Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 463K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.890
Κριτικές
24
Like
4.070
Πόντοι
1.666
Εγώ που έχω προφίλ αρκετούς μήνες, μου έχουν κάνει match 4-5 κυρίες που ήταν της αρεσκείας μου, αλλά μόλις έφτανε η κουβέντα στο "δια ταύτα", δηλ. το αν είμαι ελεύθερος ή παντρεμένος/σε σχέση και τους απάνταγα το 2ο, αμέσως με κάνανε unmatch, μια μάλιστα με έβρισε κιόλας! Λες και το να είσαι παντρεμένος ή σε σχέση ισοδυναμεί με το να είσαι λεπρός. Και μη βγει κάποιος να πει γιατί τους το ξεφούρνισες, γιατί ούτως ή άλλως άμα δεν είσαι ελεύθερος και δεν είσαι full time διαθέσιμος, δηλ. τα βράδια, τα Σ/Κ κλπ., σε παίρνουν χαμπάρι αμέσως και γίνεσαι και ρόμπα. Οπότε καθαρές κουβέντες κι όποια γουστάρει, είτε γιατί είναι κι αυτή τυχόν δεσμευμένη και την τρώει το μουνί της είτε γιατί δεν θέλει δεσμεύσεις με κανέναν. Γιαυτό και από ένα σημείο κι ύστερα το έγραψα φόρα παρτίδα στο προφίλ μου ότι δεν είμαι ελεύθερος, ώστε όποια μου κάνει match να ξέρει από πριν τους περιορισμούς μου. Αν και πιστεύω ότι οι πιθανότητες είναι πολύ λίγες.
Συμπερασματικά, το τίντερ ΔΕΝ είναι κατ' εμέ για παντρεμένους/δεσμευμένους, αλλά για ελεύθερα παλικάρια κατά κύριο λόγο. Γιατί οι κυρίες που το χρησιμοποιούν στη συντριπτική τους πλειοψηφία ψάχνουν δυνητικά για το άλλο τους μισό ή έστω για ένα ταίρι που να μπορούν να μοιραστούν τη μοναξιά τους και συνεπακόλουθα και την ανάγκη τους για σεξ, αλλά όχι μόνο για το τελευταίο, όπως εμείς.
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
Εγώ που έχω προφίλ αρκετούς μήνες, μου έχουν κάνει match 4-5 κυρίες που ήταν της αρεσκείας μου, αλλά μόλις έφτανε η κουβέντα στο "δια ταύτα", δηλ. το αν είμαι ελεύθερος ή παντρεμένος/σε σχέση και τους απάνταγα το 2ο, αμέσως με κάνανε unmatch, μια μάλιστα με έβρισε κιόλας! Λες και το να είσαι παντρεμένος ή σε σχέση ισοδυναμεί με το να είσαι λεπρός. Και μη βγει κάποιος να πει γιατί τους το ξεφούρνισες, γιατί ούτως ή άλλως άμα δεν είσαι ελεύθερος και δεν είσαι full time διαθέσιμος, δηλ. τα βράδια, τα Σ/Κ κλπ., σε παίρνουν χαμπάρι αμέσως και γίνεσαι και ρόμπα. Οπότε καθαρές κουβέντες κι όποια γουστάρει, είτε γιατί είναι κι αυτή τυχόν δεσμευμένη και την τρώει το μουνί της είτε γιατί δεν θέλει δεσμεύσεις με κανέναν. Γιαυτό και από ένα σημείο κι ύστερα το έγραψα φόρα παρτίδα στο προφίλ μου ότι δεν είμαι ελεύθερος, ώστε όποια μου κάνει match να ξέρει από πριν τους περιορισμούς μου. Αν και πιστεύω ότι οι πιθανότητες είναι πολύ λίγες.
Συμπερασματικά, το τίντερ ΔΕΝ είναι κατ' εμέ για παντρεμένους/δεσμευμένους, αλλά για ελεύθερα παλικάρια κατά κύριο λόγο. Γιατί οι κυρίες που το χρησιμοποιούν στη συντριπτική τους πλειοψηφία ψάχνουν δυνητικά για το άλλο τους μισό ή έστω για ένα ταίρι που να μπορούν να μοιραστούν τη μοναξιά τους και συνεπακόλουθα και την ανάγκη τους για σεξ, αλλά όχι μόνο για το τελευταίο, όπως εμείς.
ακριβως οπως τα λες φιλε  εγω  ειχα  προφιλ στο τιντερ αλλα οταν καταλαβα τι παιζει  ......αντε γεια  , παιζω χρονια μπαλλα  στο μπαντου  μονο με ξενες  και ποτε με  ελληνιδες  που ειναι  ψυχικα  αποβλητα  ...  λες τι εισαι τι θελεις  και αν γουσταρει  προχωραει στο παρασυνθημα .Και σε πληροφορω πως  οι  45+  ξενες  κατα  90%  για πουτσα ψαχνουν .
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
Εγώ που έχω προφίλ αρκετούς μήνες, μου έχουν κάνει match 4-5 κυρίες που ήταν της αρεσκείας μου, αλλά μόλις έφτανε η κουβέντα στο "δια ταύτα", δηλ. το αν είμαι ελεύθερος ή παντρεμένος/σε σχέση και τους απάνταγα το 2ο, αμέσως με κάνανε unmatch, μια μάλιστα με έβρισε κιόλας! Λες και το να είσαι παντρεμένος ή σε σχέση ισοδυναμεί με το να είσαι λεπρός. Και μη βγει κάποιος να πει γιατί τους το ξεφούρνισες, γιατί ούτως ή άλλως άμα δεν είσαι ελεύθερος και δεν είσαι full time διαθέσιμος, δηλ. τα βράδια, τα Σ/Κ κλπ., σε παίρνουν χαμπάρι αμέσως και γίνεσαι και ρόμπα. Οπότε καθαρές κουβέντες κι όποια γουστάρει, είτε γιατί είναι κι αυτή τυχόν δεσμευμένη και την τρώει το μουνί της είτε γιατί δεν θέλει δεσμεύσεις με κανέναν. Γιαυτό και από ένα σημείο κι ύστερα το έγραψα φόρα παρτίδα στο προφίλ μου ότι δεν είμαι ελεύθερος, ώστε όποια μου κάνει match να ξέρει από πριν τους περιορισμούς μου. Αν και πιστεύω ότι οι πιθανότητες είναι πολύ λίγες.
Συμπερασματικά, το τίντερ ΔΕΝ είναι κατ' εμέ για παντρεμένους/δεσμευμένους, αλλά για ελεύθερα παλικάρια κατά κύριο λόγο. Γιατί οι κυρίες που το χρησιμοποιούν στη συντριπτική τους πλειοψηφία ψάχνουν δυνητικά για το άλλο τους μισό ή έστω για ένα ταίρι που να μπορούν να μοιραστούν τη μοναξιά τους και συνεπακόλουθα και την ανάγκη τους για σεξ, αλλά όχι μόνο για το τελευταίο, όπως εμείς.

φίλε κάνε μου μια διευκρίνιση έχεις τη απλή συνδρομή ή έχεις βάλει to tinder gold?
 

Phaethon 447

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Εγώ που έχω προφίλ αρκετούς μήνες, μου έχουν κάνει match 4-5 κυρίες που ήταν της αρεσκείας μου, αλλά μόλις έφτανε η κουβέντα στο "δια ταύτα", δηλ. το αν είμαι ελεύθερος ή παντρεμένος/σε σχέση και τους απάνταγα το 2ο, αμέσως με κάνανε unmatch, μια μάλιστα με έβρισε κιόλας! Λες και το να είσαι παντρεμένος ή σε σχέση ισοδυναμεί με το να είσαι λεπρός. Και μη βγει κάποιος να πει γιατί τους το ξεφούρνισες, γιατί ούτως ή άλλως άμα δεν είσαι ελεύθερος και δεν είσαι full time διαθέσιμος, δηλ. τα βράδια, τα Σ/Κ κλπ., σε παίρνουν χαμπάρι αμέσως και γίνεσαι και ρόμπα. Οπότε καθαρές κουβέντες κι όποια γουστάρει, είτε γιατί είναι κι αυτή τυχόν δεσμευμένη και την τρώει το μουνί της είτε γιατί δεν θέλει δεσμεύσεις με κανέναν. Γιαυτό και από ένα σημείο κι ύστερα το έγραψα φόρα παρτίδα στο προφίλ μου ότι δεν είμαι ελεύθερος, ώστε όποια μου κάνει match να ξέρει από πριν τους περιορισμούς μου. Αν και πιστεύω ότι οι πιθανότητες είναι πολύ λίγες.
Συμπερασματικά, το τίντερ ΔΕΝ είναι κατ' εμέ για παντρεμένους/δεσμευμένους, αλλά για ελεύθερα παλικάρια κατά κύριο λόγο. Γιατί οι κυρίες που το χρησιμοποιούν στη συντριπτική τους πλειοψηφία ψάχνουν δυνητικά για το άλλο τους μισό ή έστω για ένα ταίρι που να μπορούν να μοιραστούν τη μοναξιά τους και συνεπακόλουθα και την ανάγκη τους για σεξ, αλλά όχι μόνο για το τελευταίο, όπως εμείς.
Φιλε τις ιδιες εμπειριες εχω και εγω και συμφωνω σε ολα οσα εγραψες.ειναι ετσι ακριβως...ισως το μονο ποσοστο επιτυχιας να παιζει με τουριστριες...εμενα παντως μου ειχαν κανει match 2 ρωσσιδες αλλα δυστηχως ετυχε μια μερα πριν φυγουν πανω κατω...
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Οι ελληνιδες στο τουιτερ που ανεβάζουν γυμνές αλλά δεν θέλουν ραντεβού τι ρόλο τραβάνε;
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.890
Κριτικές
24
Like
4.070
Πόντοι
1.666
φίλε κάνε μου μια διευκρίνιση έχεις τη απλή συνδρομή ή έχεις βάλει to tinder gold?

Το απλό, σιγά μη τους πληρώσω κιόλας. Ή μάλλον να πληρώσω, αλλά να είμαι σίγουρος ότι θα πιάσει τόπο, όχι στο κουτουρού.
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.890
Κριτικές
24
Like
4.070
Πόντοι
1.666
ακριβως οπως τα λες φιλε  εγω  ειχα  προφιλ στο τιντερ αλλα οταν καταλαβα τι παιζει  ......αντε γεια  , παιζω χρονια μπαλλα  στο μπαντου  μονο με ξενες  και ποτε με  ελληνιδες  που ειναι  ψυχικα  αποβλητα  ...  λες τι εισαι τι θελεις  και αν γουσταρει  προχωραει στο παρασυνθημα .Και σε πληροφορω πως  οι  45+  ξενες  κατα  90%  για πουτσα ψαχνουν .

Οκ, θα το ψάξω κι από εκεί, μπας και.
 

mike tri

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2015
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
παντα πιστευα οτι τετοιου ειδους εφαρμογες δεν εχουν να προσφερουν κατι στην Ελλαδα.για την ακριβεια γινεται λαθος χρηση.
προσφατα βγηκα με ενα πιτσιρικι 22 χρονων το οποιο ειναι απο Δανια και εργαζεται στη χωρα μας , και μετα απο 3 ποτα το πηγα σπιτι και το εσκισα.
εχω ανταλλαξει τηλεφωνα με κατι ρωσσιδακια που μαλλον θελουν χαρτζιλικι , και με Ελληνιδες απλα μιλαμε και οταν πεις να βρεθεις αρχιζουν τα μα μου.
 

Phaethon 447

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2019
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Ναι φιλε...εχεις δικιο...οι ελληνιδες ειναι ετσι ακριβως...τι σκατα μπαινουν και κανουν προφιλ δεν καταλαβαινω...ειναι σαν να παρω την τσαντα να παω λαικη και να την γυριζω παντα αδεια...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
τι μαλακια κ αυτο..το κατεβασα και δεν εχω βγαλει ακρη..μου κανουν λαικ κ δε μπορω να δω ποιος ειναι πρεπει να κανω συνδρομη ασε π δεν στελνονται μνμτα..
ασε π δεν εχω δει και κανα γκομενο της προκοπης μεχρι στιγμης
λεω να το σβησω
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.890
Κριτικές
24
Like
4.070
Πόντοι
1.666
τι μαλακια κ αυτο..το κατεβασα και δεν εχω βγαλει ακρη..μου κανουν λαικ κ δε μπορω να δω ποιος ειναι πρεπει να κανω συνδρομη ασε π δεν στελνονται μνμτα..
ασε π δεν εχω δει και κανα γκομενο της προκοπης μεχρι στιγμης
λεω να το σβησω

Κορίτσι (εαν είσαι βέβαια), ας δούμε το πράγμα κι από την δική σας (δηλ. των γυναικών) οπτική γωνία. Πρέπει απλά να έχεις ξεκαθαρίσει μέσα σου τι ψάχνεις. Αν ψάχνεις για το άλλο σου μισό, όπως γράφουν πολλές, τότε δύσκολα θα το βρεις εκεί, γιατί οι περισσότεροι ψάχνουμε το σεξ, είτε σκέτο είτε με ανθρώπινη επαφή/επικοινωνία, αλλά χωρίς περαιτέρω δεσμεύσεις. Αν όμως ψάχνεις κάποιον για να ξεχαρμανιάζεις όποτε το έχεις ανάγκη, κι ενδεχομένως και να λες και πέντε κουβέντες ουσίας με τον άνθρωπο αυτό, τότε μπορεί και να τον βρεις. Όσο για το να δεις γκόμενο της προκοπής, εκεί δεν μπορώ να σε αντικρούσω γιατί δεν μου προτείνει το τίντερ προφίλ αντρικά αλλά μόνο γυναικεία. Έτσι το έχω βάλει στις ρυθμίσεις μου. Οπότε δεν έχω άποψη. Πάντως είναι προφανές ότι όσοι είμαστε παντρεμένοι/δεσμευμένοι δεν βγάζουμε φόρα παρτίδα τη φάτσα μας για ευνόητους λόγους.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.616
Κριτικές
2
Like
6.117
Πόντοι
2.356
Κορίτσι (εαν είσαι βέβαια), ας δούμε το πράγμα κι από την δική σας (δηλ. των γυναικών) οπτική γωνία. Πρέπει απλά να έχεις ξεκαθαρίσει μέσα σου τι ψάχνεις. Αν ψάχνεις για το άλλο σου μισό, όπως γράφουν πολλές, τότε δύσκολα θα το βρεις εκεί, γιατί οι περισσότεροι ψάχνουμε το σεξ, είτε σκέτο είτε με ανθρώπινη επαφή/επικοινωνία, αλλά χωρίς περαιτέρω δεσμεύσεις. Αν όμως ψάχνεις κάποιον για να ξεχαρμανιάζεις όποτε το έχεις ανάγκη, κι ενδεχομένως και να λες και πέντε κουβέντες ουσίας με τον άνθρωπο αυτό, τότε μπορεί και να τον βρεις. Όσο για το να δεις γκόμενο της προκοπής, εκεί δεν μπορώ να σε αντικρούσω γιατί δεν μου προτείνει το τίντερ προφίλ αντρικά αλλά μόνο γυναικεία. Έτσι το έχω βάλει στις ρυθμίσεις μου. Οπότε δεν έχω άποψη. Πάντως είναι προφανές ότι όσοι είμαστε παντρεμένοι/δεσμευμένοι δεν βγάζουμε φόρα παρτίδα τη φάτσα μας για ευνόητους λόγους.

Σωστή ανάλυση.
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Noμίζω είναι μια πλήρη απεικπονιση της αλήθειας για το TINDER. Σίγουρα σαν εφαρμογή "δουλεύει" αλλά όχι σε κοινωνίες όπως η ελληνική. Εδώ δεν υπάρχουν ανοιχτόμυαλοι άνθρωποι. Για τις δε Ελληνίδες να μην το συζητήσω καν.

ΥΓ. Εδώ σε αυτές αν πεις ότι βρίσκεις ενδιαφέροντες συζητητές στο bourdela.com πάνω σε διάφορα θέματα θα σε πάρουν με τις πέτρες.
Αντιθετα στη Βουλγαρια εκανα ματς αρκετα μπορω να πω.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.616
Κριτικές
2
Like
6.117
Πόντοι
2.356
Αντιθετα στη Βουλγαρια εκανα ματς αρκετα μπορω να πω.
Ενώ στην Ελλάδα όλες απλά φαντασιώνονται. Και όταν μια στο τόσο κατά τη διάρκεια του βίου τους αποφασίσουν να κάνουν πράξεις τις φαντασιώσεις τους καταλήγουν είτε να μισούν τον ίδιο τους τον εαυτό είτε όλους τους άντρες.
Ελάχιστες γυναίκες είναι απελευθερωμένες. Φυσικά δεν παραβλέπω ότι κυκλοφορούν και πολλοί  ανώμαλοι και ίσως είναι και επικίνδυνο να βγαίνεις έτσι εύκολα με τον καθέναν... Αλλλά εδώ στην Ελλάδα και ειδικά Αθήνα δεν υπάρχει αυτό που ζούμε..
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΞΕΦΥΤΡΩΝΟΥΝ σαν μανιτάρια σε κάθε γειτονιά, γιατί πλέον εκτός από τους παντρεμένους που δεν κάνουν σεξ, δεν κάνουν ούτε οι ελευθεροι...
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Ενώ στην Ελλάδα όλες απλά φαντασιώνονται. Και όταν μια στο τόσο κατά τη διάρκεια του βίου τους αποφασίσουν να κάνουν πράξεις τις φαντασιώσεις τους καταλήγουν είτε να μισούν τον ίδιο τους τον εαυτό είτε όλους τους άντρες.
Ελάχιστες γυναίκες είναι απελευθερωμένες. Φυσικά δεν παραβλέπω ότι κυκλοφορούν και πολλοί  ανώμαλοι και ίσως είναι και επικίνδυνο να βγαίνεις έτσι εύκολα με τον καθέναν... Αλλλά εδώ στην Ελλάδα και ειδικά Αθήνα δεν υπάρχει αυτό που ζούμε..
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΞΕΦΥΤΡΩΝΟΥΝ σαν μανιτάρια σε κάθε γειτονιά, γιατί πλέον εκτός από τους παντρεμένους που δεν κάνουν σεξ, δεν κάνουν ούτε οι ελευθεροι...

Σεξ σίγουρα δεν κάνουν οι περισσότεροι ελεύθεροι και αυτό είναι σημάδι τοων καιρών και της αποχαύνωσης που υπάρχει
 

Nodas1821

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
151
Like
520
Πόντοι
81
καλησπέρα σύντροφοι! ανέκαθεν είχα μια φαντασίωση να πηδήξω κάποια την οποία να την έχω γνωρίσει λίγα λεπτά δλδ να μου είναι άγνωστη. επειδή λοιπόν δε το έχω το μπλα μπλα και βράδυ σε μαγαζί δε μπορούσα, δοκίμασα μεσώ της εφαρμογής αυτής. μετά από πολύ προσπάθεια έκατσε το κατάλληλο ματς. μιλήσαμε λίγο από τσατ, ανταλλάξαμε insta και η δουλειά προχώρησε πολύ γρήγορα. αρχικά μου είχε πει ότι δεν ήθελε να έρθει κατευθείαν σπίτι ήθελε να πάμε για ένα καφέ πρώτα... τελικά ήρθε κατευθείαν σπίτι. το ήξερα ότι δεν ήταν μουναρα άλλα το έκανα για τη φάση, ήμουν συνειδητοποιημένος. αφού ξεκινήσαμε το μπουρου μπουρου είχα ξενερώσει τελείως με την αύρα της, οπότε τα λόγια έπρεπε να τελειώσουν. αφού της εξήγησα διεξοδικά ότι το μόνο που ήθελα ήταν γαμήσι και τίποτα παραπάνω (δε μου αρέσει να κοροϊδεύω και να πληγώνω) αυτή άρχισε να με χαϊδεύει. Με το που άρχισε ήταν σαν να εμφανίστηκε μια αόρατη ταμπέλα από πάνω της που έλεγε "σκίσε με σα πουτάνα"..Έτσι και εγώ ξεκινάω τα γλωσσόφιλα και τα δάχτυλα. δεν άργησα να τη στήσω στα 4 και να τη σκίσω. σχεδόν αμέσως έχυσα όχι τόσο από το πουλί μου όσο από το μυαλό μου..μου λέει "είσαι και εσύ από αυτούς της μιας φοράς?" πάω πλένομαι γυρνάω της ανοίγω τα πόδια και την αρχίζω σκληρό ιεραποστολικό για 20λεπτο+ είχα φτάσει και έσταζα ιδρώτες πάνω στο προσωπό της και αυτή δεν έλεγε τίποτα. σε ένα σημείο κουράστηκα και σταμάτησα δε κατάφερα να χύσω. πολύ μου άρεσε που τη γαμούσα με όλη μου τη δύναμη και αυτή απολάμβανε.αν και μέτριο σύντροφοι ναμίζω δεν υπάρχει μεγαλύτερη κάβλα από το να κάνεις μια γυναίκα πουτάνα σου με μοναδικό αντάλλαγμα εσένα και αυτό που βρίσκεται ανάμεσα στα πόδια σου. τέλος ήθελε να κοιμηθεί σπίτι μου αλλά βρήκα δικαιολογία και την έστειλα. αυτά!!!

Υ.Σ(1 ): σε κάθε γυναίκα πάντα υπάρχει κάτι για να σε καυλώσει

Υ.Σ(2): προετοιμάζω έδαφος για άλλη μια φαντασίωση να πάω με μιλφ.
53αρα βραζιλιάνα που θα έρθει Ιανουάριο για διακοπές ή οποία μοιάζει με 35αρα


καλό χειμώνα και καλά γαμήσια!!!! 
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
καλησπέρα σύντροφοι! ανέκαθεν είχα μια φαντασίωση να πηδήξω κάποια την οποία να την έχω γνωρίσει λίγα λεπτά δλδ να μου είναι άγνωστη. επειδή λοιπόν δε το έχω το μπλα μπλα και βράδυ σε μαγαζί δε μπορούσα, δοκίμασα μεσώ της εφαρμογής αυτής. μετά από πολύ προσπάθεια έκατσε το κατάλληλο ματς. μιλήσαμε λίγο από τσατ, ανταλλάξαμε insta και η δουλειά προχώρησε πολύ γρήγορα. αρχικά μου είχε πει ότι δεν ήθελε να έρθει κατευθείαν σπίτι ήθελε να πάμε για ένα καφέ πρώτα... τελικά ήρθε κατευθείαν σπίτι. το ήξερα ότι δεν ήταν μουναρα άλλα το έκανα για τη φάση, ήμουν συνειδητοποιημένος. αφού ξεκινήσαμε το μπουρου μπουρου είχα ξενερώσει τελείως με την αύρα της, οπότε τα λόγια έπρεπε να τελειώσουν. αφού της εξήγησα διεξοδικά ότι το μόνο που ήθελα ήταν γαμήσι και τίποτα παραπάνω (δε μου αρέσει να κοροϊδεύω και να πληγώνω) αυτή άρχισε να με χαϊδεύει. Με το που άρχισε ήταν σαν να εμφανίστηκε μια αόρατη ταμπέλα από πάνω της που έλεγε "σκίσε με σα πουτάνα"..Έτσι και εγώ ξεκινάω τα γλωσσόφιλα και τα δάχτυλα. δεν άργησα να τη στήσω στα 4 και να τη σκίσω. σχεδόν αμέσως έχυσα όχι τόσο από το πουλί μου όσο από το μυαλό μου..μου λέει "είσαι και εσύ από αυτούς της μιας φοράς?" πάω πλένομαι γυρνάω της ανοίγω τα πόδια και την αρχίζω σκληρό ιεραποστολικό για 20λεπτο+ είχα φτάσει και έσταζα ιδρώτες πάνω στο προσωπό της και αυτή δεν έλεγε τίποτα. σε ένα σημείο κουράστηκα και σταμάτησα δε κατάφερα να χύσω. πολύ μου άρεσε που τη γαμούσα με όλη μου τη δύναμη και αυτή απολάμβανε.αν και μέτριο σύντροφοι ναμίζω δεν υπάρχει μεγαλύτερη κάβλα από το να κάνεις μια γυναίκα πουτάνα σου με μοναδικό αντάλλαγμα εσένα και αυτό που βρίσκεται ανάμεσα στα πόδια σου. τέλος ήθελε να κοιμηθεί σπίτι μου αλλά βρήκα δικαιολογία και την έστειλα. αυτά!!!

Υ.Σ(1 ): σε κάθε γυναίκα πάντα υπάρχει κάτι για να σε καυλώσει

Υ.Σ(2): προετοιμάζω έδαφος για άλλη μια φαντασίωση να πάω με μιλφ.
53αρα βραζιλιάνα που θα έρθει Ιανουάριο για διακοπές ή οποία μοιάζει με 35αρα


καλό χειμώνα και καλά γαμήσια!!!! 
Noda πες μας μονο ποτε ξυπνησες? Πριν ή μετα?
 

ore37

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Χαχαχα ελληνιδα ηταν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom