Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
εξακολουθω να μην εχω καταλαβει τι ειναι αυτο!!!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Εγώ νόμιζα ότι κάνεις πλάκα γιατί θεωρώ ότι έχεις ασύλληπτη ευφυϊα για να μη γνωρίζεις κάτι τέτοιο.
Αν έχεις καλά ηχεία στο pc, δυνάμωσέ τα και δες το παρακάτω link. Θα καταλάβεις πολλά.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αυτό το "παρεάκι" που έχουν βγει κάποιοι μαζί - γνωριστεί/ταιριάξει και που καταλήγει σε τσφλικο-κλίκα είναι η καταδίκη της σημερινής Ελληνικής κοινωνίας! Μετά όλα τα μέλη της συγκεκριμένης τσατσο-κλικαδούρας κάνουν συνέχεια αλλαξοκωλιές και υποστηρίζονται ρουφιάνικα μεταξύ τους (όσο άδικο και αν έχουν) ενώ όλα τα υπόλοιπα μέλη του περιβάλλοντος τους (π.χ. τα μέλη αυτού του site) είναι εν δυνάμει "εχθροί", στοχοποιούνται και τους επιτίθεται ομαδικά όλη η τσατσο-κλικαδούρα, ακόμη και όταν έχουν δίκιο. Ειδικά άτομα σαν εμένα που είναι τελείως maverick και λένε ελεύθερα τη γνώμη τους θεωρούνται εύκολοι στόχοι από την τσατσο-κλικαδούρα, η οποία επιχειρεί να τα κάνει αντικείμενα χλευασμού, απαξίωσης κ.λ.π.
καταρχην νιωθω σαν να διαβαζω τον βελτσο!!!δε θα εχω διπλα μου λεξικο γ να απανταω σε φορουμ! :rolleyes:
δευτερον:τα παραλες... εσυ δεν υποστηριζεις τους φιλους σου;;;ετσι γινετε παντου..οι ανθρωποι εχουν φιλους..και ειναι μαζι τους σε ολα...τοσο απλα...τωρα εσυ γτ το εχεις κανει τοσο θεμα-και οχι μονο εσυ-δε καταλαβαινω... γ να σε απαξιωνει οπως λες καποιος ε καποιο λογο θα εχει ρε παλιε...και εσυ φυσικα οταν δε μιλας σε καποιον λογο εχεις..!!μη με τρελανετε...μικρογραφια ημαστε...

Εγώ νόμιζα ότι κάνεις πλάκα γιατί θεωρώ ότι έχεις ασύλληπτη ευφυϊα για να μη γνωρίζεις κάτι τέτοιο.
Αν έχεις καλά ηχεία στο pc, δυνάμωσέ τα και δες το παρακάτω link. Θα καταλάβεις πολλά.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: you rock sweety!!!!!!!
Δυόσμος είναι μωρέ...Τίποτα σπουδαίο...
tziiiiiiiiz!!!!!!!!! :-* :-* :-*
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Shoes  life???????????????????????????????????????????????
Βρε  συ.......τι επαθεs με το life?????? :2funny: :2funny:Παπουτσι μ εκανεs????
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
καταρχην νιωθω σαν να διαβαζω τον βελτσο!!!δε θα εχω διπλα μου λεξικο γ να απανταω σε φορουμ! :rolleyes:
δευτερον:τα παραλες... εσυ δεν υποστηριζεις τους φιλους σου;;;ετσι γινετε παντου..οι ανθρωποι εχουν φιλους..και ειναι μαζι τους σε ολα...τοσο απλα...τωρα εσυ γτ το εχεις κανει τοσο θεμα-και οχι μονο εσυ-δε καταλαβαινω... γ να σε απαξιωνει οπως λες καποιος ε καποιο λογο θα εχει ρε παλιε...και εσυ φυσικα οταν δε μιλας σε καποιον λογο εχεις..!!μη με τρελανετε...μικρογραφια ημαστε...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: you rock sweety!!!!!!!tziiiiiiiiz!!!!!!!!! :-* :-* :-*

Καλή μου αν κάποιος δεν καταλαβαίνει αυτά που γράφω δύο τινά συμβαίνουν: ή είναι όντως δυσνόητα αυτά που γράφω ή η αντίληψη αυτού που τα διαβάζει είναι περιορισμένη!

Και προσωπικά εμένα δεν με απαξίωσε κανένας. Επιχειρεί η τσατσο-κλικαδούρα να με απαξιώσει αλλά δεν της βγαίνει...

Δεν είναι περίεργο το ότι σε ότι σχεδόν γράφω εδώ μέσα υπάρχουν μόνιμα 3-5-10 άτομα πάντα τα ίδια (ή κλώνοι τους) που κοντράρονται μαζί μου, ουσιαστικά χωρίς φανερό λόγο;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ίσως θα έπρεπε να αναζητήσεις τα βαθύτερα αίτια του φαινομένου αντί να εθελοτυφλείς ειρωνεύοντας για ακόμα μια φορά...


Κλασσική περίπτωση δυϊσμού. :grin:

ζητω ταπεινα συγγνωμη γιατι για αλλη μια φορα εξεθεσα το επιπεδο της συζητησης χλευαζοντας με το γνωστο ειρωνικο τροπο μου τα αξια μελη :(

λυπαμαι :(
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
σεμνα και ταπινα
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
ζητω ταπεινα συγγνωμη γιατι για αλλη μια φορα εξεθεσα το επιπεδο της συζητησης χλευαζοντας με το γνωστο ειρωνικο τροπο μου τα αξια μελη :(

λυπαμαι :(

Έχεις πάρει πολύ ψηλά τον αμανέ....

Είσαι από τις γυναίκες εκείνες που νοιώθουν σπουδαίες και δυνατές όταν νοιώθουν γύρω τους την προστασία της τσατσο-κλικαδούρας τους και που κλάνουν μέντες όμως όταν βρεθούν κάπου όπου πρέπει να δείξουν από μόνες τους ότι έχουν αρχίδια (γιατί υπάρχουν γυναίκες μ' αρχίδια και συ ΔΕΝ είσαι μία από αυτές, στο υπογράφω!)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Καλή μου αν κάποιος δεν καταλαβαίνει αυτά που γράφω δύο τινά συμβαίνουν: ή είναι όντως δυσνόητα αυτά που γράφω ή η αντίληψη αυτού που τα διαβάζει είναι περιορισμένη!

Και προσωπικά εμένα δεν με απαξίωσε κανένας. Επιχειρεί η τσατσο-κλικαδούρα να με απαξιώσει αλλά δεν της βγαίνει...

Δεν είναι περίεργο το ότι σε ότι σχεδόν γράφω εδώ μέσα υπάρχουν μόνιμα 3-5-10 άτομα πάντα τα ίδια (ή κλώνοι τους) που κοντράρονται μαζί μου, ουσιαστικά χωρίς φανερό λόγο;
προφανως εχω μειωμενη αντιληψη..οκ δε τρεχει κατι!λεξικο λεξικο!!!
αν εσενα δε σε απαξιωσε κανενας,πιο το προβλημα;;
και επισης γτ πιστευεις οτι καποιοι προσπαθουννα σε απαξιωσουν;;;;;;;;
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
προφανως εχω μειωμενη αντιληψη..οκ δε τρεχει κατι!λεξικο λεξικο!!!
αν εσενα δε σε απαξιωσε κανενας,πιο το προβλημα;;
και επισης γτ πιστευεις οτι καποιοι προσπαθουννα σε απαξιωσουν;;;;;;;;

Χέσε με ρε loukritia που υποκρίνεσαι πώς είσαι από χωριό και δεν καταλαβαίνεις....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Toπε κι ο Κωστακηs αλλα δεν του βγηκε :2funny: :2funny:
γιατι ακομα προτιπουργο ινε,μια χαρα του βγικε και για ολα φτενε η αλι,η κρισι ,ο χαμουραμπι,αλα λισισ γιοκ

ετσι κε γο ο βλιμασ γινομε προτιπουργο
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Έχεις πάρει πολύ ψηλά τον αμανέ....

Είσαι από τις γυναίκες εκείνες που νοιώθουν σπουδαίες και δυνατές όταν νοιώθουν γύρω τους την προστασία της τσατσο-κλικαδούρας τους και που κλάνουν μέντες όμως όταν βρεθούν κάπου όπου πρέπει να δείξουν από μόνες τους ότι έχουν αρχίδια (γιατί υπάρχουν γυναίκες μ' αρχίδια και συ ΔΕΝ είσαι μία από αυτές, στο υπογράφω!)

βασικα ειμαι η γυναικα-αλογακι της παναγιας γιαυτο προσεχε το κεφαλακι σου :P :P


 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Χέσε με ρε loukritia που υποκρίνεσαι πώς είσαι από χωριό και δεν καταλαβαίνεις....
δε σου φαινεται αρκετα εγωιστικο να πιστευεις οτι καποια ατομα εχουν σκοπο της ιντερνετικης ζωης τους να απαξιωσουν εσενα?(η εμενα η τον χ ψ...)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Χέσε με ρε loukritia που υποκρίνεσαι πώς είσαι από χωριό και δεν καταλαβαίνεις....
εγο δε ιμε αλα δε καταλαβενο,καντα πιο λιανα
βασικα ειμαι η γυναικα-αλογακι της παναγιας γιαυτο προσεχε το κεφαλακι σου :P :P
να προσεχισ γιατι τα αλογακια ινε δολοφονι,μονο η πασχαλιτσεσ τισ ξεπερνουν στα αρθοποδα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
προφανως εχω μειωμενη αντιληψη..οκ δε τρεχει κατι!λεξικο λεξικο!!!
αν εσενα δε σε απαξιωσε κανενας,πιο το προβλημα;;
και επισης γτ πιστευεις οτι καποιοι προσπαθουννα σε απαξιωσουν;;;;;;;;


αυτο ειναι το λεγομενο συνδρομο της καταδιωξης και της συνωμοσιας αγαπητη λουκριτια :)

ξερεις...αυτο που νομιζεις οτι ολοι ασχολουνται μαζι σου, ψαχνουν τροπους για να σε μειωσουν και να σε εκθεσουν, κανουν οργανωμενες κινησεις σε κλικες για να πετυχουν το στοχο τους ο οποιος εισαι φυσικα εσυ.....


 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
γιατι ακομα προτιπουργο ινε,μια χαρα του βγικε και για ολα φτενε η αλι,η κρισι ,ο χαμουραμπι,αλα λισισ γιοκ

ετσι κε γο ο βλιμασ γινομε προτιπουργο

Κουραστηκε καθωs λενε οι εδημεριδεs.......και πρεπει να σιδερωσειs το καλο το πουκαμισο και τη γραβατα που ειναι στη ναφθαλινη γιατι μετα το Πασχα θα παραδωσει τα παντα..  :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Ο κυματοωματιδιακός δυισμός της ύλης: Αρχή αβεβαιότητας

Μια θεμελιώδης αρχή που απορρέει από τον κυματικό χαρακτήρα των σωματιδίων είναι η "Αρχή της αβεβαιότητας (ή απροσδιοριστίας)" του Heisenberg. Σύμφωνα με την αρχή αυτή είναι αδύνατον να μετρήσουμε ταυτόχρονα τη θέση και την ορμή ενός σωματιδίου με απόλυτη ακρίβεια. Συγκεκριμένα, "Το γινόμενο των αβεβαιοτήτων θέσης και ορμής δεν μπορεί να είναι μικρότερο από τη σταθερά του Planck", δηλ.

ΔxΔp>h/2π

Με άλλα λόγια, όσο πιο αυστηρά καθορισμένη είναι η θέση ενός σωματιδίου, τόσο μεγαλύτερη είναι η αβεβαιότητα στην ορμή του.

Εκπληκτικό! :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom