Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (0 μέλη και 64 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Οπότε :2funny: :2funny: :2funny: έχει δίκιο και ο Palios :2funny: μια  τις φωνάζει αγάμητες και μια ξενοπηδιούνται κα ι προκαλεί συγχίσεις στα ακροατήρια του

Leonoro μη βάζεις στον Παλιό λόγια που δεν έχει πει...

Επειδή ζω την πραγματικότητα οι Ελληνίδες σήμερα το φουρνίζουνε το καρβέλι και μάλιστα βάζουνε πολλά και διαφορετικά καρβέλια στο φούρνο τους...

Δεν το κάνουνε όμως ελεύθερα και ακομπλεξάριστα αυτό αλλά τις κατατρώνε περίεργες ενοχές (που τους έχει βάλει μάλλον ο μπαμπάς και η μαμά) ότι είναι πουτάνες...

Κοινωνικά λοιπόν υιοθετούν ένα δυσκοίλιο και "δήθεν" ύφος, ώστε να μη φαίνεται το πόσο "πουτάνες" είναι...

Μιλάμε δηλαδή για ντιπ σχιζοφρενέ κατάσταση που δέρνει τη σημερινή Ελληνίδα και που έχει άμεσο (αρνητικό) αντίκτυπο στις σχέσεις της με τους άντρες.

Αυτό λέει συνέχεια ο Παλιός εδώ. Αν πρόσεχες καλύτερα αυτά που γράφω θα το είχες καταλάβει....
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Leonoro μη βάζεις στον Παλιό λόγια που δεν έχει πει...

Επειδή ζω την πραγματικότητα οι γυναίκες σήμερα το φουρνίζουνε το καρβέλι και μάλιστα βάζουνε πολλά και διαφορετικά καρβέλια στο φούρνο τους...

Δεν το κάνουνε όμως ελεύθερα και ακομπλεξάριστα αυτό αλλά τις κατατρώνε περίεργες ενοχές (που τους έχει βάλει μάλλον ο μπαμπάς και η μαμά) ότι είναι πουτάνες...

Κοινωνικά λοιπόν υιοθετούν ένα δυσκοίλιο και "δήθεν" ύφος, ώστε να μη φαίνεται το πόσο "πουτάνες" είναι...

Μιλάμε δηλαδή για ντιπ σχιζοφρενέ κατάσταση που δέρνει τη σημερινή Ελληνίδα και που έχει άμεσο (αρνητικό) αντίκτυπο στις σχέσεις της με τους άντρες.

Αυτό λέει συνέχεια ο Παλιός εδώ. Αν πρόσεχες καλύτερα αυτά που γράφω θα το είχες καταλάβει....

ρε συ αμα δεν φουρνίζουν το καρβέλι με σένα να μην τις λες πουτανες να τις λες καριόλες να ξεχωρίζουμε :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Κάτι πάει λάθος με τη έρευνα δηλ

 TΑ  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ...

το 69% των γυναικών και μάλιστα των νέων γυναικών δεν έχουν ερωτικό σύντροφο,
......
Το 30% των γυναικών παραδέχονται, ότι δεν είναι μονογαμικές,
........

   
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
ρε συ αμα δεν φουρνίζουν το καρβέλι με σένα να μην τις λες πουτανες να τις λες καριόλες να ξεχωρίζουμε :grin:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν έριναλ...

Προσωπικά είμαι ο τελευταίος που θα πω μια γυναίκα πουτάνα επειδή γαμάει πολλούς άντρες. Καύλα της! Και πρώτες απ' όλες θα έλεγα πουτάνες τις κολητές μου που μέρα νύχτα γαμάνε ότι εμφανίσημο αρσενικό τους καθίσει στη στράτα τους...

Απελθέτω λοιπόν το ποτήριο αυτό από μένα ερινάκι. Εδώ μέσα δεν έχω χαρακτηρίσει ούτε σε μία δημοσίευση μου τις Ελληνίδες πουτάνες επομένως να τα λες αλλού αυτά. Αυτό που κατακρίνω συνέχεια είναι το κομπλεξάρισμα, το υφάκι, η υστερία και το "δήθεν" που κουβαλάει ένα μεγάλο ποσοστό των σημερινών Ελληνίδων.  
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν έριναλ...

Προσωπικά είμαι ο τελευταίος που θα πω μια γυναίκα πουτάνα επειδή γαμάει πολλούς άντρες. Καύλα της! Και πρώτες απ' όλες θα έλεγα πουτάνες τις κολητές μου που μέρα νύχτα γαμάνε ότι εμφανίσημο αρσενικό τους καθίσει στη στράτα τους...

Απελθέτω λοιπόν το ποτήριο αυτό από μένα ερινάκι. Εδώ μέσα δεν έχω χαρακτηρίσει ούτε σε μία δημοσίευση μου τις Ελληνίδες πουτάνες επομένως να τα λες αλλού αυτά. Αυτό που κατακρίνω συνέχεια είναι το κομπλεξάρισμα, το υφάκι, η υστερία και το "δήθεν" που κουβαλάει ένα μεγάλο ποσοστό των σημερινών Ελληνίδων.  

Τουλάχιστον γαμάνε το εμφανίσιμο...
Λογική επιλογή... :rockon: :rockon: :rockon:

Κάποιες όμως γαμάνε τους παραμυθάδες, και οι περισσότεροι από δαύτους, εκτός από πουθενάδες είναι και σαν ανάποδο γαμώ το :jerking:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν έριναλ...

Προσωπικά είμαι ο τελευταίος που θα πω μια γυναίκα πουτάνα επειδή γαμάει πολλούς άντρες. Καύλα της! Και πρώτες απ' όλες θα έλεγα πουτάνες τις κολητές μου που μέρα νύχτα γαμάνε ότι εμφανίσημο αρσενικό τους καθίσει στη στράτα τους...

Απελθέτω λοιπόν το ποτήριο αυτό από μένα ερινάκι. Εδώ μέσα δεν έχω χαρακτηρίσει ούτε σε μία δημοσίευση μου τις Ελληνίδες πουτάνες επομένως να τα λες αλλού αυτά. Αυτό που κατακρίνω συνέχεια είναι το κομπλεξάρισμα, το υφάκι, η υστερία και το "δήθεν" που κουβαλάει ένα μεγάλο ποσοστό των σημερινών Ελληνίδων.  

Αγαπητέ σε ένα υστερικό κόσμο θα βρείς και υστερικούς ανθρώπους.
Σε ενα μπουρδέλο πουτάνες.
Σε ενα ψυγείο παγάκια. Και πάει λέγοντας.
Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί θεωρείς ότι δεν υπάρχουν και υστερικοί άντρες..;καλή ώρα εδω μέσα έχει μαζευτεί ένα μεγάλο ποσοστό. ;)
Και να θές προτίθεμαι να σου εξηγήσω που έγκειται η  υστερία τους.
Υ.Γ το τρεις λαλούν και δυο χορεύουν σαν απάντηση ειναι αγενής. Δηλώνει ειρωνία. ;)
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Τουλάχιστον γαμάνε το εμφανίσιμο...
Λογική επιλογή... :rockon: :rockon: :rockon:

Κάποιες όμως γαμάνε τους παραμυθάδες, και οι περισσότεροι από δαύτους, εκτός από πουθενάδες είναι και σαν ανάποδο γαμώ το :jerking:

Φίλε όταν γαμιέται η γυναίκα με έναν παραμυθά το θέλει και γαμιέται...

Έχεις ακούσει ποτέ την έκφραση "αυτή είναι χαζομούνα"! Ξέρεις γιατί τι λένε; Γιατί το να έχεις μουνί σου δίνει μεγάλη πονηριά και σε κάνει να βλέπεις το πώς πάει να παίξει ο άλλος που σε πλησιάζει για να σε γαμίσει. Και εκτός και αν είσαι ντιπ χαζομούνα, στη μούφα δεν μασάς και δεν το δίνεις το μουνί σου έτσι. Μόνο αν θέλεις να παραμυθιαστείς εσύ η ίδια...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φίλε όταν γαμιέται η γυναίκα με έναν παραμυθά το θέλει και γαμιέται...

Έχεις ακούσει ποτέ την έκφραση "αυτή είναι χαζομούνα"! Ξέρεις γιατί τι λένε; Γιατί το να έχεις μουνί σου δίνει μεγάλη πονηριά και σε κάνει να βλέπεις το πώς πάει να παίξει ο άλλος που σε πλησιάζει για να σε γαμίσει. Και εκτός και αν είσαι ντιπ χαζομούνα, στη μούφα δεν μασάς και δεν το δίνεις το μουνί σου έτσι. Μόνο αν θέλεις να παραμυθιαστείς εσύ η ίδια...

Μέγα λάθος...Με τον ωραίο, θέλει να γαμηθεί "άμα τη εμφανίσει" (του ωραίου)...
Εδώ όμως γνωρίζω τύπους που δεν είναι τίποτα και το παίζουν παραμύθι ιστορία - από εμφάνιση ας μην το συζητάμε - και όλο και γαμάνε κανά ψοφίμι...Χαμπάρι, δεν τους παίρνουν με τίποτα και κάποια στιγμή οι τύποι απλά εξαφανίζονται!!!
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Αγαπητέ σε ένα υστερικό κόσμο θα βρείς και υστερικούς ανθρώπους.
Σε ενα μπουρδέλο πουτάνες.
Σε ενα ψυγείο παγάκια. Και πάει λέγοντας.
Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί θεωρείς ότι δεν υπάρχουν και υστερικοί άντρες..;καλή ώρα εδω μέσα έχει μαζευτεί ένα μεγάλο ποσοστό. ;)
Και να θές προτίθεμαι να σου εξηγήσω που έγκειται η  υστερία τους.
Υ.Γ το τρεις λαλούν και δυο χορεύουν σαν απάντηση ειναι αγενής. Δηλώνει ειρωνία. ;)

Και το να διαστρεβλώνεις τα δικά μου λόγια και να αποφασίζεις εσύ για τη ζωή μου (ότι και καλά εμένα οι Ελληνίδες δεν μου τη φουρνίζουν τη φρατζόλα μου - που μου την έχουν παρακάψει) είναι αγενές, αλλά δεν το έκανα και θέμα...

Και που είδες βρε λωλή ότι εγώ κοιτάζω μόνο την υστερία των Ελλεηνίδων και θεωρώ ότι δεν υπάρχουν υστερικοί άντρες; 'Ημουν από τους πρώτους εδώ μέσα που είπα ότι οι γυναίκες στην Ελλάδα γίνονται Ελλεηνίδες γιατί στην κοινωνία μας υπάρχουν πολλοί Ελλέηνες! Και παρακαλώ, τεκμηρίωσε την υστερία των αντρών, είμαι από αυτούς (τους ελάχιστους εδώ μέσα από ότι φαίνεται) που ακούνε με προσοχή το συνομιλητή τους....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εύφλεκτα υλικά

Αγαπητέ σε ένα υστερικό κόσμο θα βρείς και υστερικούς ανθρώπους.
Σε ενα μπουρδέλο πουτάνες.
Σε ενα ψυγείο παγάκια. Και πάει λέγοντας.
Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί θεωρείς ότι δεν υπάρχουν και υστερικοί άντρες..;καλή ώρα εδω μέσα έχει μαζευτεί ένα μεγάλο ποσοστό. ;)
Και να θές προτίθεμαι να σου εξηγήσω που έγκειται η  υστερία τους.
Υ.Γ το τρεις λαλούν και δυο χορεύουν σαν απάντηση ειναι αγενής. Δηλώνει ειρωνία. ;)

Αν οι άνδρες έχουν τον αγοραίο έρωτα οι... θελκτικές ελληνίδες (69%) τι έχουν; Υστερική πιθανότις
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Μέγα λάθος...Με τον ωραίο, θέλει να γαμηθεί "άμα τη εμφανίσει" (του ωραίου)...
Εδώ όμως γνωρίζω τύπους που δεν είναι τίποτα και το παίζουν παραμύθι ιστορία - από εμφάνιση ας μην το συζητάμε - και όλο και γαμάνε κανά ψοφίμι...Χαμπάρι, δεν τους παίρνουν με τίποτα και κάποια στιγμή οι τύποι απλά εξαφανίζονται!!!

Και θα ήθελες εσύ ρε φίλε να γαμάς ψοφίμια; Και δτην τελική αν είναι ψοφίμια πολύ τους πέφτει και ο κουασιμόδος - παραμυθάς. Και πάλι δηλαδή με τη θέληση τους γαμιώνται...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Αγαπητέ σε ένα υστερικό κόσμο θα βρείς και υστερικούς ανθρώπους.
Σε ενα μπουρδέλο πουτάνες.
Σε ενα ψυγείο παγάκια. Και πάει λέγοντας.
Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί θεωρείς ότι δεν υπάρχουν και υστερικοί άντρες..;καλή ώρα εδω μέσα έχει μαζευτεί ένα μεγάλο ποσοστό. ;)
Και να θές προτίθεμαι να σου εξηγήσω που έγκειται η  υστερία τους.
Υ.Γ το τρεις λαλούν και δυο χορεύουν σαν απάντηση ειναι αγενής. Δηλώνει ειρωνία. ;)
Για την υστερία που λες υστέρα έχουν μόνο οι γυναίκες (δηλαδή μήτρα) και γαστέρα (δηλαδή στομάχι) και οι δύο.
Υστερικές λένε λοιπόν μόνο τις γυναίκες και υστερικούς άντρες δεν έχει βγάλει ακόμα η φύση...
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
:birdman: :birdman:
Παραθετω  αρθρο  ταλαιπωρημενου  Νεοελληνα ... :rockon:

Aς  μου αναλυσει  μια  Ελληνιδα  τον ορο  cost -benefit  analysis ..

στην σημερινη κοινωνικη πραγματικοτητα ...

οπου οι απαιτησεις  εχουν πιασει  ταβανι ..
και το εισοδημα  παει προς τα κατω!!



"Γιατί είναι πολύ καλύτερο να πηγαίνεισ με πουτάνες και ούτε να σου περναέι από το μυαλό να ψάξεις για άλλου είδους γυναίκα



20 Ευρώ για τα καφεδάκια (Αθήνα είμαστε και Κολωνάκι, όχι μαλακίες) Μια 70ρού το τραπέζι και άλλη μία 20αρα για τα ταξί ανέβα κατέβα στο κέντρο, που ούτως ή άλλως θα τα δόσεις σε παρκινγκ αν πας με το δικό σου αμάξι. Και όλη αυτή η σπατάλη των χρημάτων γιατί; Μόνο και μόνο για να ακούσεις μερικά νιαουρίσματα και να πάρεις και το τηλέφωνο της γκόμενας μην ξέροντας τι να το κάνεις μετά από μια ώρα. Π΄ροσεχε μην τρως με ανοιχτό το στώμα, μην πεις καμιά μαλακία, να είσαι ευγενικός, να διαβάζεις την σκέψη της να της λες μαλακίτσες να χαζογελάει, να το πάιξεις άνετος με τα εστιατώρια, μαγαζιά, και όλη αυτή την ανούσια στο κάτω της γραφής μπερδεμένη συμπεριφορά για ποίο λόγο; Για να πάρεις ένα νούμερο κινητού τηλεφώνου το οποίο θα σε οδηγίσει σε περισσότερα νιαουρίσματα, χαζογελάκια σε περισσότερη σπατάλη και επιδιξη άνεσης με απότερο σκοπό το σεξ. Να καταφέρεις να τη πας στο κρεβάτι και να πάρεις το αίμα σου πίσω για όλη αυτή την ψυχοφθόρα διαδικασία που πέρασες μέχρι το τελικό αποτέλεσμα.
Συνολικός απολογισμός των πρότων 2 ραντεβού; 250 ευρωπουλάκια. Με τα οποία έχεις πάρει 2 ή και τρια call girlάκια και έχεις αποφύγει και την ψυχική οδύνη την οποία δεν σου την αποζημιώνει κανένας στο κάτω κάτω.
Και ξέρεται και κάτι άλλο; Δεν χρειάζεται και να καθαρίσω και το σπίτι. Και τι με νοιάζει εμένα τι γνώμη θα σχηματίσει η κάθε πουτάνα που θα έρθει στο διαμέρισμα μου;
Συμβουλή προς όλους τους συναδελφους.
Κάθε Τρίτη η Χρυσή ευκαιρία είναι η λύση στα προβλήματα του σαβατοκύριακου



 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
:birdman: :birdman:
Παραθετω  αρθρο   ταλαιπωρημενου  Νεοελληνα ... :rockon:

Aς  μου αναλυσει  μια  Ελληνιδα   τον ορο  cost -benefit  analysis ..

στην σημερινη κοινωνικη πραγματικοτητα ...

οπου οι απαιτησεις  εχουν πιασει  ταβανι ..
και το εισοδημα  παει προς τα κατω!!



"Γιατί είναι πολύ καλύτερο να πηγαίνεισ με πουτάνες και ούτε να σου περναέι από το μυαλό να ψάξεις για άλλου είδους γυναίκα



20 Ευρώ για τα καφεδάκια (Αθήνα είμαστε και Κολωνάκι, όχι μαλακίες) Μια 70ρού το τραπέζι και άλλη μία 20αρα για τα ταξί ανέβα κατέβα στο κέντρο, που ούτως ή άλλως θα τα δόσεις σε παρκινγκ αν πας με το δικό σου αμάξι. Και όλη αυτή η σπατάλη των χρημάτων γιατί; Μόνο και μόνο για να ακούσεις μερικά νιαουρίσματα και να πάρεις και το τηλέφωνο της γκόμενας μην ξέροντας τι να το κάνεις μετά από μια ώρα. Π΄ροσεχε μην τρως με ανοιχτό το στώμα, μην πεις καμιά μαλακία, να είσαι ευγενικός, να διαβάζεις την σκέψη της να της λες μαλακίτσες να χαζογελάει, να το πάιξεις άνετος με τα εστιατώρια, μαγαζιά, και όλη αυτή την ανούσια στο κάτω της γραφής μπερδεμένη συμπεριφορά για ποίο λόγο; Για να πάρεις ένα νούμερο κινητού τηλεφώνου το οποίο θα σε οδηγίσει σε περισσότερα νιαουρίσματα, χαζογελάκια σε περισσότερη σπατάλη και επιδιξη άνεσης με απότερο σκοπό το σεξ. Να καταφέρεις να τη πας στο κρεβάτι και να πάρεις το αίμα σου πίσω για όλη αυτή την ψυχοφθόρα διαδικασία που πέρασες μέχρι το τελικό αποτέλεσμα.
Συνολικός απολογισμός των πρότων 2 ραντεβού; 250 ευρωπουλάκια. Με τα οποία έχεις πάρει 2 ή και τρια call girlάκια και έχεις αποφύγει και την ψυχική οδύνη την οποία δεν σου την αποζημιώνει κανένας στο κάτω κάτω.
Και ξέρεται και κάτι άλλο; Δεν χρειάζεται και να καθαρίσω και το σπίτι. Και τι με νοιάζει εμένα τι γνώμη θα σχηματίσει η κάθε πουτάνα που θα έρθει στο διαμέρισμα μου;
Συμβουλή προς όλους τους συναδελφους.
Κάθε Τρίτη η Χρυσή ευκαιρία είναι η λύση στα προβλήματα του σαβατοκύριακου
Συμφωνώ απόλυτα.
Δες το όμως πιο απλά
Είναι σαν την ακάλυπτη επιταγή.
Υπόσχονται πολλά-Αντίκρισμα μηδεν.
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
:birdman: :birdman:
Παραθετω  αρθρο   ταλαιπωρημενου  Νεοελληνα ... :rockon:

Aς  μου αναλυσει  μια  Ελληνιδα   τον ορο  cost -benefit  analysis ..

στην σημερινη κοινωνικη πραγματικοτητα ...

οπου οι απαιτησεις  εχουν πιασει  ταβανι ..
και το εισοδημα  παει προς τα κατω!!



"Γιατί είναι πολύ καλύτερο να πηγαίνεισ με πουτάνες και ούτε να σου περναέι από το μυαλό να ψάξεις για άλλου είδους γυναίκα



20 Ευρώ για τα καφεδάκια (Αθήνα είμαστε και Κολωνάκι, όχι μαλακίες) Μια 70ρού το τραπέζι και άλλη μία 20αρα για τα ταξί ανέβα κατέβα στο κέντρο, που ούτως ή άλλως θα τα δόσεις σε παρκινγκ αν πας με το δικό σου αμάξι. Και όλη αυτή η σπατάλη των χρημάτων γιατί; Μόνο και μόνο για να ακούσεις μερικά νιαουρίσματα και να πάρεις και το τηλέφωνο της γκόμενας μην ξέροντας τι να το κάνεις μετά από μια ώρα. Π΄ροσεχε μην τρως με ανοιχτό το στώμα, μην πεις καμιά μαλακία, να είσαι ευγενικός, να διαβάζεις την σκέψη της να της λες μαλακίτσες να χαζογελάει, να το πάιξεις άνετος με τα εστιατώρια, μαγαζιά, και όλη αυτή την ανούσια στο κάτω της γραφής μπερδεμένη συμπεριφορά για ποίο λόγο; Για να πάρεις ένα νούμερο κινητού τηλεφώνου το οποίο θα σε οδηγίσει σε περισσότερα νιαουρίσματα, χαζογελάκια σε περισσότερη σπατάλη και επιδιξη άνεσης με απότερο σκοπό το σεξ. Να καταφέρεις να τη πας στο κρεβάτι και να πάρεις το αίμα σου πίσω για όλη αυτή την ψυχοφθόρα διαδικασία που πέρασες μέχρι το τελικό αποτέλεσμα.
Συνολικός απολογισμός των πρότων 2 ραντεβού; 250 ευρωπουλάκια. Με τα οποία έχεις πάρει 2 ή και τρια call girlάκια και έχεις αποφύγει και την ψυχική οδύνη την οποία δεν σου την αποζημιώνει κανένας στο κάτω κάτω.
Και ξέρεται και κάτι άλλο; Δεν χρειάζεται και να καθαρίσω και το σπίτι. Και τι με νοιάζει εμένα τι γνώμη θα σχηματίσει η κάθε πουτάνα που θα έρθει στο διαμέρισμα μου;
Συμβουλή προς όλους τους συναδελφους.
Κάθε Τρίτη η Χρυσή ευκαιρία είναι η λύση στα προβλήματα του σαβατοκύριακου

προσπάθησε ακόμα λίγο ελεηνιδολόγε μ..
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
φιλε ισ2001 αυτα ειναι δικαιολογιες αυτουνου που δεν μπορει με τιποτα να βγαλει γκομενα.δε συγκρινω με τιποτα το να εχεις μια συντροφο,να βλεπεις τηλεοραση αγκαλια,να πηγαινεις βολτα χερι χερι,να νοιαζεται και να νοιαζεσαι.δεν συγκρινεται με τιποτα,δοκιμασε το.καλος ειναι ο πληρωτεος,αλλα δεν αναπληρωνει τον κανονικο.και οι ελληνιδες δεν μας φταινε,μια χαρα ειναι.απλα σκεφτεται τωρα ο 1,60 και 200 κιλα καλαφρος 45χρονος,γιατι δεν του καθεται το 18χρονο πιπινι και την λεει ελεεινιδα κιολας.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Μηδένα προ του τέλους μακαρίζετε οι σχετιζόμενοι

Όταν θα τελειώσουν όλα αυτά δραματικότατα να σας δω τι θα γράφετε

Εξώ απο τον χορό πολλά τραγούδια λέμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom