δείχνει σημάδια και εσύ να στέλνεις τη μπάλα άουτ, ασυγχώρητο.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.485
Πόντοι
456
ολοι εχουμε κατι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom