Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
How_To_Be_A_Ninja.jpg
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Διαφωνω!

Πρωτα ομαδοποιουμε και μετα ξεχωριζουμε κατι!  ;)
Αλλα πως το εννοω:

Ετσι γινεται κι εδω!
Λεμε πως ΟΛΕΣ οι Ελεεινηδες ειναι σκαρτες!
Καποιοι ομως μενουν σε αυτο το ΟΛΕΣ!  :headbang:


Πχ. Γνωριζω εγω μια Ελλεινηδα. Εχω στο μυαλο μου πως υπαρχει περιπτωση να εξεληχθει (οπως τα λεμε εδω μεσα), αλλα δεν εχω αρνητηκη σκεψη γι'αυτη!  ;) Διχνω χαρακτηρα και αν ειναι η εξεραιση στον κανονα αυτο θα φανει απο την πρωτη κιολας στιγμη!  :sunglasses: Αν δεν ειναι.... ΟΜΑΔΟΠΟΙΗΣΗ!  :rockon:
αυτό που γράφεις έχει βάση,αλλά η διαφωνία μας-αν υπάρχει-θα ξεκινήσει από τη στιγμή που έχοντας στο μυαλό σου 1 ή 2 ή 5 "παραδείγματα"...ελεεινής/ηλίθιας/κουτοπόνηρης,κτλ,κτλ γκόμενας,μετά θα έχεις ανάλογη εντύπωση-πριν καν τις γνωρίσεις καλύτερα-και για τις υπόλοιπες γκόμενες.το ίδιο(ή μάλλον το "αντίστοιχο")ισχύει και στην περίπτωση που καμιά γκόμενα έχει φάει "σότο" από 2-3 ηλίθιους/εκμεταλλευτές/γλοιώδεις,κτλ,κτλ και μετά έχει αυτή την εντύπωση και για...όλους μας.με αυτή την έννοια διαφωνώ στο περί "ομαδοποίησης".αλλά το να....φυλάγεσαι έχοντας ως παράδειγμα κάτι,δεν είναι "λάθος",σε αυτό συμφωνούμε.και έχω και μία μικρή επιφύλαξη στο περί "από την πρώτη στιγμή".αλλά οκ,στην ουσία δεν διαφωνούμε,όπως το θέτεις ;)
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
απο προηγουμενες αναφορες στο θέμα ζουμάρω σε 2 σημαντικα σημεία...
1. αν ο ανδρας δεν υπερεχη της γυναικας  αυτο αργα η γρήγορα θα βγει σε πρόβλημα. ασυζητητί.
2.ο ανδρας λειτουργει φυσιολογικά (σωματικά ,σεξουαλικά, εγκεφαλικά) όταν υπερέχη της γυναίκας.
Η γυναίκα λειτουργεί φυσιολογικά *σωματικα βιολογικα σεξουαλικα..κλπ όταν είναι με άνδρα που θαυμάζει...αν όχι σε όλα τουλάχιστον σε κάποια πράγματα...
απλές αλήθειες..χρήσιμες απόψεις.. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

Το ίδιο αποτέλεσμα προκύπτει και αν ο άνδρας, νομίζει ότι υπερέχει...

...και ας μην υπερέχει  :grin:

Με βάση αυτό το δεδομένο εξηγούνται πολλά γεγονότα από μεριάς των ανδρών αλλά και απο μεριάς των γυναικών  :grin:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Το ίδιο αποτέλεσμα προκύπτει και αν ο άνδρας, νομίζει ότι υπερέχει...

...και ας μην υπερέχει  :grin:

Με βάση αυτό το δεδομένο εξηγούνται πολλά γεγονότα από μεριάς των ανδρών αλλά και απο μεριάς των γυναικών  :grin:
σωστοοοος ο παιχτης...! ;)
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
εισαι ανδρας...ξερεις ποσο μετρας και τι αξιζεις..στο χιλιοστο...νομιζοντας μπορει να νοιωθει Ωνασης...η αληθεια μετραει...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ρε παιδιά τι μαλακίες είναι αυτές "να υπερέχει ο άντρας..." και τέτοια;

Όπως τα έχει φτιάξει ο ύψιστος συνήθως σε μία σχέση υπερέχει ψυχικά και αισθηματικά η γυναίκα. Μπαίνει εύκολα στην ψυχή του άντρα που έχει δίπλα της, συνήθως την εξουσιάζει την ψυχή του κατά βούληση, βουλιάζει τον άντρα μέσα στο συναίσθημα (γιατί έχουμε γίνει και αγαπούληδες τελευταία) και του γαμάει το ταμ τιριρίμ... Η συντριπτική πλειοψηφία των αντρών είναι σούζα μπροστά στις γυναίκες τους. Για πλάκα μας έχουνε....

Εμείς οι άντρες υπερέχουμε στα μπράτσα (που και αυτά γίνονται στην τελική το εκτελεστικό όργανο της γυναίκας, γιατί η γυναίκα καυλώνει να έχει ένα δυνατό άντρα δίπλα της και να τον έχει μεταμορφώσει σε στρατιωτάκι της) και επίσης "υπερέχουμε" όταν τη γαμάμε τη γυναίκα στα τέσσερα (που και κει χάρη της κάνουμε...)
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
υπερέχει ένας άνδρας της κοπελας του όταν ειναι ισχυροτερος  της  ή ανώτερος της ειτε οικονομικα, ειτε εμφανισιακα, ειτε σαν status κοινωνικό ,είτε σε επίπεδο σπουδων , ειτε σε κάτι αλλο είτε σε κάποιους εστω τομείς απ αυτούς... :uglystupid:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
υπερέχει ένας άνδρας της κοπελας του όταν ειναι ισχυροτερος  της  ή ανώτερος της ειτε οικονομικα, ειτε εμφανισιακα, ειτε σαν status κοινωνικό ,είτε σε επίπεδο σπουδων , ειτε σε κάτι αλλο είτε σε κάποιους εστω τομείς απ αυτούς... :uglystupid:
χμμμ...γ το οικονομικα το δεχομαι...ισως κ για το εμφανισιακα...σε ολα τα αλλα εχω μεγαλες αμφιβολλιες... :-
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγώ είμαι υπέρ της αρμονίας των δύο φύλων αλλά στην Ελλάδα οι γυναίκες έχουν ανεβάσει τη μύτη στο ταβάνι.
Όσοι έχουν πάει στο εξωτερικό ή ζήσει εκεί καταλαβαίνουν τι εννοώ.
Για το λόγο αυτό είναι πολύ σπάνιο να βρεις τέτοια Ελληνίδα και είναι θέμα χρόνου να την χαλάσει ο περίγυρός της (πχ γιατί του κάνεις τα χατίρια, τα γούστα κλπ)
Για το λόγο αυτό τα πράγματα εδώ θα πηγαίνουν χειρότερα και θα καταλήξουν οι μεν άντρες σε αυτές του Ανατολικού μπλοκ και οι γυναίκες στο ράφι ή με κανέναν τελειωμένο Έλληνα ή ξενο στα τριάνταφεύγα της που θα γυρίσει ο τροχός....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
εγώ είμαι υπέρ της αρμονίας των δύο φύλων αλλά στην Ελλάδα οι γυναίκες έχουν ανεβάσει τη μύτη στο ταβάνι.
Όσοι έχουν πάει στο εξωτερικό ή ζήσει εκεί καταλαβαίνουν τι εννοώ.
Για το λόγο αυτό είναι πολύ σπάνιο να βρεις τέτοια Ελληνίδα και είναι θέμα χρόνου να την χαλάσει ο περίγυρός της (πχ γιατί του κάνεις τα χατίρια, τα γούστα κλπ)
Για το λόγο αυτό τα πράγματα εδώ θα πηγαίνουν χειρότερα και θα καταλήξουν οι μεν άντρες σε αυτές του Ανατολικού μπλοκ και οι γυναίκες στο ράφι ή με κανέναν τελειωμένο Έλληνα ή ξενο στα τριάνταφεύγα της που θα γυρίσει ο τροχός....
αντε παλιιιι!!!!!!!τι θα γινει ρε μαγκες;;ποσο καιρο θα αναμασατε το ιδιο παραμυθακι;;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε παιδιά τι μαλακίες είναι αυτές "να υπερέχει ο άντρας..." και τέτοια;

Όπως τα έχει φτιάξει ο ύψιστος συνήθως σε μία σχέση υπερέχει ψυχικά και αισθηματικά η γυναίκα. Μπαίνει εύκολα στην ψυχή του άντρα που έχει δίπλα της, συνήθως την εξουσιάζει την ψυχή του κατά βούληση, βουλιάζει τον άντρα μέσα στο συναίσθημα (γιατί έχουμε γίνει και αγαπούληδες τελευταία) και του γαμάει το ταμ τιριρίμ... Η συντριπτική πλειοψηφία των αντρών είναι σούζα μπροστά στις γυναίκες τους. Για πλάκα μας έχουνε....

Εμείς οι άντρες υπερέχουμε στα μπράτσα (που και αυτά γίνονται στην τελική το εκτελεστικό όργανο της γυναίκας, γιατί η γυναίκα καυλώνει να έχει ένα δυνατό άντρα δίπλα της και να τον έχει μεταμορφώσει σε στρατιωτάκι της) και επίσης "υπερέχουμε" όταν τη γαμάμε τη γυναίκα στα τέσσερα (που και κει χάρη της κάνουμε...)

Τί μπράτσα και αηδίες...κοινωνικά και οικονομικά γίνεται το παιχνίδι σήμερα :think:

Και δεν πρέπει να αισθάνεσαι ότι κάνεις κάποια χάρη...
 

Comando_1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
715
Like
7
Πόντοι
6
εκει που ξεκαθαριζουν τα πραγματα , ξανα λεμε οτι ναναι και ξανα σκατα..
να ένα στανταρ που ειναι λόγος για προβληματικές σχεσεις...: πολλοί άνδρες κυνηγάνε γυναικες πανω απ τις δυνατοτητες τους...απλο εύληπτο ειναι..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
υπερέχει ένας άνδρας της κοπελας του όταν ειναι ισχυροτερος  της  ή ανώτερος της ειτε οικονομικα, ειτε εμφανισιακα, ειτε σαν status κοινωνικό ,είτε σε επίπεδο σπουδων , ειτε σε κάτι αλλο είτε σε κάποιους εστω τομείς απ αυτούς... :uglystupid:

Περίπου έτσι, αλλά δεν είναι τόσο "στατικό" το θέμα...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
θα παρω μια ψαροβαρκα το μωρο μου ειναι η κουβεντα!!!!! :uglystupid:
τόσα κατταλαβαίνεις τόσα λες.
Δεν φταίω εγώ που έχεις να μιλάς μόνο με φιλενάδες σου.
Εδώ μέσα υπάρχουν και άντρες και μιλάνε αντρικά.
Παίξε με την μπάρμπυ
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εκει που ξεκαθαριζουν τα πραγματα , ξανα λεμε οτι ναναι και ξανα σκατα..
να ένα στανταρ που ειναι λόγος για προβληματικές σχεσεις...: πολλοί άνδρες κυνηγάνε γυναικες πανω απ τις δυνατοτητες τους...απλο εύληπτο ειναι..
τι σαχλαμάρα στάνταρ είναι αυτό?
Και άμα θες μια δουλειά καλύτερη από αυτή που έχεις λάθος είναι?
Και ποιός εχει τέτοια αυτογνωσία που να ξέρει το που φτάνει το χέρι του.
Το συμπέρασμα είναι ότι για εσάς φταίνε οι άντρες.
Ε λοιπόν όχι οι γυναίκες φταίνε καθαρά και ξάστερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom