Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
;) ;) ;)

Δηλαδή και η μαμά μου, η γιαγιά μου και η προγιαγιά μου είναι ελλεϊνίδες ή μόνο εγώ???
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
;) ;) ;)

Δηλαδή και η μαμά μου, η γιαγιά μου και η προγιαγιά μου είναι ελλεϊνίδες ή μόνο εγώ???

Εκείνες γίνανε και μάνες και γιαγιές. Για τις σημερινές αμφιβάλλω λιγάκι πάντως
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κι εσύ γιατί κάθεσαι σε ένα σαιτ που δεν γουστάρεις αυτούς που είναι μέσα (δηλαδή και την πάρτη σου)????

ποιος σου ειπε οτι δεν τους γουσταρω? μερικους οχι ολους

μιλαω γενικα οχι συγκεκριμενα οτι ετσι φερονται τ ατομα του σαιτ
αν ετσι φερονται προβλημα τους κ το ξερουν οι ιδιοι

το οτι διατυπωνονται εντελως απολυτες αποψεις εδω μεσα για νεο σου ακουγεται?

ενταξει? ενιθινγκ ελς?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Η όλη γκρίνια και σκατοκατάσταση, κατά τη γνώμη μου, δημιουργείται επειδή κάποιοι - και  κάποιες - αρνούνται να παίξουν στα κυβικά τους... :sunglasses:

δεν εχεις κ αδικο... ενας λογος κ σημαντικος ειναι σιγουρα αυτος...

αλλα απο την αλλη ειναι καλυτερο να συμβιβαζεσαι με τα κυβικα σου κ ας μην γουσταρεις κατα βαθος?
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
προσεξτε λιγο και αυτην την αποψη...
Γενικότερα για να λειτουργησει και ο ανδρας ως ανδρας (με μια δυναμη ας πουμε χαρακτηρα)  και η γυναικα ως γυναικα(π.χ. με θηλυκότητα πληρη) ... το φυσιολογικο ειναι να ειναι ο ΑΝΔΡΑς απο πανω...με καποιο τροπο...δε ξερω με ποιον..αλλα ωραιο είναι να ειναι αυτος..ο ισχυρος....
Δυστυχως για τους περισσοτερους άνδρες απο τοτε που η γυναικα βγηκε στην παραγωγη...ειναι τουλάχιστον ΙΣΟΤΙΜΗ με τους περισσοτερους...
οι εργαζομενες δηλαδη...σπανια...να εντυπωσιαστουν απο έναν ανδρα..αμαξι αυτος αμαξι κι αυτες μισθο αυτος μισθο κι αυτες...κλπ
ποια ειναι η καταληξη? παρα πολλες διαλεγουν εναν ανδρα για να έχουν καποιον..απ το οποιο δυστυχως...(επειδη δεν ειναι ανωτερος τους) ΔΕΝ σηκωνουν και πολλες μαγκιες..και εκει μετα γινεται ο αχταρμας στ σχεση ..γιατι ο αλλος νομιζει οτι τον εχει γιατι ειναι μαγκας η οτι αλλο..κλπ κλπ' :)  :uglystupid:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Δεν τα πληρώνει ο άντρας στην Ελλάδα????
Θες να κάνεις μια στατιστική ανάμεσα σε αγνώστα σε σένα ζευγάρια?
(Όχι στο τι λένε στο τι κάνουνε)
μιας κ με ΄σενα μιλάω τώρα..
εσύ τα πλήρωνες όλα?  :grin:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ποιος σου ειπε οτι δεν τους γουσταρω? μερικους οχι ολους

μιλαω γενικα οχι συγκεκριμενα οτι ετσι φερονται τ ατομα του σαιτ
αν ετσι φερονται προβλημα τους κ το ξερουν οι ιδιοι

το οτι διατυπωνονται εντελως απολυτες αποψεις εδω μεσα για νεο σου ακουγεται?

ενταξει? ενιθινγκ ελς?
ναθινγκ μπειμπ νάθιγκ
Αι αγκρει το γουοτ γιου τζαστ σεντ
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
;) ;) ;)

Οι περισσότερες από τις μανάδες μας δεν δούλεψαν (άντε κάποιες στο δημόσιο). Ζούσαν, όπως και εμείς άλλωστε, με τα λεφτά του μπαμπά.

Ήταν ή είναι ελλεϊνίδες?
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
δεν εχεις κ αδικο... ενας λογος κ σημαντικος ειναι σιγουρα αυτος...

Καλώς την εστεμμένη Μις Ελλεηνίδα!

Παραδόξως η Οχιά που στέφθηκε Σταρ Ελλεηνίδα έγινε εξαφανιζόλ και προφανώς μπαίνει με άλλο κλωνο-νίκ εδώ...

Kaytos (τώρα είδα τα λατινικά στην υπογραφή σου) ο ακατανόμαστος είσαι ρε; Έλεος γαμώ το φελέκι μου με τους κλώνους εδώ μέσα. Οι κλώνοι είναι το ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΗΘΕΝ! Και θέλετε μετά να παίρνουμε τις απόψεις σας στα σοβαρά;
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
;) ;) ;)

Οι περισσότερες από τις μανάδες μας δεν δούλεψαν (άντε κάποιες στο δημόσιο). Ζούσαν, όπως και εμείς άλλωστε, με τα λεφτά του μπαμπά.

Ήταν ή είναι ελλεϊνίδες?
Μιλάς για άλλη εποχή.
Πάντως το ερώτημα που κάνεις είναι πολύ σωστό και μου δείχνει ότι είσαι έξυπνη γυναίκα.
Τότε (πριν 30 χρόνια) δούλευε κυρίως ο άντρας στην Ελλάδα και η γυναίκα πρωτοέμπαινε μαζικά στην παραγωγική διαδικασία.
Επειδή όμως το θέμα είναι πολύ καλό και σοβαρό (και το έχεις πιάσει στη καρδιά του) είναι μεγάλο για να το αναλύσω εδώ.
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Η όλη γκρίνια και σκατοκατάσταση, κατά τη γνώμη μου, δημιουργείται επειδή κάποιοι - και  κάποιες - αρνούνται να παίξουν στα κυβικά τους... :sunglasses:

χαχα ακριβώς..επίσης όποιον/α βλέπω
κ δεν παραπονιέται για τπτ μάλλον τόσο πιο
καλά περνάει κ τόσο πιο χορτασμένος/η από σεξάκι είναι.. :cheesy:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
;) ;) ;)

Οι περισσότερες από τις μανάδες μας δεν δούλεψαν (άντε κάποιες στο δημόσιο). Ζούσαν, όπως και εμείς άλλωστε, με τα λεφτά του μπαμπά.

Ήταν ή είναι ελλεϊνίδες?

όχι κάναν κάτι χρήσιμο στην ζωή τους. δεν περιέφεραν την ματαιοδοξία τους δεξιά και αριστερά ασκόπως
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
μπηκα να ηρεμησω απ το διαβασμα.. δεν εχω την ορεξη ν ασχοληθω με τις φαντασιωσεις σου
οταν θα ξαναμπω μετα απο αρκετο καιρο παλι τα ξαναλεμε

ο καυτος ειναι ο φλεσακος
τι διαβάζεις bite?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
;) ;) ;)

Οι περισσότερες από τις μανάδες μας δεν δούλεψαν (άντε κάποιες στο δημόσιο). Ζούσαν, όπως και εμείς άλλωστε, με τα λεφτά του μπαμπά.

Ήταν ή είναι ελλεϊνίδες?

Ζούσαν με τα λεφτά του μπαμπά και μετεφέροντο στο σπίτι του συζύγου "Γυναίκα παντόφλες"
Κάτι όχι και τόσο του ενδιαφέροντός σας :2funny:
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
όχι κάναν κάτι χρήσιμο στην ζωή τους. δεν περιέφεραν την ματαιοδοξία τους δεξιά και αριστερά ασκόπως
;) ;) ;)

Η λογική του παραλόγου:

Οι γιαγιάδες και οι μανάδες μας που δεν δούλευαν και τις συντηρούσαν οι "μπαμπάδες" δεν ήταν ελεϊνίδες.

Εμείς - η σημερινή γενιά - που δουλεύουμε και συνεισφέρουμε στο σπίτι είμαστε ελεϊνίδες.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
προσεξτε λιγο και αυτην την αποψη...
Γενικότερα για να λειτουργησει και ο ανδρας ως ανδρας (με μια δυναμη ας πουμε χαρακτηρα)  και η γυναικα ως γυναικα(π.χ. με θηλυκότητα πληρη) ... το φυσιολογικο ειναι να ειναι ο ΑΝΔΡΑς απο πανω...με καποιο τροπο...δε ξερω με ποιον..αλλα ωραιο είναι να ειναι αυτος..ο ισχυρος....
Δυστυχως για τους περισσοτερους άνδρες απο τοτε που η γυναικα βγηκε στην παραγωγη...ειναι τουλάχιστον ΙΣΟΤΙΜΗ με τους περισσοτερους...
οι εργαζομενες δηλαδη...σπανια...να εντυπωσιαστουν απο έναν ανδρα..αμαξι αυτος αμαξι κι αυτες μισθο αυτος μισθο κι αυτες...κλπ
ποια ειναι η καταληξη? παρα πολλες διαλεγουν εναν ανδρα για να έχουν καποιον..απ το οποιο δυστυχως...(επειδη δεν ειναι ανωτερος τους) ΔΕΝ σηκωνουν και πολλες μαγκιες..και εκει μετα γινεται ο αχταρμας στ σχεση ..γιατι ο αλλος νομιζει οτι τον εχει γιατι ειναι μαγκας η οτι αλλο..κλπ κλπ' :)  :uglystupid:

Ακριβώς!!!

Κι αυτός είναι κι ο λόγος για τον οποίο λέω ότι ο μέσος Έλληνας δεν πρέπει να παντρεύεται......
Δεν υπερέχει πουθενά από τη μέση Ελληνίδα, κοινωνικά και οικονομικά, και δεν έχει να επιδείξει επιτεύγματα για τα οποία είναι θαυμαστός από αυτήν, πράγμα που, ας μη γελιόμαστε, είναι σημαντικός παράγων για να υπάρξει έλξη...Γι' αυτό άλλωστε και ανέφερα σε προηγούμενο ποστ τους παραμυθάδες, που προσπαθούν με τα παπατζηλίκια τους να "ψηλώσουν" στα μάτια των γυναικών και να καλύψουν την αδιάφορη εμφάνισή τους...

Αποτελεί νομοτέλεια, ότι κάποια στιγμή η γυναίκα θα τους βάλει "από κάτω", αφού μέρα με τη μέρα η επιλογή της ξεφτίζει στα μάτια της, ακόμα κι αν αρχικά τον γούσταρε, για να καταλήξει εκεί που πραγματικά είναι , δηλαδή στο σωρό...Γι' αυτό κατά τη γνώμη μου και τα τόσα διαζύγια...Γιατί η πλειονότητα των ανδρών δεν εχει και πολλά να "πει" στη σημερινή γυναίκα... :sunglasses:
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
εσύ τα πληρώνεις όλα μισά μισά?

χμμ πότε ο ένας πότε ο άλλος
ανάλογα ποιος έχει μεγαλύτερο  χαρτζιλίκι
εκείνη την ώρα..
τις βενζίνες π τον πηγαινοφέρνω δεν τις βάζω μέσα
γιατί ισως βγει υπέρ μου.. :P
αλλά σαν καλή υπολογίστρια στις σχέσεις μ π είμαι
θα έπρεπε να έχω σκεφτεί αν θα μ βγαινε φτηνότερα
να πληρώσω έναν ζιγκολό.. :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom