Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 463K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πωπω πραγματικά ρε φίλε αυτές που έχουν φτιάξει προφιλ και λένε δε ψάχνω κάτι μου ανεβάζουν το αίμα στο κεφάλι. Ε τι θες τότε μωρή εδώ. Πιστεύω με Gold λειτουργεί καλύτερα. Κι εγώ έφαγα μια τουρίστρια το καλοκαίρι σε 10 μέρες ενασχόλησης που μένει Νορβηγία αλλά είναι λατίνα και ήταν περαστική απο Αθήνα πριν πάει σε νησί για 3 μέρες.

Κι όμως ψάχνουν..
Την προσοχή μας,αυτοεπιβεβαίωση,κολακεία,ακόμη και followers για το κωλοinstagram τους.

Φυσικά κάτι τέτοιες άμα τους πεις για συνάντηση ούτε λόγος..
 

Kostisbam

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Πωπω πραγματικά ρε φίλε αυτές που έχουν φτιάξει προφιλ και λένε δε ψάχνω κάτι μου ανεβάζουν το αίμα στο κεφάλι. Ε τι θες τότε μωρή εδώ. Πιστεύω με Gold λειτουργεί καλύτερα. Κι εγώ έφαγα μια τουρίστρια το καλοκαίρι σε 10 μέρες ενασχόλησης που μένει Νορβηγία αλλά είναι λατίνα και ήταν περαστική απο Αθήνα πριν πάει σε νησί για 3 μέρες.
δουλεύει το πράγμα αλλά θέλει κυνήγι. Ως παντρεμένος δν έχω πλέον τον χρόνο. Κυρίως οι τουρίστριες αξίζουν.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.499
Πόντοι
1.706
Εβαλα το tinder plus (18,50€) για το ταξιδι στις φιλιπινες.
Η επιτυχια ειναι πανω απο καθε προσδοκια.
Επειδη ομως εκανα το λαθος κ το εβαλα πολυ νωρις ,με πριξανε στα match κ στο γραψε-γραψε.

Επειδη διαρκει ενα μηνα ειπα να δοκιμασω κ σε αλλα ενδιαφεροντα μερη ,ετσι για να δω τι παιζει κ πως ανταποκρινοντε.
Λοιπον:

Μανιλα φιλιπινες: χαλασμος, αμετρητα match κ μηνυματα απο καθε καρυδιας καρυδι, 6αρια 7αρια 5αρια pros μασατζουδες ladyboys απλα κοριτσακια ,υποψήφιες νυφες freelancers κτλ

Γερμανια dusseldorf εδω που μενω : το απολυτο μηδεν, κανεις like ή οχι ειναι το ιδιο. Μαυρο λοιπον.

Fortaleza βραζιλια: το επομενο μεγαλο ταξιδι, αρκετα match ικανοποιητικο θα ελεγα.
Λιγα 7αρια, πολυ σαβουρα κατω του 5, πολλες χοντρες, λιγοι μπουστηδες. Αξιζει κ με το παραπανω.

Βαρσοβια πολωνια: δεν εχω ακομη αποτελεσματα γιατι εκανα την αλλαγη τοποθεσιας κ τα likes ξημερωματα 
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.074
Κριτικές
184
Like
44.721
Πόντοι
22.266
κρυψε την αποσταση σου απο το τιντρ πλαασ
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.065
Κριτικές
10
Like
13.089
Πόντοι
3.846
Στην αρχή το τζάμπα tinder σου έδειχνε ποια σε γουστάρει ,τώρα το βάλαν πληρωτικό και αυτό. Στην Αθήνα θα βρεις πολλά προφίλ χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα σου κάτσουν, περιμένουν κάτι τέλειο δεν ξέρω. Σε μικρότερες κοινωνίες οι γυναίκες αποφεύγουν να κάνουν προφίλ μη μαθευτεί ότι ψάχνονται. Για τουρίστριες θα γνωρίσεις πολλές και όλο και κάτι μπορείς να καταφέρεις. Έχω βγει αρκετά ραντεβού μέσω tinder (κυρίως Ρωσίδες) μάλιστα ένα απο αυτά οδήγησε και σε σχέση 2 ετών. Όταν πήγα Πολωνία είχα πολύ σουξέ, παρατήρησα ότι το χρησιμοποιούσε η πλειοψηφία του πληθυσμού. Εννοείται ότι παίζουν και ψεύτικες φωτογραφίες στα προφίλ, άντρες που τρολάρουν, τρανς ,βιζιτούδες, ζευγάρια που ψάχνονται για swinging και διάφορα τέτοια. Θα συμβούλευα τους συναγωνιστές να μην έχουν και πολύ υψηλές προσδοκίες.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
27
Like
2.391
Πόντοι
6.955
Μου ειπε καποιος φανατισμενος χρηστης του tinder οτι αν κανω σβησιμο πριφιλ κι υστερα δημιουργια αλλου (με τηλεφωνο) τοτε επειδη αλλαζει ο αλγοριθμος αυξανω τις πιθανοτητες για match. Ξερεται εαν ευσταθει?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Μου ειπε καποιος φανατισμενος χρηστης του tinder οτι αν κανω σβησιμο πριφιλ κι υστερα δημιουργια αλλου (με τηλεφωνο) τοτε επειδη αλλαζει ο αλγοριθμος αυξανω τις πιθανοτητες για match. Ξερεται εαν ευσταθει?

Αν έχεις αδύναμο προφίλ ισχύει, καθώς το τιντερ δινει boost στα νέα προφίλ.
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
15
Like
4.666
Πόντοι
1.446
Μαγκες αν εισται ελλαδα  επενδυστε την συνδρομη του τινδερ σε κανενα μπουρδελακι ...

...και αφηστε τις ψυχανομαλες να χτενιζονται ...
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
939
Πόντοι
6.765
Και με συνδρομή και χωρίς συνδρομή μαλακία είναι. Έχω κάνει διαφορά ματς που τελικά ήταν μπάζα ... πλήρωσα συνδρομή και στα και γκομενακια το σούπερ λακέ δεν απέδεδοσε. Πεταμένα λεφτά και χρόνος
 

Phaethon 447

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Εγω το δουλευω 2 μηνες και μονο μια αξιολογη περιπτωση μου ετυχε που δυστηχως δεν προχωρησε.Ειχα και ενα μηνα το gold αλλα δεν ηξερα πως μπορεις να δεις τα like.Πως γινεται αυτο?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.616
Κριτικές
2
Like
6.118
Πόντοι
2.356
Το TINDER στην Ελλάδα αντικειμενικά δουλεύει ΕΛΑΧΙΣΤΑ. Είμαστε πολύ συντηρητική χώρα. Όλοι απλά φαντασιώνονται. Τίποτε περισσότερο. Και αναφέρομαι για τις γυναίκες γιατί αν ψάχνεις άντρα είτε είσαι γυναίκα είτε άνδρας ομοφυλόφιλος βρίσκεις χθες.
 

Phaethon 447

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Το TINDER στην Ελλάδα αντικειμενικά δουλεύει ΕΛΑΧΙΣΤΑ. Είμαστε πολύ συντηρητική χώρα. Όλοι απλά φαντασιώνονται. Τίποτε περισσότερο. Και αναφέρομαι για τις γυναίκες γιατί αν ψάχνεις άντρα είτε είσαι γυναίκα είτε άνδρας ομοφυλόφιλος βρίσκεις χθες.
Καλα τα λες...
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Εγω εχω βγει με 11 γκομενες μετριες σε εμφανιση χαλασα ποσα λεφτα και με μια τουριστρια ολοκληρωσα τη φαση.οι 10 ελληνιδες φολες αρα το εκανα delete γιατι και χωρις αυτο πηδαω τουριστριες.
 

ΤσαμαςΝ

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες αν εισται ελλαδα  επενδυστε την συνδρομη του τινδερ σε κανενα μπουρδελακι ...

...και αφηστε τις ψυχανομαλες να χτενιζονται ...
Σωστος!!!Τσαμπα τα φραγκα
warnban.gif
 κλώνος[/color[/URL]]
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.616
Κριτικές
2
Like
6.118
Πόντοι
2.356
Εγω εχω βγει με 11 γκομενες μετριες σε εμφανιση χαλασα ποσα λεφτα και με μια τουριστρια ολοκληρωσα τη φαση.οι 10 ελληνιδες φολες αρα το εκανα delete γιατι και χωρις αυτο πηδαω τουριστριες.

Noμίζω είναι μια πλήρη απεικπονιση της αλήθειας για το TINDER. Σίγουρα σαν εφαρμογή "δουλεύει" αλλά όχι σε κοινωνίες όπως η ελληνική. Εδώ δεν υπάρχουν ανοιχτόμυαλοι άνθρωποι. Για τις δε Ελληνίδες να μην το συζητήσω καν.

ΥΓ. Εδώ σε αυτές αν πεις ότι βρίσκεις ενδιαφέροντες συζητητές στο bourdela.com πάνω σε διάφορα θέματα θα σε πάρουν με τις πέτρες.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Νομικός υπάρχει να ρωτήσουμε αν μπορούμε να δημοσιεύουμε προφίλ εδώ σε screenshot;;;Το ίδιο και αποσπάσματα συνομιλίας. Αυτό το προτείνω για να δοθεί μια διαφορετική οπτική σε όσους παραπονιούνται για το tinder. Όπως όλα θέλει λίγο σκέψη, να έχετε θετική εικόνα για τον εαυτό σας και να την προβάλλετε γράφοντας ένα μικρό κειμενάκι. Θα ποστάρω το δικό μου να πάρετε δείγμα.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Κάτι τέτοιο πιάνει. Ένα κειμενάκι κρατάει περισσότερο χρόνο τις γυναίκες στο προφίλ σας. Δεν χρειάζεται παρόμοιο κείμενο, απλά να το νιώθετε.
 

Συνημμένα

  • sketch-1574333731679.png
    sketch-1574333731679.png
    149,4 KB · Εμφανίσεις: 87

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
Κάτι τέτοιο πιάνει. Ένα κειμενάκι κρατάει περισσότερο χρόνο τις γυναίκες στο προφίλ σας. Δεν χρειάζεται παρόμοιο κείμενο, απλά να το νιώθετε.
σορυ αλλα  με  τετοιες  πιπες  για  αδερφη θα σε περνανε...
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Εντάξει φίλε, εσύ γράψε κάτι διαφορετικό. Ποιός την έχει μεγαλύτερη, εδώ μέσα δεν θα παίξω.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
όλα παίζουν παντού και τίποτα συγχρόνως,. Προσωπικά σε όλα αυτά έχω ασχοληθεί στον ελεύθερο μου χρόνο. ούτε συνδρομές ούτε τπτ απλά ήμουν ο εαυτός μου και ευγενής. Λοιπόν πιστεύω ότι το tinder έχει παρόμοιες πιθανότητες με το badoo. Όμως το badoo είναι πιο οικονομικό. Απλώς παντού παιδιά μα παντού χρειάζεται ευγένεια, ηρεμία και να το κάνετε για χόμπυ και να περάσει η ώρα. Εάν θέλετε να κάνετε κάτι σεξουαλικό χτές ,επένδυση σε κάποια  ιερόδουλη είναι ο σαφής δρόμος, εάν θέλετε να κάνετε το κέφι σας και χαβαλέ τότε ορμάτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom