Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 464K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (11 μέλη και 46 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
πηγα να κάνω εγγραφη και ζητησε τηλέφωνο, το έδωσα και είπε θα λάβω ένα κωδικό σε sms αλλά δεν έλαβα τίποτα. Γιατί αυτό? Μήπως παίρνει ώρα για να στο στείλουν?
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
πηγα να κάνω εγγραφη και ζητησε τηλέφωνο, το έδωσα και είπε θα λάβω ένα κωδικό σε sms αλλά δεν έλαβα τίποτα. Γιατί αυτό? Μήπως παίρνει ώρα για να στο στείλουν?
επίσης να πω οτι χρησιμοποιώ κατι προγραμματα VPN και μου αλλαζουν την χώρα που διαμενω και το ip συνεχώς, μήπως παιζει ρόλο αυτό? Δηλαδή την μια φορά μπαίνω στο ιντερνετ απο ρωσία, την άλλη απο μαλαισία κτλ.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.689
Πόντοι
456
Εγώ Badoo και OkCupid που δοκιμάζω σε Χερσόνησο Μάλια κλπ που είναι φουλ σε ξένο τουρισμό και αρχιδια, ούτε ένα match. Νομίζω ότι αν δεν πληρώσεις σε κανένα δεν βλέπεις προκοπή.
 

elPucho

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
εγω πραγματικα εχω ελαχιστα ματσ και ειναι ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ εχει ξερασει η ανθρωποτητα. δεν ξερω τι παιζει. ειμαι πολυ νορμαλ εμφανισιακα, και με αρρενωπα αλλα και με γλυκα στοιχεια...
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
1
Μην ασχολειστε με αυτη τη μαλ*κια...Φιλος εκανε λογαριασμο μεσω facebook και εκανε match παρα πολλα, εγω που δεν ηθελα και εκανα μεσω mail για φοβους προσωπικων δεδομενων, μεσα σε 3 μηνες ειχα μονο 1 match με μια κοπελα της περιοχης μου κιολας, με την οποια βγηκαμε αλλα δεν εγινε κατι γιατι αποδειχτηκε κατωτερη των προσδοκιων.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.897
Like
542
Πόντοι
36
Εγώ Badoo και OkCupid που δοκιμάζω σε Χερσόνησο Μάλια κλπ που είναι φουλ σε ξένο τουρισμό και αρχιδια, ούτε ένα match. Νομίζω ότι αν δεν πληρώσεις σε κανένα δεν βλέπεις προκοπή.
Νομίζω ότι αν δεν πληρώσεις σε κανένα δεν βλέπεις προκοπή.   Τα ειπες ολα !!!!
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.674
Κριτικές
3
Like
11.283
Πόντοι
3.936
Κάνω ταίρι με ένα σκατομπαζο ( δεν φαινόταν στην αρχική) στέλνω καλησπέρα κτλπ. Μου απαντάει γιατί 1 μόνο φωτό; Απαντώ να μην με ματιάζουν. Με εσβυσε!! Αχαχαχχα πολλά ψυχολογικά τα μπάζα
 

Επισκέπτης
έκανα match με ένα 4αρι με ωραία βυζακια,το μεσημερι
της έστειλα
ακόμα δεν το διάβασε
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
καλησπερα

Στο τιντερ ξερει καποιος συναγωνιστής πως ακυρώνουμε την συνδρομή μας αν δεν μας αρέσει? Βλέπω οτι οι γιάνκηδες το εκαναν πολύ εύκολο να παραγγείλουμε συνδρομή τιντερ αλλά για ακύρωση συνδρομής δεν βλέπω κάτι. Ξέρετε πώς γίνεται η ακύρωση αν αγοράσω απο τον υπολογιστή μου και οχι το smartfone?
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.072
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
36
καλησπερα

Στο τιντερ ξερει καποιος συναγωνιστής πως ακυρώνουμε την συνδρομή μας αν δεν μας αρέσει? Βλέπω οτι οι γιάνκηδες το εκαναν πολύ εύκολο να παραγγείλουμε συνδρομή τιντερ αλλά για ακύρωση συνδρομής δεν βλέπω κάτι. Ξέρετε πώς γίνεται η ακύρωση αν αγοράσω απο τον υπολογιστή μου και οχι το smartfone?
Ειτε το εχεις μια μερα είτε 30,πληρωνεις το μηνα...Αν εχεις κανει συνδρομη μηνιαια..Επομενως αν δεν σου αρεσει,μπορεις αμεσως να κανεις ακυρωση,(εννοωντας να μην ανανεωθει μετα τη ληξη του μηνα) αλλα τοσο η υπηρεσια όσο φυσικα και η πληρωμη σου,ειναι εως τη ληξη της.Προσοχη: Να θυμηθεις να μπεις λιγο πριν τη ληξη της να την ακυρωσεις γιατι αλλιως κανει αυτοματα ανανεωση
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Πήγαινε στο Play Store και πάτα πάνω αριστερά στις 3 γραμμές. Επέλεξε Συνδρομές και δες αν υπάρχει εκεί η συνδρομή Τιντερ για να την ακυρώσεις.
 

satiros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
447
Πόντοι
21
μεσω τιντερ εχω βγαλει 2 γκομενακια τελευταια το ενα ειδικα πολυ καλο, 27αρι ραπανο που ψαχνεται, βρισκομαστε σχετικα συχνα , βγαινουμε και για κανενα μπυρακι πηδιομαστε κ παει ο καθενας στη δουλεια του.
η αλλη ψιλοβλαμμενη αλλα ας οψεται η πισολκινηση που με ειχε τρελανει.
θελει αρκετες φωτο στο προφιλ σας, οσο πιο πολλες τοσο καλυτερα και ελεος οχι καγκουριες κοιλιακους κλπ κλπ

γνωμη  μου παντα;)


 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Γαμας τελικά; εγώ κάνω λαικ καμία δεν απαντάει αρχιδια
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Πήγαινε στο Play Store και πάτα πάνω αριστερά στις 3 γραμμές. Επέλεξε Συνδρομές και δες αν υπάρχει εκεί η συνδρομή Τιντερ για να την ακυρώσεις.
εγω εδω ρουμανία είχα πάνω απο 30 likes η matches δεν ξέρω πω΄ς τα λένε. Αλλά δεν ξέρω πως μπαίνει η συνδρομή στο Play Store για να την ακυρώσω αν θέλω! Π.χ με το που γίνομαι συνδρομητής σε μια εφαρμογή αυτη προστίθεται στο Play store αυτόματα? Αν όχι πώς την βάζω στο Play store για να τη επεξεργαστώ? Ρωτάω γενικά για όλες τις εφαρμογές με συνδρομή android. Εχω κινητο samsung και λογαριασμό gmail και στο κινητο και στον φορητό υπολογιστή. Εχω εγκατεστημένο το tinder και στα 2.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Aν πληρωσες μεσω paypal,απλά απενεργοποιείς την αυτόματη ανανεωση συνδρομης μέσα από το paypal.
Για google play,ότι σου εγραψαν
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Λοιπόν ενημέρωση για την εφαρμογή. ΜΗΝ εισέρχεστε με αριθμό τηλεφώνου, για κάποιο λόγο δεν σας παρουσιάζει σε πιθανά ταίρια. Είσοδος μόνο από Fb. Ένα δύο λόγια για σας, το τί ζητάτε (σερβιρισμένο κόσμια) και καθαρές φωτογραφίες.
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
174
Κριτικές
6
Like
573
Πόντοι
301
Λοιπόν ενημέρωση για την εφαρμογή. ΜΗΝ εισέρχεστε με αριθμό τηλεφώνου, για κάποιο λόγο δεν σας παρουσιάζει σε πιθανά ταίρια. Είσοδος μόνο από Fb. Ένα δύο λόγια για σας, το τί ζητάτε (σερβιρισμένο κόσμια) και καθαρές φωτογραφίες.



Ρε μαν δεν έχω fb έχω ινσταγκραμ μόνο. Από κει γίνεται δημιουργία προφίλ η συγχώνευση η κάτι τέτοιο
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
364
Like
897
Πόντοι
81
Η το tinder γαμιεται η εγω κάτι χάνω... Το εγκατέστησα πριν μια εβδομάδα.. Είχα ένα match τη δεύτερη μέρα με την οποία μιλάμε ακόμα... Το δεύτερο match μου ήρθε σαν ειδοποίηση στο κινητό και μόλις μπήκα να τσεκάρω δεν υπήρχε πουθενά το δεύτερο match... Πάει αυτό... Τρίτο match πριν λίγο.. Μπαίνω στέλνω μυνημα βγαίνω... Μπαίνω μετά από κάνα 5λεπτο να τσεκάρω και δεν υπήρχε ούτε match ούτε το μήνυμα που έστειλα... Τι στο πέος γίνεται ξέρει κανείς??
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
27
Like
2.391
Πόντοι
6.955
Κι σε εμενα ερχεται ειδοποιηση για match κ μολις μπαινω να την δω κ να στειλω μνμ δεν υπαρχει match. Εκτιμω πως οι γκομενες μολις βλεπουν το προφιλ κανουν unmatch κι οχι πως στελνει μουφα μνμ το tinder. Εχω αρχισει να σκεφτομαι να το καταργησω διοτι δεν εχει αποτελεσμα.
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
364
Like
897
Πόντοι
81
Κι σε εμενα ερχεται ειδοποιηση για match κ μολις μπαινω να την δω κ να στειλω μνμ δεν υπαρχει match. Εκτιμω πως οι γκομενες μολις βλεπουν το προφιλ κανουν unmatch κι οχι πως στελνει μουφα μνμ το tinder. Εχω αρχισει να σκεφτομαι να το καταργησω διοτι δεν εχει αποτελεσμα.
Μάλλον unmatch κάνουν.... Ακόμα και σ αυτό ψυχολογικά δηλαδης??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom