Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτό με τα μούσια. Δηλαδή να είσαι λίγο αξύριστος είναι κι ωραίο αλλά να μοιάζεις με παπά πως τους αρέσει; πως φιλιούνται; περίεργα πράγματα.
Υπάρχουν γυναίκες που τις αρέσει το τσίμπημα από μούσια η μουστάκι.
Είναι και θέμα πολιτικής τοποθέτησης ..πολλές αριστερές δεν χαλιουνται με τα μουσάτα συντροφια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Ειδικα στο γλειφομούνι...
Σιγά μην αφήνουν τους κατσαπλιαδες να πάνε εκεί.
Ασαλιωτο ζμπρωξιμο σαν να τον χώνουν στα κρυφά σε καμμία κατσίκα.
Μέχρι εκεί είναι...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Επειδή κάποιοι δεν μπορείτε να καλλιεργήσετε γενειάδα ή μπορεί λόγω γονιδίων ρομά να φαίνεστε σαν πάκηδες, μην βάζετε τους υπόλοιπους απο εμάς στο ίδιο τσουβάλι. Με εξαίρεση τον στρατό, όλη την ενήλικη ζωή μου έχω μουσι, ακόμα και σε εποχές που κάποιοι ξυρίζονταν και 2 φορές την μέρα γιατί νομιζαν ότι έπαιζαν σε διαφήμιση. Φυσικά θέλει την φροντίδα του και την περιποίησή του, αλλά σε κάνει πιο αρρενωπό και σεβάσμιο. Και όποιος έχει καλά κάνει και το έχει. Καμία φορά που το κόβω κοντό αισθάνομαι γυμνός. Στα νειάτα μου κιόλας, όταν πήγαιναν όλοι οι βουτυράτοι και έβαζαν λάδια να γυαλίζει η μάπα τους, είχα κόκκινα γένια και σε συνδυασμό με τα πράσινα μάτια μου έμοιαζα με Βίκινγκ και τους γαμούσα τις γυναίκες. Λογικό, θα μου πείς, καθώς όλες το παίζουν ιστορία, ιδαίτερα στα 80s με τo Yuppie στύλ (απο εκεί βγαίνει και ο όρος γιάπηδες) με τους μετροσέξουαλ φλώρους, αλλά προτιμούσαν εμένα. Θα μου πείς είχα και μια επιφάνεια, ήμουν αρκετά εμφανίσιμος και καλλιεργημένος και όχι κλαρινοπίθηκος πίρφορος. Οπότε αφήστε τα μουσια μας ήσυχα, ακόμα και αν πλέον είναι άσπρα, γιατί για κάποιους δεν είναι μόδα που ακολουθούν, αλλά επιλογή. Κοιτάχτε εκεί να μην είστε πίρφοροι beta και να σας καβλαντάνε τα τσόκαρα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865

Είναι οι γυναίκες χωρίς παιδιά, «ένα μάτσο μίζερες γατομάνες»;​

Ο υποψήφιος αντιπρόεδρος των Ρεπουμπλικάνων, Τζέι Ντι Βανς, αποκάλεσε την Κάμαλα Χάρις και άλλες γυναίκες, στελέχη των Δημοκρατικών «ένα μάτσο άτεκνες γατομάνες που μιζεριάζουν στη ζωή τους”.​


Στον ΤΖΕΙ ΝΤΙ ΒΑΝΣ, απονέμεται τιμητικός τίτλος μέλους του Μπου.
Δικέ μου είπε κάτι που το βλέπουμε όλοι όσοι είμαστε ακόμα με μερικά εγκεφαλικά κύταρα ζωντανά σε όλο τον πλανήτη. Όλες αυτές γάμησαν τις ζωές τους, που είναι δικαίωμά τους κιόλας, για δήθεν καριέρες και αντί να κάνουν κανένα παιδί, μαζεύουν γατιά και σκυλιά. Και πάλι καλά κάνουν, αλλά το πρόβλημα είναι πως όλη αυτή την επιλογή και τον τρόπο ζωής τους πάνε να τον επιβάλλουν ως κανονικότητα για όλες τις γυναίκες. Και οι γυναίκες επηρρεάζονται πολύ εύκολα απο αυτά. Σου λέει αυτή είναι κάποια και θα το κάνω και εγω. Κάποια στιγμή στα 47 που έχει χάσει τα αυγα και τα καλάθια απο την επερχόμενη κλιμακτήριο, έχει 5 γάτες και ανοίγει κανένα dating app προφίλ για να λέει ότι θέλει μονο σχέση με σοβαρό κόσμο και όχι σεξ, γιατί είναι σοβαρή και βρίσκει κανένα ναυάγιο να του γαμήσει την ζωή. Ο JD Vance γεννήθηκε alpha male και απλά λέει ότι βλέπει, απλά επειδή είναι κάποιος του έδωσαν σημασία τα media.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Επειδή κάποιοι δεν μπορείτε να καλλιεργήσετε γενειάδα ή μπορεί λόγω γονιδίων ρομά να φαίνεστε σαν πάκηδες, μην βάζετε τους υπόλοιπους απο εμάς στο ίδιο τσουβάλι. Με εξαίρεση τον στρατό, όλη την ενήλικη ζωή μου έχω μουσι, ακόμα και σε εποχές που κάποιοι ξυρίζονταν και 2 φορές την μέρα γιατί νομιζαν ότι έπαιζαν σε διαφήμιση. Φυσικά θέλει την φροντίδα του και την περιποίησή του, αλλά σε κάνει πιο αρρενωπό και σεβάσμιο. Και όποιος έχει καλά κάνει και το έχει. Καμία φορά που το κόβω κοντό αισθάνομαι γυμνός. Στα νειάτα μου κιόλας, όταν πήγαιναν όλοι οι βουτυράτοι και έβαζαν λάδια να γυαλίζει η μάπα τους, είχα κόκκινα γένια και σε συνδυασμό με τα πράσινα μάτια μου έμοιαζα με Βίκινγκ και τους γαμούσα τις γυναίκες. Λογικό, θα μου πείς, καθώς όλες το παίζουν ιστορία, ιδαίτερα στα 80s με τo Yuppie στύλ (απο εκεί βγαίνει και ο όρος γιάπηδες) με τους μετροσέξουαλ φλώρους, αλλά προτιμούσαν εμένα. Θα μου πείς είχα και μια επιφάνεια, ήμουν αρκετά εμφανίσιμος και καλλιεργημένος και όχι κλαρινοπίθηκος πίρφορος. Οπότε αφήστε τα μουσια μας ήσυχα, ακόμα και αν πλέον είναι άσπρα, γιατί για κάποιους δεν είναι μόδα που ακολουθούν, αλλά επιλογή. Κοιτάχτε εκεί να μην είστε πίρφοροι beta και να σας καβλαντάνε τα τσόκαρα.

Τωρα ακομα και οι πουστηδες,μούσι έχουν.Έχει χάσει το νόημα του

Κρατάω το γέλιο μου όταν βλέπω κάτι μουσάτους να μιλάνε με την πούστικη φωνή :2funny:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Τωρα ακομα και οι πουστηδες,μούσι έχουν.Έχει χάσει το νόημα του

Κρατάω το γέλιο μου όταν βλέπω κάτι μουσάτους να μιλάνε με την πούστικη φωνή :2funny:
Αυτοί πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν δικέ μου. Βλέπεις μουσια σαν πατριάρχες και όλο το σώμα αποτριχωμένο με laser, τατουάζ και φωνή πούστικη μέσα απο τα μούσκουλα. Κάποιοι τα βάφουν κιόλας. Γενικά για τον λάκκο με τον ασβέστη καλά είναι... Εμείς που είμαστε μπρουτάλ μια χαρα.
 

Kserasma_tou_kosmou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
22
Like
49
Πόντοι
0
Από τις μανάδες τους μάθανε έτσι ,και για να φανούν στις φίλες του..
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
Δικέ μου είπε κάτι που το βλέπουμε όλοι όσοι είμαστε ακόμα με μερικά εγκεφαλικά κύταρα ζωντανά σε όλο τον πλανήτη. Όλες αυτές γάμησαν τις ζωές τους, που είναι δικαίωμά τους κιόλας, για δήθεν καριέρες και αντί να κάνουν κανένα παιδί, μαζεύουν γατιά και σκυλιά. Και πάλι καλά κάνουν, αλλά το πρόβλημα είναι πως όλη αυτή την επιλογή και τον τρόπο ζωής τους πάνε να τον επιβάλλουν ως κανονικότητα για όλες τις γυναίκες. Και οι γυναίκες επηρρεάζονται πολύ εύκολα απο αυτά. Σου λέει αυτή είναι κάποια και θα το κάνω και εγω. Κάποια στιγμή στα 47 που έχει χάσει τα αυγα και τα καλάθια απο την επερχόμενη κλιμακτήριο, έχει 5 γάτες και ανοίγει κανένα dating app προφίλ για να λέει ότι θέλει μονο σχέση με σοβαρό κόσμο και όχι σεξ, γιατί είναι σοβαρή και βρίσκει κανένα ναυάγιο να του γαμήσει την ζωή. Ο JD Vance γεννήθηκε alpha male και απλά λέει ότι βλέπει, απλά επειδή είναι κάποιος του έδωσαν σημασία τα media.
Όλες αυτές κάνουν κρα για σχέση αλλά δε ξέρουν πως να κρατήσουν μια σχέση
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Ειδικα στο γλειφομούνι...
Μέχρι φιλι..πάει κι έρχεται...Ο.Κ.
Αλλά αν πάει ο μουσατος κατσαπλιας να βουτήξει ανάμεσα στα πόδια και να την γεμίσει γρατσουνιές και ερεθισμούς λες και έβαλε εκεί μέσα την πράσινη σκληρή μεριά από το σφουγγάρι....εκεί θα φάει και Χ και ψ!!
Εκτός βέβαια αν μιλάμε για τίποτα βρωμες που το έχουν ταλαιπωρημένο από την χρήση αυτήν...:confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Οι γκομενες ακολουθούν την ιδεολογια να έχει λεφτά ο γαμπρός ή τα πεθέρια. Αλλιώς γαμπρός κούκλος, ευγενικος αλλά απλά δουλευταράς = άχρηστος ή το πολύ μαξιλαράκι.
Μα και ο γαμπρός αν περιμένει την επιχορήγηση από τους γονείς σε τι διαφέρει από ένα κακομαθημένο παιδάκι που περιμένει χαρτζιλίκι για να φάει ένα παγωτό;
Κι όμως πολλοί κάνουν τους "κοινωνικά αποκαταστημενους" ενώ είναι σε ανοιχτή γραμμή για τα πάντα με τους γονείς με τις άνετες τσέπες.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
434
Like
793
Πόντοι
81
Αυτοί πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν δικέ μου. Βλέπεις μουσια σαν πατριάρχες και όλο το σώμα αποτριχωμένο με laser, τατουάζ και φωνή πούστικη μέσα απο τα μούσκουλα. Κάποιοι τα βάφουν κιόλας. Γενικά για τον λάκκο με τον ασβέστη καλά είναι... Εμείς που είμαστε μπρουτάλ μια χαρα.
Εγώ ξέρω ότι ξεροχυνουν πολλες γυναίκες όταν με βλέπουν με μούσι ξυρισμένο και barber χτένισμα.Βεβαια έχω τα gifts στα 44 να έχω μαλλιά και να έχω γκριζαρει ελάχιστα σε συνδυασμό με πράσινα μάτια και 1.85 τις έχω ήδη εμβολίσει στο μυαλό....αλλά όσα δεν φτάνει η αλεπού...
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Όλες αυτές κάνουν κρα για σχέση αλλά δε ξέρουν πως να κρατήσουν μια σχέση
Για κάποιο λόγο πιστεύουν ότι πρέπει να είναι ανυποχώρητες στα πάντα και να περνάει το δικό τους. Είναι κακομαθημένες απο τα κωλόσπιτά τους σίγουρα, αλλά και λόγω πλύσης εγκεφάλου. Όμως μια σχέση χρειάζεται αμοιβαίες υποχωρήσεις. Καλώς ή κακώς έτσι είναι. Όλα έχουν ένα όριο βεβαια, αλλά η βασική αρχή είναι αυτή. Δεν μπορείς κυρά μου να κάθεσαι να φτιάχνεδις ολη μέρα νύχια, να ξυνεις το μουνί σου, να καβλαντάς με γαμιάδες, να θέλεις να αποκόψεις το αρσενικό απο όλους τους συγγενείς, φίλους, γνωστούς, να στα ακουμπάει και να τον υποτιμάς με κάθε τρόπο, πιθανόν να κερατώνεις απο βαρεμάρα, επειδή ο άλλος σκοτώνεται στη δουλειά και να πρέπει να το ανεχτεί κάποιος όλο αυτό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Εγώ ξέρω ότι ξεροχυνουν πολλες γυναίκες όταν με βλέπουν με μούσι ξυρισμένο και barber χτένισμα.Βεβαια έχω τα gifts στα 44 να έχω μαλλιά και να έχω γκριζαρει ελάχιστα σε συνδυασμό με πράσινα μάτια και 1.85 τις έχω ήδη εμβολίσει στο μυαλό....αλλά όσα δεν φτάνει η αλεπού...
Η πλάκα είναι ότι για να νιώσετε ξεχωριστοί καταλήγετε να μοιάζετε όλοι...
 

linosmarnieros

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
69
Like
81
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω ότι ξεροχυνουν πολλες γυναίκες όταν με βλέπουν με μούσι ξυρισμένο και barber χτένισμα.Βεβαια έχω τα gifts στα 44 να έχω μαλλιά και να έχω γκριζαρει ελάχιστα σε συνδυασμό με πράσινα μάτια και 1.85 τις έχω ήδη εμβολίσει στο μυαλό....αλλά όσα δεν φτάνει η αλεπού...
Τι εννοείς μούσι ξυρισμένο;
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
434
Like
793
Πόντοι
81

Συνημμένα

  • beard-trim-inspiration.jpeg
    beard-trim-inspiration.jpeg
    55,1 KB · Εμφανίσεις: 4

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
434
Like
793
Πόντοι
81
Η πλάκα είναι ότι για να νιώσετε ξεχωριστοί καταλήγετε να μοιάζετε όλοι...
Συμφωνώ εν μέρει αλλά όλα τα στυλ δεν είναι για όλους.Για πχ εγώ χωρίς μούσι είμαι άλλος εντελώς διαφορετικός και δεν μου αρέσω.Απο όσες μου έχουν πει δεν μπορούν να με φανταστούν χωρίς μούσι.Αλλος για πχ έχει και γαμω τα κεφάλια για ξυρισμένο λουκ ενώ εγώ δεν το υποστηρίζω κοκ.Το θέμα ειναι το καθετί πέρα από το να σου αρέσει ,να είναι αντικειμενικά ταιριαστό και να μπορείς να το υποστηρίξεις με κάποιο αντίστοιχο ντύσιμο ή αξεσουάρ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Αυτό το στυλ μούσι μαλλιά.
Eιναι όλοι φωτοτυπία ο ενας του άλλου.
Άσε που το μαλλί παραπέμπει σε ιθαγενείς του Αμαζονίου...καγκουροκαφριλα και ποζεριλικι για την πλεμπα...μήπως και νιώσουν ξεχωριστοί .Τυχαίο είναι που τραποδιποδα έχουν παρόμοιο στυλακι;
 

linosmarnieros

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
69
Like
81
Πόντοι
0
Eιναι όλοι φωτοτυπία ο ενας του άλλου.
Άσε που το μαλλί παραπέμπει σε ιθαγενείς του Αμαζονίου...καγκουροκαφριλα και ποζεριλικι για την πλεμπα...μήπως και νιώσουν ξεχωριστοί .Τυχαίο είναι που τραποδιποδα έχουν παρόμοιο στυλακι;
Τραποδίποδα!
Αααχαααχαααχαααχαααααααα!!!
 

linosmarnieros

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
69
Like
81
Πόντοι
0
Βάζω στοίχημα ότι το επόμενο trend της εποχής θα είναι το εικονιζόμενο, με το σκεπτικό ότι η μόδα επαναλαμβάνεται...
5204245481470.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom