Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
βασικα ειμαι η γυναικα-αλογακι της παναγιας γιαυτο προσεχε το κεφαλακι σου :P :P

Το κάτω; Το έχεις δει στη φώτο και σου καλάρεσαι ε; Δεν πρόκειται να το πάρεις ποτέ όμως γιατί κάτι "δήθεν" και κλασο-μεντο-κλικαδόρικες γυναίκες σαν εσένα μου το μαραζώνουν τελείως!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αυτο ειναι το λεγομενο συνδρομο της καταδιωξης και της συνωμοσιας αγαπητη λουκριτια :)

ξερεις...αυτο που νομιζεις οτι ολοι ασχολουνται μαζι σου, ψαχνουν τροπους για να σε μειωσουν και να σε εκθεσουν, κανουν οργανωμενες κινησεις σε κλικες για να πετυχουν το στοχο τους ο οποιος εισαι φυσικα εσυ.....
μεσα σε ενα φορουμ...εγω σαν λουκ...τι θα κερδισω παραγκωνιζοντας εσενα την νιτσα?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
βασικα ειμαι η γυναικα-αλογακι της παναγιας γιαυτο προσεχε το κεφαλακι σου :P :P

Αααα  δηλαδη εισαι βαμμενη πρασινη????????????
Αν φοραs και κουκουλα  θα σε καταγγειλω :2funny: :2funny:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
δε σου φαινεται αρκετα εγωιστικο να πιστευεις οτι καποια ατομα εχουν σκοπο της ιντερνετικης ζωης τους να απαξιωσουν εσενα?(η εμενα η τον χ ψ...)

Δεν σου φαίνεται αρκετά εγωιστικό (και πρόστυχο) να γράφεις τόσα πολλά post για να με κοντράρεις από κοινού με άλλους δέκα; Να τόκανες μόνη σου θάλεγα μπράβο σου, είσαι γυναίκα με αρχίδια!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Που εχουμε μπλεξει?????????????????
Αραχνεs........πρασινα αλογακια Παναγιτσεs!!!!!!!!  Οφου οφου
Μια επιτηρηση μαs μενει  να αποτελειωθουμε!!!!!!!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Δεν σου φαίνεται αρκετά εγωιστικό (και πρόστυχο) να γράφεις τόσα πολλά post για να με κοντράρεις από κοινού με άλλους δέκα; Να τόκανες μόνη σου θάλεγα μπράβο σου, είσαι γυναίκα με αρχίδια!
και ξαναρωταω!προφανης λογος υπαρχει;;;γτ αν εγω με το που εμπαινα εδω αρχιζαν αν μου την πεφτουν γ καυγα...θα αναρωτιομουν ρε παλιε...λογικο δε σου φαινεται?η ιντερνετικη μου ζωη μετραει μολις κ μετα βιας εναν χρονο οποτε ....απεχω απο αυτα...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
και ξαναρωταω!προφανης λογος υπαρχει;;;γτ αν εγω με το που εμπαινα εδω αρχιζαν αν μου την πεφτουν γ καυγα...θα αναρωτιομουν ρε παλιε...λογικο δε σου φαινεται?η ιντερνετικη μου ζωη μετραει μολις κ μετα βιας εναν χρονο οποτε ....απεχω απο αυτα...

Έτσι μπράβο, να απέχεις...Προσωπικά καυγά δεν ανοίγω ποτέ! Απαντάω όμως όταν το ξεχέζει ο άλλος.

Δεν σε πείραξα, γιατί ασχολείσαι τόσο πολύ μαζί μου; Δεν υπάρχει εμφανής λόγος παρά μόνο αν ήταν να υποστηρίξεις την τσατσοκλικαδούρα σου (για να σε υποστηρίξει και αυτή μετά, έχεις δεν έχεις δίκιο)!

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αααα  δηλαδη εισαι βαμμενη πρασινη????????????
Αν φοραs και κουκουλα  θα σε καταγγειλω :2funny: :2funny:

σε παρακαλω βαμμενη κοκκινη ειμαι.....με προσβαλλεις :P

μια αραχνη δε το κανει αυτο;!

ναι απλα το γυναικα-αραχνη ειναι πολυφορεμενο και ειπα να αναφερω και το αλογακι της παναγιας....χαχαχαχα

Το κάτω; Το έχεις δει στη φώτο και σου καλάρεσαι ε; Δεν πρόκειται να το πάρεις ποτέ όμως γιατί κάτι "δήθεν" και κλασο-μεντο-κλικαδόρικες γυναίκες σαν εσένα μου το μαραζώνουν τελείως!

ναι ναι το κατω........απο τη μερα που το ειδα δεν εχω παψει να το ονειρευομαι.........τρελες ονειροξεις με το κατω κεφαλακι σου...... :P :P

νιαμ νιαμ.....

εκτος απο καταδιωξη και συνομωσια δηλαδη εχουμε ΚΑΙ grandeur ε????
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Έτσι μπράβο, να απέχεις...Προσωπικά καυγά δεν ανοίγω ποτέ μόνος μου!

Δεν σε πείραξα, γιατί ασχολείσαι τόσο πολύ μαζί μου; Δεν υπάρχει εμφανής λόγος παρά μόνο αν ήταν να υποστηρίξεις την τσατσοκλικαδούρα σου (για να σε υποστηρίξει και αυτή μετά, έχεις δεν έχεις δίκιο)!
σημερα ασχοληθηκα ρε παλιε!!!κ αυτο γτ μου γεννηθηκαν αποριες!  α εγινα κ γω μελος;;;;;πολυ ωραια...σε εχω απαξιωσει δλδ;εχω κλωνους;κ μολις καποιος μ την πει με νταντευουν?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
παντως........κυκλοφορει και η θηλυκη βερσιον του παλιου σε αλλα φορουμ να ξερετε........την ειχα πετυχει πριν λιγα χρονακια αλλου....

κυκλοφορουν αναμεσα μας........μπρρρρρ.......
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
σε παρακαλω βαμμενη κοκκινη ειμαι.....με προσβαλλεις :P

ναι απλα το γυναικα-αραχνη ειναι πολυφορεμενο και ειπα να αναφερω και το αλογακι της παναγιας....χαχαχαχα

ναι ναι το κατω........απο τη μερα που το ειδα δεν εχω παψει να το ονειρευομαι.........τρελες ονειροξεις με το κατω κεφαλακι σου...... :P :P

νιαμ νιαμ.....

εκτος απο καταδιωξη και συνομωσια δηλαδη εχουμε ΚΑΙ grandeur ε????


Α κρυφογαβραινα λοιπον.....Τωρα τωρα  θα τα πω ολα...........και κουκουλοφορα......
Και αραχνεs και αλογακια.....Στακα τωρα να σου φτιαξω εγω τον φακελο....
Ουτε με ισοβια δεν καθαριζειs........
Ολεs τιs ποινεs σε  τριπλουν για σενανε..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
μια αραχνη δε το κανει αυτο;!
η αραχνι να τρεμι απο τι σφιγκα πεπσι,ακομα και να νε ταραντουλα,η σφιγκα απο μελισεσ κλπ,ολι εχουν το αντιδοτο τουσ,οποτε ζοι χορισ γινεκακι και αντρακια γιοκ,ινε αλιλοεξαρτομενα,

το θεμα ινε τα ουδετερα φιλα τι σχεσι εχουν με τι σινεχια του ενδιετιματοσ ,αλα εμενα δε με νοχλουν,δινουν πικιλια
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
η αραχνι να τρεμι απο τι σφιγκα πεπσι,ακομα και να νε ταραντουλα,η σφιγκα απο μελισεσ κλπ,ολι εχουν το αντιδοτο τουσ,οποτε ζοι χορισ γινεκακι και αντρακια γιοκ,ινε αλιλοεξαρτομενα,

το θεμα ινε τα ουδετερα φιλα τι σχεσι εχουν με τι σινεχια του ενδιετιματοσ ,αλα εμενα δε με νοχλουν,δινουν πικιλια
εσυ ομορφια μου γτ εισαι ακομα πρασσινος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Κυματοσωματιδιακός Δυϊσμός

275px-Photoelectric_effect.svg.png


Το πεδίο "απλώνεται" στο χώρο και για να το περιγράψουμε απαιτείται ένα ορισμένο πλήθος αριθμών (βαθμοί ελευθερίας) για κάθε σημείο του χώρου. Οι δύο εικόνες, αν κριθούν με βάση τις αισθήσεις μας, είναι τελείως ασύμβατες: το κύμα και το κομμάτι ύλης που λέμε σωματίδιο φαίνονται διαφορετικά πράγματα. Οι δύο φύσεις αυτές είναι συμπληρωματικές. Η μία δεν αναιρεί την άλλη.

Γενικότερα ο de Broglie με βρίσκει σύμφωνο. :rockon:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
παντως........κυκλοφορει και η θηλυκη βερσιον του παλιου σε αλλα φορουμ να ξερετε........την ειχα πετυχει πριν λιγα χρονακια αλλου....

κυκλοφορουν αναμεσα μας........μπρρρρρ.......

Έτσι, συνέχισε!

Κάνε ότι μπορείς για να αποδείξεις ότι έχω 100 τοις εκατό δίκιο!

Ότι έχεις τρομερή εξουσία εδώ μέσα (χάρη στην τσατσοκλικαδούρα που σε περιβάλει)!

¨Οτι ΔΕΝ έχεις αρχίδια (νοιώθεις ασφαλής πίσω από το πληκτρολόγιο και την προστασία της τσιφλικοπαρέας σου, το παίζεις κάποια αλλά χέζεις συνέχεια μέντες στην πραγματική σου ζωή).

Συνέχισε να προσπαθείς να με χαρακτηρίσεις και να με απαξιώσεις λέγοντας μαλακίες τύπου "κυκλοφορούν ανάμεσα μας...μμππρρρρρ". Δεν το καταλαβαίνεις μες στη λύσα σου να το παίξεις κάποια ότι στην πραγματικότητα ξεγυμνώνεσαι έτσι, φαίνεται πόσο λίγη είσαι και σαν γυναίκα και σαν άνθρωπος;

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Α κρυφογαβραινα λοιπον.....Τωρα τωρα  θα τα πω ολα...........και κουκουλοφορα......
Και αραχνεs και αλογακια.....Στακα τωρα να σου φτιαξω εγω τον φακελο....
Ουτε με ισοβια δεν καθαριζειs........
Ολεs τιs ποινεs σε  τριπλουν για σενανε..... :2funny: :2funny: :2funny:

παναγια μου....ουτε οι αριστεροι δεν ειχαν περασει τετοιο φακελωμα!!!!

δε ντρεπομαι να φωναξω να το πω.........ειμαι γαβρος.......παππου προς παππου παει αυτο........νταξ?????????
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Κυματοσωματιδιακός Δυϊσμός

275px-Photoelectric_effect.svg.png


Το πεδίο "απλώνεται" στο χώρο και για να το περιγράψουμε απαιτείται ένα ορισμένο πλήθος αριθμών (βαθμοί ελευθερίας) για κάθε σημείο του χώρου. Οι δύο εικόνες, αν κριθούν με βάση τις αισθήσεις μας, είναι τελείως ασύμβατες: το κύμα και το κομμάτι ύλης που λέμε σωματίδιο φαίνονται διαφορετικά πράγματα. Οι δύο φύσεις αυτές είναι συμπληρωματικές. Η μία δεν αναιρεί την άλλη.

Γενικότερα ο de Broglie με βρίσκει σύμφωνο. :rockon:
ινε θερμοδιναμικα αφτα ,ορεα πραματα
παναγια μου....ουτε οι αριστεροι δεν ειχαν περασει τετοιο φακελωμα!!!!

δε ντρεπομαι να φωναξω να το πω.........ειμαι γαβρος.......παππου προς παππου παει αυτο........νταξ?????????
δε ισε γαβροσ ,ισε ΠΡΟΤΑΘΛΙΤΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!απο σεπτεβρι αποκαλουμαστε ΓΑΒΡΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom