Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
σπιντ.......τα κουβαδακια σου και σ' αλλη παραλια νταξ????

αντε μπραβοοοοο αερα πηραμεεεεεεε..... :2funny:

τελικα ρε παιδια λυθηκε η απορια εάν οι μπραβοι γαμανε τις στριπτιτζουδες ή ακομα να το βρουμε?
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
το τι κανω στο alt και με ποιον μπορει να εχω λογαριασμο ειλικρινα δε νομιζω οτι σε αφορα μιας και δεν εισαι απο τα ατομα που θα επελεγα να συνομιλησω εκει :)

το εφερα απλα ως παραδειγμα εαν θες σωνει και ντε να μπεις καπου απελευθερωμενα και οχι "δηθεν".....

εδω λεμε ειναι ενα φορουμ οπου το οποιοδηποτε βιτσιο κατακρινεται κοροιδευεται ειρωνευεται και κατακρεουργειται.....
αντιθετως θεωρειται πληρως φυσιολογικο το να ειναι νυχθημερον σε μπουρδελα, στριπτιτζαδικα, μασατζιδικα και να σκανε περιουσιες ολοκληρες σε πορνες....επισης απολυτως φυσιολογικο θεωρεται το θρεντ "τραβελια με προσοντα" ενω τους πειραξε ο λιλας.....

και εσυ μου μιλας εμενα προσωπικα για δηθεν?

και εσυ τι εισαι? ο αγγελιοφορος της απελευθερωσης? αφου ειδες...δεν πιανει εδω μεσα....αστο που σου λεω και πανε στο αλτ......

Ούτε και γω θα επέλεγα να συνομιλήσω με ένα δήθεν άτομο γεμάτο "δυισμό" όπως εσύ...

Ναι γουστάρω να φέρω απελευθέρωση εδώ μέσα, γουστάρω τα δύσκολα. Αν το προσπαθούσες και συ λίγο αντί να είσαι τόσο δήθεν και κάποιοι άλλοι θα ήταν πιο αληθινό αυτό το site...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ούτε και γω θα επέλεγα να συνομιλήσω με ένα δήθεν άτομο γεμάτο "δυισμό" όπως εσένα...

Ναι γουστάρω να φέρω απελευθέρωση εδώ μέσα, γουστάρω τα δύσκολα. Αν το προσπαθούσες και συ λίγο αντί να είσαι τόσο δήθεν και κάποιοι άλλοι θα ήταν πιο αληθινό αυτό το site...


παιδι μου σε εχει ορισει εσενα το Παιδειας και Θρησκευματων ή η Αρχιεπισκοπη ως ιεραποστολο της αληθειας και της τιμιοτητας??

βρε μπελα που βρηκαμε.......

για μπουρδελα μιλαει το σαιτ!!! πορνες!!!!

το οτι εμεις εχουμε βρει και 10 ασχετα θεματα να καβλαντιζουμε δεν αναιρει τον ουσιαστικο του σκοπο....
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
παιδι μου σε εχει ορισει εσενα το Παιδειας και Θρησκευματων ή η Αρχιεπισκοπη ως ιεραποστολο της αληθειας και της τιμιοτητας??

βρε μπελα που βρηκαμε.......

για μπουρδελα μιλαει το σαιτ!!! πορνες!!!!

το οτι εμεις εχουμε βρει και 10 ασχετα θεματα να καβλαντιζουμε δεν αναιρει τον ουσιαστικο του σκοπο....

Και συ είσαι ο εκπρόσωπος τύπου αυτού του site;

Κατάλαβα, κατάλαβα.....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και συ είσαι ο εκπρόσωπος τύπου αυτού του site;

Κατάλαβα, κατάλαβα.....

εμ το επελεξα νομιζεις?

αφου μου εχεις ζαλισει τα ουμπαλα.....

δεν τολμαω να κανω ποστ και με παραθετεις γραφοντας αρλουμπες απο κατω....

θες δε θες γινεσαι εκπροσωπος τυπου αυταπαγγελτα μετα.... :P

Εχεις δικιο! Εισαι Ελληνας!

Με τις υγειες σου λοιπον!
Καλη χονεψη!

μη γραφεις τετοια εσυ της διασπορας ρε....ντροπη σου να απαρνεισαι τις ριζες σου.....

ειναι διπλα ενας κυριος που εκανε σκοπιες στον εβρο και τρομαζει λεει οταν διαβαζει τετοια περιεργα.....

μην εξαγριωνεις τον κοσμο :P
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
μη γραφεις τετοια εσυ της διασπορας ρε....ντροπη σου να απαρνεισαι τις ριζες σου.....

ειναι διπλα ενας κυριος που εκανε σκοπιες στον εβρο και τρομαζει λεει οταν διαβαζει τετοια περιεργα.....

μην εξαγριωνεις τον κοσμο :P

Ετοιμαζω απαντηση! Τρεχα διπλα γρηγορα!  :rolleyes:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Μετά τη "σοβαρή και αξιοπρεπή" παρτούζα, έχουμε την εισαγωγή του προσδιορισμού "ασήμαντη", σε κουράδα...Να υποθέσω ότι η διαφορά της από τις "σημαντικές" έγκειται στο μέγεθος;

Στο τέλος θα ακούσουμε και "δήθεν" κουράδες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έχουμε και λέμε:

-Βιν Ντίζελ
-Μπεζεντάκου
-Πυγμαλίων
-Κουράδες
-Κλώνοι
-Ρασπούτιν
και η τεράστια αλήθεια:
Μπά … παρά τις όποιες θεωρητικολογίες και ασκήσεις επί χάρτου περί “στροφής στην ποιότητα”, όλοι μα όλοι όταν βρεθούμε απέναντι σε μια αξιογάμητη θηλυκιά :boobies: που μας δείξει λίγο μπούτι, βυζί ή κώλο με την προσήκουσα χαριτωμενιά, κάνουμε αυτόματα downgrade σε operating system version 0.01 (Homo Sapiens OS Beta Release), με τα γνωστά σε όλους τραγικά αποτελέσματα. :uglystupid:
:2funny: :2funny: :2funny:

Καλά πάμε. :rockon:
 

Επισκέπτης

Το λειτουργικο που πουλαει πολυ ειναι το homo munodulus service pack 2 με language pack για ελλεηνιδες  :P
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
εμ το επελεξα νομιζεις?

αφου μου εχεις ζαλισει τα ουμπαλα.....

δεν τολμαω να κανω ποστ και με παραθετεις γραφοντας αρλουμπες απο κατω....

θες δε θες γινεσαι εκπροσωπος τυπου αυταπαγγελτα μετα.... :P

μη γραφεις τετοια εσυ της διασπορας ρε....ντροπη σου να απαρνεισαι τις ριζες σου.....

ειναι διπλα ενας κυριος που εκανε σκοπιες στον εβρο και τρομαζει λεει οταν διαβαζει τετοια περιεργα.....

μην εξαγριωνεις τον κοσμο :P

Κοίτα πόση εξουσία έχεις εδώ μέσα ρε μουνίτσα!

Είσαι σε ένα καυλο-πορνο-μπουρδελιάρικο σάιτ τίγκα στους άντρες και μου μιλάς με τέτοιο τρόπο χωρίς να σε έχω πειράξει (απλά εκφράζω γενικά ελεύθερα την άποψη μου και στη συγκεκριμενη περίπτωση επισήμανα το γυναικείο δυισμό πάνω σου) και πας να βγεις και σωστή από πάνω....

Και αυτό απλά και μόνο επειδή ανήκεις στη βασική τσιφλικοπαρέα εδώ μέσα (έτρεξαν ακαριαία να σε υποστηρίξουν μη βάλεις τα κλάματα, όταν είπα ότι διέκρινα γυναικείο δυισμό πάνω σου) ενώ εγώ είμαι αλεξιπτωτιστής εδώ μέσα, δεν ανήκω σε καμία παρέα και δεν με υποστηρίζει καμία τσατσο-κλικαδούρα...Και επειδή είμαι άντρας και δεν γουστάρω να μου μιλάνε αναξιοπρεπώς άντε χέσε ρε νταλάρα!

Speed κάνε μου τη χάρη να μην ξανασχοληθείς μαζί μου αφού δεν ασχολιέμαι και γω και δεν σε έχω πειράξει ποτέ μου...Το καταλαβαίνω ότι ανήκεις στην τσατσοκλικαδούρα εδώ μέσα αλλά τουλάχιστον μην ξεκαρφώνεσαι τόσο...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Κοίτα πόση εξουσία έχεις εδώ μέσα ρε μουνίτσα!

Ποια Χίλαρυ, ποια Ντόρα...

Μουνίτσα for president λέμε!

:boobies:  :boobies:

(και που' σαι, νίτσα μου, δεν θα με ξεχάσεις για εκείνη τη θέση στο Δημόσιο, έ, φανταστική νίτσα  :tooth: )

 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
τι σκατα ειναι ο διυσμος ρε μαγκες??? :think: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom