Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Παντρεμενη με τιντερ ρε φιλε πως γινεται.ειναι εξπερ της πληροφορικης κ των κινητων και δεν την πηρε χαμπαρι ο αλλος?ολοι ψαχνουν τα κινητα των συντροφων
Εσύ νόμιζες ότι μόνο ελεύθεροι είναι στο tinder; Welcome to this world.

 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
478
Like
679
Πόντοι
81
Εσύ νόμιζες ότι μόνο ελεύθεροι είναι στο tinder; Welcome to this world.

Ειπα εγω μονο ελευθεροι?φυσικα και οχι,μην βαζεις λογια στο στομα μου.εγω ειπα παντρεμενες.αλλο πάντρεμενη αλλο δεσμευμενη.παντρεμενη σημαινει το κινητο το ψαχουλευει ο συζυγοσ καθε βραδυ
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Ειπα εγω μονο ελευθεροι?φυσικα και οχι,μην βαζεις λογια στο στομα μου.εγω ειπα παντρεμενες.αλλο πάντρεμενη αλλο δεσμευμενη.παντρεμενη σημαινει το κινητο το ψαχουλευει ο συζυγοσ καθε βραδυ
Διάβασε αυτό που έβαλα να δεις ενδεικτικά metrics, 20-25% παντρεμένες/ -οι είναι.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
687
Like
2.423
Πόντοι
446
Οι ίδιες γυναίκες που υπάρχουν έξω, είναι και στο facebook, tinder κτλ. Η διαφορά είναι ότι μέσα από τις εφαρμογές ίσως γνωριστείτε. Από την άλλη και να γνωριστείτε δε θα αλλάξει κάτι, τα ίδια μυαλά θα έχουν. Τις ίδιες παραλογες απαιτήσεις, τις ίδιες βλαμμένες ιδέες.

Υπάρχουν γυναίκες που δεν υπήρξαν ποτέ στο Tinder γιατί είναι στο πάνω πάνω ράφι.
Δεν εκθέτουν τον εαυτό τους, ούτε εμφανίζονται διαθέσιμες, σε μαλακίες εφαρμογές.

Υπάρχουν καλά μουνιά, που κοτσάρουν Instagram για followers και δεν βγαίνουν ραντεβού.

Μετά υπάρχουν και νορμάλ ή καλές που το δοκίμασαν να δουν τι είναι και το παράτησαν.

Και η πλειοψηφία που βγαίνει ραντεβού μόνο μέσα από αυτό, γιατί είναι low value και δεν τις προσεγγίζουν στην καθημερινότητα.
Aκόμη δηλαδή και εμφάνιση να έχουν, είτε χάνουν λάδια, είτε είναι ανυπόφορες.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι άμα θες όντως να βρεις ένα κοριτσάκι να σ' αγαπάει και τραβήξει όσο γίνεται να τραβήξει το μεταξύ σας, αυτές οι δουλειές δεν γίνονται από τις εφαρμογές. Από εκεί και πέρα τα ξέκωλα που είναι μόνο για το πήδημα αν δεν είσαι όντως ματωμένος θέλει να τους πουλάς τρέλα.
Όπως το λες είναι. Απλά εάν δεν έχεις επιλογή μέσω του κοινωνικού κύκλου σου να γνωρίσεις κόσμο,πας σε τέτοιες εφαρμογές ξέροντας όμως ότι θα βρεις μόνο σεξ. Σπάνια 2/100 ίσως πετύχεις κάνα διαμάντι αλλά πρέπει να είσαι πολύ τυχερός.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
478
Like
679
Πόντοι
81
Διάβασε αυτό που έβαλα να δεις ενδεικτικά metrics, 20-25% παντρεμένες/ -οι είναι.
Δεν πιστευω τις ερευνες για 2 λογους πρωτον πολλες ειναι χρηματοδοτουμενες οποτε τα αποτελεσματα ειναι κατευθυνομενα.επισης οι ερευνες απευθυνονται συνηθως σε συγκεκριμενες χωρες.αλλο πραγμα η ελλαδα η νοτια αφρικη και η αμερικη.ενα ποσοστο 20% στην αμερικη μπορει να ειναι 1% στην ελλαδα και 40% στη σουιδια.εγω το παιρνω με τη λογικη.αν εισαι παντρεμενος το κινητο σου θα το τσεκαρει ο/η συντροφος τακτικα.αρα εκτος αν εισαι john rambo της πληροφορικης κ κινητων θα σε τσακωσουν ευκολα και πολυ γρξγορα.ε τωρα να εχει η συζυγος τιντερ στο κινητο κ να μην την ανακαλυψει ονσυζυγος?μονο αν ειναι ναυτικος,αν μιλας για κατι τετοια
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Δεν πιστευω τις ερευνες για 2 λογους πρωτον πολλες ειναι χρηματοδοτουμενες οποτε τα αποτελεσματα ειναι κατευθυνομενα.επισης οι ερευνες απευθυνονται συνηθως σε συγκεκριμενες χωρες.αλλο πραγμα η ελλαδα η νοτια αφρικη και η αμερικη.ενα ποσοστο 20% στην αμερικη μπορει να ειναι 1% στην ελλαδα και 40% στη σουιδια.εγω το παιρνω με τη λογικη.αν εισαι παντρεμενος το κινητο σου θα το τσεκαρει ο/η συντροφος τακτικα.αρα εκτος αν εισαι john rambo της πληροφορικης κ κινητων θα σε τσακωσουν ευκολα και πολυ γρξγορα.ε τωρα να εχει η συζυγος τιντερ στο κινητο κ να μην την ανακαλυψει ονσυζυγος?μονο αν ειναι ναυτικος,αν μιλας για κατι τετοια
Στην Ελλάδα, το ποσοστό είναι μεγαλύτερο. Είχε γίνει survey πριν μερικά χρόνια από το ΑΙΝΣΤ.
Θα στην έβαζα αλλά αφού δεν πιστεύεις σε έρευνες δεν έχει νόημα, αν το ψάξεις θα το βρεις εύκολα.
Ρώτα κανένα τσακάλι που γουστάρει παντρεμένες στην Αθήνα αν ξέρεις, να σου πει πόσες έχει σπρώξει από apps.
Το πιο εύκολο πράγμα είναι να έχεις pass-guided hidden apps (ή και συσκευή που ο/η σύζυγος δε βλέπει ποτέ).
Όπως σε διαβάζω, η γυναίκα σου μπορεί στήσει παρτούζα από tinder στο σπίτι ενώ κοιμάσαι, είσαι αρκετά αφελής. Keep going, χαιρετώ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
478
Like
679
Πόντοι
81
Στην Ελλάδα, το ποσοστό είναι μεγαλύτερο. Είχε γίνει survey πριν μερικά χρόνια από το ΑΙΝΣΤ.
Θα στην έβαζα αλλά αφού δεν πιστεύεις σε έρευνες δεν έχει νόημα, αν το ψάξεις θα το βρεις εύκολα.
Ρώτα κανένα τσακάλι που γουστάρει παντρεμένες στην Αθήνα αν ξέρεις, να σου πει πόσες έχει σπρώξει από apps.
Το πιο εύκολο πράγμα είναι να έχεις pass-guided hidden apps (ή και συσκευή που ο/η σύζυγος δε βλέπει ποτέ).
Όπως σε διαβάζω, η γυναίκα σου μπορεί στήσει παρτούζα από tinder στο σπίτι ενώ κοιμάσαι, είσαι αρκετά αφελής. Keep going, χαιρετώ.
Φιλε μου καλε ,καλε μου φιλε.τα λες και τα πιστευεις.θα εχει 2η συσκευη και δεν θα τη μυριστει ο συζυγος...προσγειωσου.τα pass guided hidden apps με ενα googlarisma τα βρισκεις,και πας απευθειας να ρωτησεις γιατι ειναι κλεοδωμενα. Για μενα βιαζεσαι.το εχω ψαξει μεσα εξω το κινητο.εγω αυτο σου λεω κερατο απο το κινητο με αρρ δεν θα φασ.το κερατο θα ειναι με το συναδελφο της στο γραφειο.ασε τι παπαριες λενε οι πληρωμενες ερευνες.απο το κινητο τις κανουν τσακοτες αμεσως
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Φιλε μου καλε ,καλε μου φιλε.τα λες και τα πιστευεις.θα εχει 2η συσκευη και δεν θα τη μυριστει ο συζυγος...προσγειωσου.τα pass guided hidden apps με ενα googlarisma τα βρισκεις,και πας απευθειας να ρωτησεις γιατι ειναι κλεοδωμενα. Για μενα βιαζεσαι.το εχω ψαξει μεσα εξω το κινητο.εγω αυτο σου λεω κερατο απο το κινητο με αρρ δεν θα φασ.το κερατο θα ειναι με το συναδελφο της στο γραφειο.ασε τι παπαριες λενε οι πληρωμενες ερευνες.απο το κινητο τις κανουν τσακοτες αμεσως
Πρέπει να είσαι τέρμα αφελής και ανασφαλής φίλε. Δεν πειράζει, προχωράμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
2
Like
5.912
Πόντοι
1.056
Παντρεμενη με τιντερ ρε φιλε πως γινεται.ειναι εξπερ της πληροφορικης κ των κινητων και δεν την πηρε χαμπαρι ο αλλος?ολοι ψαχνουν τα κινητα των συντροφων
Τύπε μην στο χαλάσω αλλά μπορεί να έχει και δεύτερο κινητό
 

Koukou_561

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2024
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
0
Όπως το λες είναι. Απλά εάν δεν έχεις επιλογή μέσω του κοινωνικού κύκλου σου να γνωρίσεις κόσμο,πας σε τέτοιες εφαρμογές ξέροντας όμως ότι θα βρεις μόνο σεξ. Σπάνια 2/100 ίσως πετύχεις κάνα διαμάντι αλλά πρέπει να είσαι πολύ τυχερός.
Επομένως προτιμώ να δώσω 200 ευρώ σε βίζιτα κανονική, παρά να φάω μια περιουσία σε εφαρμογές μπας και βρω την μία στις χίλιες που δεν θα είναι ψωνισμένο μπάζο. Είμαι 33 και τα καλά μου χρόνια στο σεξ αρχίζουν σιγά σιγά και φτάνουν προς το τέλος τους, δεν έχω χρόνο να περιμένω. Μέχρι τα 40 φουλ επίθεση, δεν θα αφήσω ούτε μέρα να πάει χαμένη σε παρακάλια.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Είμαι 33 και τα καλά μου χρόνια στο σεξ αρχίζουν σιγά σιγά και φτάνουν προς το τέλος τους, δεν έχω χρόνο να περιμένω. Μέχρι τα 40 φουλ επίθεση, δεν θα αφήσω ούτε μέρα να πάει χαμένη σε παρακάλια.

Ποσοι κάτοικοι Αγαμιστάν πιστευεις ότι είναι χορτασμένοι απο σεξ με΄χρι τα 40;

Και εννοώ σεξ με διαφορετικές γκόμενες,όχι με πουτάνες ή με την ίδια γκόμενα για 20 χρόνια
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
478
Like
679
Πόντοι
81
Άμα είναι pathetic o άντρας ψαχουλεύει κινητά, λες κι άμα η άλλη είναι αποφασισμένη να κερατώσει θα γλιτώσεις έτσ
Λες και ξελες.ειπες μια βλακεια σου απαντησα και το γυρνας στο προσωπικο λες και εγω σου ειπα κατι προσωπικο.εφαγες ταπα πανε στη γωνια να παιξεις με τα κουβαδακια
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Επομένως προτιμώ να δώσω 200 ευρώ σε βίζιτα κανονική, παρά να φάω μια περιουσία σε εφαρμογές μπας και βρω την μία στις χίλιες που δεν θα είναι ψωνισμένο μπάζο. Είμαι 33 και τα καλά μου χρόνια στο σεξ αρχίζουν σιγά σιγά και φτάνουν προς το τέλος τους, δεν έχω χρόνο να περιμένω. Μέχρι τα 40 φουλ επίθεση, δεν θα αφήσω ούτε μέρα να πάει χαμένη σε παρακάλια.
Έχεις πάρα πολλά χρόνια καλού σεξ σε βεβαιώνω εγώ στα 53 μου.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
478
Like
679
Πόντοι
81
Τύπε μην στο χαλάσω αλλά μπορεί να έχει και δεύτερο κινητό
Φιλε αν εισαι παντρεμενος στο λεω πραγματα τυπου 2ο κινητο 2η καρτα δεν περνανε.σε μερικες εβδομαδες θα τον/την εχουν πιασει.πρεπει να καταλαβεις οτι ολη μερα μαζι ειναι.εκτος αν μιλας για γυναικα ναυτικου
 

Koukou_561

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2024
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
0
Ποσοι κάτοικοι Αγαμιστάν πιστευεις ότι είναι χορτασμένοι απο σεξ με΄χρι τα 40;

Και εννοώ σεξ με διαφορετικές γκόμενες,όχι με πουτάνες ή με την ίδια γκόμενα για 20 χρόνια
Ίσως και κανένας. Όμως όσο και να θέλει το μυαλό, μετά από κάποια στιγμή το σώμα θα τα φτύσει. Αλιώς είναι στα 24 και αλιώς στα 45-50. Πολύ αμφιβάλλω αν κάποιος 50+ αντέχει να βγάλει δεύτερο γύρο μέσα σε ένα διάστημα 1,5 με 2 ωρών. Δεν συζητώ τώρα για πράγματα που θέλουν όντως μεγάλες αντοχές, όπως το να τακτοποιήσεις 2 και 3 γκόμενες ταυτόχρονα. Το γήρας έρχεται, είναι αμείλικτο και πρέπει να το αποδεχτούμε.
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
730
Κριτικές
26
Like
1.962
Πόντοι
1.196
Λες και ξελες.ειπες μια βλακεια σου απαντησα και το γυρνας στο προσωπικο λες και εγω σου ειπα κατι προσωπικο.εφαγες ταπα πανε στη γωνια να παιξεις με τα κουβαδακια
Τίποτα δε ξελέω παίκτη. Και αυτά που λες είναι ανούσια σαν τρόποι ελέγχου γιατί υπάρχουν τρόποι να τα παρακάμψει όποια έχει λίγο μυαλό και το να παίρνεις κωδικούς/ψάχνεις κινητά/γραφεία/σπίτια για να βρεις δεύτερες συσκευές κλπ. είναι ξεφτίλα.
Αξιοπρέπεια δεν έχεις να νιώθεις μαλάκας όταν το κάνεις;
Οικογένεια/ σχέση που στηρίζεται σε τέτοια μέσα ελέγχου δεν έχει λόγο ύπαρξης, μόνο μιζέρια παράγει.
Μην αρχίσεις το κλάμα ότι σου λέω κάτι προσωπικό. Δε σε ξέρω για να σου πω κάτι προσωπικό. Για την πρακτική μιλάω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom