Νέα

Το Καθημερινό Ξύρισμα (Φαλλοκράτες όλης της γής ενωθείτε)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FiD
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
F

FiD

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
vilma δεν ειχα σκοπο να ξεκινησω νεο πολεμο μεταξυ των φυλων. για το σατυρικο του υφος το ποσταρα. και για το γεγονος οτι ουσιαστικα η κοινωνια μας παραμενει η ιδια
 

Επισκέπτης
Ωχουυυυυ παλι οι ιδιες συζητησεις για τα δυο φυλλα τυπου " εκανε η κοτα το αυγο ή το αυγο τη κοτα":bounce:
Κι όμως αποδείχθηκε ότι υπάρχουν ουσίες στο κέλυφος του αυγού που προέρχονται από τις ωοθήκες της κότας. Με άλλα λόγια η κότα έκανε το αυγό τελικά και με τη βούλα της γενετικής.
Αφού λύθηκε το ένα μυστήριο λοιπόν κι ας χρειάστηκαν τόσοι αιώνες διαπραγματεύσεων, ίσως να είμαστε κοντά να λύσουμε και το άλλο. Θάρρος εκ τη μεριά των γυναικών χρειάζεται απλά, γιατί η αλήθεια είναι σκληρή...
Για να δούμε... η κότα κέρδισε τελικά το @... θα κερδίσουν και οι λοιπές κότες τα @@ μας;  :sunglasses:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εγω ειμαι αξυριστος μου το απαγορευει η γυναικα μου να ξυριστω.
Θελει να της γλυφω το ξυρισμενο μουνι της και να την γαργαλανε οι τριχεσ μου.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
vilma δεν ειχα σκοπο να ξεκινησω νεο πολεμο μεταξυ των φυλων. για το σατυρικο του υφος το ποσταρα. και για το γεγονος οτι ουσιαστικα η κοινωνια μας παραμενει η ιδια
Ναι βρε σεξυ δεν το λεω για σενα  :boobies:... απλα το γαμανε οπως παντα  :dunno:...
Εγω γυναικα ειμαι και το απολαυσα το κειμενο  :cheesy:

Κι όμως αποδείχθηκε ότι υπάρχουν ουσίες στο κέλυφος του αυγού που προέρχονται από τις ωοθήκες της κότας. Με άλλα λόγια η κότα έκανε το αυγό τελικά και με τη βούλα της γενετικής.
Αφού λύθηκε το ένα μυστήριο λοιπόν κι ας χρειάστηκαν τόσοι αιώνες διαπραγματεύσεων, ίσως να είμαστε κοντά να λύσουμε και το άλλο. Θάρρος εκ τη μεριά των γυναικών χρειάζεται απλά, γιατί η αλήθεια είναι σκληρή...
Για να δούμε... η κότα κέρδισε τελικά το @... θα κερδίσουν και οι λοιπές κότες τα @@ μας;  :sunglasses:
Ημουν σιγουρη οτι καποιος θα καταπιανοταν απο την φραση μου αυτη και θα το ανελυε   :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
εγω ειμαι αξυριστος μου το απαγορευει η γυναικα μου να ξυριστω.
Θελει να της γλυφω το ξυρισμενο μουνι της και να την γαργαλανε οι τριχεσ μου.

Οσο συνυπαρχουμε σε θρεντ δεν θα ξαναναφερεις τπτ για την γυναικα σου .... και εγω χοντρη ειμαι αρα πρεπει να μ δειξεις σεβασμο  :grin:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
να σε κάνω κοινωνό της γνώσης :sunglasses:



[size=2pt]και να σε ρίξω στο κρεβάτι[/size]
το θελω ποοολλλλλλλλυ  :boobies:
[size=3pt]δε θα χασεις μωρη ανωμαλαρα ... το δουλευω καλα το στραπ ον[/size]
 

Επισκέπτης
Ημουν σιγουρη οτι καποιος θα καταπιανοταν απο την φραση μου αυτη και θα το ανελυε   :2funny: :2funny: :2funny:
Αφού το ξέρεις ότι πάντα μια απλή μια ώθηση χρειαζόμαστε από 'σας... κάντε εσείς την αρχή κι αφήστε τα όλα πάνω μας... ;)
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Αφού το ξέρεις ότι πάντα μια απλή μια ώθηση χρειαζόμαστε από 'σας... κάντε εσείς την αρχή κι αφήστε τα όλα πάνω μας... ;)
:boobies: :boobies: :boobies:
:-*
μμμ... :sunglasses:


[size=3pt]μμμ...[/size]
ολο μμμ και μμμ αγελαδα εισαι ...............................................................................................












[size=3pt]ειναι λιγο μαλακια πλεον αλλα εγω συνεχιζω και γελαω χαχαχαχαχχααχχααχαχαχααχααχαχααχχααχ[/size]
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.574
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
για κατσε να χυσω λιγο και εδω  :cum:
οντως σοβαρο θεμα :P
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
ρε Βορειε, οι τροποι και η συνειδηση μας ξεχωριζουν απο τα ζωα. Μην το γαμας... Αν για καθε τι που διαφωνουσαμε εδω περα αρχιζαμε να βριζομαστε, το site θα ηταν ενας απεραντος μπινελικοτοπος
Το πιο ειρωνικο ή αν δεν στοχευει στην ειρωνια, το πιο εκτος τοπου μυνημα της ημερας?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
:boobies: :boobies: :boobies:
:-* ολο μμμ και μμμ αγελαδα εισαι ...............................................................................................

[size=3pt]ειναι λιγο μαλακια πλεον αλλα εγω συνεχιζω και γελαω χαχαχαχαχχααχχααχαχαχααχααχαχααχχααχ[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τα λόγια της είναι τιμημένα :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
για κατσε να χυσω λιγο και εδω  :cum:
οντως σοβαρο θεμα :P

Aν με τις λεπιδες απο τα ξυραφια σου πετσοκοψω τα αρχιδακια θα σου πω εγω  :tickedoff:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τα λόγια της είναι τιμημένα :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny:
55678912974583420287.png
:rockon: :rockon: :rockon:
 

dominatrix_domna

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
ρε γμτ φορτωμενοι ξυπνησατε ολοι σημερα!!?εχει ωραιο καιρο!!χαμογελαστεεε!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.574
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
Aν με τις λεπιδες απο τα ξυραφια σου πετσοκοψω τα αρχιδακια θα σου πω εγω  :tickedoff: :2funny: :2funny: :2funny:
55678912974583420287.png
:rockon: :rockon: :rockon:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
ρε γμτ φορτωμενοι ξυπνησατε ολοι σημερα!!?εχει ωραιο καιρο!!χαμογελαστεεε!!
εγω παντα με το χαμογελο ειμαι :sunglasses:
που θα παμε για καφεδακι να λιαστουμε :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom