Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Οι αυθεντικές σκυλούδες αποτελούν σπάνιο και προστατευόμενο είδος του οποίου η θήρευση ή η απόπειρα γενετικής τροποποίησης σε ξενέρωτα δήθεν χειραφετημένα μεταλλάγματα επισύρει βαρύτατες κυρώσεις.

Η μακροχρόνια έκθεση στον πηγαίο ερωτισμό που υποβάλει η συναναστροφή με σπάνια δείγματα του είδους θεωρείται αναπόσπαστο μέρος της προχωρημένης εκπαίδευσης του κάθε επίδοξου πιτσιλιστή.

Ηθελα να ‘ξερα, ποιος δεν έχει ποθήσει να κρεβατωθεί με ωδικά πτηνά του λαρυγγικού διαμετρήματος μιας Έφη Σαρρή ή μιας Στέλλας Μπεντζατάκου?  :dancing:

Υ.Γ. Σύντροφοι, ας κρατήσουμε καθαρό το thread από μιαρές αναφορές περί συντροφικότητας, ψυχικής επαφής και όσων άλλων εμπριμέ παραπέμπουν συνειρμικά στις, εμφανώς προβοκατόρικες και υποβολιμαίες, παρεμβάσεις της Μουνίτσας.

 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Πήγαινε κλάψε παραπέρα ρε, γίνεσαι βαρετός

Εγώ κλαίω και γίνομαι βαρετός ρε αρχίδι; Που μου μίλαγες δήθεν πολιτισμένα, για να μου πετάξεις πονηρά τη φλόμπα κομπλεξίδι του κερατά και νταή του πληκτρολογίου και της οθόνης;  
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Φτάνει πια με τα στερεότυπα...Γιατί πρέπει όλοι οι ανεγκέφαλοι να είμαστε μουσκουλάτοι; :tickedoff:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ κλαίω και γίνομαι βαρετός ρε αρχίδι; Που μου μίλαγες δήθεν πολιτισμένα, για να μου πετάξεις πονηρά τη φλόμπα κομπλεξίδι του κερατά και νταή του πληκτρολογίου και της οθόνης;  
Παραπέρα είπαμε, βαριέμαι πολύ την κλάψα σήμερα...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ίσα μωρή ασήμαντη κουράδα που βαριέσαι κιόλας....

Μετά τη "σοβαρή και αξιοπρεπή" παρτούζα, έχουμε την εισαγωγή του προσδιορισμού "ασήμαντη", σε κουράδα...Να υποθέσω ότι η διαφορά της από τις "σημαντικές" έγκειται στο μέγεθος;

Καλά, άντε παραπέρα όμως, με ζάλισες πια με την κλάψα

Η απάντηση σου στον Παλιό, σημαίνει και την αποδοχή του χαρακτηρισμού σου ως "κουράδα", και δη ασήμαντη;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Άσε να κάνω παιχνίδι ρε φίλε...

Τη μουνίτσα την υποστήριξες μήπως βάλει τα κλάματα;

ναι απ αυτες ειμαι :2funny:
ασε μας ρε παλιε....

ειπα του καθομαι δεν ειπα οτι θα ανοιξω και σπιτι μαζι του....
με εμπνεει για σεξακι σιγα.....

και εν πασει περιπτωσει ειναι δυνατον να κρινεις εναν ανθρωπο επειδη μιλαει για 2 ηθοποιους ελεος!!!

ουτως ή αλλως αυτη η κουβεντα με εκανε να νιωσω λες και διαβαζω σουπερ κατερινα....μην την επιβαρυνεις κι αλλο.....



υ.γ. κομαντο αδειασε τα πμ σου :P :P
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Μετά τη "σοβαρή και αξιοπρεπή" παρτούζα, έχουμε την εισαγωγή του προσδιορισμού "ασήμαντη", σε κουράδα...Να υποθέσω ότι ηα διαφορά της από τις "σημαντικές" έγκειται στο μέγεθος;

... Όπως επίσης και στην, υφή, το χρώμα και την γεμάτη γεύση της ...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Καλά, άντε παραπέρα όμως, με ζάλισες πια με την κλάψα

Κόβο τον πούτσο μου ρε μαλάκα ότι εσύ είσαι ένας από τους πιο άσχημους ανθρώπους που υπάρχουνε, όχι μόνο εξωτερικά αλλά και μέσα στην ψυχή σου... ελεεινός/ή και σκατόψυχος/η.....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σαφώς φίλε μου. Και γω με ψιλοκουλτουριάρες κάνω παρέα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα μου τον κάνει κατάρτι και ένα σκυλί - θαμώνας μπουζουκιών. Ίσα ίσα με το σκυλί μπορεί να κάνω πιο άγρια γαμίσια από ότι με την κουλτουριάρα. Η προηγούμενη δημοσίευση μου όμως έγινε με αφορμή την κριτική του προαιώνιου δυισμού των γυναικών όπως τον εξέφρασε στη συγκεκριμένη περίπτωση η μουνίτσα (εγώ τον άντρα τον θέλω πνευματώδη, να κρέμομαι από το στόμα του, αλλά πήγα και είδα ΧΧΧ για τον εμφανώς ανεγκέφαλο Βινς Ντίζελ). Από την ώρα που έκανα αυτή την παρατήρηση έχουν βγει διάφοροι να υποστηρίξουν τη μουνίτσα, να πουν ότι είμαι απόλυτος κ.λ.π.

ειναι της κλικας μωρε κι αυτοι....ξερεις τωρα εσυ....η κλικα....γιου νοου.....(ιμοτικον που κλεινει με νοημα το ματι...)
Εμφανισιακά εννοεί ρε Παλιέ...Να έχει και μυαλό όμως...


Κατά τα άλλα όλες θέλουν ψιλοάγριο τον άντρα

[video]W_esCf2GSTI&eurl=http%3A%2F%2F]

μα γιατι του εξηγεις? :P

αστον....εχει πλακα....
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
ειναι της κλικας μωρε κι αυτοι....ξερεις τωρα εσυ....η κλικα....γιου νοου.....(ιμοτικον που κλεινει με νοημα το ματι...)

Τι έγινε μουνίτσα; Αλλάζετε βάρδιες με τη boomb; Με τόσους κλώνους και δήθεν που υπάρχει εδώ μέσα δεν είσαι σίγουρος με ποιον μιλάς πραγματικά....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Τι έγινε μουνίτσα; Αλλάζετε βάρδιες με τη boomb; Με τόσους κλώνους και δήθεν που υπάρχει εδώ μέσα δεν είσαι σίγουρος με ποιον μιλάς πραγματικά....
Σε παρακαλώ παρα πολύ, εγώ είμαι κλώνος του mouNINJA!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τι έγινε μουνίτσα; Αλλάζετε βάρδιες με τη boomb; Με τόσους κλώνους και δήθεν που υπάρχει εδώ μέσα δεν είσαι σίγουρος με ποιον μιλάς πραγματικά....

ναι ναι....να φευγουν οι απογευματινοι να πιανουν οι βραδυνοι :2funny:

μα τον τουτατη θα αρχισω να μετραω ποσες φορες γραφεις τη λεξη δηθεν.....

μου θυμιζει τοτε που ειχα δει "τον τραγουδιστη και το κοριτσι του μπαρ" και απο το πολυ καψιμο (ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΤΑΙΝΙΑ) μετραγαμε ποσες φορες αναφερανε τη φραση "η ετικετα της μπαροβιας" :2funny:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
ειναι της κλικας μωρε κι αυτοι....ξερεις τωρα εσυ....η κλικα....γιου νοου.....(ιμοτικον που κλεινει με νοημα το ματι...)
μα γιατι του εξηγεις? :P

αστον....εχει πλακα....

Χέσε με ρε μαλάκω που έχω πλάκα...Συντονίστηκες αμέσως να μου επιτεθείς από κοινού με τον/τη boomb βλέπω...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
επισης ειμαι η θεα καλι και πληκτρολογω σε δυο ανοιχτους firefox ταυτοχρονα δυο μυνηματα....

σημερα βεβαια μου ειπαν οτι ειμαι και η εριν οποτε δεν ξερω τι να κανω....ποιον κλωνο να κρατησω? την μπουμπ ή την εριν??? :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
επισης ειμαι η θεα καλι και πληκτρολογω σε δυο ανοιχτους firefox ταυτοχρονα δυο μυνηματα....

σημερα βεβαια μου ειπαν οτι ειμαι και η εριν οποτε δεν ξερω τι να κανω....ποιον κλωνο να κρατησω? την μπουμπ ή την εριν??? :2funny:
Εγώ είμαι πιασμένη  :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Χέσε με ρε μαλάκω που έχω πλάκα...Συντονίστηκες αμέσως να μου επιτεθείς από κοινού με τη boomb βλέπω...

οι ψιλοκουλτουριαρες που κανεις παρεα σε κυκλοφορουν με τετοιο λεξιλογιο? τσκ τσκ τσκ.....ντεμεκ κουλτουριαρες ειναι....


μα υπαρχει συχνοτητα για σενα ρε!!! δεν εχεις διαβασει το θρεντ "Ραδιο Μπουρδελα"??? στα βραχαια....συντονιζομαστε ολοι μαζι οπως οι μπατσοι και κανονιζουμε ποτε θα μπουμε να στην πουμε ομαδικως :2funny:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
επισης ειμαι η θεα καλι και πληκτρολογω σε δυο ανοιχτους firefox ταυτοχρονα δυο μυνηματα....

σημερα βεβαια μου ειπαν οτι ειμαι και η εριν οποτε δεν ξερω τι να κανω....ποιον κλωνο να κρατησω? την μπουμπ ή την εριν??? :2funny:

Κάντε ότι θέλετε, χέστηκα...

Έτσι κι αλλιώς ουδεμία φιλική διάθεση αναπτύξατε ποτέ μαζί μου, γιατί δεν ανήκα στην τσιφλικο-παρέα σας (το πρώτο συνθετικό αλλουνού είναι)...

Α, και γιατί ποτέ δε συμπεριφέρθηκα μουνόδουλα απέναντι σας, δεν σας έστειλα pm να γνωριστούμε κ.λ.π.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom