Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πάμε πάλι από την αρχή!!!

Παρελθοντικά μιλώντας, η γυναίκα είχε ανάγκη τον οποιοδήποτε άντρα, όπως κι αν ήταν αυτός, απλά για να επιβιώσει...Λογικό είναι να βρίσκουν γυναίκες ακόμα και δύσμορφοι και άξεστοι και μαλάκες και κατσαπλιάδες, και να μένουν μαζί και μια ζωή...Πράγματι, μια ιδανική εποχή για τον άντρα, που όσο χάλι κι αν είναι θα βρει σύντροφο...
Σου αρέσει αυτό; Εμένα όχι...Προτιμώ να με επιλέγουν πλάσματα ανεξάρτητα, ίσως και λόγω της αίσθησης ότι με ξεχωρίζουν από ένα μεγάλο σύνολο αντρών...Κι εδώ θα μιλήσω πιο προσωπικά...
Όσες φορές έχει γίνει αυτό, η τελευταία αρκετά πρόσφατα, έγινε από γυναίκες που στέκονταν "ψηλότερα" από μένα...κι εδώ καπου αρχίζουν τα δύσκολα, γιατί τέτοιες γυναίκες δε σε θέλουν μαλάκα...Για να μείνεις μαζί τους απαιτείται κόπος και συνεχής βελτίωση του εαυτού σου, αλλιώς χάνεις σε γοητεία...Κι εδώ είναι το πρόβλημα του σημερινού μέσου άντρα...Ότι και να βρεθεί κάποια στο δρόμο του, έστω και στα κυβικά του, μένει απαράλλαχτος, τη στιγμή που η γυναίκα δέχεται καταιγίδα από ερεθίσματα, σε βαθμό που κάποια στιγμή αναρωτιέται και με το δίκιο της "τί κάνω εγώ με αυτόν το μαλάκα δίπλα μου;"
Είναι ανταγωνιστική η εποχή μας και δε σηκώνει αραλίκια και ρέκλα, γιατί απλά οι γυναίκες δεν είναι δεδομένες, πλην όσων έχουν για διάφορους λόγους χαμηλή αυτοεκτίμηση...
Τελικά ο καθένας, δεν ξέρω αν παίρνει ό,τι του αξίζει, αλλά σίγουρα μένει με ό,τι του αξίζει...
;)


ποσο σωστο ειναι αυτο το ποστ.......
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μία από τις μεγαλύτερες καύλες που νοιώθει η γυναίκα όταν προσεγγίζει έναν άντρα ή άντρες είναι η εξουσία που θα ασκήσει πάνω του/τους!

Και αυτό η γυναίκα δεν το κάνει μόνο σήμερα (ίσα - ίσα σήμερα το παίζει άντρας και τείνει στο να απαρνηθεί την πανίσχυρη στην πραγματικότητα θηλυκή της φύση) αλλά σε όλες τις χιλιετίες! Πάντα η γυναίκα εξουσίαζε με τον τρόπο της τον άντρα και καύλωνε να νοιώθει η ίδια πιο ισχυρή από το μουσκουλάτο τέρας που είχε στο πλευρό της!  


μα παιχνιδι εξουσιας ηταν ειναι και θα ειναι.....απλα οπως ειπε ο χοτ λαβερ μερικοι παραμενουν σε μονοκυτταρικη μορφη ενω καποιοι αλλοι πασχιζουν να σταματησουν τη μιτωση και να εξελιχθουν......οσοι εξελισσονται μπορουν και να συμμετεχουν στα παιχνιδια εξουσιας.....οσοι δεν εξελισσονται και παραμενουν νωθροι και οκνηροι (και οσες επισης) τρωνε το ετοιμο φαι ή ο,τι βρουνε μπροστα τους.....


δεν υπαρχει κατι πιο ερεθιστικο απο το να προσπαθεις να εξουσιασεις ερωτικα/σεξουαλικα κατι το οποιο ειναι ανωτερο σου εξ οψεως.......και επειδη η αποψη μου ειναι οτι εξ φυσεως ο αντρας ειναι και πρεπει να ειναι ανωτερος σε καποιους τομεις απο τη γυναικα (οπως και εκεινη σε καποιους αλλους ;) ) ολοκληρωνω λεγοντας οτι δεν υπαρχει κατι πιο ερεθιστικο απο το να γνωριζεις οτι καποιος οντας ανωτερος σου (σε διαφορους τομεις) μπορει να ειναι σεξουαλικο σου ερμαιο στο κρεβατι και μαλιστα το ευχαριστιεται κι ολας......αυτο ειναι το ωραιο και σωστο παιχνιδι εξουσιας που πρεπει να παιζεται τα αλλα τα ακουω βερεσε.....

ακομα και οι sub στις S/M σχεσεις αν και υποτακτικες αυτο που καταφερνουν ειναι να εξουσιαζουν τα ερωτικα παθη των dom τους....και αυτο ειναι η υπερτατη ηδονη και για τους δυο....

δεν καταλαβαινω γιατι μεριοι ανθρωποι ειναι τοσο δυστυχισμενοι...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οι γυναίκες που μπαίνουν εδώ και γράφουν ηδονίζονται να τη λένε σε διάφορους και να νοιώθουν πιο ισχυρές από αυτούς (που στις περισσότερες "ανταλλαγές πυρός" εδώ μέσα οι γυναίκες το καταφέρνουν να τη βγαίνουν από πάνω από τους διάφορους άντρες, γιατί το μυαλό τους δουλεύει πιο εκλεπτυσμένα και διαολικά από το δικό μας, αφού το μεγαλύτερο χώρο του αντρικού μυαλού καταλαμβάνουν συνήθως τα μουνιά και οι κώλοι....)


η ηδονη ειναι οταν ο αλλος καταφερνει να σε προκαλλεσει λεκτικα και αρα εγκεφαλικα ωστε να πυροδοτησει τους νευροδιαβιβαστες σου για να βρεις τον τροπο που θα πρεπει να αντιδρασεις σε αυτο το ανωτερο που ειπωθηκε με κατι ανωτερο αυτου......αυτο δε νομιζω οτι μπορεις να το βρεις εδω μεσα ομως (απο την πλειοψηφια γιατι υπαρχουν και οι λαμπρες εξαιρεσεις που με διεγειρουν εγκεφαλικα) :) εδω μπαινεις για χαβαλε οχι για να κανεις υψηλες συζητησεις....

το να τη λες απλα σε αβουλα οντα που δεν εχουν να προσαψουν κατι σε επιχειρημα περαν μιας babaloo δε νομιζω οτι ειναι ηδονικο για καμια γυναικα....μαλλον κουραστικο θα ελεγα....

εξαιρουνται μερικες κακομοιρες που πιθανον να εχουν φαει πολλα στραπατσα στη ζωη τους απο καμμενους γκομενους και νιωθουν ηδονη οταν "την λενε" σε καποιον αντρα και αρα νιωθουν οι ιδιες καλυτερα με τον εαυτο τους.....
 

Επισκέπτης
η ηδονη ειναι οταν ο αλλος καταφερνει να σε προκαλλεσει λεκτικα και αρα εγκεφαλικα ωστε να πυροδοτησει τους νευροδιαβιβαστες σου για να βρεις τον τροπο που θα πρεπει να αντιδρασεις σε αυτο το ανωτερο που ειπωθηκε με κατι ανωτερο αυτου......αυτο δε νομιζω οτι μπορεις να το βρεις εδω μεσα ομως (απο την πλειοψηφια γιατι υπαρχουν και οι λαμπρες εξαιρεσεις που με διεγειρουν εγκεφαλικα) :) εδω μπαινεις για χαβαλε οχι για να κανεις υψηλες συζητησεις....

το να τη λες απλα σε αβουλα οντα που δεν εχουν να προσαψουν κατι σε επιχειρημα περαν μιας babaloo δε νομιζω οτι ειναι ηδονικο για καμια γυναικα....μαλλον κουραστικο θα ελεγα....

εξαιρουνται μερικες κακομοιρες που πιθανον να εχουν φαει πολλα στραπατσα στη ζωη τους απο καμμενους γκομενους και νιωθουν ηδονη οταν "την λενε" σε καποιον αντρα και αρα νιωθουν οι ιδιες καλυτερα με τον εαυτο τους.....

Νιτσα θελω να πυροδοτησω τους νευροδιαβιβαστες σου λεμε  :-*
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ρε παιδιά καλά τα λέτε αλλά πως προσδιορίζεται την "ανωτερότητα" και " κατωτερότητα" κάποιου? Εσείς αν δε κάνω λάθος δε κόπτεσθε σε άλλα θρεντ οτι όλοι οι άνθρωποι είμαστε ίσοι?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε παιδιά καλά τα λέτε αλλά πως προσδιορίζεται την "ανωτερότητα" και " κατωτερότητα" κάποιου? Εσείς αν δε κάνω λάθος δε κόπτεσθε σε άλλα θρεντ οτι όλοι οι άνθρωποι είμαστε ίσοι?

αυτα ειναι πιπες που λεει η μπενετον.....

ειμαι ρεαλιστρια καλε μου.....σε ποιον τομεα μιλαμε για ισοτητα?
κοινωνικα δικαιωματα? ανθρωπιστικα δκαιωματα? φυλετικα δικαιωματα? εργασιακα δικαιωματα?
υπαρχουν τοσοι διαφορετικοι τομεις.....

ασχετως αν θα επρεπε οι ανθρωποι να ειναι ισοι σε καποιους τομεις (οχι ολους) φυσικα και δεν ειναι!!!

η ανωτεροτητα καποιου εγγειται επισης σε πολλους τομεις....

μπορει να ειναι ανωτερος επαγγελματικα, μορφωτικα, οικονομικα, ακαδημαϊκα, κοινωνικα και παει λεγοντας......
η κοινωνια ειναι ομως ανομοιομορφη......εξ ου και υπαρχουν και τα κοινωνικα στρωματα.....

ε εγω δε θελω ο αντρας που θα εχω διπλα μου να ειναι οχι κατωτερος αλλα ουτε καν ισος μου.....πως το λενε?

και ναι πιστευω οτι οι αντρες σε καποιους τομεις ειναι και πρεπει να ειναι ανωτεροι και οι γυναικες ειναι και πρεπει να ειναι ανωτερες αλλου....

τι δεν καταλαβαινεις ακριβως?
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
αυτα ειναι πιπες που λεει η μπενετον.....

ειμαι ρεαλιστρια καλε μου.....σε ποιον τομεα μιλαμε για ισοτητα?
κοινωνικα δικαιωματα? ανθρωπιστικα δκαιωματα? φυλετικα δικαιωματα? εργασιακα δικαιωματα?
υπαρχουν τοσοι διαφορετικοι τομεις.....

ασχετως αν θα επρεπε οι ανθρωποι να ειναι ισοι σε καποιους τομεις (οχι ολους) φυσικα και δεν ειναι!!!

η ανωτεροτητα καποιου εγγειται επισης σε πολλους τομεις....

μπορει να ειναι ανωτερος επαγγελματικα, μορφωτικα, οικονομικα, ακαδημαϊκα, κοινωνικα και παει λεγοντας......
η κοινωνια ειναι ομως ανομοιομορφη......εξ ου και υπαρχουν και τα κοινωνικα στρωματα.....

ε εγω δε θελω ο αντρας που θα εχω διπλα μου να ειναι οχι κατωτερος αλλα ουτε καν ισος μου.....πως το λενε?

και ναι πιστευω οτι οι αντρες σε καποιους τομεις ειναι και πρεπει να ειναι ανωτεροι και οι γυναικες ειναι και πρεπει να ειναι ανωτερες αλλου....

τι δεν καταλαβαινεις ακριβως?

συμφωνω μαζι σου.ομως κατα τη γνωμη σου που πρεπει να ειναι ανωτερος ο αντρας κ που η γυναικα?
ειμαι περιεργη.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
αυτα ειναι πιπες που λεει η μπενετον.....

ειμαι ρεαλιστρια καλε μου.....σε ποιον τομεα μιλαμε για ισοτητα?
κοινωνικα δικαιωματα? ανθρωπιστικα δκαιωματα? φυλετικα δικαιωματα? εργασιακα δικαιωματα?
υπαρχουν τοσοι διαφορετικοι τομεις.....

ασχετως αν θα επρεπε οι ανθρωποι να ειναι ισοι σε καποιους τομεις (οχι ολους) φυσικα και δεν ειναι!!!

η ανωτεροτητα καποιου εγγειται επισης σε πολλους τομεις....

μπορει να ειναι ανωτερος επαγγελματικα, μορφωτικα, οικονομικα, ακαδημαϊκα, κοινωνικα και παει λεγοντας......
η κοινωνια ειναι ομως ανομοιομορφη......εξ ου και υπαρχουν και τα κοινωνικα στρωματα.....

ε εγω δε θελω ο αντρας που θα εχω διπλα μου να ειναι οχι κατωτερος αλλα ουτε καν ισος μου.....πως το λενε?

και ναι πιστευω οτι οι αντρες σε καποιους τομεις ειναι και πρεπει να ειναι ανωτεροι και οι γυναικες ειναι και πρεπει να ειναι ανωτερες αλλου....

τι δεν καταλαβαινεις ακριβως?

με τι όρους μετράς την ανωτερότητα κάποιου.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
συμφωνω μαζι σου.ομως κατα τη γνωμη σου που πρεπει να ειναι ανωτερος ο αντρας κ που η γυναικα?
ειμαι περιεργη.


αναλογως......για τι ειδους γυναικα μιλαμε και για τι ειδους αντρα μιλαμε.....δωσε μου τα δεδομενα.....υπαρχουν συγκεκριμενες δοσολογιες για τετοια ζητηματα?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
με δραμια και οκαδες εσυ?

εγώ ρωτάω σοβαρά. Τώρα αν δεν έχεις διάθεση να απαντήσεις αυτοί που διαβάζουν κρίνουν την αξιοπιστία και τη σοβαρότητα του καθενός.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εγώ ρωτάω σοβαρά. Τώρα αν δεν έχεις διάθεση να απαντήσεις αυτοί που διαβάζουν κρίνουν την αξιοπιστία και τη σοβαρότητα του καθενός.

αυτο ξανασκεψου το εσυ....εκτος αν σου αρεσει να προσβαλλεις τη νοημοσυνη μας :)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
αναλογως......για τι ειδους γυναικα μιλαμε και για τι ειδους αντρα μιλαμε.....δωσε μου τα δεδομενα.....υπαρχουν συγκεκριμενες δοσολογιες για τετοια ζητηματα?
oxi den exv sygkekrimena δεδομενα στο μυαλο μου.
ας πουμε εσυ.σε ποια θεματα περιμενεις να ειναι ανωτερος ο αλλος.?
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
oxi den exv sygkekrimena δεδομενα στο μυαλο μου.
ας πουμε εσυ.σε ποια θεματα περιμενεις να ειναι ανωτερος ο αλλος.?
Χωρις να ειμαι εριστικος ο ανδρας οφειλει να ειναι "ανωτερος" τουλαχιστον οικονομικα γιατι διαφορετικα φασκελοκουκουλοστα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
oxi den exv sygkekrimena δεδομενα στο μυαλο μου.
ας πουμε εσυ.σε ποια θεματα περιμενεις να ειναι ανωτερος ο αλλος.?

εργασιακα, οικονομικα, μορφωτικα και υψος ( :2funny: ).....το κοινωνικο δε με απασχολει και τοσο....ουτε το status....δεν εχω καμια σκορδοκαϊλα να κυκλοφορω με καγιεν κα να πηγαινω σε μουρατα μαγαζια...το παρουσιαστικο επισης δε με απασχολει και τοσο αλλα θελω να ειναι ψηλοτερος και οχι οδοντογλυφιδα....γενικοτερα ενα παρουσιαστικο που να υποδηλωνει προστασια....ε ενταξει τωρα αμα μοιαζει και με τον μπαρδεμ δε θα με χαλαγε :P

θελω ομως να βγαζει πιο πολλα λεφτα απο μενα, να εχει ιδιου επιπεδου ή καλυτερη δουλεια απο μενα (χωρις να ειναι εργασιομανης πορωμενος) και να εχει γνωσεις....το αν θα εχει τελειωσει το πανεπιστημιο ή οχι δε με απασχολει...αλλα θελω να εχει να μου δωσει πραγματα....να μιλαει και να τον χαζευω...να μπορει να κανει μια συζητηση...να γνωριζει καποια θεματα καλυτερα απο μενα (και αυτα να μην περιοριζονται στον ολυμπιακο, τα αμαξια και τις γκομενες)....

ο αντρας ειναι ο πυγμαλιωνας ποσο πιο φραγκοδιφραγκα να το κανουμε πια? :P :P

ας πουμε οτι το εκπαιδευοντας τη ριτα μου αρεσει :)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε παιδιά καλά τα λέτε αλλά πως προσδιορίζεται την "ανωτερότητα" και " κατωτερότητα" κάποιου? Εσείς αν δε κάνω λάθος δε κόπτεσθε σε άλλα θρεντ οτι όλοι οι άνθρωποι είμαστε ίσοι?

Όλοι είμαστε ίσοι, αλλά μερικοί είναι πιο ίσοι από τους άλλους...με πιάνεις; ;)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
εργασιακα, οικονομικα, μορφωτικα και υψος (:2funny ).....το κοινωνικο δε με απασχολει και τοσο....ουτε το status....δεν εχω καμια σκορδοκαϊλα να κυκλοφορω με καγιεν κα να πηγαινω σε μουρατα μαγαζια...το παρουσιαστικο επισης δε με απασχολει και τοσο αλλα θελω να ειναι ψηλοτερος και οχι οδοντογλυφιδα....γενικοτερα ενα παρουσιαστικο που να υποδηλωνει προστασια....ε ενταξει τωρα αμα μοιαζει και με τον μπαρδεμ δε θα με χαλαγε :P

θελω ομως να βγαζει πιο πολλα λεφτα απο μενα, να εχει ιδιου επιπεδου ή καλυτερη δουλεια απο μενα (χωρις να ειναι εργασιομανης πορωμενος) και να εχει γνωσεις....το αν θα εχει τελειωσει το πανεπιστημιο ή οχι δε με απασχολει...αλλα θελω να εχει να μου δωσει πραγματα....να μιλαει και να τον χαζευω...να μπορει να κανει μια συζητηση...να γνωριζει καποια θεματα καλυτερα απο μενα (και αυτα να μην περιοριζονται στον ολυμπιακο, τα αμαξια και τις γκομενες)....

ο αντρας ειναι ο πυγμαλιωνας ποσο πιο φραγκοδιφραγκα να το κανουμε πια? :P :P

ας πουμε οτι το εκπαιδευοντας τη ριτα μου αρεσει :)
αα!
συμφωνω απολυτα!!!
με μια αλλαγη...οχι μπαρδεμ αλλα βιν ντιζελ!!!!! :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
αα!
συμφωνω απολυτα!!!
με μια αλλαγη...οχι μπαρδεμ αλλα βιν ντιζελ!!!!! :grin:

κι αυτουνου του καθομαι....αν και πολυ αγριοφατσα...ο μπαρδεμ εχει κατι πιο καλλιτεχνικο....πιο μποεμ...πιο δεν ξερω.....

σαρεσουν και σενα οι σκατοφατσες βλεπω ε???? χαχαχαχαχαχα
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
κι αυτουνου του καθομαι....αν και πολυ αγριοφατσα...ο μπαρδεμ εχει κατι πιο καλλιτεχνικο....πιο μποεμ...πιο δεν ξερω.....

σαρεσουν και σενα οι σκατοφατσες βλεπω ε???? χαχαχαχαχαχα
ναι εγω ειμαι πιο της αγριαδας....

τον θελω πιο μπρουταλ..... :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom