Νέα

την καλυτερη πιπα σας την εχει κανει γκομενα η επαγγελματιας ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 230
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  αντε ,  ας  βαλουμε    η  και την γυναικα  μας ( για οσους εχουν )  η  και  τον γκομενο (  για οσους εχουν ).      ακουω γνωμες και εμπειριες. 
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Την καλυτερη για μενα μου την εχει κανει επαγγελματιαs .......Οι απλεs χρησιμοποιουν πολυ το χερι στην ολη διαδικασια και δεν γλυφουν τα μπαλακια του πινγκ-πονγκ :dancing:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
επαγγελματιας...λογικο ...

 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Την καλυτερη για μενα μου την εχει κανει επαγγελματιαs .......Οι απλεs χρησιμοποιουν πολυ το χερι στην ολη διαδικασια και δεν γλυφουν τα μπαλακια του πινγκ-πονγκ :dancing:
 

  ειναι καποιες ομως που εχουν και αντιληψη , διψα για μαθηση και γουσταρουν την πιπα και θελουν  και  να σε ευχαριστησουν.   εγω τις καλυτερες εντυπωσεις τις εχω απο γκομενα ρε γαμωτο.  επι ενα χρονο συνεχεια χορτασε πιπα.   μονο  οταν της ελεγα εγω ,  σταματουσε.   10-15-20  λεπτα συνεχεια.  δεν κουραζοταν.   υπομονετικη ,   γλυκια και τρυφερη πιπα.  και αρρωστη να ηταν ( απο πυρετο η να μην μπορουσε να αναπνευσει καλα , συνεχιζε το ιδιο βιολι ).  και δεν ειχε και εμπειριες πριν.(   1 σχεση ειχε κανει.   αυτο εξακριβωμενο.   μαλλον  ο  προηγουμενος  γουσταρε πολυ ωρα  και συνηθισε να το κανει ) .
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Μια παντρεμένη 35άρα μέσα σε αμάξι.........ούρλιαζα απο γκάβλα!!!! :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Την καλυτερη για μενα μου την εχει κανει επαγγελματιαs .......Οι απλεs χρησιμοποιουν πολυ το χερι στην ολη διαδικασια και δεν γλυφουν τα μπαλακια του πινγκ-πονγκ :dancing:
 

  α θελεις και γλυψιμο στα μπαλακια ε ?  πολυ καλομαθημενος εισαι  

 
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Επαγγελματιας φυσικα. Ειχε και σκουλαρικι στην γλωσσα ρουφαγε και καλα. Μου εχει μενει αυτη η πιπα.
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
Μακραν απο την δευτερη καλυτερη...trans!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166

Eγώ θυμάμαι όμως και πολύ καλά μάλιστα, δεν ειμαι γεροξεκούτης :woldman:

Λεπόν η καλύτερη ερασητεχνική πίπα απο το Τζενάκη (παλαιά) πανω στον Ιερό Βραχο της Ακρόπολής μεσάνυχτα (τοτε εμενε ανοικτος καποιες καλοκαιρηνες νυχτες)

με πολύ πάθος και αριστη τεχνική και απεριόριστη θέα

Από επαγγελματία ειμαι αναμεσα Λιντα- Σονια - Σόνια (από Διδυμου) της ρωσσικηςσχολής

 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
Την καλύτερη πίπα μου την πήρε μια χοντρή. Την είχα γνωρίσει από το zoo και μου κράταγε για έκπληξη ότι είναι 150 κιλά. Τεσπα, εντελώς χαριστικά της έδωσα μια πίπα στο αμάξι και μου έμεινε αξέχαστη. (Η πίπα, την χοντρή προσπαθώ να την ξεχάσω)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Την καλύτερη πίπα μου την πήρε μια χοντρή. Την είχα γνωρίσει από το zoo και μου κράταγε για έκπληξη ότι είναι 150 κιλά. Τεσπα, εντελώς χαριστικά της έδωσα μια πίπα στο αμάξι και μου έμεινε αξέχαστη. (Η πίπα, την χοντρή προσπαθώ να την ξεχάσω)
Κοσνικ εσυ;
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Την καλύτερη πίπα μου την πήρε μια χοντρή. Την είχα γνωρίσει από το zoo και μου κράταγε για έκπληξη ότι είναι 150 κιλά. Τεσπα, εντελώς χαριστικά της έδωσα μια πίπα στο αμάξι και μου έμεινε αξέχαστη. (Η πίπα, την χοντρή προσπαθώ να την ξεχάσω)


ολες οι χοντρες κανουν κααλη πιπα γιατι

βλεπουν τον πουτσο σαν παγωτο αλτζιντα

ξερουν οτι κανεις δεν θα γαμησει το μουνι κ τον κωλο τους γτ σιχαινονται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom