Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Σαφώς φίλε μου. Και γω με ψιλοκουλτουριάρες κάνω παρέα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα μου τον κάνει κατάρτι και ένα σκυλί - θαμώνας μπουζουκιών. Ίσα ίσα με το σκυλί μπορεί να κάνω πιο άγρια γαμίσια από ότι με την κουλτουριάρα. Η προηγούμενη δημοσίευση μου όμως έγινε με αφορμή την κριτική του προαιώνιου δυισμού των γυναικών όπως τον εξέφρασε στη συγκεκριμένη περίπτωση η μουνίτσα (εγώ τον άντρα τον θέλω πνευματώδη, να κρέμομαι από το στόμα του, αλλά πήγα και είδα ΧΧΧ για τον εμφανώς ανεγκέφαλο Βινς Ντίζελ). Από την ώρα που έκανα αυτή την παρατήρηση έχουν βγει διάφοροι να υποστηρίξουν τη μουνίτσα, να πουν ότι είμαι απόλυτος κ.λ.π.

Τα εχεις μπλεξει!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Από την ώρα που έκανα αυτή την παρατήρηση έχουν βγει διάφοροι να υποστηρίξουν τη μουνίτσα, να πουν ότι είμαι απόλυτος κ.λ.π.
Δηλαδή ποια η διαφορά μεταξύ αυτού που είπες εσύ περί ψιλοκουτλουριάρας/σκυλούς και αυτού που είπε η μουνίτσα περί πυγμαλίωνα/βιν ντίζελ;
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Δηλαδή ποια η διαφορά μεταξύ αυτού που είπες εσύ περί ψιλοκουτλουριάρας/σκυλούς και αυτού που είπε η μουνίτσα περί πυγμαλίωνα/βιν ντίζελ;

Α ρε πεπιτιτσα νυχτιατικο..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Δηλαδή ποια η διαφορά αυτού που είπες εσύ περί ψιλοκουτλουριάρας/σκυλούς από αυτό που είπε η μουνίτσα περί πυγμαλίωνα/βιν ντίζελ;

Ότι εγώ δεν γράφω "άσπρο" σε ένα post μου για ένα θέμα και σε λίγα post μετά "μαύρο" για το ίδιο ακριβώς θέμα...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ότι εγώ δεν γράφω "άσπρο" σε ένα post μου για ένα θέμα και σε λίγα post μετά "μαύρο" για το ίδιο ακριβώς θέμα...
Έγραψες και τα δύο στο ίδιο ποστ. Αυτή είναι η διαφορά;
Είπες ότι προτιμάς γενικά ψιλοκουλτουριάρες αλλά άνετα θα σε άναβε μια σκυλού.
Η άλλη είπε ότι γενικά θέλει τον άντρα πυγμαλίωνα αλλά άνετα θα καθόταν στον βιν ντίζελ.
Ο αριθμός των ποστ είναι η διαφορά;
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Έγραψες και τα δύο στο ίδιο ποστ. Αυτή είναι η διαφορά;
Είπες ότι προτιμάς γενικά ψιλοκουλτουριάρες αλλά άνετα θα σε άναβε μια σκυλού.
Η άλλη είπε ότι γενικά θέλει τον άντρα πυγμαλίωνα αλλά άνετα θα καθόταν στον βιν ντίζελ.
Ο αριθμός των ποστ είναι η διαφορά;

Άστο, μην το κουράζεις...

Ο γυναικείος "δυισμός" είναι γνωστός σε όσους ασχολούνται με ψυχολογία, νευροφυσιολογία κ.λ.π.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Άστο, μην το κουράζεις...

Ο γυναικείος "δυισμός" είναι γνωστός σε όσους ασχολούνται με ψυχολογία, νευροφυσιολογία κ.λ.π.
Μα... μα... αφού κι εσύ τον ίδιο "δυισμό" μόλις εξέφρασες... θα μας τρελάνεις;
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σαφώς φίλε μου. Και γω με ψιλοκουλτουριάρες κάνω παρέα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα μου τον κάνει κατάρτι και ένα σκυλί - θαμώνας μπουζουκιών. Ίσα ίσα με το σκυλί μπορεί να κάνω πιο άγρια γαμίσια από ότι με την κουλτουριάρα. Η προηγούμενη δημοσίευση μου όμως έγινε με αφορμή την κριτική του προαιώνιου δυισμού των γυναικών όπως τον εξέφρασε στη συγκεκριμένη περίπτωση η μουνίτσα (εγώ τον άντρα τον θέλω πνευματώδη, να κρέμομαι από το στόμα του, αλλά πήγα και είδα ΧΧΧ για τον εμφανώς ανεγκέφαλο Βινς Ντίζελ). Από την ώρα που έκανα αυτή την παρατήρηση έχουν βγει διάφοροι να υποστηρίξουν τη μουνίτσα, να πουν ότι είμαι απόλυτος κ.λ.π.
Εδώ
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16

Γλυκειά μου αυτό δεν λέγεται δυισμός (το να προτιμώ να συζητάω στην καφετέρια με τις κουλτουριάρες αλλά να με καυλώνει πιο πολύ η σκύλα των μπουζουκιών).

Αντίθετα, δυισμός λέγεται αυτό που έκανε η μουνίτσα: στην πρώτη δημοσίευση της έγραψε ότι ο άντρας που θαυμάζει και στον οποίο δίνεται είναι ο πνευματώδης. Για να το αναιρέσει τραγικά αυτό μετά από λίγες δημοσιεύσεις λέγοντας ότι πήγε επί τούτοις στο σινεμά για να δει τον μουσκουλάτο ανεγκέφαλο Βινς Ντίζελ.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γλυκειά μου αυτό δεν λέγεται δυισμός (το να προτιμώ να συζητάω στην καφετέρια με τις κουλτουριάρες αλλά να με καυλώνει πιο πολύ η σκύλα των μπουζουκιών).

Αντίθετα, δυισμός λέγεται αυτό που έκανε η μουνίτσα: στην πρώτη δημοσίευση της έγραψε ότι ο άντρας που θαυμάζει και στον οποίο δίνεται είναι ο πνευματώδης. Για να το αναιρέσει τραγικά αυτό μετά από λίγες δημοσιεύσεις λέγοντας ότι πήγε επί τούτοις στο σινεμά για να δει τον μουσκουλάτο ανεγκέφαλο Βινς Ντίζελ.
Ακόμα δε με έπεισες γιατί είναι διαφορετικό το να προτιμά γενικά στις σχέσεις τους πνευματώδεις αλλά να την ανάβουν και τα μούσκουλα στο θέμα του σεξ.
Τέλος πάντων, δε χρειάζεται να απαντήσεις γιατί μάλλον άκρη δε θα βρούμε...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ακόμα δε με έπεισες γιατί είναι διαφορετικό το να προτιμά γενικά στις σχέσεις τους πνευματώδεις αλλά να την ανάβουν και τα μούσκουλα στο θέμα του σεξ.
Τέλος πάντων, δε χρειάζεται να απαντήσεις γιατί μάλλον άκρη δε θα βρούμε...

Θέλει να λειτουργεί και λίγο για να καταλάβει κάποιος τη διαφορά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom